کلوپ آبیدلان.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بیا...قدمت رو تخم دماغمون
میگوم خدایی چن سالته؟؟ راستشه بگو...از بین اسپاکای دوچرخه درت بیارن اگه دروغ بگی:)
بگو چن سسالته ببینم چجوری باهات میشه شوخی کرد...اخه من کلا سطح فرهنگم پایینه.ممکنه ی چی بگم از پا سردر سایت اویزونم کنن:)

30 سال
پیر شدم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ی شوخی کردیم با این غریبه بدبخت فک کنم از ترس پوست انداخت...مجید من برم.اگه اومد بگو سعید شوخی کرد.
ما رفتیم..یا علی

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
والا اونش رو شما بهتر میدونی بالاخره زیر گروه تجربی هست دیگه...........
بیمارستان یا تیمارستان؟؟؟؟؟؟؟؟دقیقا اینو معلوم کن........برای بروبکس سوال چیش اومده............خخخخخخخخخخ:D
واسه اطلاعات عمومی من گفتی یا واسه توالت عمومی سعید؟؟؟؟؟؟خخخخخخخ

کلا من همه چی رو بهتر میدونم!:cool:
هردو! البته هنوز بیمارستان روانی رفتم! ترم 6 برا کارموزی بهداشت روان باید بریم...
................

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
ی کلوپ داریم شاه نداره ....... از خوشگلی تا نداره

آخ نداره واخ نداره .......... باباش ویلا و کاخ نداره :دی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین که گفتم کم پیدایین.....

نه من که هستم ، من همیشه همینقدر میومدم ، از دور کار بچه ها رو زیر نظر میگیرم ...
الان ببینی تسنیم خیلی بد شده :D
بدها
--------
تسنیم
جاده مه آلود

یادتونه؟؟ تو مدرسه شما هم مبصر اینجوری خط میکشید در نبود معلم اسم بنویسه تو دوران ابتدایی؟؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من الان سرعتم ی چی در حد فحش رکیکه...برو تو گوگل خودت بزن مجله علوم و تکنولوژی پلیمر.صفحشو باز کن سمت راستش پر مقاله است مال سالهای مختلف.جستجو کن ببین کدومش بدردت میخوره
با تشکر از من...قربونم بری
دقیقا چه فحشی؟؟؟؟؟اول شفاف سازی کن بد بپیچون........نه می خوام از دست خودت بگیرم تبرک باشه.........یادم باشه اومدم سمت خوزستان می خوام یه یه قفل و زنجیر بیارم ببندم بهت تابازش نکنی نمی رم می خوام حاجت بگیرم......خخخخخخخخخ
خدا نکنه راضی نیستم سعید جان واسه خاطر یه قفل زنجیر قربون مربون بری..........حال بزار وقتی از مکه اومدم قربونم برو اونجا ثوابش بیشتره.........حخححححح

می خندی؟؟؟؟؟اون پالایش بودااااا نه چالایش.......خخخخخخخخخخ

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
نه من که هستم ، من همیشه همینقدر میومدم ، از دور کار بچه ها رو زیر نظر میگیرم ...
بدها
--------
تسنیم
جاده مه آلود

یادتونه؟؟ تو مدرسه شما هم مبصر اینجوری خط میکشید در نبود معلم اسم بنویسه تو دوران ابتدایی؟؟

من بد شدم؟؟؟:surprised:
چرا کاری کردم مگه ک اسمم رفت تو بد ها؟؟:دی

----------

حالا تا کی دست ب سینه بشینیم ک اسممون بره تو خوب ها؟:دی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ای بابا شما چرا؟؟ شما که احتمالا از نسل قدیم ازدواجی
منو بگو که تک پسرم.باید فامیل بابامو زنده نگهدارم.نمیشه هم خو زن گرفت این دوره زمونه.میخوام مث سلولا نصف بشم تا یکی دیگه تولید کنم

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بدها
--------
تسنیم
جاده مه آلود

اورین اقای ناظر....

حالا تسنیم که همیشه جزء بدها بوده عادت داره !
:biggrin:جاده مه الودو چرا گذاشتی تو بدها!! او طفلک که اصن نیس!!:surprised:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بد شدم؟؟؟:surprised:
چرا کاری کردم مگه ک اسمم رفت تو بد ها؟؟:دی

----------
حالا تا کی دست ب سینه بشینیم ک اسممون بره تو خوب ها؟:دی

اسم جاده میره تو خوب ها تو نه ، شما دخترا کتک نمیخوردید از معلم؟؟ آی ما رو میزدن اون موقع ، حالا من خودم کم خوردم اما از کتک خوردن بقیه ما هم تن و بدنمون میلرزید

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ی شوخی کردیم با این غریبه بدبخت فک کنم از ترس پوست انداخت...مجید من برم.اگه اومد بگو سعید شوخی کرد.
ما رفتیم..یا علی
خودش دید دیگه.........خخخخخخخ
علی یارت داش سعید برو به سلامت..........
کلا من همه چی رو بهتر میدونم!:cool:
هردو! البته هنوز بیمارستان روانی رفتم! ترم 6 برا کارموزی بهداشت روان باید بریم...
................

ان شاالله خدا شفات میده ناراحت نباش...........تا ترم 8 هنوز فرصت هست..........خخخخخخخخخخخ
حالا کدوم تیمارستان رفتی؟؟؟؟خاستی بگو بیام عیادتت.........کوپوت چی دسوت داری؟؟؟؟؟؟نکنه با جوراب می خوری؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ
خب روانت رو مسواک بزن که بهداشتش رعایت بشه کارت به بیمارستان روانی نکشه...........خخخخخخخخخخخ

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا چه فحشی؟؟؟؟؟اول شفاف سازی کن بد بپیچون........نه می خوام از دست خودت بگیرم تبرک باشه.........یادم باشه اومدم سمت خوزستان می خوام یه یه قفل و زنجیر بیارم ببندم بهت تابازش نکنی نمی رم می خوام حاجت بگیرم......خخخخخخخخخ
خدا نکنه راضی نیستم سعید جان واسه خاطر یه قفل زنجیر قربون مربون بری..........حال بزار وقتی از مکه اومدم قربونم برو اونجا ثوابش بیشتره.........حخححححح

می خندی؟؟؟؟؟اون پالایش بودااااا نه چالایش.......خخخخخخخخخخ

زنجیرو خو بتو باید ببندن...نه قربونت پس کلت...ایهمه راه نیا برا شفا...عصر اینترنته...از همون دور پشت مانیتور وضو بگیر دستتو بمال به نام کاربریم بشین سر جات.یکی از همسایهاتونم بگو دست بماله بعد با همون دست با زنجیر ببندت امید است شفا بگیری:)
مگه میخای بری مکه؟؟ ی بوسم بزن سر خونه شیطون به نیابت از من

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
اسم جاده میره تو خوب ها تو نه ، شما دخترا کتک نمیخوردید از معلم؟؟ آی ما رو میزدن اون موقع ، حالا من خودم کم خوردم اما از کتک خوردن بقیه ما هم تن و بدنمون میلرزید

چرا من نه؟؟:razz:
سالهاست ک دست ب سینه نشستم تا برم جزو خوبها مارکو !:دی

نه نه نه !!!!
من انقدر آرومو درس خون بودم اصن کسی حتی جرئت نداشت ی دعوای جزئیم بکنه چ برسه ب کتک !

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

کتک نه!
دخترا نازک نارنجی هستن نمیشه زدشون ک.
فقط یه بار معلم دوم دبستانمون با جامدادیم زد تو سرم!

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ی کلوپ داریم شاه نداره ....... از خوشگلی تا نداره

آخ نداره واخ نداره .......... باباش ویلا و کاخ نداره :دی

تا چشای
لنگی ها در بیاد......:دی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا شما چرا؟؟ شما که احتمالا از نسل قدیم ازدواجی
منو بگو که تک پسرم.باید فامیل بابامو زنده نگهدارم.نمیشه هم خو زن گرفت این دوره زمونه.میخوام مث سلولا نصف بشم تا یکی دیگه تولید کنم

دیگه ما هم امکانات نبود دیگه ، اینجوری عذب ( چجوریه املاش ؟ ) موندم

اورین اقای ناظر....

حالا تسنیم که همیشه جزء بدها بوده عادت داره !
:biggrin:جاده مه الودو چرا گذاشتی تو بدها!! او طفلک که اصن نیس!!:surprised:

جاده شوهر کرده رفته ، متاهلا که خوب نمیشن:D
نه چون نمیاد گذاشتمش تو بدها بلکه بیاد
تازه جولی هم بد شده

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز

کتک نه!
دخترا نازک نارنجی هستن نمیشه زدشون ک.
فقط یه بار معلم دوم دبستانمون با جامدادیم زد تو سرم!

وای خیلی با حال بود این !!!!!!!!!!!! ببین دارم میترکم ازدستت ازخنده اآخه منو یاده یکی از دوستام انداختی !!!
سوم ابتدایی دوستم دفترشو نیاورده بود معلممون با جامدادی زد توسرش من اونموقع بیشتر ب جای اون دختر ترسیدم !!!!! ولی وقتی زنگ تفریح شد یادش ک افتادم چجوری خورد ..حالا باید یکی جلوی خنده ی منو میگرفتتت ...

انقد خندیدم تا ب دوستم بر خورد !!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به پلک بابام قسم دیگه رفتم
خدانگهدار
مجید گوگل برو بزن یادت نره

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آری دیگه. از بس که این استادا ماهن:)
ماهن؟؟؟؟؟؟آره منتها ماه درحال خسوف چون همیشه پلید بودن بخشی از وجودشونه..........خخخخخخخخخخ
آخ گفتی کتک یاد دبستانم افتادم..........سوم دبستان معلم آشغالمون با خط کش زد کف دستم که من گریم بگیره.......از بچگی کلم خراب بود..........4تا زد 2تاش رو جا خالی دادم.........پنجمی دستم رو گرفت......جوری محکم زد که خط کش شیکست.........ولی یادمه جوری گریه می کردم و عر میزدم که مدیر اومد سرکلاس هم حال من و گرفت هم معلم...........خخخخخخخخخخخ:biggrin:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ان شاالله خدا شفات میده ناراحت نباش...........تا ترم 8 هنوز فرصت هست..........خخخخخخخخخخخ
حالا کدوم تیمارستان رفتی؟؟؟؟خاستی بگو بیام عیادتت.........کوپوت چی دسوت داری؟؟؟؟؟؟نکنه با جوراب می خوری؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ
خب روانت رو مسواک بزن که بهداشتش رعایت بشه کارت به بیمارستان روانی نکشه...........خخخخخخخخخخخ

ینی با این همه غلط تایپی بزور خوندم چی نوشتی!!!:surprised:
باید تو شفا بگیری... من برا کاراموزی میرم..ینی برا درمان بقیه.. خودم سالمم!!!!!!!الان توجیه شدی؟؟!!