كنكور آزمايشي ارشد

Sh_mech

عضو جدید
به نظرتون شركت تو آزموناي كدوم موسسه مفيد تره؟

واسه مكانيك پارسه بهتره يا ماهان؟

آيا واقعا نياز هست كه تو اين آزمون آزمايشي ها شركت كنيم؟ تو آزمون هاي جامع چطور؟

(از اين كه نظر ميدين پيشاپيش مرسي!:smile:)

dash @li

کاربر بیش فعال
به نظرم بسته به خودتون داره اگه جز کسایی هستین که خودتون نمی خونین ازمون میتونه کمک کنه
اگه که نه ازمون های جامع کافیه.

باز کئوم موسسه رو انتخاب کنین بسته به خودتونه

موسسه یارسه بیشترین شرکت کننده رو داره ولی ازمونش زیادی سخته و با کنور زیاد نزدیکی نداره ولی امکانتش زیاد گرونم هست
موسسه ماهان امعه آماریش کمتره

سازمان سنجشم داره که ارزون تره امعش کمتره ولی به کنکور نزدیکتره

موسسه مهستان هم هست
موسسه نصیر میگن هم ارزون تره هم ازمونش استاندارتره
باز نظر خودتونه
اکثر دوستان یا سنجش میرن یا یارسه

armin moradiyan

عضو جدید

آيا واقعا نياز هست كه تو اين آزمون آزمايشي ها شركت كنيم؟ تو آزمون هاي جامع چطور؟

به نظر من ماهان که اصلا برای مکانیک حرفی برای گفتن نداره بارسه هم که جامعه آماری خوبی نداره سوالاشم همش تکراریه آزمونهای سال های گذشته اس من نظرم مدرسانه چون هم سوالاتش استاندارده هم جامعه آماریش بالاست البته این نظر منه و نظر دوستان هم قابله احترامه . در مورد آزمون هام اگه نشد آزمون های آزمایشی رو شرکت کنیم حداقل حما آزمون های جامع روشرکت کنیم چون خیلی کمکمون میکنه .موفق باشی

saeid sadraei

عضو جدید
به نظر من ماهان که اصلا برای مکانیک حرفی برای گفتن نداره بارسه هم که جامعه آماری خوبی نداره سوالاشم همش تکراریه آزمونهای سال های گذشته اس من نظرم مدرسانه چون هم سوالاتش استاندارده هم جامعه آماریش بالاست البته این نظر منه و نظر دوستان هم قابله احترامه . در مورد آزمون هام اگه نشد آزمون های آزمایشی رو شرکت کنیم حداقل حما آزمون های جامع روشرکت کنیم چون خیلی کمکمون میکنه .موفق باشی

آرمین جان منم باهات موافقم ماهان وپارسه جامعه آماری ضعیفی دارن یکی از اهداف آزمون اینه که سطح علمی خودمونو در یک سطح وسیعتر با سایر رقبا بسنجیم واین فقط با یک جامعه آماری بالا ممکنه ودر حال حاضر بالاترین جامعه آماری آزمون ها رو مدرسان شریف داره . سپاسگذار از همه دوستان که برای رسیدن به موفقیت همدیگرو راهنمایی میکنن

pedram132

عضو جدید

به نظر من حتما تو آزمون های آزمایشی شرکت کن حداقل اگر همه ی دوره هاشو نتونستی ،برای جامع هاش ثبت نام کن.خیلی بدردت می خوره ها.
منم با نظر بچه ها موافقم.پارسه نه سوالاتش خوبه نه جامعه ی آماریش از ماهانم چیزا ی خوبی نشنیدم.من خودم تو آزمونای مدرسان شریف ثبت نام کردم بخاطر جامعه ی اماری بالاش و استاندارد بودن تستاش

بالا