دعا براي سلامتي باران (baran270) عزيز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما خبر فوت باران رو از يكي از اقوام نزديك باران شنيديم ،‌ بارها امير جان بهش ايمل فرستاد و در جواب ايميل تاكيد كرد كه باران فوت كرده.شب عيد فطر
تمامي پسورد هاي ايمل و...باران رو اون شخص ميدونسته يعني خود باران بهش داده كه به بچه ها خبر بده اگر چيزي شد.
متاسفانه اگر از باران يه نشونه درست حسابي ،‌فاميلش رو ميدونستيم خوب بود.
يه آشنا پيدا كردم كه شايد بهمون كمك كنه..فردا صبح ميرم قبرستان ببينم چي ميشه
ولي به نظر شما كي خبر مرگ كسي رو به ديگران ميده در صورتي كه زندس اون شخص؟اونم خبر از طرف فاميل نزديكش باشه..باران بهش اعتماد داشته كه پسورد و چيزاي ديگه رو بهش داده كه خبر بهمون بده ،‌پس دروغي در كار نيست
ما به خاطر اينكه نميخواييم باور كنيم اينجور ميگيم

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما خبر فوت باران رو از يكي از اقوام نزديك باران شنيديم ،‌ بارها امير جان بهش ايمل فرستاد و در جواب ايميل تاكيد كرد كه باران فوت كرده.شب عيد فطر
تمامي پسورد هاي ايمل و...باران رو اون شخص ميدونسته يعني خود باران بهش داده كه به بچه ها خبر بده اگر چيزي شد.
متاسفانه اگر از باران يه نشونه درست حسابي ،‌فاميلش رو ميدونستيم خوب بود.
يه آشنا پيدا كردم كه شايد بهمون كمك كنه..فردا صبح ميرم قبرستان ببينم چي ميشه
ولي به نظر شما كي خبر مرگ كسي رو به ديگران ميده در صورتي كه زندس اون شخص؟اونم خبر از طرف فاميل نزديكش باشه..باران بهش اعتماد داشته كه پسورد و چيزاي ديگه رو بهش داده كه خبر بهمون بده ،‌پس دروغي در كار نيست
ما به خاطر اينكه نميخواييم باور كنيم اينجور ميگيم

آقا بهنام شما یادمه گفته بودید که محله ی اونارو بلدید ...
اونجا باید یه نشونی باشه ...درسته؟؟؟

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا بهنام شما یادمه گفته بودید که محله ی اونارو بلدید ...
اونجا باید یه نشونی باشه ...درسته؟؟؟
من دقيقه محل خونشون رو بلد نيستم ولي ميدونم داخل كدوم خيابون هستش(اينجور كه خودش گفته ما اونجاييم) ديگه شايد همينجوري گفته.
اون خيابون هم ، خيابون بزرگ طولاني هستش كه خيابون هاي فرعي زيادي داره.چندين بار رفتم ولي چيزي دستگيرم نشد
احتمال اينكه من نديدم چيزي زياده

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالله خوب شه،ولی چه جوری وقتی اطلاعی از حالش نداری فک می کنی چیزیش شده!

اگه به افسردگی و این چیزا باشه باید برای نصف بچه های سایت تاپیک زد

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالله خوب شه،ولی چه جوری وقتی اطلاعی از حالش نداری فک می کنی چیزیش شده!

اگه به افسردگی و این چیزا باشه باید برای نصف بچه های سایت تاپیک زد
كاشكي دروغ باشه و برگرده..

ولي وقتي باران پسورد ايميل رو به فاميلش ميده كه به ايميل هاي بچه ها جواب بده تا از وضعيتش باخبر بشيم ،ميشه بهمون دروغ بگه باران فوت كرده؟
بعد از چندين روز ايميل داده كه باران شب عيد فطر فوت كرده كهبه دليل كارها نشده زودتر بهتون بگم.بار ها هم باز ايميل فرستاديم ولي باز با اطمينان بيشتري بهمون گفته باران واقعا فوت كرده

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ولي وقتي باران پسورد ايميل رو به فاميلش ميده كه به ايميل هاي بچه ها جواب بده تا از وضعيتش باخبر بشيم ،ميشه بهمون دروغ بگه باران فوت كرده؟
بعد از چندين روز ايميل داده كه باران شب عيد فطر فوت كرده كهبه دليل كارها نشده زودتر بهتون بگم.بار ها هم باز ايميل فرستاديم ولي باز با اطمينان بيشتري بهمون گفته باران واقعا فوت كرده
شاید سرکاری باشه و بخاد اذیت کنه ....
تا شماره ای - ادرسی ازش ندارین نمیشه قطعی گفت

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه اتفاق مشابه افتاده! اون موقع شما عضو باشگاه نبودی! یکی به اسم adrine که خیلیم دوست و رفیق داشت،یکی از فامیلاش (اگه راست باشه)
گفت مرده و از این حرفا!!

کسی نمی تونه با قطعیت بگه راسته یا دروغه! ولی من می گم(تقریبا شک ندارم)که بنا به دلایل شخصی از سایت رفته و

دیگه نمی خواد برگرده!

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید سرکاری باشه و بخاد اذیت کنه ....
تا شماره ای - ادرسی ازش ندارین نمیشه قطعی گفت

آره شايد ولي احتمالش خيلي خيلي كمه.چون واقعا اون شخص از نزديك هاي باران بوده.هيچ شخص عاقلي همچين كاري نميكنه.همچين دروغي نميگه
من از خدامه كه دروغ باشه...اين چند روز حالم اصلا خوب نبوده.وقتي فكر ميكنم دوستم از بينمون رفته اذيت ميشم
شمارش رو هم يكي از بچه ها داره پيام دادم بهم بدش تا از نمايندگي تهران محل سكونتش رو بگيريم.

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه اتفاق مشابه افتاده! اون موقع شما عضو باشگاه نبودی! یکی به اسم adrine که خیلیم دوست و رفیق داشت،یکی از فامیلاش (اگه راست باشه)
گفت مرده و از این حرفا!!

کسی نمی تونه با قطعیت بگه راسته یا دروغه! ولی من می گم(تقریبا شک ندارم)که بنا به دلایل شخصی از سایت رفته و

دیگه نمی خواد برگرده!
باران هيچ وقتي دوستاش رو همچين نميكنه..به خاطر رفتن از سايت همچين كاري با ما بكنه

ولي من دلم به دروغ بودن اون خبر (فوت شدن باران)روشن نيست متاسفانه

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما چيزي با چشماي خودمون نديديم..ولي باران كسي رو گذاشته بود كه به ما خبر بده اگر اتفاقي افتاد.كه اون شخص هم از نزديكاش بوده.چند روز گذشته ايميل داده كه فوت كرده شب عيد.بازم قسم بهش داديم كه بهمون راستشو بگه ولي باز گفت واقعا فوت كرده.

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/B]آره شايد ولي احتمالش خيلي خيلي كمه.چون واقعا اون شخص از نزديك هاي باران بوده.هيچ شخص عاقلي همچين كاري نميكنه.همچين دروغي نميگه
من از خدامه كه دروغ باشه...اين چند روز حالم اصلا خوب نبوده.وقتي فكر ميكنم دوستم از بينمون رفته اذيت ميشم
شمارش رو هم يكي از بچه ها داره پيام دادم بهم بدش تا از نمايندگي تهران محل سكونتش رو بگيريم.

گفت مرده و از این حرفا!!

دیگه نمی خواد برگرده!

دوستان فکر می کنم بیشتر از این نباید پیگیر یک موضوع شد ....
اگر فوت کرده خدا بیامرزش و امیدواریم که رحمت خداوند شامل حالش بشه ....
اگر هنوز حالشون بده از خداوند براش طلب شفا می کنیم .....
اگر هم حالشون خوبه که خداوند بهشون موفقیت بده .....
فکر می کنم لازم که هممون همینجوری فکر کنیم ....
یا حق ...

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
باران هيچ وقتي دوستاش رو همچين نميكنه..به خاطر رفتن از سايت همچين كاري با ما بكنه

ولي من دلم به دروغ بودن اون خبر (فوت شدن باران)روشن نيست متاسفانه

ایشالله که طوری نیست! مطمعن باش اگه خبر صحت هم داشته باشه! طرف که فامیلش باشه بیکار نیست سریع بیاد مرگشو

تو باشگاه اعلام کنه! لااقل می ذاره یکی دو ماه بگذره،بعد می آد خبر می ده!

نمی آد مراسم سوم و هفتمو ول کنه،اد بیاد اینجا خبر رسانی کنه! اینجوریم به قضیه نگاه کنید!!

این یعنی باران می دونسته که قراره بمیره و پسشو داده یکی بیاد بگه!!

اگه این باشه پس چرا به هیچکی از بچه ها نگفته که مریضه!!

بهت قول می دم دروغه

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان فکر می کنم بیشتر از این نباید پیگیر یک موضوع شد ....
اگر فوت کرده خدا بیامرزش و امیدواریم که رحمت خداوند شامل حالش بشه ....
اگر هنوز حالشون بده از خداوند براش طلب شفا می کنیم .....
اگر هم حالشون خوبه که خداوند بهشون موفقیت بده .....
فکر می کنم لازم که هممون همینجوری فکر کنیم ....
یا حق ...

همشهریمونه
نمیتونیم بی تفاوت بمونیم..

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهرشم 2 سال پیش تهران عمل کرد خوب شد !
ایشالا باران هم خوب بشه ...

میتونم بپرسم چ عملی هست؟؟؟؟اخه ادم ک بیخودی زیر عمل واسش اتفاقی نمی افته.....ینی بیماری حاد و خاصی بوده؟؟؟؟

من خودمم امیدوارم ک این مطلب صحت نداشته باشه......الهی امین.

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میتونم بپرسم چ عملی هست؟؟؟؟اخه ادم ک بیخودی زیر عمل واسش اتفاقی نمی افته.....ینی بیماری حاد و خاصی بوده؟؟؟؟

من خودمم امیدوارم ک این مطلب صحت نداشته باشه......الهی امین.

ناراحتی قلبی داشتن ....

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان و هم باشگاهي هاي عزيز

حامل خبر خوشحال كننده اي هستم.
خوشبختانه باران خانم زنده هستند و حالشون هم خيلي خوبه. ايشون امروز از تهران به سمت منزل حركت كردن. ان شالله امشب به جمعمون برميگردن.

پ ن:
دوستان عزيز من يك عذرخواهي بزرگ به همتون بدهكارم. با اينكه در اين قضيه بي تقصيرم ولي واقعا از روي تك تك شما عزيزان شرمنده ام.

موجودي با شعور و فهم بسيار پايين كه هنوز نميدونم كي هست، رمز ايميل باران خانم رو داشته و از نبود ايشون سوء استفاده كرده و اين شايعه واقعا تلخ و ناراحت كننده رو به راه انداخت.
من هم بنا به دلايلي حرفش رو قبول كردم. هيچ جاي شكي باقي نميگذاشت. حتي گوشي همراه ايشون هم در اختيارش بود.

من با جديت تمام پيگير اين قضيه هستم تا هويت اين شخص مشخص بشه و حتما به سزاي اعمالش خواهد رسيد.

از اينكه اين خبر رو دير به اطلاعتون رسوندم هم عذر ميخوام. تا صددرصد مطمئن نشدم نميخواستم مطلبي رو اعلام كنم :gol:

اميدوارم هميشه شاد باشيد و پيام رسان شادي باشيد

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
ای ... قربون دستت امیر جان ..

به خدا که خیلی شادمون گردی !!
خدایا شکرت که دوستمون هنوز پیشمونه !!!

:w30::w23:

آخرین ویرایش:

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای مهربونم
من حالم خوبه
واقعا نمیدونم چی شده از بابا امیرم همین الان یه جورایی مطلع شدم
من سلامتم
از تک تک شما ممنونم که به فکرم بودید
من امروز رسیدم دزفول
نمیدونم باید چی بگم
با فرانکم بعدظهری صحبت کردم واقعا حالم خوبه که الان شماها رو دیدم
دلم براتون خیلی تنگ شده بود
نمیدونم باید چی بگم چندروزی بستری بودم اما حالا خوبم...
دوستتون دارم
:gol::gol::gol:

یه دنیا تشکر برای دعاهای خیری که برام کردید دلتون همیشه پاک و صاف و صادق

آخرین ویرایش:

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
سلام دوستای مهربونم
من حالم خوبه
واقعا نمیدونم چی شده از بابا امیرم همین الان یه جورایی مطلع شدم
من سلامتم
از تک تک شما ممنونم که به فکرم بودید
من امروز رسیدم دزفول
نمیدونم باید چی بگم
با فرانکم بعدظهری صحبت کردم واقعا حالم خوبه که الان شماها رو دیدم
دلم براتون خیلی تنگ شده بود
نمیدونم باید چی بگم چندروزی بستری بودم اما حالا خوبم...
دوستتون دارم
:gol::gol::gol:
من که نصف عمر شدم! خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خوشحالممممممم . وای خدایا شکرت که دل همه شاد شد :smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.