ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جوری باید ثبت نام کنیم؟ برا ثبت نام چی میخواد تو اینترنت؟ ما که یوزرنیم یا پسورد نداریم و بریم ثبت نام کنیم. به نظرت از هفته بعد کلاسا شروع میشه؟

همه چی رو تو سایت میزنن بعدا همکلاسی:D

چند تا مطلب همکلاسی:
1) تو دفترچه نوشته حداکثر 3 ترم خوابگاه پس باید بدن
2) من نفهمیدم تونل باد به تبدیل انرژی چه ارتباطی داره چون سایتو دیدم رشته هوافضا هم نداشت
3)تبریک بابت قبولیتون( رتبتون چند و شب یا روز قبول شدی؟)
4)چرا شهر ارواحه؟
5)کسی حکیم بخونه برا خارج رفتن به مشکل نمیخوره برا دکترا؟
6) به نظرم دانشگاه با نظمیه چون خیلی سریع تو سایت برا ثبت نام ارشد اقدام کرد.
راستس ازمایشگاه سیالاتم داره.اون چه جوری به نظرت؟
7) من میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ اینجا روزانه قبول شدم.تکمیل ظرفیت کلاساش از کیه؟

همیشه خوشبین باشین،من بچه شمالم از شما باید بیشتر تو فشار باشم،چون آب و هواش امیدوارم به من بسازه؛راستی خوابگاهاشون کولر دارن؟؟؟:D

به نظرت خود کنکور عادلانه است؟ بدتر از معدل میدونی چیه ؟ سهمیه شاگرد اولیه که بدتر از اون که دانشگاه آزادی ها این سهمیه رو ندارن.طرف با رتبه داغون میره دانشگاه های خوب میشنه و دلیلشم اینه که شاگرد اول بوده.خوب به درک بوده/منم تو مدرسمون همیه شاگرد اول بودم.تازه نمره انظباطمم 20 بود.ناخن هاممم میگرفتم
.ی سهمیه دیگه هم میتونن برا دانشگاه سرسری بزارن به غیر از معدل و شاگرد اولی و اون اینکه هر کی میزه جلو بشینه بهش رتبه بهتری بدن.تازه من طرح های بهتری هم دارم.ی مبصر انتخاب کنن.ناخنن های دستو چک کن.دست به سینه بشینن.دخترا لاک نزنن.همه اینا میتونه تو رتبه کنکور بچه های سراسری تاپیر بزاره. تو رو خدا جمع کن این مسخره بازی هارو سازمان سنجش

آره اینو خوب گفتی همکلاسی

alireza_mech

عضو جدید

به نظرت خود کنکور عادلانه است؟ بدتر از معدل میدونی چیه ؟ سهمیه شاگرد اولیه که بدتر از اون که دانشگاه آزادی ها این سهمیه رو ندارن.طرف با رتبه داغون میره دانشگاه های خوب میشنه و دلیلشم اینه که شاگرد اول بوده.خوب به درک بوده/منم تو مدرسمون همیه شاگرد اول بودم.تازه نمره انظباطمم 20 بود.ناخن هاممم میگرفتم
.ی سهمیه دیگه هم میتونن برا دانشگاه سرسری بزارن به غیر از معدل و شاگرد اولی و اون اینکه هر کی میزه جلو بشینه بهش رتبه بهتری بدن.تازه من طرح های بهتری هم دارم.ی مبصر انتخاب کنن.ناخنن های دستو چک کن.دست به سینه بشینن.دخترا لاک نزنن.همه اینا میتونه تو رتبه کنکور بچه های سراسری تاپیر بزاره. تو رو خدا جمع کن این مسخره بازی هارو سازمان سنجش

عادلانش اینه که خود کنکور 100 دصد تعیین کننده باشه چون تنها ازمونیه که واسه همه یکسانه و این موضوعی هم که شما میگی فکر کنم تو کنکور ارشد آزاد برعکس باشه:D

NASTOH

عضو جدید
2100 شدم نه کارشناسیم مهندسی شیمی بودم تغییر رشته دادم

مکانیک چند تا 2100 داده؟
رفیق salri _ erfan هم 2100 شده.شما مطمنی 2100 شدی؟ چون من 5 تا از شما پایین تر و روز حکیم قبول شدم.داغ دلمو تازه کردی چون کاشانو بعد از حکیم زدم

NASTOH

عضو جدید
سلام دوستان من شبانه تبدیل کاشان قبول شدم میخواستم ببینم اگه ثبت نام کنم وترم اول اونجا بمونم میتونم کنکور سال دیگه شرکت کنم که اگه جای بهتری قبول شدم انصراف بدم

راستی شما تبدیل انرزی قبول شدی یا طراحی کاربردی؟

NASTOH

عضو جدید
همه چی رو تو سایت میزنن بعدا همکلاسی:D

همیشه خوشبین باشین،من بچه شمالم از شما باید بیشتر تو فشار باشم،چون آب و هواش امیدوارم به من بسازه؛راستی خوابگاهاشون کولر دارن؟؟؟:D

آره اینو خوب گفتی همکلاسی

خوابی همکلاسی؟
گفته دو روز دیگه ثبت نامه.چیو میزنه تو سایت؟

ni444

عضو جدید
مکانیک چند تا 2100 داده؟
رفیق salri _ erfan هم 2100 شده.شما مطمنی 2100 شدی؟ چون من 5 تا از شما پایین تر و روز حکیم قبول شدم.داغ دلمو تازه کردی چون کاشانو بعد از حکیم زدم

دقیقشو بخواین حدود 2140 شدم اره مطمئنم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوابی همکلاسی؟
گفته دو روز دیگه ثبت نامه.چیو میزنه تو سایت؟

خواب که کم و بیش هستم همکلاسی:Dحالا معلوم میشه یه کاریش میکنیم،فوقش خودشون بهمون زنگ میزنن:D(صرفا جهت شوخی)

NASTOH

عضو جدید
شما میدونی که من میتونم دانشگامو تغییر بدم؟ چون با این حساب منمم کاشان قبولم. الان سبزوار روزانه قبول شدم.میخوام بیام شب کاشان.میشه؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو خیلی خوشحالی حکیم قبول شدی ها

نه این که حکیم قبول شدم اصلا برام فرقی نداره،من طراحیم 1400 شده بود راحت میتونستم طراحی روزانه گیلان و بوعلی قبول شم،صرفا فقط به خاطر علاقم به تبدیل انرژی خوشحالم....شاد نباشم چکار کنم داداش،تو هم شاد باش،این جوونی هم میره.....

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما میدونی که من میتونم دانشگامو تغییر بدم؟ چون با این حساب منمم کاشان قبولم. الان سبزوار روزانه قبول شدم.میخوام بیام شب کاشان.میشه؟

ای بابا کجا بری تازه یه همکلاسی پیدا کردم:D:)منو تنها نزار نامرد;)فک آخر شبی دارم قاط میزنم:confused:

NASTOH

عضو جدید
نه این که حکیم قبول شدم اصلا برام فرقی نداره،من طراحیم 1400 شده بود راحت میتونستم طراحی روزانه گیلان و بوعلی قبول شم،صرفا فقط به خاطر علاقم به تبدیل انرژی خوشحالم....شاد نباشم چکار کنم داداش،تو هم شاد باش،این جوونی هم میره.....

رشتمون که توپه توش بحثی نیست. تبدیل انرزی تو افغانستانم بخونی بهتره از ......... راستی تو میدونی قضیه زیرو:. الان سبزوار روزانه قبول شدم.میخوام بیام شب کاشان.میشه؟

NASTOH

عضو جدید

اره میدونم.تو طراحی ی کم خوش شانس باشی میتونی با اون رتبه تو خواجه هم قبول بشی:biggrin:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رشتمون که توپه توش بحثی نیست. تبدیل انرزی تو افغانستانم بخونی بهتره از ......... راستی تو میدونی قضیه زیرو:. الان سبزوار روزانه قبول شدم.میخوام بیام شب کاشان.میشه؟

راستش من خبر ندارم،ولی امین فتحی میدونه،میخوای شمارشو برات تو پیغام خصوصی بلوتوث کنم:D

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشورت و راهنمایی

مشورت و راهنمایی

دوستان من یه سوال فنی داشتم:

من بچه تنکابن هستم باید از کدوم مسیر برم به سبزوار که برام راحت تر باشه؟دوستان این سوال برام خیلی مهمه،خواهشا یکی بهم جواب بده.....

NASTOH

عضو جدید
دوستان من یه سوال فنی داشتم:

من بچه تنکابن هستم باید از کدوم مسیر برم به سبزوار که برام راحت تر باشه؟دوستان این سوال برام خیلی مهمه،خواهشا یکی بهم جواب بده.....

جواب این سوالتو تو کتاب کلیله و دمنه نوشته صفحه 5 . اگه اونجا پیدا نکردی برو به کتاب موش و گربه ی سری بزن.

NASTOH

عضو جدید
راستش من خبر ندارم،ولی امین فتحی میدونه،میخوای شمارشو برات تو پیغام خصوصی بلوتوث کنم:D

آره بده.بلکه بتونم از شر تو نجات بگیرم.با این ذوق و شوقت تو از اونایی هستی که روز اول سر کلاسی و باعث میشی ما غیبت بخوریم.شماررو بده بلکه از دست تو فرار کنیم.:biggrin:
ما نو دانشگاه ازاد اول ابانم هم به زور میرفتیم.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره بده.بلکه بتونم از شر تو نجات بگیرم.با این ذوق و شوقت تو از اونایی هستی که روز اول سر کلاسی و باعث میشی ما غیبت بخوریم.شماررو بده بلکه از دست تو فرار کنیم.:biggrin:

چرا فرار بابا بخدا من خودم اهل فرارم:D از خود امین بپرس بهت میگه،نه نمیشه وقتی میخوای بری شماره نمیدم:Dنامرد بیا پیش خودم:D

NASTOH

عضو جدید
چرا فرار بابا بخدا من خودم اهل فرارم:D از خود امین بپرس بهت میگه،نه نمیشه وقتی میخوای بری شماره نمیدم:Dنامرد بیا پیش خودم:D

حالا تو شماررو بده.سالی که نکوست........ تو از این طرف اون پسره هم که از اون طرف( همون تونل بادیه.اون که پایان نامشم اماده کرده:)) با شما ها نمیشه تو سبزوار همکلاس شد. فکر کنم برین میز اول هم بشینین.چه مکافاتی دارم تو خوابگاه با شماها.اینم از آخر عمرمون:smile:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما نو دانشگاه ازاد اول ابانم هم به زور میرفتیم.

بنده خدا خودمم دانشگاه آزادی بودما،یه دانشگاه دربو داغون بود:D

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا تو شماررو بده.سالی که نکوست........ تو از این طرف اون پسره هم که از اون طرف( همون تونل بادیه.اون که پایان نامشم اماده کرده:)) با شما ها نمیشه تو سبزوار همکلاس شد. فکر کنم برین میز اول هم بشینین.چه مکافاتی دارم تو خوابگاه با شماها.اینم از آخر عمرمون:smile:

عادت میکنی داداش:)،مهم درک متقابل هست،این که مسلمه فرهنگامون متفاوته ولی مهم اینه که با هم کنار بیام و بهم کمک کنیم و رفیق هم باشیم و همدیگر رو درک کنیم......دوسال خیلی سریع میره......پس خوبه که خاطره خوبی از هم داشته باشیم همکلاسی،من کوچیکتم هستم.تو فقط اهل مرام باش من کوچیکتم هستم.

NASTOH

عضو جدید
بنده خدا خودمم دانشگاه آزادی بودما،یه دانشگاه دربو داغون بود:D

دمت گرم.عشق دانشگاه ازاد. حیف که ارشد دنشگاه ازاد قبول نمیشم:mad:--19 تا سوال ریاضی مهندسی داده بودند از 20 تا سوال بی شعورا.یکی از رفیقام تا اخر آزمون دنبال سوال معادلات میگشت، اخرشم موفق نشد

NASTOH

عضو جدید
عادت میکنی داداش:)،مهم درک متقابل هست،این که مسلمه فرهنگامون متفاوته ولی مهم اینه که با هم کنار بیام و بهم کمک کنیم و رفیق هم باشیم و همدیگر رو درک کنیم......دوسال خیلی سریع میره......پس خوبه که خاطره خوبی از هم داشته باشیم همکلاسی،من کوچیکتم هستم.تو فقط اهل مرام باش من کوچیکتم هستم.

شوخی بودا
مهم اینه که مکانیکیم .فرهنگ مهم نیست. الان 1 ترمش تموم شد.:smile: کلن 2 ترم دیگه با همیم.ی ترم هم که پروزه است.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دمت گرم.عشق دانشگاه ازاد. حیف که ارشد دنشگاه ازاد قبول نمیشم:mad:--19 تا سوال ریاضی مهندسی داده بودند از 20 تا سوال بی شعورا.یکی از رفیقام تا اخر آزمون دنبال سوال معادلات میگشت، اخرشم موفق نشد

من آزاد شرکت کردم،وضع مالیم زیاد جالب نیست همکلاسی:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا