زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

fati.sh8775

کاربر بیش فعال

ثریا قدوسی

عضو جدید
سلام
چرا اینجا اینقدر اسپم میکنید آخه :wallbash::wallbash:

دوکلمه حرف بزنید
سلام خدمت خانم آگاهدخت و سایر دوستان گرامی
معمولا رسم براینه که توی این جور تاپیک ها که مباحث بحث آزاد هست یه موضوع رو تعیین می کنن بعد راجع بهش بحث میکنن . شما که سرور مایید خودتون تعیین بفرمایید
سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

امیرحسین.

اخراجی موقت
معمولا رسم براینه که توی این جور تاپیک ها که مباحث بحث آزاد هست یه موضوع رو تعیین می کنن بعد راجع بهش بحث میکنن . شما که سرور مایید خودتون تعیین بفرمایید
سپاسگزارم
رسم این سایت فرق میکنه:w07:
همون اسپم خوبه:w34:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سپاسگزارم

سلام بر شما
یه خیر مقدم گویی به باشگاه به شما بدهکاریم
خوش اومدید به منزل خودتون

در محضر بزرگان بی ادبی جایز نیست
شما بفرمایید ما استفاده میکنیم
متشکرم

ثریا قدوسی

عضو جدید
رسم این سایت فرق میکنه:w07:
همون اسپم خوبه:w34:
اولا جواب سلام ، علیک سلامه
و گرچه حضرت امام حسن (ع) می فرمایند که اگر کسی حری روبدون سلام شروع رد جوابش رو ندید ولی من گفتم تا شاید برای اولین بار که اومدم دست کم یه حرف از امامانمون رو براتون نوشته باشم .
سلام کردن
ثانیا من هم خندیدم از لهجه قشنگ دختر شرقی ولی خوب بود یه مبحث قشنگ رو هم انتخاب کرده بودن برای صحبت ... چرا که اسم این تاپیک روشه
زنگ تفریح و گپ و گفت خودمونی ... نه وقت تلف کنی
ثالثا واژه سایت رو یه جای تاپیک استفاده کردید که پیشنهاد می کنم اصلاحش کنید
موفق باشبد
سپاسگزارم

امیرحسین.

اخراجی موقت
اولا جواب سلام ، علیک سلامه
و گرچه حضرت امام حسن (ع) می فرمایند که اگر کسی حری روبدون سلام شروع رد جوابش رو ندید ولی من گفتم تا شاید برای اولین بار که اومدم دست کم یه حرف از امامانمون رو براتون نوشته باشم .
سلام کردن
ثانیا من هم خندیدم از لهجه قشنگ دختر شرقی ولی خوب بود یه مبحث قشنگ رو هم انتخاب کرده بودن برای صحبت ... چرا که اسم این تاپیک روشه
زنگ تفریح و گپ و گفت خودمونی ... نه وقت تلف کنی
ثالثا واژه سایت رو یه جای تاپیک استفاده کردید که پیشنهاد می کنم اصلاحش کنید
موفق باشبد
سپاسگزارم
سلام
مدیران تاپیک و سایت و کاربران تاپیک و سایت ترجیح دادن همون اسپم باشه بهتره

سایت درسته کل سایت سیاستش اینه بجز تعداد محدودی تالار علمی کلیه ی بخش ها اسپم هست

ثریا قدوسی

عضو جدید
سلام
مدیران تاپیک و سایت و کاربران تاپیک و سایت ترجیح دادن همون اسپم باشه بهتره

سایت درسته کل سایت سیاستش اینه بجز تعداد محدودی تالار علمی کلیه ی بخش ها اسپم هست
اولا لطف دارید خانم آگاهدخت
ثانیا من مهندس نیستم خانم نازی ، شما مهندسید
ببیند دوستان
حرف من مطلقا این نیست که آدم راحت حرف نزنه و شوخی نکنه . اگه توی بقیه بخش ها اسپم هست برای اینه که سایت یه سایت علمیه . یعنی شما با جستجوهای علمی و واژه هایی که دنبالش می گردید اسم سایت به خاطر استفاده حتی یه واژه توی یکی از پست ها توی جستجوهای گوگل میاد.
پس نباید توی اون تاپیک ها بی ربط با محتوای تاپیک مطلب پست کرد . چرا که هم کاربر ا رو سردر گم میکنه ازبابت جواب غلط یا بی ربط و هم سایت رو بی اعتبار می کنه. حرف من اینه که وقتی قراره تفریح کنیم راجع به مباحثی که می شه توی جمع مطرح کرد صحبت کنیم و اونها رو یا عکس هاش رو به اشتراک بگذاریم ، البته بدون این که مقررات سایت رو زیر پا بگذاریم همین . هم لذت ببریم هم چیز یاد بگیریم:smile:

امیرحسین.

اخراجی موقت
ببیند دوستان
حرف من مطلقا این نیست که آدم راحت حرف نزنه و شوخی نکنه . اگه توی بقیه بخش ها اسپم هست برای اینه که سایت یه سایت علمیه . یعنی شما با جستجوهای علمی و واژه هایی که دنبالش می گردید اسم سایت به خاطر استفاده حتی یه واژه توی یکی از پست ها توی جستجوهای گوگل میاد.
پس نباید توی اون تاپیک ها بی ربط با محتوای تاپیک مطلب پست کرد . چرا که هم کاربر ا رو سردر گم میکنه ازبابت جواب غلط یا بی ربط و هم سایت رو بی اعتبار می کنه. حرف من اینه که وقتی قراره تفریح کنیم راجع به مباحثی که می شه توی جمع مطرح کرد صحبت کنیم و اونها رو یا عکس هاش رو به اشتراک بگذاریم ، البته بدون این که مقررات سایت رو زیر پا بگذاریم همین . هم لذت ببریم هم چیز یاد بگیریم:smile:
این بیشتر مربوط میشه به تاپیک مدیریت باشگاه و مدیریت تالار

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
ببیند دوستان
جامعه زیست شناسان هم جزء مهندسا حساب میشن!
شما موضوع بدین ما راجع بهش تبادل نظر کنیم

ثریا قدوسی

عضو جدید
این بیشتر مربوط میشه به تاپیک مدیریت باشگاه و مدیریت تالار

صحبت بین من و شما و پیشنهادی که من دارم میدم چیز خیلی غیر عادی نیست که می فرمایید مدیر سایت و مدیر تالار تصمیم بگیرن
ما می خواهیم از وقتمون طوری استفاده کنیم که هم تنوعی توی کارمون ایجاد شده باشه و هم استراحتی کرده باشیم به همین سادگی
اصلا یه روز بیاییم با لطیفه مشاعره کنیم.
یا خیلی چیزای دیگه
خوب زندگی کردن فقط اعتراض کردن به کم و کاستی هانیست
یاد بگیریم خودمون رو یه خورده با شرایط تطبیق بدیم:gol:

امیرحسین.

اخراجی موقت
صحبت بین من و شما و پیشنهادی که من دارم میدم چیز خیلی غیر عادی نیست که می فرمایید مدیر سایت و مدیر تالار تصمیم بگیرن
ما می خواهیم از وقتمون طوری استفاده کنیم که هم تنوعی توی کارمون ایجاد شده باشه و هم استراحتی کرده باشیم به همین سادگی
اصلا یه روز بیاییم با لطیفه مشاعره کنیم.
یا خیلی چیزای دیگه
خوب زندگی کردن فقط اعتراض کردن به کم و کاستی هانیست
یاد بگیریم خودمون رو یه خورده با شرایط تطبیق بدیم:gol:
من میگم اگه به مدیریت اطلاع بدین که مقداری در مورد کل سایت طریق بهاری در پیش بگیرن و اگر فقط درمورد همین تاپیک باشه حرف شما درسته

ثریا قدوسی

عضو جدید
جامعه زیست شناسان هم جزء مهندسا حساب میشن!
شما موضوع بدین ما راجع بهش تبادل نظر کنیم
ببخشید نازی خانم من رتبه بندی ها و عنوان های جدید درجات علمی رو نمی دونم اینقدر می دونم که Bachelor of Science یا Master of Science و غیره در باره ما به کار برده می شه
جون ما اساس چیزی رو مهندسی یا اندازه گیری نمی کنیم تا بشیم مهندس
یکی دیگه از چیزایی که می تونیم مشاعره کنیم اسامی دانشمندانه
ما الان هم داریم حرف می زنیم و مباحثه می کنیم

آخرین ویرایش:
بالا