راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج سراسری فردا میاد(کنکور اصلی که مال ما نبود)فکر میکنم تا یه هفته ی دیگه نتایج ما رو هم اعلام بنمایند..انشا الله

• Like
واکنش ها: HOTT

moji_arch

عضو جدید
نتایج سراسری فردا میاد(کنکور اصلی که مال ما نبود)فکر میکنم تا یه هفته ی دیگه نتایج ما رو هم اعلام بنمایند..انشا الله

نتایج سراسری اومده چند ساعته
امیدوارم کنکوری هاتون قبول شده باشن;).

قبلا اعلام کرده بودن 15
ولی امشب زدن توی سایت
امیدوارم با ما این کارو نکنن:eek:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها كسي از وضعيت خوابگاه توي تهران مي دونه؟ بيشتر هزينه مدنظرم هست

moji_arch

عضو جدید
بچه ها كسي از وضعيت خوابگاه توي تهران مي دونه؟ بيشتر هزينه مدنظرم هست

تهران بیشتر پانسیون داره
من یکی از آشناهامون طرفهای انقلاب یه پانسیون رفته بود اتاق های 4 نفره ماهی 100تومن
2 نفره 160 تومن
تازه اینا قیمت های حدود 1 سال ونیم پیشه;)

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج سراسری اومده چند ساعته
امیدوارم کنکوری هاتون قبول شده باشن;).

قبلا اعلام کرده بودن 15
ولی امشب زدن توی سایت
امیدوارم با ما این کارو نکنن:eek:
ااااا عجب ادمایی هستنا همین امروز غروب توو اخبار اعلام کردن نتایج فردا 8صبح میاد:mad::eek:واسه نتایج اولیه ما هم گفتن 6 غروب میاد اونوقت ساعت 4 رو سایت بود:surprised:وای خدا کنه زودتر نتایج بیاد حداقل بدونیم تکلیفمون رو..ما امسال کنکوری نداشتیم ایشالا همه قبول بشن رشته و شهر خوب ما هم قبول شیم..;)

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجور که من شنیدم دانشگاه سوره بر خلاف ظاهرش که اینجوری سوالای فلسفی میپرسن برا ورودیش دانشگاه ازاد و راحتیه..نمیدونم تا چه حدی درسته.

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجور که من شنیدم دانشگاه سوره بر خلاف ظاهرش که اینجوری سوالای فلسفی میپرسن برا ورودیش دانشگاه ازاد و راحتیه..نمیدونم تا چه حدی درسته.
من دختر عموم کارگردانی خوند سوره
همشون آخرین مد روز بودن
اما گاهی در ورودی گیر میدادن بهشون

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه دانشگاه انتخاب واحدش دستی باشه عجیبه ؟ :lol:
مثلا" باید بری 4 تا کاغذ بگیری و بعد از کلی دوندگی بری بانک ...هرکی زودتر رسید بانک رو آورد اون میتونه با هر استادی دوست داشت بگیره !!!
دانشگاه ما اینجوری بود ! :redface:
<آیکون شَرم>
!
ای بابا سینا شرم چیه؟
مثلا واسه ما که اینترنتیه چه گلی به سرمون زدیم؟؟
دیروز ساعت 6 صب انتخاب واحدمون بود!!!!:eek:
من دیوونه هم ترسیدم سرعت خونه پایین باشه پاشدم رفتم کافینت ساعت 6 و دو سه دیقه بود رسیدم ظرفیت اون درسی که میخواستم پر شده بود!!!:cry::surprised:
از 6.30 تو فضای سبز جلوی دانشگا نشستیم تا 8 که بریم ظرفیت بگیریم!!:w05:
8 رفتیم تو تا 10 وایسادیم مدیر گروهمون تشریف بیارن
اونم که اومد با هزااااار بدبختی 5تا ظرفیت ازش گرفتیم بازم به خودمون نرسید!!!!:crying2:
میبینی تورو خدا
ما رفتیم فک زدیم این و اون رفتن اون 5تا رو پر کردن:cry::w05:
آخرشم واسه یه درس 4واحدی که 240 تومن فقط شهریه اون بود یه استاد درپیت گیرم اومد
اونم چه استادی!!:cry:
240 تومن شهریه که هیچ، واسه پروژه هم میگه برید فلان سی دی رو بخرید 250 هزار تومن!!!:w05::w06::w09::w22:

mary83

عضو جدید
مگه پارسال نتایج 28 شهریور نیومد؟؟!!!!!!!!
اون موقع که 15 16بوده مصاحبه نتایج 26ام اوومده
حالا که مصاحبه 21 21 نتایج کی میااااااااااااااان:eek:
منواقعادیگه تحملانتظار رو ندااااارم:wallbash::wallbash::wallbash::w22:
اینم لینک خبر اعلام نتایج پارسال
http://www.edunews.ir/index.php?view&sid=20728
http://www.parsianstore.ir/view/2405.aspx
http://www.daneshnews.com/news/view.aspx?mid=1&bid=20&nid=3135
http://www.daneshnews.com/news/view.aspx?mid=1&bid=20&nid=3131
http://www.daneshnews.com/news/view.aspx?mid=1&bid=20&nid=3115
http://www.daneshnews.com/news/view.aspx?mid=1&bid=20&nid=3067

تاریخ مصاحبه سوره پارسال 16 بوده . تو سایت سنجش ببین( 1- كليه معرفي شدگان چندبرابر ظرفيت رشته معماري (كد 2914) موسسه غيرانتفاعي سوره لازم است در روز شنبه 16/6/87 از ساعت 30/8 تا 15 با همراه داشتن يك قطعه عكس 4 * 3 ،كپي از تمام صفحات شناسنامه و پرينت كارنامه به نشاني : تهران – خيابان آزادي – بين خوش و آذربايجان – نبش كامياران – موسسه غيرانتفاعي سوره مراجعه نمايند. حضور كليه داوطلبان در زمان مصاحبه الزامي است. لازم بذكر است اسامي اين دسته از داوطلبان در روز سه شنبه 12/6/87 و از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org اعلام خواهد شد .)

امیدوارم همه ی دوستای گلم قبول بشن . خدا بزرگه نگران نباشین :gol::) برای همتون آرزوی موفقیت دارم . به خودتون استرس راه ندین . اینکه چی شده و چی می شه برای ما معلوم نیس . راستی واسه سهمیه اینطوریه اگه گفتن 40% سهمیه بسیج 80% بومی. یعنی اول از مثلا 100 نفر 40 تا بسیج بر میدارن . می مونه 60 تا . از این 60 تا (60*8 تا یعنی 48 تا بومی و 12 تا عادی بر می دارن) ولی اینا رو بی خیال شین . این 10 15 روز مونده رو برین تفریح کنین که از مهر درسا شروع می شه ها;);) نگران هم نباشین. :):):) ایشالا همتون این شکلی می شین --> :) و :thumbsup2: و :w42: و :w33:و :w14:

binahayat_m

عضو جدید

منم اينو از دوستهاي برادرم شنيدم
تازه اونا رشته هاشون سينما و تئاتر هستش طوري كه مثلا دوست برادرم همايش برگزار ميكنند براي يك فيلمساز كه رابطش با مذهب خيلي خوب نيست
من نميدونم اونايي كه مصاحبه ميكنند چه كساني هستند؟
ميان اين 400 نفر واقعا رتبه مهمه يا مبنا مصاحبه؟:que:

moji_arch

عضو جدید
منم اينو از دوستهاي برادرم شنيدم
تازه اونا رشته هاشون سينما و تئاتر هستش طوري كه مثلا دوست برادرم همايش برگزار ميكنند براي يك فيلمساز كه رابطش با مذهب خيلي خوب نيست
من نميدونم اونايي كه مصاحبه ميكنند چه كساني هستند؟
ميان اين 400 نفر واقعا رتبه مهمه يا مبنا مصاحبه؟:que:

منم شنیدم یکی از آشناهامون اونجا تدوین میخونه
میگه از لحاظ مد واقعا به روزن تازه آزادین خیلی زیاده:w33:

پس این ادا اصولها ی مصاحبه واسه چیه؟؟:w35:
کیو مسخره کردنمارو یا خودشون رو؟؟؟؟؟؟؟

mehdicris

عضو جدید
عدالت به سبک ایرانی

عدالت به سبک ایرانی

اقای میثم عرب شماره شناسنامه 38734 شماره داوطلبی 1060176 متولد 66 اهل تهران
با سهمیه رزمنده گان رتبه اش شده 84. جالب اینجاست که بدون سهمیه رتبه اش شده 20971 یعنی تقریبا اخرین نفر .بالاترین درصدش 18 .عدالت به سبک ایرانی.

خیلی ها واسه معافی ندارن بابای شهید/ پس اگه اینطوره ما همه خواهان جنگیم

-NEDA-

کاربر بیش فعال
با سهمیه رزمنده گان رتبه اش شده 84. جالب اینجاست که بدون سهمیه رتبه اش شده 20971 یعنی تقریبا اخرین نفر .بالاترین درصدش 18 .عدالت به سبک ایرانی.

:surprised::surprised::surprised::surprised: خدای من..!!!!!!!!یعنی چی آخه؟!!!:w09::w06::w22:

یه نفر این همه وقت میذاره میخونه بعد یکی دیگه با این رتبه 20971 :w06:میاد جاشو میگیره !!!!!!!!!!:w09:

آخرین رتبه در سهمیه رو هم ببینید خیلی جالبه : 112 !!!!!

moji_arch

عضو جدید

وای یعنی چی؟
20 هزار بعد شده 84:exclaim::w00:

باور کنین اگه جنگ بشه من اولی می رم شهیدمیشم:w22::w47:
که آینده اطرافیانم تعمین بشه
اینقدر واسه کنکور و سر بازی و استخدام زجر نکشن:w04:

مملکت گل و بلبل همینه دیگه:w00::w06:

farid_ghasemi

عضو جدید

دانشگاه ما یکی هست 50 شده تو اصل 9 هزار اینا میشده خودش میگفتا
اهل تهران پسره

سهمیه شاهد داشته من نمیگم نباید باشه ولی 9هزار بکنه 3 هزار نه 50

;):)

moji_arch

عضو جدید

کاش نمیگفتی
چون الان واقعا حالم بده:hate:
دلم می خواد برم خرخره همشون رو بجوم:w06:

oli

عضو جدید

فقط میتونم بگم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:w47:

یونیک

عضو جدید
واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
بچه ها بیاین حساب کنین من با سهمیه رتبه ام چند می شد؟ من رتبه یکتون بودم
چه کیفی می کردم من :thumbsup2:
این جور که گفتن 19000 اختلاف داشته من می شم 18000-بعد بهترین دانشگاه می رفتم تحویلتونم نمی گرفتم:w02:
من اعتقاد دارم بهترین کلاسارو مجانی برن و خودشون تلاش کنن کور شه کسی که نتونه ببینه ولی نه رتبههههههههههههههههههههههههههههههههههههه من که دیگه امیدی به زندگی ندارم با 1400 با سهمیه روزانه یا شبانه می شدم:w22:

ایمان م

عضو جدید

من که رازی نیستم این آقا اونجا درس بخونه چون که حقه من هستش . اگه خانواده شهید هستن که از بنیاد شهید و جانبازان ماهانه کلی پول میگیرن پس چرا باید دیگه سهمیه داشته باشند . البته از دولت دهم هر چی که بگید بر میاد .

به قول دوستم به پشتوانه این دولت تو دهن ملت میزنیم .

یونیک

عضو جدید
من که رازی نیستم این آقا اونجا درس بخونه چون که حقه من هستش . اگه خانواده شهید هستن که از بنیاد شهید و جانبازان ماهانه کلی پول میگیرن پس چرا باید دیگه سهمیه داشته باشند . البته از دولت دهم هر چی که بگید بر میاد .

به قول دوستم به پشتوانه این دولت تو دهن ملت میزنیم .
:w24:

dading

عضو جدید
:surprised::surprised::surprised::surprised: خدای من..!!!!!!!!یعنی چی آخه؟!!!:w09::w06::w22:

یه نفر این همه وقت میذاره میخونه بعد یکی دیگه با این رتبه 20971 :w06:میاد جاشو میگیره !!!!!!!!!!:w09:

آخرین رتبه در سهمیه رو هم ببینید خیلی جالبه : 112 !!!!!
اینارو چج.وری حساب می کنن.112 فکر کنم یعنی 112 نفر میتونن از این سهمیه استفاده کنن.من اگه جز این سهمیه ها میشدم.بجای اینکه بشم 3487 میشدم 17000- مید.نین یعنی چی؟یعنی میرفتم جز هیئت علمی دانشگاه تهران

یونیک

عضو جدید
اینارو چج.وری حساب می کنن.112 فکر کنم یعنی 112 نفر میتونن از این سهمیه استفاده کنن.من اگه جز این سهمیه ها میشدم.بجای اینکه بشم 3487 میشدم 17000- مید.نین یعنی چی؟یعنی میرفتم جز هیئت علمی دانشگاه تهران
منم می شدم ریاست هیئت علمی چه کیفی می دادا ارشد هم دیگه نمی خوندیم همینطور قبول می شدیم:w15:

Sajjad_Fashion

عضو جدید

دست درد نکنه
من که باورم نمی شه مشخصاتش رو وارد کردم می گه :به پيام هاي ارائه شده دقت فرماييد :«داوطلبي با چنين مشخصات موجود نمي باشد »
لطفا اسم و فامیلیش و سال که این رتبه رو آوره رو دقیق تر بگو که می خوام کارنامه اش رو به یکی نشون بدم تا یه چیزی حالیشون بشه.:gol::w30:

اگه این طور باشه دیگه واقعا باید از این سرزمین نفرین شده رفت

آخرین ویرایش:

hamraz

عضو جدید
توجه ! کسایی که برای مصاحبه سوره میخوان برن . این پستم رو حتما بخوونید .

من قبلا گفته بودم که پارسال یکی از دوستانمون سوره قبول شد و تو مصاحبه رد شد. تا حالا بهش دسترسی نداشتم . اما امروز باهاش صحبت کردم و بخاطر شما که مدام می پرسین تو مصاحبه چه تیپ سوالهای می پرسن ؛ ازش پرسیدم که چه سوالهایی تو مصاحبه ازش پرسیدن .

گفت : فقط 45 دقیقه داشتن باهاش مصاحبه می کردن . همه سوالهاشون مذهبی بود.

گفت مثلا پرسیدن :

تسبیح حضرت زهرا چیه ؟

اگه دارین غسل میگیرین آب قطع شد ؛ چیکار می کنید ؟

نماز میت چند رکته ؟

هنر رو از دیدگاه اسلام گفتن که توضیح بده .

گفتن که چرا هنر داره به مذلت کشیده میشه ؟

چندتا سوال دیگه از احکام هم پرسیده بودن ....

کلا این تیپیه سوالهاشون دیگه !!! باید دستتون اومده باشه ! ;)

موفق باشید و برای منم دعا کنید. :gol::gol:
سوال ها خیلی باحاله :D
حالا این سوالا کنار ولی پسر خالم می گفت که تو دانشگاه بچه ها راحتن نه اینکه محیط بیشتر هنریه یه تیپ بچه ها میان می گفت که خیلی راحتن من شنیدم اکثر این بازیگرای جدید هم اونجا درس میخوندن مثلا همین بازیگر سریال نرگس به خاطر همین فضاش بازه اونطوری هم که می گید گیر نیستن بابا!!
شما نگران نباش ما داریم دعا می کنیم................ یه بار گفتم دعا نتیجه رو عوض نمی کنه ولی یک نوع آرامش روانه مثل یوگا!!!! اگه این دعا هم نبود حالا اون یوگا رو هم که بلد نبودیم دیگه ول معطل :biggrin::biggrin::biggrin:
من کوچیکه همتون هستم ولی یادتون باشه
ارزش هر کس به اندازه هدف و همت اوست.

dading

عضو جدید
منم می شدم ریاست هیئت علمی چه کیفی می دادا ارشد هم دیگه نمی خوندیم همینطور قبول می شدیم:w15:
یونیک قرار نشدا از من بالاتر بشیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا اصلا من قبول ندارم تو بالاتر بشی من خودم اصلا وزیر علوم شدم.بچه من حق اینا باید سهمیه داشته باشن اما نه اینقدرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

dading

عضو جدید
دست درد نکنه
من که باورم نمی شه مشخصاتش رو وارد کردم می گه :به پيام هاي ارائه شده دقت فرماييد :«داوطلبي با چنين مشخصات موجود نمي باشد »
لطفا اسم و فامیلیش و سال که این رتبه رو آوره رو دقیق تر بگو که می خوام کارنامه اش رو به یکی نشون بدم تا یه چیزی حالیشون بشه.:gol::w30:

اگه این طور باشه دیگه واقعا باید از این سرزمین نفرین شده رفت
دقت کن تو وارد کردنش درسته واقعا درسته من دیدم

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یونیک قرار نشدا از من بالاتر بشیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا اصلا من قبول ندارم تو بالاتر بشی من خودم اصلا وزیر علوم شدم.بچه من حق اینا باید سهمیه داشته باشن اما نه اینقدرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

اره بابا نبايد ميشد 84
اين اقا اصلا مجاز هم نميشده
مثلا ميشد 10000:D

FCH

عضو جدید

من اومدم بنویسم ملاک اصلی واسه سنجش نمره کله،یادم افتاد انگار اسم این آقارو توی لیست سوره دیدم.رفتم دیدم بببببببببببببببلللللللللللللله.سوره رتبه 20000 هم قبول میکنه!ولی بازم من باورم نمیشه!آخه چجوری از 20000 میشه 84!:surprised::w35:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا