استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

s.hossein.m

عضو جدید
عجب، پس اینه قضیه
ایشالا واسه تو هم هیچ مشکلی پیش نمیاد
حالا این قضیه کمیسیون چیه؟ از خود واژه کمیسیون بر میاد که پروندت میره توی یه جلسه و بررسی میشه ولی فکر کنم فقط میری پیش متخصص اون جواب نهایی میده، کسی اطلاع نداره؟

محسن جان من اینو شنیدم حالا تا چه اندازه درست هست نمیدونم .
الان مجموع دو چشمت شمارش چنده ؟

محسن ، منصور عکس در مورد بینایی در طب صنعتی رو گذاشت . توضیحاتش نوشته در صورتی که با عینک دیدت کامل نشه باید با پزشک مشورت کنی !
من هفته پیش چشم پزشک رفتم چشام ضعیف تر شده بود برا همین عینکمو عوض کردم که دیدم کامل بشه موقع طب صنعتی دیگه نخوام اونموقع درستش کنم .

+ ضعیفی چشم که هیچی نیست ! یعنی مشکلی نداره من کسایی رو میشناسم کوررنگی داشتن ولی تایید شدن و الان پالایشگاه اراک دارن کار میکنند .:smile:
البته موقع طب صنعتی بهشون گیر داده بودن ولی مشکلشون حل شده بود .

mansour.mm20

عضو جدید
خبر موثق

خبر موثق

سلام
امروز دوباره پیگیری کردم یک سری از مسائل رو
اولی درمورد اون پیام که کد رهگیری بفرستید از وضعیت پروندتون در پارس جنوبی با خبر بشید.
ظاهرا سامانه پیامکی برداشته شده.. بدلیل مشکلات فنی..
تا الان هم برای280 نفر نامه طب صنعتی صادر و ارسال شده..
بقیه هم بدلیل این که پروندشون تو گزینشه و کامل نشده از ارسال نامه معذور هستیم ولی به محض این که کارایه گزینشی افراد تموم بشه و تاییدیه شون به منابع انسانی فرستاده بشه در کمتر از 24 ساعت نامشون صادر و ارسال میشه.
خبر دوم راجع به دوره آموزشی هست که عین پاسخ اون مسئول رو براتون میگذارم، به ایشون گفتن که
"در نیمه دوم مهر اولین گروه 150 نفره جهت دوره آموزشی به اهواز فرستاده میشن"

ظاهرا قراره چند گروه بشیم تو شهرای مختلف.

هادی..

عضو جدید
منم بنده خدا ام :(:( جواب منو هم بدین... تورو خداااااااااااااااااااااااااا :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
:w24:
خب از اول بگو بنده خدایی
من مخلص همه بنده های خدا هستم
از حرفات اینطور برمیاد که کور رنگی داری و نمیتونی عدد های تست ایشی هارا رو بخونی.
مثلا این چنده؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=166831&stc=1
اگر شماره 2 رو دیدی خیالت راحت.
ولی اگر مثل من ندیدی برو یه لنز کور رنگی بگیر. قیمتشم 150 هزار تومنه.

پیوست ها

• Untd.jpg
    Untd.jpg
    40.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

هادی..

عضو جدید
سلام
اولی درمورد اون پیام که کد رهگیری بفرستید از وضعیت پروندتون در پارس جنوبی با خبر بشید.
بقیه هم بدلیل این که پروندشون تو گزینشه و کامل نشده از ارسال نامه معذور هستیم ولی به محض این که کارایه گزینشی افراد تموم بشه و تاییدیه شون به منابع انسانی فرستاده بشه در کمتر از 24 ساعت نامشون صادر و ارسال میشه.
خبر دوم راجع به دوره آموزشی هست که عین پاسخ اون مسئول رو براتون میگذارم، به ایشون گفتن که

خب اگر اینطور بشه من مطمئنم که تو محبود آباد یا شیرازم:w33::w31:

vahid_hit

عضو جدید
سلام .به نظر من چشمات زیاد ضعیف نباشه کاری ندارن.اخه دوستام چندتاشون عینکی بودن الانم پارس جنوبی کار میکنن.من خودمم نیم استیگمات نیم ضعیف هستم

وحیدوحید

عضو جدید
ممنون وحید جان، راستی همرو میفرستن چشم پزشکی یا اینکه شما هم مثل ما به درد عینک دچاری؟!!!

حالا این قضیه کمیسیون چیه؟ از خود واژه کمیسیون بر میاد که پروندت میره توی یه جلسه و بررسی میشه ولی فکر کنم فقط میری پیش متخصص اون جواب نهایی میده، کسی اطلاع نداره؟

ببین روند انجام کار اینجوریه که اول قسمت های مختلف بدنت (مثل گوش و چشم و داخلی و...) چک میشه که تقریبا یه روز طول میکشه و برای همه هم یکسانه و روز بعد شما باید این نتایج رو ببری پیش پزشک طب صنعتی و اون اگر مشکلی در جواب آزمایش ها دید شما رو میفرسته پیش متخصص. حالا اینی که من گفتم هر کی عینکی باشه میره کمیسیون منظورم بعد از زمانی بود که شما رفتی پیش پزشک طب صنعتی.
این کمیسیونی که الان ما داریم میگیم در واقع همون رفتن پیش متخصصه فکر کنم کمیسیون واقعی زمانی باشه که مشکل با رفتن پیش متخصص حل نشه

vahid_hit

عضو جدید
استخدام شرکت ملی گاز ایران 91...( آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی )

استخدام شرکت ملی گاز ایران 91...( آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی )

سلام.از بچه های استان فارس واسه کسی نامه طب صنعتی اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Yadavaran

عضو جدید
سلام امروز دوباره پیگیری کردم یک سری از مسائل رو اولی درمورد اون پیام که کد رهگیری بفرستید از وضعیت پروندتون در پارس جنوبی با خبر بشید. ظاهرا سامانه پیامکی برداشته شده.. بدلیل مشکلات فنی.. تا الان هم برای280 نفر نامه طب صنعتی صادر و ارسال شده.. بقیه هم بدلیل این که پروندشون تو گزینشه و کامل نشده از ارسال نامه معذور هستیم ولی به محض این که کارایه گزینشی افراد تموم بشه و تاییدیه شون به منابع انسانی فرستاده بشه در کمتر از 24 ساعت نامشون صادر و ارسال میشه. خبر دوم راجع به دوره آموزشی هست که عین پاسخ اون مسئول رو براتون میگذارم، به ایشون گفتن که "در نیمه دوم مهر اولین گروه 150 نفره جهت دوره آموزشی به اهواز فرستاده میشن" ظاهرا قراره چند گروه بشیم تو شهرای مختلف.
آقا جان یک سوال بچه های پارس جنوبی فقط نامه طب صنعتی داشتند کسی بوده نامه تشخیص هویت نیروی انتظامی و تعهد محظری بهش داده باشند خو.

smurf_boy

عضو جدید
سلام همکاران
من میخوام برم لیزیک کنم یکی از چشام 6 و دیگری 3 است ....به نظرتون چقدر تو طب گیر میدن؟؟ من برم لیزیک کنم یا نه؟؟؟:question:

هادی..

عضو جدید
سلام همکاران
من میخوام برم لیزیک کنم یکی از چشام 6 و دیگری 3 است ....به نظرتون چقدر تو طب گیر میدن؟؟ من برم لیزیک کنم یا نه؟؟؟:question:
:eek:
این (2)چند تاست؟؟
حتما برو...
ونگو عمل کردی
نمیفهمن...
الان میتونی بخونی؟؟؟!!
این:)confused:) عکس منه... ببین چقدر خوشگلم... ذولف پریشونمو ببین..
بزار یه عکس تمام قدم بزارم تا هیکل رعنامو دید بزنی:)w00:) میبینی چه قد رشیدی دارم؟؟؟

pejman181818

عضو جدید
سلام به همه
بچه های برازجون کسی هست براش نامه طب صنعتی اومده باشه؟؟ واسه من و دوستم توی یک روز اومدن تحقیقات محلی ولی امروز نامه اون اومده اما نامه من نیومده؟؟حتی به مسئول پست تماس گرفتم گفت چیزی نیومده.
جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

s.hossein.m

عضو جدید
سلام همکاران

عمل کنی متوجه میشن اینطوری نیست که نفهمم عمل کردی . بعد از عمل تا چند ماهی دیدت یه کم تار هست .
منم چشمام تقریبا مثل شماست ولی عمل نمیکنم فعلا . یکی از دوستانم میگفت دوره آمورشی از هر 3 نفر دو نفر عینکی بودن دلیل نمیشه برای رد کردن . با عینک دیدت کامل هست ؟
منصور قسمت بینایی سنجی رو گذاشت دیگه یه نگاه بهش بنداز .

هادی..

عضو جدید
سلام به همه
بچه های برازجون کسی هست براش نامه طب صنعتی اومده باشه؟؟ واسه من و دوستم توی یک روز اومدن تحقیقات محلی ولی امروز نامه اون اومده اما نامه من نیومده؟؟حتی به مسئول پست تماس گرفتم گفت چیزی نیومده.
جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جریان؟؟؟
خب معلومه...
جریان اینه که شما 6 ماهه به دنیا اومدی....
حداقل یه هفته صبر کن بعد نگران شو...
واقعا تو این چند ساعت با مسئول پستم تماس گرفتی؟؟؟
بابا تو دیگه کی هستی:biggrin:

هادی..

عضو جدید
عمل کنی متوجه میشن اینطوری نیست که نفهمم عمل کردی . بعد از عمل تا چند ماهی دیدت یه کم تار هست .
منم چشمام تقریبا مثل شماست ولی عمل نمیکنم فعلا . یکی از دوستانم میگفت دوره آمورشی از هر 3 نفر دو نفر عینکی بودن دلیل نمیشه برای رد کردن . با عینک دیدت کامل هست ؟
منصور قسمت بینایی سنجی رو گذاشت دیگه یه نگاه بهش بنداز .
قربونت برم
قسمت بینایی روگذاشت...
ولی چی گذاشت؟
با این وضعیت ردش میکنن.
حتما باید بره پیش یه دکتر خوب و عملش کنه.
منم نمیگم نمیشه فهمید.
میگم نمیفهمن...
چون اول فقط بینایی سنج معاینه میکنه و اگر مشکلی داشته باشی میفرستن برای متخصص.

s.hossein.m

عضو جدید
بچه ها یه سوال خیلی مهم دارم !!
طب صنعتی بیضه هارو هم چک میکنند که مثلا کسی واریکوسل یا ... نداشته باشه ؟؟؟
دوستانی که طب رفتن چنین چیزی داشتن ؟

jam65

عضو جدید
سلام به همه
جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام عزیز
تاریخ ارسال نامه اون کی بوده؟منصور پرسیده واسه یه سری نامه دادن نگران نباش کم کم میاد شاید شنبه یک شنبه بیا

pejman181818

عضو جدید
سلام عزیز
تاریخ ارسال نامه اون کی بوده؟منصور پرسیده واسه یه سری نامه دادن نگران نباش کم کم میاد شاید شنبه یک شنبه بیا

تارخ دوستم 3 شهریوره
آره احتمالا اما وقتی با هم توی یه روز تحقیق کردن گفتم شاید نامه ها هم با هم بیاد

mohsenv21

عضو جدید
محسن جان من اینو شنیدم حالا تا چه اندازه درست هست نمیدونم .
الان مجموع دو چشمت شمارش چنده ؟
محسن ، منصور عکس در مورد بینایی در طب صنعتی رو گذاشت . توضیحاتش نوشته در صورتی که با عینک دیدت کامل نشه باید با پزشک مشورت کنی !
من هفته پیش چشم پزشک رفتم چشام ضعیف تر شده بود برا همین عینکمو عوض کردم که دیدم کامل بشه موقع طب صنعتی دیگه نخوام اونموقع درستش کنم .
+ ضعیفی چشم که هیچی نیست ! یعنی مشکلی نداره من کسایی رو میشناسم کوررنگی داشتن ولی تایید شدن و الان پالایشگاه اراک دارن کار میکنند .:smile:
البته موقع طب صنعتی بهشون گیر داده بودن ولی مشکلشون حل شده بود .

خیلی وقته خبری از نمره چشمام ندارم!!!
فک کنم مجموعش زیر 6 باشه

اون عکس رو که خودم از توی فایل pdf طب صنعتی برداشتم و اینجا آپلود کردم، این جدول موارد منع استخدام از نظر بینایی هست
طبق مورد اول این فایل اگه کسی مجموع ضعف چشم هاش 6 باشه منع استخدام داره!!!

سلام

ممنون منصور جان
با کجا تماس گرفتی؟

اگه اینجوری باشه ترجیح میدم فعلا نامه طب صنعتیم نیاد و جزو گروه اول نباشم!!!

ببین روند انجام کار اینجوریه که اول قسمت های مختلف بدنت (مثل گوش و چشم و داخلی و...) چک میشه که تقریبا یه روز طول میکشه و برای همه هم یکسانه و روز بعد شما باید این نتایج رو ببری پیش پزشک طب صنعتی و اون اگر مشکلی در جواب آزمایش ها دید شما رو میفرسته پیش متخصص. حالا اینی که من گفتم هر کی عینکی باشه میره کمیسیون منظورم بعد از زمانی بود که شما رفتی پیش پزشک طب صنعتی.
این کمیسیونی که الان ما داریم میگیم در واقع همون رفتن پیش متخصصه فکر کنم کمیسیون واقعی زمانی باشه که مشکل با رفتن پیش متخصص حل نشه

آهان، وحید جان نگفتی عینکی هستی یا نه؟
اگه هستی و شنبه به متخصص مراجعه کردی ممنون میشیم این آمار محدودیت چشم رو ازشون بپرسی...

تارخ دوستم 3 شهریوره

چه زود!!!
پس باید هر لحظه آماده سفر باشیم!!
یه سوال، این دوستتون گزینش هم رفتن یا فقط تحقیقات محلی؟

آخرین ویرایش:

وحیدوحید

عضو جدید
بچه ها یه سوال خیلی مهم دارم !!
طب صنعتی بیضه هارو هم چک میکنند که مثلا کسی واریکوسل یا ... نداشته باشه ؟؟؟
دوستانی که طب رفتن چنین چیزی داشتن ؟

آره چک میکنن
چون وقتی لخت میشی دکتر ازت میخواد که سرفه کنی و احتمالا یه دستی هم میزنه :D

هادی..

عضو جدید
آره چک میکنن
چون وقتی لخت میشی دکتر ازت میخواد که سرفه کنی و احتمالا یه دستی هم میزنه :D

خدایی وحید من خجالت میکشم لخت بشم
و نمیشمم
حتی اگر به قیمت مردودی باشه.
تو هیچ کدوم از شهرستانها اینطور نیست.
و هیچ کدوم از ارگانها هم اینطور نیست
این طب صنعتی نفت تهران هم مسخره شو درآورده
یعنی چی لخت بشین؟؟؟؟؟؟؟؟

amin2x

عضو جدید
سلام
از بچه هایی که طب رفتن یه سوال دارم.طبقه سوم ساختمون طب صنعتی محل استقرار پزشک مشاور بود یا متخصص؟مشاور همون متخصصه یا نه؟من باز دچار نگرانی شدم هر چند وقت یه بار میزنه بالا استرسم.من اونموقع که برا سوال رفتم منو فرستادن طبقه سوم میخوام بدونم اون که پیشش رفتم همونیه که نظر میده بری کمیسون یا نه؟

sandis

عضو جدید
اینجور که سوال کردم همه باید برن طب صنعتی بعد آموزشی شروع میشه سال 90 اینجوری بوده که طب صنعتی همه انجام شده بعد گروه به گروه فرستادن و نه بر اساس حروف الفبا و نه استانی بوده و گروه هایی که فرستادن بر اساس یه روال خاصی بوده مثلن گروه اول اینایی بوده که سابقه کار بیشتری داشتن

pejman181818

عضو جدید
خدایی وحید من خجالت میکشم لخت بشم
و نمیشمم
حتی اگر به قیمت مردودی باشه.
تو هیچ کدوم از شهرستانها اینطور نیست.
و هیچ کدوم از ارگانها هم اینطور نیست
این طب صنعتی نفت تهران هم مسخره شو درآورده
یعنی چی لخت بشین؟؟؟؟؟؟؟؟

توی ارتش هم لخت میکنن،اونا دیگه چیزای دیگه هم نگا میکنن که دیگه بیخیال
اما اصل کارشون واسه لخت کردن اینه که ببینن جای خالکوبی یا جراحت داری یا تداری،یا مثلا چاقو نخورده باشی

بالا