ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faramarz63

عضو جدید
دوستان با تجربه ممنون میشم راهنمایی کنید
یه سری کتب چاپ سال 89 دستم رسیده مثل مقاومت نایی و باکس سیالات راهیان و....
فکر میکنید چاپ جدیدش خیلی فرق داره با چاپ سه سال پیش یا همینا جوابگو هستش؟
اصلا کتاب ها تو چاپ های بعدی چه تغییراتی کردند؟
مقاومت نایی و سیالات خیلی مهمه برام اگه چاپ قدیمش به درد نمیخوره برم چاپ جدید بگیرم

mahde1818

عضو جدید
دوستان با تجربه ممنون میشم راهنمایی کنید
یه سری کتب چاپ سال 89 دستم رسیده مثل مقاومت نایی و باکس سیالات راهیان و....
فکر میکنید چاپ جدیدش خیلی فرق داره با چاپ سه سال پیش یا همینا جوابگو هستش؟
اصلا کتاب ها تو چاپ های بعدی چه تغییراتی کردند؟
مقاومت نایی و سیالات خیلی مهمه برام اگه چاپ قدیمش به درد نمیخوره برم چاپ جدید بگیرم
هیچ فرقی نداره فقط برو چند صفحه اخر اون دوتا رو پرینت بگیر چون سوالات جدید اخر این کتاب ها هست وگرنه در متن کتاب هیچ تفاوتی وجود نداره

136870

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااااااام ب همه.
دوستان من كارشناسي ساخت بودم وارشد طراحي رتبم بدكي نيست ايا پيش نياز باس پاس كنم اگ قبول شدم؟؟؟؟

136870

عضو جدید
ي سوال شديدا حياطي
تراز رتبه1500تا1600طراحي چند شده(كنكور92)؟؟
خخخخخخخخخخخخخخخخخخيلي ضروريه.تر خدا زود يكي ك مطلعه يا رتبش همين شده بگه؟
مرسييي

Arman_awn

عضو
ي سوال شديدا حياطي
تراز رتبه1500تا1600طراحي چند شده(كنكور92)؟؟
خخخخخخخخخخخخخخخخخخيلي ضروريه.تر خدا زود يكي ك مطلعه يا رتبش همين شده بگه؟
مرسييي

طراحی نمیدونم تو این حدود، ولی دوستم تو تبدیل با رتبه ی 1800 ترازش 3964 هست

hssnjfry

عضو جدید
سلام اول یک صلوات بفرستید
و اما بعد فکر کنم امسال از تمام سالهای گذشته بیشترین ظرفیت اعلام شده

مثال

روزانه گرایش ۳ در سال ۹۰ برابر ۶۸۵
روزانه گرایش ۳ در سال ۹۱ برابر ۶۴۶
روزانه گرایش ۳ در سال ۹۲ برابر ۷۰۴

البته باید متذکر شوم این امار بدون در نظر گرفتن امار استعداد های درخشان میباشد :)

Arman_awn

عضو
آرزو می کنم این تاپیک رو هممون با رضایت خاطر ترک کنیم، و جواب زحمتامون رو بگیریم.
زندگی امثال ما، همش به انتظار نتیجه ی کنکورها و نتیجه ی امتحان ها و نمره ها گذشت.

mahde1818

عضو جدید
چرا شر میگی؟ کتاب راهیان از سال پیش بالکل تغییر کرده
رفیق بگیر جدیدو
این چه طرز حرف زدنه! من کتابم چاپ 91 بود وقتی با کتاب دوستم که چاپ 86 بود مقایسه کردم دیدم هیچ فرقی نداره فقط سوالات جدید رو کتاب من داشت . حالا شاید چاپ 92 فرق اساسی کرده باشه که بعید می دونم .همین دوستم با خوندن این کتاب قدیمی سیالات 70 درصد زد .

mori1365

عضو جدید
سلام اول یک صلوات بفرستید
و اما بعد فکر کنم امسال از تمام سالهای گذشته بیشترین ظرفیت اعلام شده

مثال

روزانه گرایش ۳ در سال ۹۰ برابر ۶۸۵
روزانه گرایش ۳ در سال ۹۱ برابر ۶۴۶
روزانه گرایش ۳ در سال ۹۲ برابر ۷۰۴

البته باید متذکر شوم این امار بدون در نظر گرفتن امار استعداد های درخشان میباشد :)
:biggrin:

136870

عضو جدید
سلام
تراز رتبه 1500تا1600 كنكور 92 چچچچچچچچچچچچچنده؟؟؟؟(طراحي)
تراز 4252رتبش در چه حدوده؟؟؟؟

136870

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااا ااام ب همه.
دوستان من كارشناسي ساخت بودم وارشد طراحي رتبم بدكي نيست ايا پيش نياز باس پاس كنم اگ قبول شدم؟؟؟؟
چون تازه واردم جوابمو نمديد يا سوالام سخته؟؟:(:(

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

سلام

سلام دوست عزيز دانشگاه ملي تا اونجازكه مي دونم پيش نياز نداره
فقط يكي از دوستان هم دانشگاهيمون دو سال پيش قبول شريف اونم
چون درس رياضي مهندسيزپاس نكرده بود بهش دادند هم زمان رياضي مهندسي پيشرفته هم داشت
بعد دانشگاه خودم كه شهرستانه از بچه هاي هنرستان قبول شدند ارشد رياضي مهندسي پاس نكرده بودند
بدون رياضي مهندسي پاس كردن رياضي مهندسي پيشرفته پاس كردند به نظرم پيش نياز نداره
دانشگاه ازاد مي دونم داره ولي دولتي نه.مگر دانشگاه خاصي باشه.

آخرین ویرایش:

dash @li

کاربر بیش فعال
با اجازه اقا ايمان

با اجازه اقا ايمان

ببین مهندس اگه شما دانشجوی امیر کبیر بودی دلیل نمیشه شهرستانیا و دانشگاه آزادیا بی سواد به حساب بیان .شما متاسفانه شرایط کنکور 91 رو تجربه نکردی که این حرف ها رو میزنی مطمئنم اگه شمام سال 91 کنکور ساخت رو شرکت کرده بودی امسال از شرایط تعریف و تمجید میکردی متاسفانه فقط با ادعاهای پوچ و سرکوفت زدن اینکه دانشجوی امیرکبیرید و هیچ کس دیگه سواد شما رو نداره عدم نتیجه گیریتونو در کنکور امسال میخواهید یه جور توجیه کنید. بنده هم سال اول خیلی بیشتر از سال دوم خوندم ولی درصد ساختم شد 14 و رتبه 1800.اکثر دوستان بنده دیگه بیخیال کنکور شدن ولی مهمترین اصل در موفقیت انگیزه و اراده و پشتکاره شما ادعا میکنید من شانسی درصد ساختم شده 54 بهتره این تاپیک و تاپیک ساخت و تولید و همچنین سایت دپارتمان مهندسی مکانیک رو یه نگاه بندازید شما اگه واقعا اداعای سواد داشتن رو دارید پس چرا فقط موقع راه انداختن بحث شانسی زدن ساخت و تولید اینجا پیداتون میشه چرا ااز شما که دانشجوی امیرکبیر بودید کسی دعوت نکرد که مشاوره بده واقعا برای امثال شما متاسفام که فقط با مقایسه های غیرموجه قصد تخریب شخصیت ها رو دارید من پارسال یادمه تاپیک 91 بااینکه خیلی حالم بد بود ولی به دوستانی که به هر دلیل درصداشون بالا شده بود و رتبه عالی کسب کرده بودن تبریک گفتم نه اینکه بیام بگم شما شانسی رتبه آوردی.شما دانشجوی امیرکبیری و اعتقاد داری فقط امیرکبیرا باید اونجا باشن و این نهایت خودخواهی و دیکتاتوریه بنده با قدرت تمام پا به این دانشگاه میذارم و میدونم که چه جو سختی رو باید ترم اول تحمل کنم با وجود امثال شما.
در ضمن من یادم نمیره که خودتون اعتراف کردید ضفحه اول سوالات ساخت وتولید رو ندیدید و همین کافیه بر عدم کفایت شما در کسب نتیجه وقتی دانشجوی امیرکبیر یه صفحه سوالات ساخت رو که شامل 20 30 درصد میشه جا بندازه بهتره راجع به بقیه اظهار نظر نکنه. من نمیخواستم از این ادبیات استفاده کنم و تا الان نکرده بودم ولی متسفانه سکوت بنده جلو عرایض جنابعالی رو نگرفت و مجبور شدم.
راستی یه سوال مدت هاست ذهنمو درگیر کرده:
چرا فکر میکنید فقط شما درست میگید و بقیه اشتباه میکنن؟[/i]
لابد پاسختون ااینکه شما دانشجوی بهترین دانشگاه ساخت و تولید ایران بودید وسواد بقیه به پای شما نمیرسه؟!!!!
دوستان همگی موفق باشید و ان شالله با موفقیت این تاپیک رو جمع کنیم
;)

سلام نمي خوام به كسي جسارت كنم
ويا زياد از جايي يا كسي تعريف كنم
ولي من خودم يه سال پشت كنكور كارشناسي بودم و مي دونم چطوريه
سال اول رتبه خوب نياوردم سال بعد خوندم و ملي روزانه ساخت و توليد اوردم
در هر صورت مي خوام از كنكور ارشد سالزپيش و امسال كه بود بگم
نمي خوامم از دانشگاهمون تعريف كنم ولي هرسال رتبه هاي خوبي از دانشگاهمون توي ارشد ساخت ميان
ولي سال نودو يك هيچ كدوم از بچه هامون رتبه خوبي نياوردنزچون همه وقت و تلاششون روي ساخت بود بعد
ساخت غلط در اومد
از نظر درسي و هوشي هم چيزي از امسليا كم نداشتند
ولي بهترين رتبه 200 شد كه با شاگرد اولي رفت علم و صنعت
ولي امسال رتبه يك از بچه هاي دانشگاه ما شد استاد ها همونا بودن ولي .,
خودتون مي تونين قضاوت كنين دو سال پيشم رتبه سه از دانشگاه ما شد بازم استاد ها همونا بودند
اينكه كسي دانشگاه ازاد باشه يا ملي فرقش توي تلاششه اگه كسي تلاش نكنه موفقيتش كم ميشه
كمند كسايي كه با هوش و استداد تونستند موفق بشوند
ولي كسي حق نداره به تلاش و حق ديگرون تحدي كنه اقا ايمان هم جز كساييه كه زحمت كشيده كسي كه از شرايط ديگرون
خبر نداره نمي تونه به ديگرون خرده بگيره يكي ممكنه يهرسال مشكل داشته باشه نتونه تلاش كنه
در هر صورت سعي كنيم به حريم خصوصي ديگرون احترام بزاريم و من الله توفيق

136870

عضو جدید
منم ناپيوسته كارشناسي گرفتم
ميتونم پيشرفته حذف كنم و ترم 2 بردارم؟؟(اگه قبول شدم)

133646

اخراجی موقت
سلام
مهندسا كمك
ب نظرتون با رتبه 2200طراحي+سهميه شاگرد اولي كجا قبول ميشم؟؟؟؟
روز يا شب تبريز ميارم؟؟؟؟؟؟
تر خدا نظر بديد خخخخخخخخخخخخخيلي استرس دارم

yohanblack43

عضو جدید
دوستان اصلا استرس نداشته باشین!

دوستان اصلا استرس نداشته باشین!

ظرفیت های رو به رشد کارشناسی ارشد مکانیک بدون احتساب سهمیه استعدادهای درخشانارشد 89طراحی کاربردی روزانه 452 شبانه 175تبدیل انرژی روزانه 432 شبانه 172ارشد90طراحی کاربردی روزانه 667 شبانه 229تبدیل انرژی روزانه 580 شبانه254ارشد91 طراحی کاربردی روزانه 629 شبانه 245تبدیل انرژی روزانه 542 شبانه 218ارشد92 طراحی کاربردی روزانه 737 شبانه 327تبدیل انرژی روزانه 582 شبانه 228

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی فردا جواب میاد؟!!!!!!:(:confused::(...................خدا کنه بیاد راحت شیم

اگه بیاد هممون راحت میشیم،انتظار خیلی برام سخته،خیلی!الاف شدم تو این چند ماه،دلم واسه دانشگاه تنگ شد،من الان 7 ماه هست که الافم،اتفاقات مختلف برام افتاد،پام شکست،مادرم مریضی قلبی گرفت و...خسته دارم میشم،خسته....................... خدایا...... همون چیزی که میخوام قبول شم،خودت میدونی چیزی زیادی ازت نمیخوام.بازم هر چی صلاح دونستی بهش قانعم....فقط منو زودتر از این انتظار خلاص کن.....این انتظار داره منو نابود میکنه............خدایا دوستت دارم.........کمکم کن.

133646

اخراجی موقت
اقا امير ايشالا به خاسدت برسي
انكه مقرب تراست جام بلا بيشترش ميدهند

133646

اخراجی موقت
مهندسا كمك
كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممك:cry::(:cry::(

hssnjfry

عضو جدید
مهندسا كمك
كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممك:cry::(:cry::(
سلام دوست عزیر پارسال با رتبه ۲۰۰۰ شبانه تبریز اوردن با توجه به افزایش ظرفیت و سهمیه ای که داری فکر کنم بیاری بسپار به خدا هر چی مصلحت باشه همون بشه یا علی

133646

اخراجی موقت
خدا از دهنت بشنوه:cry:
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخيلي اسرس دارم
بچها واس همه دعا كنيد

87682111

عضو جدید
سلام دوست عزیر پارسال با رتبه ۲۰۰۰ شبانه تبریز اوردن با توجه به افزایش ظرفیت و سهمیه ای که داری فکر کنم بیاری بسپار به خدا هر چی مصلحت باشه همون بشه یا علی

آقا آواتارت رو هستم. خدایش بیامرزاد

133646

اخراجی موقت
من سر جلسه كلا40مين نشستم و.......اگ قبول نشم خيلي واسم بد ميشه اخه من شاگرد اول ي دانشگاه معتبرم خير سرم:cry:الان2شبه شايد 4ساعتم نخابيدم
دعا كنيد برام

hssnjfry

عضو جدید
خداااااااااااااااااااااااااااايا فردا جوابا بياد:(:(:(:(:(:(:(:(:cry::cry::cry::cry::cry:
چون الان سیستم سنجش با ترافیک علمی کاربردی و سراسری مواجه نمیتونه حجم ترافیک ارشد رو تحمل کنه پس تا سه شنبه دلخوش نباشین در ضمن طبق روال سنجش ۲۴ ساعت قبل از اعلام نتایج در سایت از طریق صدا و سیما اعلام میشه ،چه روز و چه ساعتی نتایج بر روی سایت قرار میگیره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا