بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیتلر میگه دروغ هرچقدر بزرگتر باور کردنش بیشتر:biggrin:
والا من از کل کل با عمرانی ها گذشتم الان باید نفوذی ها رو پیدا کنیم:w05:
منم میام نت یه سر به ورزش 3 میزنم و بعد اینجا :biggrin: الانم پرسپولیس باختو امدم اینجا ببینم چه خبره:biggrin:

میخوای با دود بهم پیام بفرستیم؟؟؟
اولا هیتلر نمیگه چرچیل میگه پسرم:biggrin: دوما برو تراختوری:biggrin: سوما با دود نه نقاشی بکشیند برای هم:D

معمارباشی

عضو جدید
یه سوال فنی ؟
کسی متوجه امضای من نشده ؟؟؟
یه ماهه اون زیره الان خودم دیدمش خندم گرفت !!!

Saretus

کاربر فعال
آقا از توهم بیایم بیرون.... کاش بگن مثل آدم کی نتایج لعنتی رو اعلام می کنن!!! من پوکیدم انقدر پورتال سنجش رو رفرش کردم

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا هیتلر نمیگه چرچیل میگه پسرم:biggrin: دوما برو تراختوری:biggrin: سوما با دود نه نقاشی بکشیند برای هم:D
دروغ بزرگ (به آلمانی: Große Lüge)‏، اصطلاح و تکنیکی است در پروپاگاندا، که اولین بار آدولف هیتلر از آن استفاده کرد و نمایندهٔ تکنیکی تبلیغاتی در دنیای سیاست است.
«اولین قانون او این است که هیچ‌وقت نگذارید مردم دلسرد شوند، هیچ‌وقت خطا و تقصیری را نپذیرید، هیچ‌وقت تصدیق نکنید که دشمن ممکن است صفت خوبی داشته باشد، هیچ‌وقت جایی برای جایگزین باقی نگذارید، در آن واحد روی یک دشمن متمرکز شوید و تقصیر هر اتفاق بدی را بر گردن او بیاندازید. مردم دروغ بزرگ را زودتر از دروغ کوچک باور می‌کنند و اگر دروغی را مکرراً تکرار کنید، دیر یا زود آن را باور خواهند کرد.منبع :
http://fa.wikipedia.org/wiki/شگرد_دروغ_بزرگ
دوما من استقلالی ام:)
سوماً یه نقاشی کشیدم واسه سنجش واسه 7پشتم بسته و هنوز بعد 2ماه جواب نقاشیم نیومده:cry:
جواب اون نقاشیم امد باشه یه نقاشی هم واسه عارفه میکشم:biggrin:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی اخرش برگمو پیدا کردید ؟؟؟ بهم چند دادین؟؟؟ 99%
دوستان من خیلی حساسم رو برگه ها وسعی کردم اصلا پارتی بازی نکنم اما بچه خواهرم با بچه باجناقم کارشون واقعا خیلی خوب بود اما باز انصاف رو رعایت کردم یکیشون رتبه 3 شد یکیشون رتبه 5. البته رتبه یک و دو فامیل هاشون از ما بهترون بودن زورم نرسید بهشون دیگه

Saretus

کاربر فعال
دروغ بزرگ (به آلمانی: Große Lüge)‏، اصطلاح و تکنیکی است در پروپاگاندا، که اولین بار آدولف هیتلر از آن استفاده کرد و نمایندهٔ تکنیکی تبلیغاتی در دنیای سیاست است.
منبع :
سوماً یه نقاشی کشیدم واسه سنجش واسه 7پشتم بسته و هنوز بعد 2ماه جواب نقاشیم نیومده:cry:

من احساس می کنم اطرافیان راجع به اسکیس ما همین حس رو دارن که ما تو مسابقه نقاشی یونیسف شرکت کردیم و منتظر نتیجه ایم!!! واله!!!

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منبع :
ویکیپدیا منبع موثقی نیست هرکسی میتونه بنویسه و چرچیل اولین کسی بود این حرف رو زد در ضمن خب دروغ بزرگ به انگلیسی هم معنایی داره ربطی نداره. دیگه بدتر:biggrin:

Saretus

کاربر فعال
ویکیپدیا منبع موثقی نیست هرکسی میتونه بنویسه و چرچیل اولین کسی بود این حرف رو زد در ضمن خب دروغ بزرگ به انگلیسی هم معنایی داره ربطی نداره. دیگه بدتر:biggrin:

چرچیلو بی خیال! من 3 شدم یا معمارباشی؟

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش نزن کوروش:biggrin:
اینم ادام
در صفحهٔ ۵۱ گزارشی که از طرف دفتر خدمات استراتژیک ایالات متحده در مورد شرح حال روحی هیتلر منتشر شده بود چنین آمده است:«اولین قانون او این است که هیچ‌وقت نگذارید مردم دلسرد شوند، هیچ‌وقت خطا و تقصیری را نپذیرید، هیچ‌وقت تصدیق نکنید که دشمن ممکن است صفت خوبی داشته باشد، هیچ‌وقت جایی برای جایگزین باقی نگذارید، در آن واحد روی یک دشمن متمرکز شوید و تقصیر هر اتفاق بدی را بر گردن او بیاندازید. مردم دروغ بزرگ را زودتر از دروغ کوچک باور می‌کنند و اگر دروغی را مکرراً تکرار کنید، دیر یا زود آن را باور خواهند کرد.
اینم زبان اصلیش
However, according to Michael C. Moynihan (Sept. 7, 2012) in Tablet Magazine, it has become common in contemporary US politics to criticize an opponent for [allegedly] being guilty of using the idea of [the "technique" of] the Big Lie. Moynihan's main point there is that it is misleading and incorrect to imply that any such opponent is therefore somehow "similar to" or "analogous to" (i.e., "as bad as") either Hitler or Goebbels.[SUP][8][/SUP] ("See also" Association fallacy.)
:thumbsup2:
امدی مچ بگیری رو دستی خوردی فرزندم:w18:

Saretus

کاربر فعال
زدایی من چه ربطی به شوهر خاله گرامی ام داره ؟؟؟
به دست پخت خالم که ایراد نگرفتم ... دستپختش عااااااااااااااااالیه !!!

زندایی من!!! الان زندایی من شده خاله ی تو...

اوف... دیوانه شدم!!! یاد قدیما افتادم که من و دوستام خودمونو فک و فامیل شخصیت های هری پاتر می کردم!!!

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن درستش اینم هست:
جالبه که میگه هرگز اشتباه خودتو قبول نکن:biggrin: کوروش خوب خوندیشاا:biggrin:
His primary rules were: never allow the public to cool off; never admit a fault or wrong; never concede that there may be some good in your enemy; never leave room for alternatives; never accept blame; concentrate on one enemy at a time and blame him for everything that goes wrong; people will believe a big lie sooner than a little one; and if you repeat it frequently enough people will sooner or later believe it.

معمارباشی

عضو جدید
شب بخیر به همگی ... هنوز واسه رفرش کردن سنجش زوده ... از من گفتن بود !
روز قبلش اعلام می کنند که فرداش قراره نتایج بیاد ! تازه از ساعت 12 نیمه شب شروع می کنی به رفرش ... صبح اعلام می کنند تا ساعت 12 ظهر نتایج میاد رو سایت ... بعد باااااااااز رفرش می کنی یهو اخبار می گه ساعت 14 میاد ... رفرش می کنی ... دستت تاول می زنه ... بعد اخبار ساعت 14 می گه 8 شب میاد .. اون وقت خسته و پشیمونی از این همه وقت که گذاشتی و سایت رو رفرش کردی ... می ری دراز می کشی تا ساعت 8 بشه ... هنوز چشمات گرم نشده اس ام اس همه دوستات می اد که سوال می پرسن رتبه ات چند شده و تازه می فهمی سنجش فقط منتظر بوده تو از پای سیستم بلند شی تا بشینه جات و نتایج رو اعلام کنه ... باز می ری سایت ... این دفعه به دلیل ترافیک سایت باید هی رفرش کنی ... می دونی کی موفق می شی نتایجت رو ببینی ؟؟؟ همون ساعت 8 شب که اعلام کرده بودن !!! می بینی چقدر برنامه ریزیشون دقیقه ؟؟؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن درستش اینم هست:
جالبه که میگه هرگز اشتباه خودتو قبول نکن:biggrin: کوروش خوب خوندیشاا:biggrin:
His primary rules were: never allow the public to cool off; never admit a fault or wrong; never concede that there may be some good in your enemy; never leave room for alternatives; never accept blame; concentrate on one enemy at a time and blame him for everything that goes wrong; people will believe a big lie sooner than a little one; and if you repeat it frequently enough people will sooner or later believe it.
دروغه حرف چرچیله تا صبح هم بگی از نظر من چرچیل بوده:biggrin:

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
روز قبلش اعلام می کنند که فرداش قراره نتایج بیاد ! تازه از ساعت 12 نیمه شب شروع می کنی به رفرش ... صبح اعلام می کنند تا ساعت 12 ظهر نتایج میاد رو سایت ... بعد باااااااااز رفرش می کنی یهو اخبار می گه ساعت 14 میاد ... رفرش می کنی ... دستت تاول می زنه ... بعد اخبار ساعت 14 می گه 8 شب میاد .. اون وقت خسته و پشیمونی از این همه وقت که گذاشتی و سایت رو رفرش کردی ... می ری دراز می کشی تا ساعت 8 بشه ... هنوز چشمات گرم نشده اس ام اس همه دوستات می اد که سوال می پرسن رتبه ات چند شده و تازه می فهمی سنجش فقط منتظر بوده تو از پای سیستم بلند شی تا بشینه جات و نتایج رو اعلام کنه ... باز می ری سایت ... این دفعه به دلیل ترافیک سایت باید هی رفرش کنی ... می دونی کی موفق می شی نتایجت رو ببینی ؟؟؟ همون ساعت 8 شب که اعلام کرده بودن !!! می بینی چقدر برنامه ریزیشون دقیقه ؟؟؟

عالی بود ;)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منبع موثق اتفاقا اصلا سیت سنجش نیست قسمت دانشگاه خبرگزاری مهر از خود سایت سنجش زودتر خبر رو میزاره تازه رفرش نکنید 8 صبح خبر اومد اومد نیمود بریند تا فردا صبح. گفتم هم تا دوشنبه نمیاد نتایج چون انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی تا دوشنبه تمدید شده

معمارباشی

عضو جدید
منبع موثق اتفاقا اصلا سیت سنجش نیست قسمت دانشگاه خبرگزاری مهر از خود سایت سنجش زودتر خبر رو میزاره تازه رفرش نکنید 8 صبح خبر اومد اومد نیمود بریند تا فردا صبح. گفتم هم تا دوشنبه نمیاد نتایج چون انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی تا دوشنبه تمدید شده

منم که گفتم حالا حالاها نمی اد ... یه روز قبلش تلویزیون کلی تو بوق و کرنا می کنن که اگه شما هم متوجه نشید خانواده متوحه هتون می کنند !!!

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز

اخ اخ چرا اینقدر این پستت بهم استرس داد
یعنی ممکنه فردا بیاد؟
یعنی از فردا باید بس بشینم سر سایت سنجش و هی دکمه F5 رو بزنم
وای وای نمی دونم چرا چشمامو می بندم فقط یه صحنه جلو چشمام میاد
یه صفحه از سایت سنجش که فقط یک کلمه اش معلومه
مردود

ی حسی بهم میده که انگار از همه دنیا مردود شدم....یاد جمله رفوزه با سر میره تو کوزه می افتم:crying2:
وای وای وای
من چرا اینقدر خوش بینانه انتخاب رشته کردم....یعنی با خودم چه فکری کرده بودم:cry:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ولی جدیدا زبل شدنا!! برا بچه های کارشناسی (منظورم دبیرستانیاست نه ناپیوسته ها) رو دو روز زودتر از وقتی که قبلا گفته بودن اعلام کردن، تازه گفتن بودن 10 صبح ولی من خودم 5 صبح دیدم، کلی هم پزشو دادن تو تلویزیون که مثلا همه ی رکوردای سرعتو تسخیر کردن با این کارشون ;)

mahdooneh

عضو جدید
ولی جدیدا زبل شدنا!! برا بچه های کارشناسی (منظورم دبیرستانیاست نه ناپیوسته ها) رو دو روز زودتر از وقتی که قبلا گفته بودن اعلام کردن، تازه گفتن بودن 10 صبح ولی من خودم 5 صبح دیدم، کلی هم پزشو دادن تو تلویزیون که مثلا همه ی رکوردای سرعتو تسخیر کردن با این کارشون ;)

خداکنه برا ما هم زبل شن!
توی انتظار بودن خیلی سخته.امشب وعده شیرینی قبولی به همه دادم.اگه قبول نشم خیلی کنف میشم:cry:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروغه حرف چرچیله تا صبح هم بگی از نظر من چرچیل بوده:biggrin:
پس مجبورم یه جستار هم به فرانسیس بیکن بزنم، عشقم میگه که: کسایی که تو غار فکری خودشونن نه نفوذی بهشون هست نه میشه باهاشون صحبت کرد:) چون تنها راه صحبت باهاشون اینکه بری تو غار:):biggrin:
(شوخیه .ا چون بحث شوخیه این جواب تندو دادم:smile: ولی خب شوخیه دیگه توام حق ناراحت شدن نداری)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا