ساخت سی دی بوت

AMN1882

عضو جدید
جوابیه

جوابیه

به پنج روش می تونی سی دی بوت درست کنی تو یکی از روشهای سخت شو انتخاب کردی:surprised:
اگه می خوای بگو تا بهت بگم ;)

AMN1882

عضو جدید
یکی از روشها کپی کردن 23 فايل موجود در پوشه sYSTEM 32 که با پسوند مربوطه در همه ویندوزها ذخیره شده که خیلی راحت با Send To می شه اینکار را انجام داد

Errick

عضو
ساخت سی دی بوت با نرو

ساخت سی دی بوت با نرو

دوست عزیز این فایلی رو که برات آپ میکنم فایل بوت هستش این فایل رو باید با نرو از قسمت nero burning rom از گزینه های مربوط به cd گزینه CD-ROM (boot) رو انتخاب میکنی و در تب boot یک فایل img از شما میخواد که این فایل رو واد میکنی و بقیه فایلهایی که میخوای روی سی دی رایت کنی رو مثل یک رایت معمولی add میکنی اینطوری یک سی دی بوت داری:biggrin:

پیوست ها

• Microsoft Corporation.rar
    1.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

sasan.love

عضو جدید
دوست عزیز این فایلی رو که برات آپ میکنم فایل بوت هستش این فایل رو باید با نرو از قسمت nero burning rom از گزینه های مربوط به cd گزینه CD-ROM (boot) رو انتخاب میکنی و در تب boot یک فایل img از شما میخواد که این فایل رو واد میکنی و بقیه فایلهایی که میخوای روی سی دی رایت کنی رو مثل یک رایت معمولی add میکنی اینطوری یک سی دی بوت داری:biggrin:

دوست عزیز منم به این فایل بوت که واسه دانلود گذاشتی نیاز دارم، اما لینکش خرابه. لطفا مجددا اونو آپ کن تا من هم استفاده کنم. سپاسگزارم ازت

dasht2011

عضو جدید
درخواست آموزش روش رایت Kaspersky rescue disk

درخواست آموزش روش رایت Kaspersky rescue disk

باسلام به همه دوستان
یه فایل فشرده دیسک نجات کسپراسکای رو دانلود کردم محتواش دو تا پوشه با نام های boot و rescue بود به اضافه دو فایل با نام های livecd وimage.squashfs همه فایل ها با نرو رایت کردم اما کامپیوترم با سی دی ساخته شده بوت نمیشه. نمی دونم مشکل از کجاست خواهشاً یکی روش ساخت یک دیسک نجات به کمک نرو رو آموزش بده :(

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باسلام به همه دوستان
یه فایل فشرده دیسک نجات کسپراسکای رو دانلود کردم محتواش دو تا پوشه با نام های boot و rescue بود به اضافه دو فایل با نام های livecd وimage.squashfs همه فایل ها با نرو رایت کردم اما کامپیوترم با سی دی ساخته شده بوت نمیشه. نمی دونم مشکل از کجاست خواهشاً یکی روش ساخت یک دیسک نجات به کمک نرو رو آموزش بده :(
سلام دوست عزيز
اگه فايلي كه دانلود كردين پسوندش iso هست كه معمولا اينطوري هست بايد از طريق burn image اقدام كنين