درخواستهای مربوط به:REVIT

درخواستهای مربوط به:REVIT

• مجموع رای دهندگان
    3
  • نظرسنجی بسته .

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من رویت 2014 نصب کردم ولی تو محیط کار در و پنجره و..... نمی زاره میگه لود نشدن ومنو منتقل میکنه به همون پوشه us metric که اونجا خودم بایستی پوشه ستون یا پنجره ...رو باز کنم وانتخاب کنم!!!!!:( خواهشن کمک کنید.
باید متریک لایبرری 2014 رو خودت دانلود کنی بریزی تو اون پوشه ها ولی یه توصیه میکنم که با همون 12 یا 13 کار کن من یه پروژه طرح با این 14 بستم بیچاره شدم خیلی هنگ میکنه سنگین تره یه سری متریال مهم مثل آب رو نداره تو متریالاش امکانات خاصی هم نسبت به 13 بهش اضافه نشده که بگی از نظر امکانات بهتره رندرش هم هیچ تفاوتی نکرده

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی میتونه کمکم کنه چگونه فایل رویت رو خروجی 3dmax بگیرم
اگه مکس 2013 یا 2014 داشته باشین نیاز نیست که از رویت خروجی بگیرین یکراست تو خود مکس ایمپورت رویت داره فایل رویت رو باز میکنه با تمام متریالاش توصیه منم اینه که این ورژنای مکس رو استفاده کنید که با رویت مچ شدن و تمام تنظیمات رویت واردشون میشه مستقیما و کارتون سریع تر پیش میره

naser1990

عضو جدید
سلام دوستان یه مشکلی تو رویت 2014 دارم تو محیطش کارش ستون لود شده اما فقط همون ستون تیراهنی هر کار می کنم ستون با شکل دیگه لود نمیشه تو پوشه ستونها چیکار کنم خواهشن جواب بدین..

mamali-architect

عضو جدید
سلام دوستان یه مشکلی تو رویت 2014 دارم تو محیطش کارش ستون لود شده اما فقط همون ستون تیراهنی هر کار می کنم ستون با شکل دیگه لود نمیشه تو پوشه ستونها چیکار کنم خواهشن جواب بدین..

سلام

عزیز جان شما باید واسه هر نوع ستون از تو پوشه مخصوصش ستون لود کنی

برای structrual column از پوشه structure>column
وبرای Architectural column از پوشه Column (اونی که تو استراکجر نیست)

موفق باشید

naser1990

عضو جدید
سلام دوست عزیز منم دقیقا همین کارو میکنم وبرای Architectural column از پوشه Columnلود میکنم ولی بازم نمی شه فقط همونی که خودش مبنا گذاشته واسم می تونم استفاده کنم البته من هچی دانلود نکردم فقط از پوشه ستونهای لایبرری خود برنامه 2014 استفاده می کنم

naser1990

عضو جدید
یه سوال دیگه هم داشتم این پوشه لایبرری داخل سی دی رو باید تو structrual که کنار RAC2014 هست باید past کنم؟؟؟؟

mamali-architect

عضو جدید
یه سوال دیگه هم داشتم این پوشه لایبرری داخل سی دی رو باید تو structrual که کنار RAC2014 هست باید past کنم؟؟؟؟

نه عزیز من تو پوشه us metric یه پوشه column دارم یه پوشه structural column
حالا بعضیا یدونه column دارن یه structure که تو structure پوشه های column -framing -....هستش

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان رویت 2013من نابوده اصلا لایبرریش کامل نیس..مخصوصا سازه ایاش..مثل ستون و خرپا و تیر و اینا..از کجا دانلود کنم بهتره؟؟؟

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حداقل بگید رویت 2013 همه ناقصه؟؟خوب آدم نمیدونه دقیقا از کجا دانلود کنه..
من هرکاری میخوام بکنم میبینم فامیلیشو ندارم..از پی منفرد گرفته تا الی آخر...:confused:

mamali-architect

عضو جدید
حداقل بگید رویت 2013 همه ناقصه؟؟خوب آدم نمیدونه دقیقا از کجا دانلود کنه..
من هرکاری میخوام بکنم میبینم فامیلیشو ندارم..از پی منفرد گرفته تا الی آخر...:confused:

دوست عزیز موقع نصبش باید خودش دانلود شه

چیز پی ان داشته باشین موقع نصب،حتما انتی ویروس و فایروال رو خاموش کنین

یه حرکت دیگه بهتره انجام بدین اینکه برین internet explorer رو باز کنین،برین تو option تب security یه Site نوشه اونو بزنین تو جولوی ADD متن پایین رو paste کنین،بعد ADD بزنین اگه ارور داد اون پاین یه تیک داره وردارین

بعد ok

کد:
*.autodesk.com

بعد موقع نصب قبل اینکه next اخر رو بزنین یه 3تا آیتم نوشته (اسماشون یادم نمیاد)اولیو بزنین(نوشته سفید رنگ زیر اولین ایتم) یه پنجره دیگه باز میشه که میتونین بگین کدوم content هارو دانلود کنه،من Us metric و canada رو پیشنهاد میکنم

بد next حالا باید بشینین یه جا خودش دانلود کنه،واسه من یه شب تا ظهر طول کشید

شما خانوم اگه این راه بازم جواب نگرفتی کوچ کن به 2014 من تمپلیت usmetric رو واسش گذاشتم تا اینم مثل 2013 عمرش از بین نرفته دانلود کنین

موفق باشین

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا من یه مشکلاتی داشتم که مجبور شدم 2013 نصب کنم..خودمم نصب نکردم..دادم بیرون نصبیدن..مجبورم به مرور چیزایی ک توی لایبرریم نیستو یهویی کضف میکنم و دانلود کنم..اما دمبالش که میگردم کلی چیزای الکی میاد که گیج میشم میخواستم اگه کسی از جای درستی دانلود کرده معرفی کنه تا اینا رو مخصوصا سازه ای هاشو دانلود کنم..
بهرحال ممنونم دوست عزیز که جواب میدین به ما:redface:

mamali-architect

عضو جدید
آقا من یه مشکلاتی داشتم که مجبور شدم 2013 نصب کنم..خودمم نصب نکردم..دادم بیرون نصبیدن..مجبورم به مرور چیزایی ک توی لایبرریم نیستو یهویی کضف میکنم و دانلود کنم..اما دمبالش که میگردم کلی چیزای الکی میاد که گیج میشم میخواستم اگه کسی از جای درستی دانلود کرده معرفی کنه تا اینا رو مخصوصا سازه ای هاشو دانلود کنم..
بهرحال ممنونم دوست عزیز که جواب میدین به ما:redface:

خواهش دوست عزیز

یه زمان یه سری فمیلی های ارجینال 2013 رو گذاشتن تو نت با عنوان Us metric content for revit 2013

منم دانلود کردم،لینکشم گذاشتم تو همیجا ولی لینکش مرده دیگه

به هر حال با اینکه نوشته بود 2013 بعضی چیزارو باز میکردم پیغام upgrade میومد واسه همین فکر میکنم اون 2013 نبوده با نصف و نیمه بوده!

شما الانم یه تست کن اینی که میگم

اون کارای که بالا گفتم انجام بدین،بعد dvd رویت رو بزارین تو سیستم،بعد برین تو add/remove program تو کنترل پنل رو رویت بزنین unistall تو پنجره ای که میاد add /remove feuture با به همچین چیزی بعد یه پنجره میاد که میتونین content های رویتو انخاب کنین!بعد next

قک کنم همه چی درست باشه فک کنم دانلو د کنه

موفق باشین

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلامم..
بروبچ کسی فیلم خوبی واسه آموزش رویت نداره..فیلم یا جزوه..درمورد massو مدلینگ توی رویت میخوام..مقدماتی رو تقریبا بلدم..اگه واسه پیشرفتش و ساخت فرمای خفن کسی فیلم یا جزوه داره ممنون میشم بذاره...
با تشکر قبلی:D

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلامم..
بروبچ کسی فیلم خوبی واسه آموزش رویت نداره..فیلم یا جزوه..درمورد massو مدلینگ توی رویت میخوام..مقدماتی رو تقریبا بلدم..اگه واسه پیشرفتش و ساخت فرمای خفن کسی فیلم یا جزوه داره ممنون میشم بذاره...
با تشکر قبلی:D
این تاپیکو ندیده بودم..هنوزم بررسی نکردم..
آموزش مس در رویت

ketabdoost

عضو جدید
سلام دوستان: نرم افزار رویتم هنگ می کنه! نمی دونم چه باید کرد؟برای همه ی شما این وضعیت هست؟ مثلا وقتی می خوام پله ی گرد ترسیم کنم میام لاین ها رو بگیرم هنگ می کنه .برای انتخاب کردن ها همیشه هنگ می کنه.بدجوری کند شده حسابی اعصابم رو خورد کرده.اون اوایل این طوری نبود.الان دو تا رویت دارم هم 2012 و هم 2013 هر دوتا شون همین وضعیت رو دارن .همش توی هنگ هستند.:cry:چیکار کنم؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان: نرم افزار رویتم هنگ می کنه! نمی دونم چه باید کرد؟برای همه ی شما این وضعیت هست؟ مثلا وقتی می خوام پله ی گرد ترسیم کنم میام لاین ها رو بگیرم هنگ می کنه .برای انتخاب کردن ها همیشه هنگ می کنه.بدجوری کند شده حسابی اعصابم رو خورد کرده.اون اوایل این طوری نبود.الان دو تا رویت دارم هم 2012 و هم 2013 هر دوتا شون همین وضعیت رو دارن .همش توی هنگ هستند.:cry:چیکار کنم؟

شما یعنی هر دو تا رو رو یه سیستم دارید؟؟؟اگه اینجوریه خوب معلومه هنگ میکنه ...من تعجب میکننم چرا همون موقع ک داشتین نصب میکردید هنگ نکرده؟؟؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

اول اینکه سعی کن وقتی با رویت کار میکنی روزی یک بار حداقل سیستمتو ری استارت کنی تجربه ایه که خودم داشتم وقتی دو سه روز پشت سر هم کار میکشم از لپ تابمو ری استارتش نمیکنمو هر دفعه فقط هایبرنت میکنم بعد دوباره بازش میکنم سرعتش کند تر میشه تا جای میشه که صفحه های اینترنتم به زور بالا میاره یه ری استارت یا شات دان میکنم درست میشه سرعت
حالا اگه مورد بالا که گفتمو انجام دادی و باز هنگ کرد یه بار دیگه نرم افزارتو uninstall کن بعد دوباره نصب کن دیگه درست میشه
یه نگاه هم به task manager بنداز بعضی وقتا یه برنامه های دیگه که رو لپ تابت نصب کردی رم زیادی رو الکی اشغال میکنن اونا رو end process کن رویت خودش موقع کار رم بالایی رو میگیره کنارش اگه یه کد یا مکس یا فتوشاپ باز باشه و همزمان رو اونا هم سوییچ کنی و کار کنی خیلی کند میشه سرعتش
توصیه دیگه اینکه از ورژن های پایین تر رویت مثل 2012 استفاده کن ورژن های 13 و 14 خیلی سنگین تر هستن نسبت به 12 حتی تو خود سایت اتودسک نوشته 8 گیگ رم لازم برای 13 و14

شما یعنی هر دو تا رو رو یه سیستم دارید؟؟؟اگه اینجوریه خوب معلومه هنگ میکنه ...من تعجب میکننم چرا همون موقع ک داشتین نصب میکردید هنگ نکرده؟؟؟
نه به این که دو تا رو یه سیستم باشه هنگ نمیکنه من خودم 3 تا ورژن 12-13 -14 رو لپ تابم نصب بود مشکلی نداشتم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نه به این که دو تا رو یه سیستم باشه هنگ نمیکنه من خودم 3 تا ورژن 12-13 -14 رو لپ تابم نصب بود مشکلی نداشتم

آخه من خیلی تلاش کردم هر دو رو روی سیستمم نصب کنم ولی خود نرم افزار اجازه نمیداد...میگفت داری رو سیستمت نصب نمیکنم...:eek:

jhangard

کاربر بیش فعال
اول یه ویندوز 8 64بیتی جدید نصب کن(خیلی سادست/درایو ویندوز رو موقع نصب فرمت کن)
بعد از نصب همه درایورها و فقط نرم افزارهای لازم و رویت رو نصب کن
بذار ویندوز آپدیت بشه
هیچ فایل و برنامه غیر ضروری روی درایو ویندوز نریز وگرنه سرعت میاد پایین
روی taskbar راست کلیک کن و task manager رو باز کن سربرگ startup رو بیار و همه نرم افزارایی که با شروع ویندوز بالا میان رو disable کن فقط آنتی ویروس(ٍEset smart خوبه سرعت رو کاهش نمیده) یا نرم افزار ضروری دیگه رو بذار enable باشه. این کار تاثیر زیادی روی سرعت و پرفرمنس سیستم داره.
اگه آخرین آپدیت درایور کارت گرافیکت رو هم از وبسایتش دانلود و نصب کنی بهتره

دانلود آخرین ورژن ویندوز 8 http://soft98.ir/os/windows-8/15071-Windows-8-Professional-x64.html
رویت 2014 http://soft98.ir/software/engineering/3602-Autodesk-Revit-Architecture.html
آنتی ویروس http://www.eset.com/me/home/products/smart-security/ free trial 30days

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول یه ویندوز 8 64بیتی جدید نصب کن(خیلی سادست/درایو ویندوز رو موقع نصب فرمت کن)
بعد از نصب همه درایورها و فقط نرم افزارهای لازم و رویت رو نصب کن
بذار ویندوز آپدیت بشه
هیچ فایل و برنامه غیر ضروری روی درایو ویندوز نریز وگرنه سرعت میاد پایین
روی taskbar راست کلیک کن و task manager رو باز کن سربرگ startup رو بیار و همه نرم افزارایی که با شروع ویندوز بالا میان رو disable کن فقط آنتی ویروس(ٍEset smart خوبه سرعت رو کاهش نمیده) یا نرم افزار ضروری دیگه رو بذار enable باشه. این کار تاثیر زیادی روی سرعت و پرفرمنس سیستم داره.
اگه آخرین آپدیت درایور کارت گرافیکت رو هم از وبسایتش دانلود و نصب کنی بهتره

دانلود آخرین ورژن ویندوز 8 http://soft98.ir/os/windows-8/15071-Windows-8-Professional-x64.html
رویت 2014 http://soft98.ir/software/engineering/3602-Autodesk-Revit-Architecture.html
آنتی ویروس http://www.eset.com/me/home/products/smart-security/ free trial 30days
ایشون میگه رویتش مشکل داره شما میگی ویندوز عوض کنه ؟! من خودم ویندوز 8 رو نصب کردم 2 روزه پاکش کردم با خیلی از نرم افزارا مشکل داشت کرک ها رو اجرا نمیکرد

jhangard

کاربر بیش فعال
ایشون میگه رویتش مشکل داره شما میگی ویندوز عوض کنه ؟! من خودم ویندوز 8 رو نصب کردم 2 روزه پاکش کردم با خیلی از نرم افزارا مشکل داشت کرک ها رو اجرا نمیکرد

هنگ کردن رویت با وصف ایشون بیشتر مربوط به ویندوز و خرابی رجیستری و نرم افزارای اضافی رو ویندوزه... وقتی دو تا ورژن هر نرم افزار سنگین یا رویت همزمان نصب میشه ویندوز ممکنه دچار مشکلات دائمی بشه... در ثانی نصب ویندوز کلا 1 ساعت هم وقت نمیبره..

ویندوز 8 الان هیچ مشکلی نداره من همه نرم افزارای کاربردی رو به راحتی و با سرعت بالاتر نسبت به 7 روش دارم و مشکلی هم نداشتم. کد و مکس و آشیکد و رویت و فتوشاپ و آفیس و راینو همه نصبه به خوبی اجرا میکنه و کرکشون هم OK هست. البته همون ورژن آخری که توی لینک بالا گذاشتم برای دانلود. و البته! اگر سیستم قدیمی تر از 2 سال و ذغالی هست توصیه نمیکنم.

پ.ن: حاجی این Oscar Niemeyer در امضات که درشت و بزرگ نقل قولش رو نوشتی یک آدم خردگرا و atheist بود نه مذهبی و خودش از این الفاظ بدش میومد:
A church is something very beautiful. It is nice when people feel happy in it. But I am not a religious man
پس به جای مرحوم مغفور برای این اشخاص بهتره بگیم زنده یاد. مثل زنده یاد صادق هدایت یا....

آخرین ویرایش:

jhangard

کاربر بیش فعال
آی ملت معمار پرور غیور با مرام و معرفت!
نمونه پروژه کامل اجرا شده در ایران با دیتیل و متره و... فاز 2 REVIT اگه دارید برا دانلود بذارید راه دوری نمیره :)

ketabdoost

عضو جدید
ویندوزم 7 هست و تا حالا با هیچ نرم افزاری مشکل نداشته(تری دی مکس- اتوکد -راینو -فوتوشاپ و... هیچ کدوم با این ویندوز مشکلی نداشتن و راحت اجرا می شن).دوستان گفتید که ممکنه چون هر دوتا ورژن نصبه مشکل داشته باشه.من رویت 2012 رو حذف کردم اما 2013 همچنان هنگ می کنه.خالی کردن درایو c هم تاثیری نداشته .restartکردن هم متاسفانه بی فایده است.حتی اینترنتش هم که قطع می کنم باز هم تاثیری روی رویت نداره و هنگ می کنه.توی taskmanager هم رفتم برای همه ی برنامه ها endtask رو زدم ولی باز هم رویتم هنگ کرد. راه حل دیگه ای وجود نداره؟:w20:کمکم کنید.:cry:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
ویندوزم 7 هست و تا حالا با هیچ نرم افزاری مشکل نداشته(تری دی مکس- اتوکد -راینو -فوتوشاپ و... هیچ کدوم با این ویندوز مشکلی نداشتن و راحت اجرا می شن).دوستان گفتید که ممکنه چون هر دوتا ورژن نصبه مشکل داشته باشه.من رویت 2012 رو حذف کردم اما 2013 همچنان هنگ می کنه.خالی کردن درایو c هم تاثیری نداشته .restartکردن هم متاسفانه بی فایده است.حتی اینترنتش هم که قطع می کنم باز هم تاثیری روی رویت نداره و هنگ می کنه.توی taskmanager هم رفتم برای همه ی برنامه ها endtask رو زدم ولی باز هم رویتم هنگ کرد. راه حل دیگه ای وجود نداره؟:w20:کمکم کنید.:cry:
ورژن 2012 رو نصب کن بعید میدونم دیگه هنگ کنه ورژن 13 اصلا تو خود اوتودسک نوشته رم 8 میخواد احتمال زیاد رمت کم میاره که هنگ میکنه

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
آی ملت معمار پرور غیور با مرام و معرفت!
نمونه پروژه کامل اجرا شده در ایران با دیتیل و متره و... فاز 2 REVIT اگه دارید برا دانلود بذارید راه دوری نمیره :)
کلا چند نفر دیتیل کشیدن تو رویتو بلدن انجام بدن اونم با متره که بخوان بیان اینجا پروژه کاملشونم بذارن :eek:

jhangard

کاربر بیش فعال
کلا چند نفر دیتیل کشیدن تو رویتو بلدن انجام بدن اونم با متره که بخوان بیان اینجا پروژه کاملشونم بذارن :eek:
یعنی انقدر وضع رویت خرابه؟ من تو بازار کار نیستم اصلا نمیدونم. این تابستون چسبیدم به یادگیری رویت. تو دفاتر فنی یا مشاور از این نرم افزار مگه استفاده نمی کنند؟ یعنی رویت با این همه قابلیتاش هنوز تو بازار حرفه ای ایران نیست؟!!

بعدم دیتیل تو رویت که آسون تر و سریع از کده، و همه دیتیل ها رو هم میشه از کد آورد توی رویت هم ویرایشش کرد هم با دیتیل های خود رویت ترکیبش کرد... برای متره هم که محشره در عین حال سریع.

jhangard

کاربر بیش فعال

ویندوز و رجیستری مشکل پیدا کرده عزیز، یا ویندوز نو نصب کن یا به زمان گذشته restore کن
my computer, properties, system protection , system restore
ویندوز جدید بنصبی بهتره.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی انقدر وضع رویت خرابه؟ من تو بازار کار نیستم اصلا نمیدونم. این تابستون چسبیدم به یادگیری رویت. تو دفاتر فنی یا مشاور از این نرم افزار مگه استفاده نمی کنند؟ یعنی رویت با این همه قابلیتاش هنوز تو بازار حرفه ای ایران نیست؟!!

بعدم دیتیل تو رویت که آسون تر و سریع از کده، و همه دیتیل ها رو هم میشه از کد آورد توی رویت هم ویرایشش کرد هم با دیتیل های خود رویت ترکیبش کرد... برای متره هم که محشره در عین حال سریع.
چرا رویت کم کم داره جای خودشو باز میکنه ولی بیشتر اونایی هم که ازش استفاده میکنن از قابلیت های دسته اولش بیشتر استفاده میکنن پلان و مقطع های سریع واسه رندر با مکس کار میکنن دیتیل ها همون روال سابق که تو کد میکشن هست متره رویت هم خیلی سریع هست به شرطی که شما همه جزییات رو ب صورت سه بعدی توش ساخته باشی که بتونه محاسبه کنه خیلی فاکتور ها تو متره باید لحاظ بشه مثلا با رویت میتونی مساحت و حجم همه دیوار هایی که تو کار هست رو برات تو جدول بیاره ولی اگه بخوای مثلا تعداد میلگرد های مورد نیاز رو حساب کنه برات خوب باید همه میلگرد های بچینی تو کار که برات حساب کنه پس هیچ کسی حاظر نمیشه کاریو که با محاسبه دستی هم میشه انجامش داد وقت اضافی بذاره مدلسازی کنه همه جزییاتو تا متره بده براش

Floyd23

عضو جدید
سلام.

دوستانی که رویت ۲۰۱۳ رو سیستمشون نصبِ ، امکانش‌ هست تمپلت ها رو از پوشه template تو جایی که رویت نصب شده رو اپلود کنید ؟
فکر می کنم چند kb یا 1 mb بیشتر نباشه. شرمنده کارم گیرِ.