كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
قبل اینکه من نقل قول بگیرم شما پست منو کپی کردین ولی خطاب به یکی دیگه!! ولی در کل پست من بود و دنبال حرف من نوشته ای نوشته بودین!!! نمیدونم درک این موضوع چقدر میتونه سخت باشه که خود این یعنی من باید جوابتونو میدادم . ببخشید ولی اگه اینکه بگی شنیدم پرسپولیسیا توهم میزنن توهین و فحش باشه پس کلا همه دارن بهم اینجا توهین میکنن یا اینکه فحش میدن چون همه حرفا در این حد هست یکم بیشتر یا یکم کمتر . فحش و توهین وقتی واسه کسی معنی پیدا میکنه وسط کل کل و شوخی که جنبه نداشته باشه . درکل ناراحت نشین ولی منطقی برخورد نمیکنین پست منو قبل نقل قول خطاب قرار دادین ودر رابطه اش بحث میکینین بعد میگین من نقل قول گرفتم:surprised: !!!!! من گفتم شنیدم پرسپولیسیا توهم میزنن میگین فحش و توهینه :surprised: !!!!!!!!!!!!!

ببینید یکی از دوستان اونجا گفتن ما همیشه اینجا از افتخاراتمون حرف می زنیم ولی شما پرسپولیسی ها فقط از 6تایی ها حرف می زنید.

بعد من هم در جوابشون گفتم که شما هم اینجا از ازافتخاراتتون نمیگید و فقط میگید 4تایی ها و اون 4تایی که شما گفته بودین رو براشون مثال زدم.

و اصلا نمیخواستم شما رو مخاطب قرار بدم اگه میخواستم این کار رو بکنم که ازتون نقل قول می گرفتم.

اینجا محدودن کسانی که با این ادبیات صحبت میکنن. و از نظرشون اگه به طرف بگی توهم زدی اشکال نداره.

بعد هم من گفتم که اشکال نداره از نظر من ولی اگه خود استقلالی ها بودن این رو توهین میدونستن این رو هم برای بار صدم دارم میگم.

گفتم اگه قرار باشه با ادبیات شما و امثال شما کل کل کرد که شک نکنید اینجا رو قفل میکنن .قبلا هم این اتفاق افتاده و تاپیک رو قفل کردن.

ما اینجا مگه با همدیگه شوخی داریم ؟؟؟شما با کدوم پرسپولیسی اینجا صمیمی هستی در اون حد که بهش بگی توهم زدی؟

اگه هم دوستی داری اینجا که باهاش راحتی و مشکلی نداره که بهش بگی توهم زدی میتونی تو پروفش بهش بگی نه اینجا خطاب به همه پرسپولیسی ها بگی توهم میزنید.

من دارم میگم کل کل باید با احترام باشه وگرنه شما این حرف رو میزنی منم میتونم در جوابتون و با ادبیات خودتون حرفایی بهتون بزنم که اونوقت دیگه اینجا سنگ رو سنگ بند نمیشه.

آخرین ویرایش:

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید یکی از دوستان اونجا گفتن ما همیشه اینجا از افتخاراتمون حرف می زنیم ولی شما پرسپولیسی ها فقط از 6تایی ها حرف می زنید.

بعد من هم در جوابشون گفتم که شما هم اینجا از ازافتخاراتتون نمیگید و فقط میگید 4تایی ها و اون 4تایی که شما گفته بودین رو براشون مثال زدم.

و اصلا نمیخواستم شما رو مخاطب قرار بدم اگه میخواستم این کار رو بکنم که ازتون نقل قول می گرفتم.

اینجا محدودن کسانی که با این ادبیات صحبت میکنن. و از نظرشون اگه به طرف بگی توهم زدی اشکال نداره.

بعد هم من گفتم که اشکال نداره از نظر من ولی اگه خود استقلالی ها بودن این رو توهین میدونستن این رو هم برای بار صدم دارم میگم.

گفتم اگه قرار باشه با ادبیات شما و امثال شما کل کل کرد که شک نکنید اینجا رو قفل میکنن .قبلا هم این اتفاق افتاده و تاپیک رو قفل کردن.

ما اینجا مگه با همدیگه شوخی داریم ؟؟؟شما با کدوم پرسپولیسی اینجا صمیمی هستی در اون حد که بهش بگی توهم زدی؟

اگه هم دوستی داری اینجا که باهاش راحتی و مشکلی نداره که بهش بگی توهم زدی میتونی تو پروفش بهش بگی نه اینجا خطاب به همه پرسپولیسی ها بگی توهم میزنید.

من دارم میگم کل کل باید با احترام باشه وگرنه شما این حرف رو میزنی منم میتونم در جوابتون و با ادبیات خودتون حرفایی بهتون بزنم که اونوقت دیگه اینجا سنگ رو سنگ بند نمیشه.

ببین اقا محترم من کاری ندارم شما به کی چی گفتین . پست منو نوشته بودین و ته اش نوشته بودین شما فقط بلدین از افتخاراتتون بگین منم گفتم خب شما هم اگه دارین بگین.... که صد البته ازن کار خیلی پشیمون شدم !!! ادبیات منم مشکلی نداره هیچوقتم برنگشتم به شما بگم تو توهم داری. گفتم شنیدم پرسپولیسیا توهم دارن شما حرف هارو به خودتون میچسبونین ! من کلا تو کل کل کلا تو ذهنم شوخیه مگه نه جنگ که نیست! با هیچکی هم دشمنی ندارم و همه رو مثل دوست خودم میدونم ! اگه تو این تایپک با کسی کل کل کنم میبینی تو یه تالار دیگه باهم درمورد یه موضوع دیگه بحث میکنیم قرار نیس که مثل دشمن صد ساله بهش نگاه کنم !!. حالا شما خودتون خیلی درگیرین . یکی قبلا بهم توصیه کرده هر وقت با ادم های مثل شما برخورد دارم بگم بابا اصا شما راس میگی اصا شما درس میگی. موفق باشید دیگه من با شما بحث نمیکنم .

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ببین اقا محترم من کاری ندارم شما به کی چی گفتین . پست منو نوشته بودین و ته اش نوشته بودین شما فقط بلدین از افتخاراتتون بگین منم گفتم خب شما هم اگه دارین بگین.... که صد البته ازن کار خیلی پشیمون شدم !!! ادبیات منم مشکلی نداره هیچوقتم برنگشتم به شما بگم تو توهم داری. گفتم شنیدم پرسپولیسیا توهم دارن شما حرف هارو به خودتون میچسبونین ! من کلا تو کل کل کلا تو ذهنم شوخیه مگه نه جنگ که نیست! با هیچکی هم دشمنی ندارم و همه رو مثل دوست خودم میدونم ! اگه تو این تایپک با کسی کل کل کنم میبینی تو یه تالار دیگه باهم درمورد یه موضوع دیگه بحث میکنیم قرار نیس که مثل دشمن صد ساله بهش نگاه کنم !!. حالا شما خودتون خیلی درگیرین . یکی قبلا بهم توصیه کرده هر وقت با ادم های مثل شما برخورد دارم بگم بابا اصا شما راس میگی اصا شما درس میگی. موفق باشید دیگه من با شما بحث نمیکنم .

شما اصلا پست های منو نمیخونی انگار .

من کجا گفتم شما فقط بلدین از افتخاراتتون بگید؟من همون موقع هم گفتم برگردین پست منو بخونید ولی انگار فقط دوست داری حرف خودتون رو بزنید.

شما اینجا به همه پرسپولیسی ها گفتی توهم زدین...

شما فکر می کنی من فقط ناراحت شدم در صورتی که اینجوری نیست .

میخوای از همه پرسپولیسی هایی که اینجا هستن بپرسیم ببینیم کدومشون از این حرف شما ناراحت نمیشن؟

این چه حرفیه شما میزنی برگشتی میگی پرسپولیسی توهم زدین،بعد هم اینجوری حق به جانب صحبت میکنید.

شما به این سوال من جواب ندادید.

شما با کدوم یکی از بچه های پرسپولیسی اینجا صمیمی هستی در اون حد که بهش بگی توهم زدی؟

میگی من نگفتم شما توهم داری گفتم پرسپولیس ها توهم دارن خب این که بدتره.

من این حرف رو به خودم نچسبوندم و گفتم اشکال نداره اگه فقط با من بودین ولی اینجا شما به همه پرسپولیسی ها این حرف رو زدی

میدونم الآن دوباره میگی این عادیه و از نظر شما این حرف اشکالی نداره،حتما با این ادبیات بزرگ شدین

جالبه اون یکی دیگه هیچ توصیه ای بهت نکرد؟نگفت وقتی میای اینجا باید شعور کل کل داشته باشی؟

موفق باشید.

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اصلا پست های منو نمیخونی انگار .

من کجا گفتم شما فقط بلدین از افتخاراتتون بگید؟من همون موقع هم گفتم برگردین پست منو بخونید ولی انگار فقط دوست داری حرف خودتون رو بزنید.

شما اینجا به همه پرسپولیسی ها گفتی توهم زدین...

شما فکر می کنی من فقط ناراحت شدم در صورتی که اینجوری نیست .

میخوای از همه پرسپولیسی هایی که اینجا هستن بپرسیم ببینیم کدومشون از این حرف شما ناراحت نمیشن؟

این چه حرفیه شما میزنی برگشتی میگی پرسپولیسی توهم زدین،بعد هم اینجوری حق به جانب صحبت میکنید.

شما به این سوال من جواب ندادید.

شما با کدوم یکی از بچه های پرسپولیسی اینجا صمیمی هستی در اون حد که بهش بگی توهم زدی؟

میگی من نگفتم شما توهم داری گفتم پرسپولیس ها توهم دارن خب این که بدتره.

من این حرف رو به خودم نچسبوندم و گفتم اشکال نداره اگه فقط با من بودین ولی اینجا شما به همه پرسپولیسی ها این حرف رو زدی

میدونم الآن دوباره میگی این عادیه و از نظر شما این حرف اشکالی نداره،حتما با این ادبیات بزرگ شدین

جالبه اون یکی دیگه هیچ توصیه ای بهت نکرد؟نگفت وقتی میای اینجا باید شعور کل کل داشته باشی؟

موفق باشید.

اقا شما خودتون نگاه به طرز صحبتتون بکنین اگه با دید شما باشه منم از حرفا شما هزار نوع برداشت میتونم داشته باشم.وقتی میای اینجا باید شعور کل کل داشته باشی؟(الان این یعنی من بی شعورم؟؟؟؟؟ آره دیگه حرف شما یعنی این ) شما دقیقا همینو گفتین البته بعدش ویرایش کردین . الان داری الکی جو میدی من به همه گفتم توهم زدین !!! عیب نداره تا فردا بشین اینجا این حرف رو که اصا یه منظور دیگه بوده رو با پنجاه نوع بیان بگو و بفرست .دلیلی نمیبینم با فردی با این افکار محدود جواب بدم.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان ستاره تیمتون کیه؟؟ محمد نوری که 5ساله امده پرسپولیسو من هنوزم میگم صبا باطریه. پیام صادقیان که بازیکن ذوب آهنه- عالی شاه هم که مثل صادقیان سال اولیه و جوجه ترمه. حقیقی هم که با چک و لگد از فجر اوردید. بنگر و حسینی هم که سپاهانی بودن صید سالحی هم که مثل بالوتلی ولگرد تیماست دروازه بانتونم که سال دومشه خداوکیلی به چی این تیم دلخوشید؟؟ به گذشتش؟؟؟ نه خودمونیم دیگه به چیش؟؟؟ مربیتون که کلا تو حاشیست، علی کریمیتونم که رفته تراختور
مهدویکیا که جیگر خودمه رو طوری اشکشو در اوردید که اشک همه استقلالیام براش درامد
چی بگم اخه؟؟؟ گل محمدی صبا رو که داشت مدئی قهرمانی میشدو ول کرد امد پرسپولیس دستیار شد آخرش اونجوری تو ورزشگاه هوش کردید

ای بابا دلت خوشه ها.عزیزم من جای شما باشم وارد این بحثا نمیشم.معمولا اکثر مواقع بازیکنای ملی تو پرسپولیس بودند.جدیدا ملی پوش استقلال از پرسپولیس بیشتر بوده و بابتش کلی سر و صدا کردید!!!!

اگه بحث ستاره و بازیکن سازی باشه بهتره نه استقلالیا نظر بدن و نه پرسپولیسیا.
ولی محض اطلاعت بگم که ستاره و بازیکن سازی رو میخوای ببینی رجوع کن به دهه 70 و برو بازیکنای تیممونو ببین. مهدوی کیا-کریمی-محمدخانی-پیروانی-سعداوی-شاهرودی-میناوند-باقری-دایی- و... به این تیم میگفتن ستاره و بازیکن ساز نه تیم الان شما !!!
تیم شما بازیکناش دست پرورده شما نبودند.شما 2 تا بازیکن رو اسم بردید که یکیش صادقی بود.که بنظرم ستاره محسوب نمیشه.تازه 30 سالش شده و تیم ملی دعوت میشه که اونم بخاطر بحثای هماهنگی بازیکنا بودش.در حالی که ستاره نیست.حیدری هم تو پاس همدان پدیده بود و اونجا خیلی خوب بازی میکرد.مظمئنا اگه استقلال جذبش نمیکرد به تیمایی مثل سپاهان یا ... میومد.رحمتی که تو استقلال ذخیره طالبلو بود و بعدش که رفت سپاهان خودشو نشون داد و رفت تیم ملی و بنطرم از تیم ملی اومد استقلال .نه از استقلال به تیم ملی.قضیه نکونام-تیموریان و برهانی هم که مشخصه.بیگ زاده هم که حرفشو نزن !! مثلا اونموقع ما میناوند و شاهرودی رو رو کردیم تو جناح چپ و شما بیک زاده رو!!! که وقتی تیم ملی دعوت شد خود استقلالیا هم تعجب کردند.

اتفاقا کریمی رو خوب اومدی.ما کریمی رو سال 77 از تیم دوم -سومی فتح گرفتیم و دیدید که چی شد و به جایی رسید که تو بایرن مونیخ بازی کرد و اگه تو اون سالا عابدینی اجازه میداد میرفت اتلتیکو مادرید و مطمئنا اگه میرفت الان موقعیتش از الانم بهتر بود.حالا اینکه رفته یه تیم دیگه دلیل بر این نیست که بگیم زیر نظر پرسپولیس رشد نکرده.چون ربطی به این موضوع نداره.ایشون با کادر فنی و مدیر باشگاه سازگار نبود پس رفت یه تیم دیگه.ولی هر چی باشه از مجیدی بهتر بود که زمان مظلومی یدفعه ول کرد رفت و تا الانم نمیدونیم چرا رفت!!!

در کل تیمای استقلال و پرسپولیس در حال حاضر تیمای مصرفی هستند و بهتره تو این مورد نظری داده نشه و بهتره دلتون رو خوش نکنید به امثال صادقی و حیدری!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجتبی جباری 28 تا بازی ملی داره و بنظر نمیاد از لحاظ فنی چیزی از کریمی کم داشته باشه. کریمی دریبل های فوق العادست اما از لحاظ پاس هیچوقتبه پای جباری نمیرسه. زمونی هم که کریمی خداحافظی نکرده بود از جباری تو تیم ملی استفاده میشد.

بنظر من جباری بازیکن بدی نیست ولی در حدی نیست که با کریمی مقایسه بشه.برای این قضیه بهتره به رزومه هر دو بازیکن یه نگاهی بندازید.جباری اگه تونست یه فصل کامل رو بدون بهونه در اوردن بازی کنه اونوقت میشه روش حساب باز کرد.!!!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اقا شما خودتون نگاه به طرز صحبتتون بکنین اگه با دید شما باشه منم از حرفا شما هزار نوع برداشت میتونم داشته باشم.وقتی میای اینجا باید شعور کل کل داشته باشی؟(الان این یعنی من بی شعورم؟؟؟؟؟ آره دیگه حرف شما یعنی این ) شما دقیقا همینو گفتین البته بعدش ویرایش کردین . الان داری الکی جو میدی من به همه گفتم توهم زدین !!! عیب نداره تا فردا بشین اینجا این حرف رو که اصا یه منظور دیگه بوده رو با پنجاه نوع بیان بگو و بفرست .دلیلی نمیبینم با فردی با این افکار محدود جواب بدم.

من چه توهینی به شما کردم؟

من میگم شما شعور کل کل نداری،این یعنی بی شعوری؟!!!!!!!!!!نخیر یعنی اینکه آداب کل کل رو بلد نیستی

افکار من محدوده یا افکار شما؟خدا وکیلی نگاه کن چه برداشتی کردی از حرف من.

گفتم اصن نمیخونی پست های منو الآن فقط به خط آخر پست من عکس العمل نشون دادی.چرا؟

لطف کنید به سوال هایی که ازتون پرسیدم هم جواب بدید ؟

ببینید یه حرف ساده من رو متوجه نمیشید. آقای dzz_v گفتن ما از افتخاراتمون تو این تاپیک حرف میزنیم،درصورتی که اینجوری نبود و شما 90درصد پست هاتون

مربوط میشه به 4تایی منم برای مثال دوخط از پست شما رو به اون آقا نشون دادم و گفتم اینم نمونه اش.من نمیدونم این خیلی سختِ فهمیدنش.

دیگه نمیخوام ادامه اش بدم چون پست های منو نمی خونید یا می خونید فقط اونجایی رو که دوست دارید جواب میدید.

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چه توهینی به شما کردم؟

من میگم شما شعور کل کل نداری،این یعنی بی شعوری؟!!!!!!!!!!نخیر یعنی اینکه آداب کل کل رو بلد نیستی

افکار من محدوده یا افکار شما؟خدا وکیلی نگاه کن چه برداشتی کردی از حرف من.

گفتم اصن نمیخونی پست های منو الآن فقط به خط آخر پست من عکس العمل نشون دادی.چرا؟

لطف کنید به سوال هایی که ازتون پرسیدم هم جواب بدید ؟

ببینید یه حرف ساده من رو متوجه نمیشید. آقای dzz_v گفتن ما از افتخاراتمون تو این تاپیک حرف میزنیم،درصورتی که اینجوری نبود و شما 90درصد پست هاتون

مربوط میشه به 4تایی منم برای مثال دوخط از پست شما رو به اون آقا نشون دادم و گفتم اینم نمونه اش.من نمیدونم این خیلی سختِ فهمیدنش.

دیگه نمیخوام ادامه اش بدم چون پست های منو نمی خونید یا می خونید فقط اونجایی رو که دوست دارید جواب میدید.

همون طوری که شما اون حرف منو به خودتون گرفتین و گفتین که من توهین کردم . منم طبق همون برداشت شما گفتم شما توهین کردین . افکار شما محدوده من فقط مثل خودتون برداشت کردم. من کل صفحات رو نمیخونم ک ببینم شما با کیا چیا گفتین .من دیدم پست منو نوشتین و گفتین من از افتخارات گفتم منم جواب دادم . میخواین بپرسین ولی طبیعیه بگن آره و.... چون اینا تایپک کل کل هست . من به کسی نگفتم توهم زدی که بخوام بگم با کی صمیمیم که بهش بگم توهم زدی .

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
همون طوری که شما اون حرف منو به خودتون گرفتین و گفتین که من توهین کردم . منم طبق همون برداشت شما گفتم شما توهین کردین . افکار شما محدوده من فقط مثل خودتون برداشت کردم. من کل صفحات رو نمیخونم ک ببینم شما با کیا چیا گفتین .من دیدم پست منو نوشتین و گفتین من از افتخارات گفتم منم جواب دادم . میخواین بپرسین ولی طبیعیه بگن آره و.... چون اینا تایپک کل کل هست . من به کسی نگفتم توهم زدی که بخوام بگم با کی صمیمیم که بهش بگم توهم زدی .
:surprised:من تو تک تک پست هام گفتم از نظر من اشکالی نداره .

احتیاج نبود کل صفحات رو بخونید همون یه پست رو می خوندید کافی بود.

شما نگفتید پرسپولیسی ها توهم می زنن؟؟؟؟؟:surprised:(نمی خواد جواب بدید)

من می ترسم اگه ادامه بدم شما بگید که من گفتم استقلالی ها توهم زدن:biggrin:

خانم خیلی خیلی خوشحال شدم.:cool:

مــــــــــوفق باشـــید.

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:من تو تک تک پست هام گفتم از نظر من اشکالی نداره .

احتیاج نبود کل صفحات رو بخونید همون یه پست رو می خوندید کافی بود.

شما نگفتید پرسپولیسی ها توهم می زنن؟؟؟؟؟:surprised:(نمی خواد جواب بدید)

من می ترسم اگه ادامه بدم شما بگید که من گفتم استقلالی ها توهم زدن:biggrin:

خانم خیلی خیلی خوشحال شدم.:cool:

مــــــــــوفق باشـــید.

خدایش منم میترسم با شما ادامه بدم چند دفعه دیگه shift , alt رو بزنین. خوشحام که خوشحال شدین . موفق باشید:cool:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ويرايش ميكنم ب خاطر همه پرسپوليسي ها با اخلاقhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

اميدوارم اون دوستمونم يه ذره رعايت كنن...ك ديگ شاهد اون مسائلي ك قطعا همون باهاش مخالفيم نباشيمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره میخوای بازی های دوستانه و کاپ های محلی هم حساب کنی برابر میشه ... در مورد اسیا و استقلال خیلی خنده داره اصن من به قدیم اصلا کار ندارم همین چند ساله گذشته رو مثال میزنم .. یه سال که اصن نبودید .. یه سال لیست ارسال نشد .. یه سال از بین چهار تا تیم گروهی چهارم شدید بعد سال بعد پیشرفت کردید سوم شدید ... حالا هم بعد عمری خوردید به چهار تا تیمه در پیت اومدید مرحله حذفی چنان تو بوق کرنا کردید بزارید بخورید به تیم های کره و ژاپن ببینم هنوز هم میای بگی بشین نیگا کن .. فک کردی من اونقدر بیکارم بشینم بازی های اس تق لول رو نگاه کنم؟ اصن نتایجی که میگره برام مهم نیست ...

من اصن و اصلا به گذشته کار ندارم.من به قدیم اصلا کار ندارم (هههههههههههههههههه...بدبخت سنگ پای قزوین)
شیش تا به ما زدین زمان تاج گذاری هلاکوخان مغول،دم و دقیقه میگین،الان نوبت قهرمانیهای گذشته ما تو اسیا که شد،از یه ادم تاریخی رو اوردین به ی ادم جغرافی؟؟؟
خدایا همه رو مث من هدایت کن

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها شما استقلالی ها هم میاید تایپیک پرسپولیسیها و نظرتون رو میگید اما ما هیچ وقت تخلف شما رو نمیدیم واقعا حرکت خوبی نیست که تخلف دوستان ما رو گزارش می کنید لااقل یه بار بهش تذکر بدید اونم دیگه نمیاد.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
همه چیز رو ویرون می کنند ...
ببینید بعد از بازی اگه پرسپولیسی صندلی شکودن استقلالی ها هم شکوندن

اگه شیشه های اتوبوس ها رو شکوندن استقلالی ها هم شکوندن

اگه بعد باخت به داور فحش دادن استقلالی ها هم این کارو کردن.نمونه اش همین توهین های اخیر که باعث شد یه امتیاز هم ازتون کم کنن

یه جوری میگید بعد از باخت تیمشون مشخصه که انگار استقلالی ها بعد از باخت تیم حریف و داورا رو تشویق میکنن :دی

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نهههههههههههههه..... ویرایش نکن!!!!!!!!!!!:(
براچی ویرایش نکنن؟

صدتا استقلالی هم با یوزرای جدید میومدن تو کلوپ پرسپولیسی ها توهین می کردن میخواین ماهم اینجا پست بذاریم که فلانی با یوزر دیگه اومده تو تاپیک ما؟

Hoofariya

عضو جدید
سلام
حالا خوبه این استقلالیای خوش شانس تو اسیا با پویرام تایلند و شهرداری منطقه 6 چین تایپهو اینا بازی میکننا ....!!!!! همین جوری دارن میرن بالا ...!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
براچی ویرایش نکنن؟

صدتا استقلالی هم با یوزرای جدید میومدن تو کلوپ پرسپولیسی ها توهین می کردن میخواین ماهم اینجا پست بذاریم که فلانی با یوزر دیگه اومده تو تاپیک ما؟

خداییش من ی چند بار بیشتر تو تاپیک کل کل نیومدم ، ولی انقد بهم توهین شده ، الانم دارم با استرس جواب میدم.....

100تا؟؟!! احساس نمیکنید یکم زیاده؟؟!!
نصف کسایی که میان و اذیت میکنن، بیطرفن و فقط قصدشون شیطنته، و تو هر دو تا تاپیک میان....

خیلی از پرسپولیسیا هم با همون یوزر اصلیشون اومدن و توهین کردن ولی ما هیچ وقت
به کسی توهین نکردیم .....

لطفا دیگه نقل قول نگیرید چون من دیگه جواب نمیدم....

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
نهههههههههههههه..... ویرایش نکن!!!!!!!!!!!:(

ديگ حداقل خودمون ميدونيم ديگ چ خبره كافيه...

براچی ویرایش نکنن؟

دادا صد تا نيست :دي

كشش نده :|

بالا