صف دختران برا دیدن احسان علیخانی!+تصاویر

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
کد مطلب: 193848

نشست نقد و بررسی برنامه تلویزیونی ماه عسل ظهرامروز دوشنبه با حضور عوامل این برنامه و احسان علیخانی درفرهنگسرای رسانه برگزار شد.

REYMOND00

کاربر بیش فعال
به نظر من چون زنان ان سرزمین اهدافی ندارن مجبورن خودشونو با این چیزا سرگرم کنن!!!مثلا اگه تو دبیرستان کسی عاشق یه هنریشه اییرانی!!نباشه عجیبه!!چرا؟چون نمی دونن دنبال چین...از دنیا چی می خوان...سهمشون از دنیا چیه!!!!
یادمه یه جا خوندم که زمانی تو آمریکا قمار بین زنها بسیار بالا رفت و براشون مشکل ساز شد...از وضع مالی تا خانواده و اینا!و ئیس جمهور با برگزاری مسابقات مختلف هنری شروع می کنه به کنترل این انرژیی که داره به بیراهه می ره!
ولی ما چی؟مردای ما هم ول معطلن زنها و دیگه دخترا که بماند!

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم چه فکری میکنن
دوست من میگفت مهدی سلوکی که اومده بود برنامه زنده رود دخترا دم در هتل اسمان صف کشیدن باکلی دسته گل
اصن چند وقت پیش بی بی سی یه گزارش گذاشت از دخترای هوادارای فوتبالیستا
دختره با دسته گل اومده بود دیدن استیلی .اونوقت استیلی گلو گرفت تشکرم نکرد.گزارشگر گفت چرا تشکر نمیکنی
بعد دختره گریه کرد:surprised:

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم چه فکری میکنن
دوست من میگفت مهدی سلوکی که اومده بود برنامه زنده رود دخترا دم در هتل اسمان صف کشیدن باکلی دسته گل
اصن چند وقت پیش بی بی سی یه گزارش گذاشت از دخترای هوادارای فوتبالیستا
دختره با دسته گل اومده بود دیدن استیلی .اونوقت استیلی گلو گرفت تشکرم نکرد.گزارشگر گفت چرا تشکر نمیکنی
بعد دختره گریه کرد:surprised:

خوب خيليها غرور سرتاسر وجودشونو مي گيره
البته همشون اينجوري نيستن
مثل علي كريمي

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:..........

از کمبود امکانت تفریحیه :دی

zahra_1992

عضو جدید
امروز این خبرو روسایتا دیدم.....داشتم به این فک میکردم که واقعا چرا باید دخترا اینجوری صف بکشن اگه یه مجری محبوب باشه برای جامعه محبوبیت داره پس نباید اینقدر تعداد دخترا از پسرا بیشتر باشه!!!:surprised: چرا دخترا خانما همه چیو با هم اشتباه میگیرن......؟؟؟!!!!!!!!:huh::w05::w19:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زمان جاهلیت خورشید و ماه و بت می پرستیدن و الان هم عده ای بعضی آدم ها و شخصیت ها رو بت می کنن!
خب ایشون هم آدمیزاده!... چه خبره؟! :huh:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چهره های خاص طرفدارای زیادی دارن ...
غیر نرمال نیست !

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشحالم که تنها فرق تالار عکس و تالار زنگ تفریح، فقط یه دونه عکسه! :D

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما ها چیکار احسان علیخانی دارید آخه؟؟؟
چرا دوست دارید شخصیت ایشونو تخریب کنید؟؟؟
البته ما ایرانیا کلا عادت داریم به تخریب دیگران ...
چون موفق و کلی طرفدار داره حسودیتون میشه؟؟؟ :|
بیخیال بابا ...

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاري به اين عكسا و تيتر عجيب خبرگزاريها ندارم ولي احسان عليخاني خدايي مجري خوبيه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشمندان میگن اون قسمت از مغز که مختص دوست داشتن هست دقیقا کنار اون قسمت از مغز هست که مسئول تنفر از چیزاست. واسه همین بعضی وقتا آدما قاتی میکنن که آیا یه چیزی رو دوس دارن یا نه. مرز خیلی باریکی بین تنفر و عشق وجود داره !

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احسان پارسال خیلی مغرور بود تو اجراش ...
امسال خیلی تغییر کرد و خوب شد ...
.
.
.
.
.
.
ولی فرزاد حسنی انصافا یه چیز دیگه س .... اجراهاش خیلی روان و دوس داشتنی ان.