ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Wiki.Clever

عضو جدید
اگه بیاد هممون راحت میشیم،انتظار خیلی برام سخته،خیلی!الاف شدم تو این چند ماه،دلم واسه دانشگاه تنگ شد،من الان 7 ماه هست که الافم،اتفاقات مختلف برام افتاد،پام شکست،مادرم مریضی قلبی گرفت و...خسته دارم میشم،خسته....................... خدایا...... همون چیزی که میخوام قبول شم،خودت میدونی چیزی زیادی ازت نمیخوام.بازم هر چی صلاح دونستی بهش قانعم....فقط منو زودتر از این انتظار خلاص کن.....این انتظار داره منو نابود میکنه............خدایا دوستت دارم.........کمکم کن.
حرفتو کاملا میفهمم! منم اتفاقات تقریبا مشابه شما رو گذروندم! ولی فک میکنم گاهی این مکث تو زندگی لازم. آذم گاهی باید وایسه و به راهی که رفته و راهی که میخواد بره فک کنه! من 4 و 5 ماه سربازم! تو این چند ماه انقدر وقت خالی داشتم که تونستم همه زندگیمو مرور کنم! گاهی وقتا سر پست نگهبانی انقد زمان دیر میگذره موضوع واسه فک کردن کم میارم! این چن ماه اصلن بهم خوش نگذشته، بیماری پدرم ، ناراحتی مادرم ولی همه اینا واسم انگیزه شده! همه اینا باعث شده قدر هر چیزیو بدونم ! هر چیزی که دارم ولی نمیدونم! از همین لحظه ای که توش هستی لذت ببر ، خوب یا بد! اونقدر لذت ببر که هیچ وقت حسرت برگشتن به این لحظه رو نداشته باشی!

ahmad.mech

عضو جدید
اگه بیاد هممون راحت میشیم،انتظار خیلی برام سخته،خیلی!الاف شدم تو این چند ماه،دلم واسه دانشگاه تنگ شد،من الان 7 ماه هست که الافم،اتفاقات مختلف برام افتاد،پام شکست،مادرم مریضی قلبی گرفت و...خسته دارم میشم،خسته....................... خدایا...... همون چیزی که میخوام قبول شم،خودت میدونی چیزی زیادی ازت نمیخوام.بازم هر چی صلاح دونستی بهش قانعم....فقط منو زودتر از این انتظار خلاص کن.....این انتظار داره منو نابود میکنه............خدایا دوستت دارم.........کمکم کن.

داداش تو موفق میشی خیالت نباشه

yohanblack43

عضو جدید
زمان انتشار نتایج نهایی کنکور سراسری، ارشد و دکتری اعلام شد
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور زمان انتشار نتایج نهایی کنکورهای سراسری 92، کنکور کارشناسی ارشد و کنکور نیمه متمرکز دکتری 92 را اعلام کرد.

دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری 92 گفت: نتایج این کنکور در روز 21 شهریورماه منتشر می شود.

وی اظهار داشت: همچنین نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 92 تا اواخر این هفته بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org قرار می گیرد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اواخر هفته بعد از آن یعنی تقریبا تا 15 شهریور ماه نیز نتایج نهایی کنکور دکتری نیمه متمرکز به اطلاع داوطبان خواهد رسید.

بچه ها به نظر من که سه شنبه نتایج میاد.کمی صبر سحر نزدیک است.............................

http://mehrnews.com/detail/News/2121066

yohanblack43

عضو جدید
زمان اعلام نتایجی که هیچگاه دقیق اعلام نشده!!!!!!!!!!!

زمان اعلام نتایجی که هیچگاه دقیق اعلام نشده!!!!!!!!!!!

زمان دقیق اعلام نتایج آزمون ارشد دانشگاه‌های دولتی، علوم پزشکی و آزاد » سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي کد خبر: 92060200508 شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۲ اگرچه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌های آزاد، دولتی و علوم‌پزشکی در زمان‌های مختلف برگزار شد، اما نتایج آن‌ها با چند روز زودتر و یا دیرتر در شهریور ماه اعلام می‌شود. به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی زودتر از دو آزمون دیگر اعلام خواهد شد که در این گزارش زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد هر کدام از دانشگاه‌ها آمده است. اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌های دولتی در هفته جاریدکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در هفته اول شهریور ماه - تا پایان هفته جاری - ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد 92 را اعلام کرد. وی با اشاره به ظرفیت پذیرش حدود 99 هزار و 996 نفری داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 92، گفت: نتایج نهایی این دوره از آزمون تا پایان هفته جاری از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام می‌شود. توکلی همچنین یادآور شد که نتایج آزمون دوره دکتری نیز هفته آینده اعلام خواهد شد. اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی در اوایل شهریور غلامرضا حسن‌زاده رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی در اوایل شهریور ماه خبر داد. وی با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی در روز چهارشنبه ششم شهریور ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir، گفت: ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان در روزهای 13 و 14 شهریور ماه انجام می‌شود. اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در اواسط شهریور ماه همچنین ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 92 در اواسط شهریور ماه خبر داد. وی گفت: نتایج این دوره از آزمون کارشناسی ارشد در اواسط شهریور ماه از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام می‌شود. اقبالی با تاکید بر اینکه معدل در گزینش نهایی داوطلبان تاثیری ندارد، در خصوص ظرفیت پذیرش دانشجو در این دوره، اظهارکرد: 70 هزار نفر در این دوره از آزمون پذیرفته می‌شوند.http://isna.ir/fa/news/92060200508/زمان-دقیق-اعلام-نتایج-آزمون-ارشد-دانشگاه-های

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
بچه ها شروع کلاسهای ارشد تقریبا از کی هست؟ من تا 2 مهر نیستم...
بستگی به دانشگاهش داره ولی اکثر دانشگاه های دولتی از 16 شهریور شروع میشن

سوال من از سنجش در مورد تاریخ اعلام نتایج:
با سلام و خسته نباشید. چرا سازمان زمان دقیق اعلام نتایج رو اعلام نمیکنه:
پاسخ سنجش:
با سلام دهه اول شهریور ماه اعلام می گردد. با تشکر

هفته اول به دهه اول تبدیل شد فکر کنم حالا حالا ها سرکاریم

amir-sta

عضو جدید
عنوان درخواست زمان دقيق اعلام نتايج | خواهشا زمان دقيق اعلام نتايجو مشخص کنيد
تاريخ ارسال جواب 1392/06/02-12:33
پاسخ با سلام اعلام نتایج نهایی آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال 1392 دهه اول شهریورماه 1392 با تشکر

yohanblack43

عضو جدید
سلام بچه ها یکی از فانتزیام اینه که تو این سایت کاربر فعال بشم !!!!!!!!!!باید چیکار کنم؟؟

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یکی از فانتزیام اینه که تو این سایت کاربر فعال بشم !!!!!!!!!!باید چیکار کنم؟؟

فعاليت بايد بكني
براي كاربر فعال شدن مكانيك بايد 500-600 پست خوب بخش هاي مختلف بذاري آخرش هم معلوم نيست كاربر فعال بشي يا نه :biggrin:

NASTOH

عضو جدید
سلام به همه دوستان گلم ......
من که دیگه نظری نسبت به سنجشو ایمن حرفا ندارم.اینقدر نقد کردیم که خسته شدم

بیایم در مورد آب وهوا و تفریحاتو از این جور چیزا حرف بزنیم.واقعن دلم تنگ شدهبود براتون

NASTOH

عضو جدید
همینجوری آدم استرس می گیره دیگه! الان ذهن منم درگیر این مسئله شده که چند نفر تجدیدپذیر زدن! می ترسم شوهرم قبول نشن یزد! همون حدودای شما هستن 20 تایی بیشتر

کسی تجدید پذیر نمیزنه، اونم یزد.پارسال با 2100 هم تجدید سکنان روزانه قبولی داده .شک نکن قبولی یزد

ahmadpalan

عضو جدید
سلام به همه دوستان گلم ......
من که دیگه نظری نسبت به سنجشو ایمن حرفا ندارم.اینقدر نقد کردیم که خسته شدم

بیایم در مورد آب وهوا و تفریحاتو از این جور چیزا حرف بزنیم.واقعن دلم تنگ شدهبود براتون

سلام nastoh عزیز . نظرت در مورد سوال 67 سیالات چیه ؟:biggrin:
یادش بخیر چقدر کل کل کردیم سر این سوال :D

mehrz67

عضو جدید
سلام مهندس منم الان سربازم
اعزامی 1/12/91 ام شما چه طور؟؟
به خدا منم دارم دیونه میشم!!!! چرا نتایج اعلام نمیشن؟
منم مثل شما در دوره آموزشی که پست نگهبانی میدادم به نتایج،دانشگاها،سولاتی رو که بلد بودم و به خاطر استرس نزدم فکر میکردم.
ما هم دردایم.رفیق

mehrz67

عضو جدید
حرفتو کاملا میفهمم! منم اتفاقات تقریبا مشابه شما رو گذروندم! ولی فک میکنم گاهی این مکث تو زندگی لازم. آذم گاهی باید وایسه و به راهی که رفته و راهی که میخواد بره فک کنه! من 4 و 5 ماه سربازم! تو این چند ماه انقدر وقت خالی داشتم که تونستم همه زندگیمو مرور کنم! گاهی وقتا سر پست نگهبانی انقد زمان دیر میگذره موضوع واسه فک کردن کم میارم! این چن ماه اصلن بهم خوش نگذشته، بیماری پدرم ، ناراحتی مادرم ولی همه اینا واسم انگیزه شده! همه اینا باعث شده قدر هر چیزیو بدونم ! هر چیزی که دارم ولی نمیدونم! از همین لحظه ای که توش هستی لذت ببر ، خوب یا بد! اونقدر لذت ببر که هیچ وقت حسرت برگشتن به این لحظه رو نداشته باشی!

منم مثل شما در دوره آموزشی که پست نگهبانی میدادم به نتایج،دانشگاها،سولاتی رو که بلد بودم و به خاطر استرس نزدم فکر میکردم.
ما هم دردایم.رفیق

133646

اخراجی موقت
بچها خخخخخخخخخخخخخخخخيلي سخته انتطار براي اينده
خداكنه فردا بياد و خلاص بشيم
ببينيد مسعولاي سنجش چقدر ب فكر ما هستن:mad:

NASTOH

عضو جدید
سلام nastoh عزیز . نظرت در مورد سوال 67 سیالات چیه ؟:biggrin:
یادش بخیر چقدر کل کل کردیم سر این سوال :D

سلللللللللللللللاااااااام
چه ورقی اومده
یادمه وقتی گزینه 4 بود دیگه شما پیدات نشد.دیدی 4 درست بود.باور کن همون تست منو امیدوار نگه داشت.گفتی اگه 4 بشه میری طراح سوالو پیدا میکنی.چه کردی؟
رتبت چند شد؟

NASTOH

عضو جدید
راستی دوستان من 5 دفعه انتخاب رشتمو ویرایش کردم.به نظرتون چی میشه؟برم به سنجش بگم؟ اصلن میخونن انتخاب رشتمو؟چون گفته بودن 3 بار

shadowwalker

عضو جدید
بچه ها اگر شریف پردیس کیش آوردم برم یا نه؟نمی دونید جوش چه طوریه؟مدرکش معتبره؟بچه هاش مثل بچه های شریف درسخون و پرتلاشن؟اگر هستن خوب چرا نرفتن خود شریف؟

ahmadpalan

عضو جدید
سلللللللللللللللاااااااام
چه ورقی اومده
یادمه وقتی گزینه 4 بود دیگه شما پیدات نشد.دیدی 4 درست بود.باور کن همون تست منو امیدوار نگه داشت.گفتی اگه 4 بشه میری طراح سوالو پیدا میکنی.چه کردی؟
رتبت چند شد؟
هنوزم میگم اون سوال اشتباه بود. رتبم اون چیزی که میخواستم نشد 1800

Wiki.Clever

عضو جدید
ما هم دردایم.رفیق
من اعزامی 2/1 ام! احتمالن همون سه شنبه میاد! ;)
آآآآآخ آخ آخ! مخصوصا اگه دو تا پست 24ی پشت هم بت میخورد! :confused:

Wiki.Clever

عضو جدید
عنوان درخواست زمان دقيق! | لطفا زمان دقيق اعلام نتايج ارشد را اعلام کنيد! زمان دقيق!
تاريخ ارسال جواب 1392/06/02-7:26
پاسخ با سلام دهه اول شهریور ماه اعلام می گردد. با تشکر

اینا اصلن سوالو نمیخونن! انگار یه robot جواب میده! خودمو کشتم از بس نوشتم دقیق! :wallbash:
اگه بازم اصرار به دقیق بودنش میکردم میگفت نیمه ی اول شهریور! :razz:

mahde1818

عضو جدید
ما هم دردایم.رفیق
من اصلا به نتایج کنکور فکر نمی کنم اگه اخر شهریور هم نتایج رو بزنن برام فرقی نداره!!:cool: نمی دونم شاید از اثرات سربازی رفتن هست یا من غیر عادی ام :w20:

133646

اخراجی موقت
نه.هيچ دليلي نداره مشكل بيش بياد
سيستماشو اخرين عطلاعاتو بر سي ميكنه
خيالت راحت

133646

اخراجی موقت
بچه ها اگر شریف پردیس کیش آوردم برم یا نه؟نمی دونید جوش چه طوریه؟مدرکش معتبره؟بچه هاش مثل بچه های شریف درسخون و پرتلاشن؟اگر هستن خوب چرا نرفتن خود شریف؟

اگ بند پ قويي داري فرقي با نداره روز يا بينل بخوني

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا