کلوپ آبیدلان.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چیکار اونا دارید ، هر کی هر چی میخواد بگه
یه تاپیک باحال داریم کلا ، اونم همینه

والا ما به اونا کار نداریم ، اونا دست از سر ما برنمیدارن.....:D

اورین خوب پیچوندی... ولی من حتی حواسم به پیچوندنتم هس!!!!!:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره دارم کلا بررسی همه کاتالیست ها هست........اگه مطلب خوبی ازش داری برام بفرست.........چون هدفم اینه یه دایرت المعارف کاتالیستی درست کنم.........
واحد آیزوماکس یه واحد هست تو پالایشگاه ها که برش های سنگین رو به وسیله کاتالیست تقطیر می کنن.........این واحد عشق منه.........از بچگی دسوت داشتم یکیشو داشته باشم.........خخخخخخخخخخخخخخخخ
من فقط زیگلر ناتاش رو دارم............

اول ی نکته جالب: میدونی مخترع کاتالیستهای زیگلر ناتا در حقیقت این دو نفر (یعنی زیگلر و ناتا) نیستن؟؟ این قبلا کشف شده بوده.اینو استادمون گفت(دکتر وطن خواه...ناموس کاتالیست)
هر مطلبی باشه درباره زیگلر ناتا؟؟
کدوم جلد کتاب حدادی رو خریدی؟؟ من دو جلدشو دارم خودم..یکیش که خیلی قطوره و تقریبا میشه گفت چکیده کله رشته پلیمره

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
والا ما به اونا کار نداریم ، اونا دست از سر ما برنمیدارن.....:D

اورین خوب پیچوندی... ولی من حتی حواسم به پیچوندنتم هس!!!!!:D

تو اینجا چی کار میکنی ...بیا برو تو پروفت ببینم حواست ب خودت باشه:دی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اما دعوتم کردی قراره بیام دیگه ، نه ؟؟ پشیمون شدی؟؟

نه بیا...قدمت رو تخم دماغمون
میگوم خدایی چن سالته؟؟ راستشه بگو...از بین اسپاکای دوچرخه درت بیارن اگه دروغ بگی:)
بگو چن سسالته ببینم چجوری باهات میشه شوخی کرد...اخه من کلا سطح فرهنگم پایینه.ممکنه ی چی بگم از پا سردر سایت اویزونم کنن:)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز بحثهای تخصصی شروع شد :D
چشممون به جمال جهان پهلوان هم روشن شد ...
سلام علی آقای گل شما آقایی و همیشه لطف داری..........
دیگه خودت که می دونی ما کلا تخصصمون بحث های تخصصی هست.......خخخخخخخخخ
الان لنگیا میان میگن مگه اینجا ازمایشگاه شیمیه؟؟!!!:D

شما خودتونم کم میایداااا.... من حواسم به همه هست!!!!!!!!:D
باز تو پابرهنه اومدی وسط بحث؟؟؟؟؟ مگه رشته من مثل تو گیاه شناسی که تو آزمایشگاه باشم کار ما تخصصیه.........تو پالایشگاه ول می چرخیم..........خخخخخخخخ
منم با خودم درباره ی رشته م حرف میزنم خودمم جواب میدم!!!
من یه چیزایی از رشتت حالیمه.........خخخخخخخخخ
په جهان پهلوان کجا رفتی...بیا غریبه قربونت بره:)
هستم ولی خستم........
البته خودم نه هاااااااا.........نتم خستس........خخخخخخخخخ

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه آبیدلان عزیز.....

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام علی آقای گل شما آقایی و همیشه لطف داری..........
دیگه خودت که می دونی ما کلا تخصصمون بحث های تخصصی هست.......خخخخخخخخخ

باز تو پابرهنه اومدی وسط بحث؟؟؟؟؟ مگه رشته من مثل تو گیاه شناسی که تو آزمایشگاه باشم کار ما تخصصیه.........تو پالایشگاه ول می چرخیم..........خخخخخخخخ

من یه چیزایی از رشتت حالیمه.........خخخخخخخخخ

هستم ولی خستم........
البته خودم نه هاااااااا.........نتم خستس........خخخخخخخخخ

منم سرعتم خیلی بد شدهه! نمیدونم چرا!! ظاهرا دقیقا روی سیم ارتباطی ما توالت عمومی احداث کردن

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول ی نکته جالب: میدونی مخترع کاتالیستهای زیگلر ناتا در حقیقت این دو نفر (یعنی زیگلر و ناتا) نیستن؟؟ این قبلا کشف شده بوده.اینو استادمون گفت(دکتر وطن خواه...ناموس کاتالیست)
هر مطلبی باشه درباره زیگلر ناتا؟؟
کدوم جلد کتاب حدادی رو خریدی؟؟ من دو جلدشو دارم خودم..یکیش که خیلی قطوره و تقریبا میشه گفت چکیده کله رشته پلیمره
نه نمی دونستم من که باستان شناس نیستم.....خخخخخخخخ کلا زیاد راجع بع زیگلر ناتا نمی دونستم..........
دکتر وطن خواه اسمش آشناست فکر کنم با پدرم تو یه پروژه همکار بودن.........البته شک دارم مطمئن نیستم امیدخواه بود وطن خواه شایدم امیدرضا روان خواه بوده.......خخخخخخخخخ
هرمطلبی که نه راجع به مبانی و کاربردهاش ترجیحا تو صنعت نفت..........
کتاب مقدمه ای بر کاتالیز.ر های زیگلر ناتا رو خریدم..........

منم به همه سلام می کنم.............

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

دوس داشتم.....:D

عایا دانشجویان گیاه شناسی تو ازمایشگان؟؟!!
:surprised:من فکر میکردم باید تو باغ باشن.....:D

حالا ما هم همش تو بیمارستانیم..... ( اینو برا اطلاعات عمومیت گفتم...!
:D)

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام آبیدل

منم سرعتم خیلی بد شدهه! نمیدونم چرا!! ظاهرا دقیقا روی سیم ارتباطی ما توالت عمومی احداث کردن

:w15:

آخ آخ .. ب ی نفر یادم رفت سلام کنم ....

سلام فرزانه
:cap:

سلام عزیزم خوبی؟! آره منم همیشه یادم میره سلام کنم!!!!!!!!
:(

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب خدا رو شکر....... منم دارم می ترکم ......:D

خو سهم منم خوردی همین میشه دیگه!!!!
:biggrin:
خب ما هم همش شیمی خوندیم دیگه.
شیمی رنگ شیمی تجزیه شیمی فیزیک شیمی عمومی اصول شیمی پلیمر اصول شیمی مهندسی شیمی الیاف و .... حسش نیست بقیه ش رو بگم

خسته نباشید:)

سلاااااااااااام.......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ما هم همش شیمی خوندیم دیگه.
شیمی رنگ شیمی تجزیه شیمی فیزیک شیمی عمومی اصول شیمی پلیمر اصول شیمی مهندسی شیمی الیاف و .... حسش نیست بقیه ش رو بگم
نخیر خانم مهندس من یه چیزایی بیشتر از این حرفا حالیمه..........با یه استاد دانشگاه امیرکبیر 3 روز واسه جشنواره اختراعات هم اتاق بودیم........مخ من و دوستم رو با رشته شما ایزوگام کرد........خخخخخخ
بعدشم رشته ما چالایش هست از این درسا که گفتی فقط این سه تا رو داشتیم شیمی تجزیه شیمی فیزیک شیمی عمومی.................
نمی دونم ولی سیم نت ما رو هرچند وقت با کشتی از روش رد میشن.......خخخخخخخخخخخ

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه نمی دونستم من که باستان شناس نیستم.....خخخخخخخخ کلا زیاد راجع بع زیگلر ناتا نمی دونستم..........
دکتر وطن خواه اسمش آشناست فکر کنم با پدرم تو یه پروژه همکار بودن.........البته شک دارم مطمئن نیستم امیدخواه بود وطن خواه شایدم امیدرضا روان خواه بوده.......خخخخخخخخخ
هرمطلبی که نه راجع به مبانی و کاربردهاش ترجیحا تو صنعت نفت..........
کتاب مقدمه ای بر کاتالیز.ر های زیگلر ناتا رو خریدم..........

منم به همه سلام می کنم.............

ببین من الان سرعتم ی چی در حد فحش رکیکه...برو تو گوگل خودت بزن مجله علوم و تکنولوژی پلیمر.صفحشو باز کن سمت راستش پر مقاله است مال سالهای مختلف.جستجو کن ببین کدومش بدردت میخوره
با تشکر از من...قربونم بری

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نخیر خانم مهندس من یه چیزایی بیشتر از این حرفا حالیمه..........با یه استاد دانشگاه امیرکبیر 3 روز واسه جشنواره اختراعات هم اتاق بودیم........مخ من و دوستم رو با رشته شما ایزوگام کرد........خخخخخخ
بعدشم رشته ما چالایش هست از این درسا که گفتی فقط این سه تا رو داشتیم شیمی تجزیه شیمی فیزیک شیمی عمومی.................
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوس داشتم.....:D

عایا دانشجویان گیاه شناسی تو ازمایشگان؟؟!!
:surprised:من فکر میکردم باید تو باغ باشن.....:D

حالا ما هم همش تو بیمارستانیم..... ( اینو برا اطلاعات عمومیت گفتم...!
:D)

والا اونش رو شما بهتر میدونی بالاخره زیر گروه تجربی هست دیگه...........
بیمارستان یا تیمارستان؟؟؟؟؟؟؟؟دقیقا اینو معلوم کن........برای بروبکس سوال چیش اومده............خخخخخخخخخخ:D
واسه اطلاعات عمومی من گفتی یا واسه توالت عمومی سعید؟؟؟؟؟؟خخخخخخخ