نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

payam699

عضو جدید
سلام .من چند ماه پیشم گفتم .شاید نخوان به این زودیا بگن بیاین برین دنبال یه کار موقت وحتی دائمی باشین که حداقل عمرتون اینقدر تلف نشه .از پارسال تا حالا که قراره بریم شرکت گاز نزدیک به 10-15 جا ازمون گذاشتن اگه یکیشو امتحان داده بودین و قبول میشدین الان با خیال راحت منتظر کارای لاک پشتی اینا بودین ویا اگه تو یه شرکت خصوصی بودین الان یه تجربه هر چند کوچیک برا کار جدیدتون تو گاز داشتین.
بازم میگم ماهی رو هر وقت از اب بگیرین تازه اس حتی اگه قرار باشه یه ماه دیگه هم بگن بیاین آموزشی بازم اتفاقی نمی افته میری آموزش .ولی اگه ماه دیگه اومد و گفتن یه ماه دیگه چی .از ما گفتن بود

دوست عزیز شما نظرت محترمه ولی یه طوری میگی بریم سر یه کاری انگار کلی کار پشت در صف کشیده ما داریم پس میزنیم. کو کار؟؟؟؟ به نظرت اگه کاری بود ما اینطوری معطل اداره گاز بودیم که با اعصاب و روان ما بازی کنن و به هر سازی اینا میزنن ما برقصیم؟؟؟

amin-tech

عضو جدید
دوست عزیز شما نظرت محترمه ولی یه طوری میگی بریم سر یه کاری انگار کلی کار پشت در صف کشیده ما داریم پس میزنیم. کو کار؟؟؟؟ به نظرت اگه کاری بود ما اینطوری معطل اداره گاز بودیم که با اعصاب و روان ما بازی کنن و به هر سازی اینا میزنن ما برقصیم؟؟؟

من با نظر شما کاملاً موافقم. الان می خوام داستان زندگیمو تعریف کنم واستون. یه داستان با نوستالژی 100% ... (گریتون در نیاد فقط :()

نزذیک به یکسال بود که با بدبختی:confused:، یه کاری تو یه شرکت خصوصی پیدا کرده بودم و بیمه شده بودم. از حال و هوای دانشگاه :) اومده بودم بیرون و داشتم زندگی می کردم:D. اوایل عید سال 91 بود که ساعت 1 نصف شب یه اس ام اس (خانمان سوز :biggrin:) اومد با این مضمون:
پیرو در خواست شما مبنی به تمایل به همکاری با شرکت ملی گاز ایران ............. (دیگه خودتون بهتر از من می دونین)، ما هم خوشحال که استخدام دولت شدیم!!!!!! بعد از چند وقت زنگ زدن و ما رفتیم تهران و مصاحبه و .....
دقیقاً تاریخ 1391/09/15 کارای طب صنعتیمم تموم شد و مسئول اونجا بهم گفت که یه هفته دیگه شما باید بیای واسه آموزش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (فک کن !!! :surprised:)
منم رفتم همه کارامو کردم و از شرکتی که توش کار می کردم اومدم بیرون و الان 7 ماهه از کار بیکار شدم و بیمم قطع شده و جرات نمی کنم که برم دنبال کار، چرا؟ واضحه که دوست عزیز....:biggrin: چون قراره تو این چند وقته یک هفته دیگه آموزشیمون شروع بشه، واسه همینم جرات نمی کنم برم سر کار (البه کلاً سر کاریم هممونا... گفته باشم)
اول می گفتن که اواخر اسفند (قبل عید) حاضر باشین. بعد گفتن اواخر فروردین دوره شروع میشه حاضر باشین. بعدش دوباره گفتن اواخر برج 2 یا اوایل برج 3 حاضر باشین. باز دوباره گفتن یه دوره اوایل تیر ماه شروع میشه و حتمی هستش و آماده باشین..... آقا همینطوری گذشت تا خورد به ماه رمضان تا الان هم که من اینجام و دارم واسه شماها قصه حسین کرد شبستری تعریف می کنم ......

دوست بزرگواری که نفست از جای گرم بلند میشه.... اگه به من باشه الان سرم رو می کوبم به دیوار. چون که حالم ازین بی برنامگی و مهم نبودن وقتم واسه دیگران با جوابای 100 تا یه غازی که هر روز یه تغییری می کنه داره بهم می خوره...
آره، ما هم دوس داریم که خوب زندگی کنیم. ما هم دوس داریم:que:

برو عمو جان. شبت جیز

payam699

عضو جدید
یه خبری خوندم مربوط به لغو استخدامی ها توسط دولت جدید. البته فکر نکنم به ما که سال 90 آزمون دادیم مربوط شه چون طرح مهر آفرین مربوط به 91/11 و 92/1 هستش.ولی شاید به کسانی که آزمون 91 گاز و آزمون 92 شرکت نفت رو دادن مربوط شه
اینم لینکش:

http://www.estekhtam.com/%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%AE%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA-%D8%AE%D8%AF%D8%A7-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%85%D9%87%D8%B1/

آخرین ویرایش:

mh azad

عضو جدید
یه خبری خوندم مربوط به لغو استخدامی ها توسط دولت جدید. البته فکر نکنم به ما که سال 90 آزمون دادیم مربوط شه چون طرح مهر آفرین مربوط به 91/11 و 92/1 هستش.ولی شاید به کسانی که آزمون 91 گاز و آزمون 92 شرکت نفت رو دادن مربوط شه
اینم لینکش:

http://www.estekhtam.com/%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%AE%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA-%D8%AE%D8%AF%D8%A7-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%85%D9%87%D8%B1/

با سلام
دوست عزیز طرح مهرآفرین هنوز اجرا نشده و قرار بود با طرح مهرآفرین 526هزار نفر از طریق استانداری ها استخدام بشن و آزمون هایی که خود وزارت خانه ها انجام دادن ربطی به این طرح نداره در ضمن طرح مهرآفرین اردیبهشت ماه به استانداری ها ابلاغ شده و لی آزمون ما اسفندماه 91 بود این لینک رو هم مطالعه کن

http://www.accpress.com/news/1392/02/جزئیات-اجرای-مصوبه-طرح-مهر-آفرین-ابلاغ/

mh azad

عضو جدید
اولین بخشنامه دولت خدا حافظی با طرح مهر آفرین+چه آزمونهای لغو می شوند؟

۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۳۰۵ نظر

متن بخشنامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور که روز گذشته به تمامی وزارتخانه‌ها،شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی ابلاغ شده است به شرح زیر است:

«نظر به ایرادهایی که در اجرای اصل ۱۳۸ قانون اساسی نسبت به طرح مهر‌آفرین (موضوع تصویب‌نامه شماره ۱۷۶۴۴/ت۴۸۷۰۲هـ) مورخ ۳۰/۹/۹۱ و اصلاحات آن) اعلام شده است مقتضی است کلیه وزارتخانه‌ها، مؤسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی، استانداری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی؛ موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری از هرگونه استخدام و جذب نیروی انسانی، تبدیل وضعیت، نقل و انتقال و مأموریت، انتصاب و جابجایی کارکنان اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی یا هر عنوان دیگر و نیز اصلاح تشکیلات و ساختار اداری تا تصمیم‌گیری دولت نسبت به اصلاح مصوبات مربوطه اجتناب نمایند.

مسئولیت نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه بر عهده وزرا، معاونین محترم رئیس‌جمهور، رؤسا و بالاترین مقامات دستگاه‌ اجرایی مربوطه اعم از ملی و استانی می‌باشد.»

اسحاق جهانگیری – معاون اول رئیس جمهور

به گزارش فارس، بر اساس طرح مهر آفرین مقرر شده بود دولت شرایط استخدام حدود ۵۰۰ هزار نفر نیرو را فراهم آورد که جزییات اجرای طرح جنجالی مصوبه مهر آفرین در تاریخ ۲ اردیبهشت ماه ۹۲ از سوی غلامحسین الهام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد‬.

payam699

عضو جدید
سلام، از دوستان کسی مجددا تماس نگرفته؟؟ خبر جدیدی نداره؟ من که دیروز موفق نشدم با آقای فاقدی تماس بگیرم. اصلا جواب نداد. گفتم شاید این وضعیت نابسامانمون رو براش توضیح بدم بلکه دلش برا این همه جوون منتظر به رحم بیاد و دوره رو زودتر برگزار کنه

pasha_m

عضو جدید
سلام به همگی دوستان

من با آقای فاقدی رییس آموزش تماس گرفتم گفتند که نیمه های شهریور دعوت به کار خواهید شد و از اوایل مهرماه دوره آموزشی شروع میشه .خیلی مطمئن صحبت می کردند باز همه دوستان پیگیر باشید تا این دفعه دیگه زیر قولشون نزنند و انشاالله از اول مهر ماه دیگه مشغول به کار بشیم.

به امید دیدار در مرکز آموزش در تاریخ یکم مهرماه 1392 !

payam699

عضو جدید
سلام به همگی دوستان

من با آقای فاقدی رییس آموزش تماس گرفتم گفتند که نیمه های شهریور دعوت به کار خواهید شد و از اوایل مهرماه دوره آموزشی شروع میشه .خیلی مطمئن صحبت می کردند باز همه دوستان پیگیر باشید تا این دفعه دیگه زیر قولشون نزنند و انشاالله از اول مهر ماه دیگه مشغول به کار بشیم.

ممنون مهندس

payam699

عضو جدید
سلام منم امروز تماس گرفتم با آقای فاقدی. فعلا که قول اول مهر رو دادن. پرسیدم که دوره رو چرا زودتر برگزار نمیکنید ، گفتن که مقدور نیست

mh azad

عضو جدید
سلام به همه مهندسین عزیز
امروز اومده بودن واسه تحقیق محلی من.به نظرتون چند روز دیگه جواب گزینش رو میدن:que:؟

amin-tech

عضو جدید
سلام به همه مهندسین عزیز
امروز اومده بودن واسه تحقیق محلی من.به نظرتون چند روز دیگه جواب گزینش رو میدن:que:؟[/QU

سلام، اگه مثل ما باشه حدود 1.5 تا 2 ماه دیگه، ولی اگه سریع بجنبن و بخوان که شما هم با ما بیاین آموزشی تا 15 روز دیگه میگن بیا طب صنعتی.

mh azad

عضو جدید
سلام
کسی نیست؟
اینجا چرا اینقد خلوت شده؟خبر جدید ندارین؟:surprised:

آخرین ویرایش:

mh azad

عضو جدید
سلام دوستان
من یه سوال داشتم اقا تو نامه گزینش که قراره بیاد عنوان شغلی هم اعلام میشه؟؟؟؟:redface:

damoon.hd

عضو جدید
با عرض سلام به همه دوستان،
طبق آخرین پیگیری که من از منطقه 2 کردم ،شروع دوره آموزشی بچه های آزمون سال 90 گاز میره برای مهرماه چون در شهریور ماه قراره برای یه عده از پرسنل دوره 1 ماهه برگزار کنن اینه که دوره ما موکول میشه به مهرماه. البته نامه شروع دوره آموزش هنوز از تهران نرسیده به دست منطقه 2 که البته این نامه رو احتمالا آقای فاقدی باید صادر کنه . ولی بهرحال امیدوارم که مهرماه دیگه پایان انتظار باشه.
در پناه حق

pasha_m

عضو جدید
با عرض سلام به همه دوستان،
طبق آخرین پیگیری که من از منطقه 2 کردم ،شروع دوره آموزشی بچه های آزمون سال 90 گاز میره برای مهرماه چون در شهریور ماه قراره برای یه عده از پرسنل دوره 1 ماهه برگزار کنن اینه که دوره ما موکول میشه به مهرماه. البته نامه شروع دوره آموزش هنوز از تهران نرسیده به دست منطقه 2 که البته این نامه رو احتمالا آقای فاقدی باید صادر کنه . ولی بهرحال امیدوارم که مهرماه دیگه پایان انتظار باشه.
در پناه حق

با سلام خدمت مهندسین عزیز

من هم با آقای فاقدی رییس آموزش تماس گرفتم " گفتند که نیمه های شهریور دعوت به کار خواهید شد و از اوایل مهرماه دوره آموزشی شروع میشه" .خیلی مطمئن صحبت می کردند باز همه دوستان پیگیر باشید تا انشاالله از اول مهر ماه دیگه مشغول به کار بشیم.

با سپاس

mds_eng

کاربر فعال
سلام
من ديروز رفتم برج ﮔاز پيش آقاى قمى رييس استخدامى ها. مى ﮔفت آموزش براى استخدامى هاى جديد اجباريه و حتما از اول مهر شروع ميشه و اينكه بعضى از مناطق بدون آموزش شروع به كار كردن فقط به خاطر كمك مالى به كاركنان جديدشون بوده كه بتونن چند ماهى زودتر حقوق بﮔيرن

signout

عضو جدید
سلام
من ديروز رفتم برج ﮔاز پيش آقاى قمى رييس استخدامى ها. مى ﮔفت آموزش براى استخدامى هاى جديد اجباريه و حتما از اول مهر شروع ميشه و اينكه بعضى از مناطق بدون آموزش شروع به كار كردن فقط به خاطر كمك مالى به كاركنان جديدشون بوده كه بتونن چند ماهى زودتر حقوق بﮔيرن

تشکر مهندس

signout

عضو جدید
سلام دوست عزیز اگه امکان داره میشه بفرمایید چه سمتی برای شما زده بودن ؟
من هم رشتم مکانیکه و لیسانس و منطقه 2 ایستگاه تقویت هستم فکر میکنید چه سمتی برای من میزنن
مرسی

برا من زده بود نوبتکار ارشد بهره برداری
اکثر بچه های ایستگاه بهره برداری زده یا ارشد بهره برداری

NOBOADY

عضو جدید
سلام

کاملا صحیح می فرمایند.جناب آقای فاقدی هم با قاطعیت بیشتری از شروع آموزش در اول مهر بیان می کردند.
در خصوص سمت سازمانی که به همکاران اطلاق میشه بستگی به چارت اون محل داره که کدوم سمت ها فاقد نیرو باشه تا دوستان در اون سمت اصطلاحا بشینند.
با سپاس

askari30

عضو جدید
دوستان کسی میدونه معادل ریالی این تعهد هفت ساله ای که برای ایستگاه تقویت فشار دادیم چقدره؟

amin-tech

عضو جدید
دوستان امروز از منطقه 2 به من زنگ زدن گفتن شماره پرسنلیتون اومده و دوره آموزشی هم از مهرماه شروع میشه

سلام، ممنون از اطلاع رسانیتون

فقط یه سوال؟ اونا تماس گرفتن یا شما زنگ زدی؟ شما آزمون 90 هستی یا آزمون 92؟

ممنون از جوابتون

بالا