موضوع پایان نامه شما چیست؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها موضوع من دانشکده معماری اسلامیه کسی مطلبی داره بهم کمک کنه تو آمپاس شدیدم :cry:

Hanie rasooli

عضو جدید
سلاااااام...دوستان کسی ایستگاه مترو کار کرده؟اگه مطلبی دارین میشه به من کمک کنید؟:cry:

asma khaghan

عضو جدید
سلام بچه ها من دارم رو پایان نامم کار میکنم موضوع هم خانه سالمندانه خیلی به نمونه کار نیاز دارم خواهش میکنم کمکم کنید :( وقتم کمه :(

nazi bagheri

عضو جدید
هتل کوهستانی ویژه اسکی بازان

هتل کوهستانی ویژه اسکی بازان

سلام بچه ها هتل کوهستانی ویژه اسکی بازان ی هتل دازین

L

l3an00

Guest
سلام بچه ها من دارم رو پایان نامم کار میکنم موضوع هم خانه سالمندانه خیلی به نمونه کار نیاز دارم خواهش میکنم کمکم کنید :( وقتم کمه :(

سلام اسما جان
ایمیلت رو برام پیام خصوصی کن بفرستم
(بقیه هم این موضوع رو لازم داشتند ایمیلشون رو برام پیام خصوصی کنند یه نمونه کار(نه خیلی خوب اما برای شروع بد نیست) بدم بهشون)

raymoon

عضو جدید
سلام .موضوع پایان نامه من اسپا هست .تو رسالش موندم میشه کمکم کنید .وقت زیادی ندارم و منبع کامل هم بیدا نکردم

dream_roya21

عضو جدید
سلام دوستان
موضوع من مرکز مشاوره و کلینیک روان درمانی و روانشناختی هستش
خیلی وقت کم دارم. ممنون میشم بهم اطلاعات و ایده بدید

flight_parvaz

عضو جدید
سلام ، به نظر من اگه برید یه مرکز مشاوره و رفتار مراجعین رو بررسی کنید و اگه امکانش بود باهاشون صحبت کنید ایده های خوبی می تونید به دست بیارید

اوینا

عضو جدید
سلام موضوع پایانامه من دهکده ورزشی بانوانه هیچ مطلب بدرد بخوری نتونستم در موردش پیدا کنم کمک میخوام ...:cry:

Sorayaa

عضو جدید
خسته نباشید.
موضوع من مرکز نگهداری بیماران آلزیمری .
لطفا کمکم کنید اگه میتونید.من تازه واردم!!:)

Sorayaa

عضو جدید
من موضوعم خانه سالمندان بوود.خوشحال میشم اگه بتونم به کسی کمک کنم ;)
سلام دوستم. روزت بخیر . میشه لطفا نمونه هایی رو که روشون کار کردی برام بذاری.
خبر بده لطفا بدجور نیاز دارم. از الان میگم ممنونم ازت

آخرین ویرایش:

Sorayaa

عضو جدید
سلام کسی راجع به خانه سالمندان مطلبی داره یا یه پروژه که به من کمک کنه آخه من اصلا وقت ندارم:(
سلام دوستم. روزت بخیر . میشه لطفا نمونه مشابه هایی رو که روشون کار کردی برام بذاری.

آخرین ویرایش:

کهربا91

عضو جدید
سلام موضوع پایانامه من موزه سنگ و گوهرهای دریایی کسی تا حالا کار کرده لطفا اگه مطلبی دارید کمکم بکنید ممنون:cry::cry:

Hanie rasooli

عضو جدید
سلام دوستان...من موضوع پایان نامه م ایستگاه متروئه....ینی کسی اینجا موضوعش ایستگاه مترو نبوده به من کمک کنه؟:(

بهونه

عضو جدید
سلام دوستم. روزت بخیر . میشه لطفا نمونه هایی رو که روشون کار کردی برام بذاری.

فکر میکنم اگر براشون پیغام خصوصی بذارید زودتر پیامت رو میخونن دوست عزیزم ;)

ellami

عضو جدید
salam bacheha mozoe payan name man ketabkhane daneshgahiye man nemitonam nemone moshabe dakheli peyda konam mamnon misham komakam konid.:smile:

aziarchitect

عضو جدید
موضوع جالبیه من اجازه دارم مطالعات اولیه ی تو رو ببینم؟؟؟؟برام ایمیل میکنی؟
:book:

hshokri

عضو جدید
salam mozooe man farhangsaraye moosighi hastesh mamnoon misham age etelaati darid dar ekhtiyaram begzarid mamnoonam

kashki.f

عضو جدید
سلام دوستان!!!
موضوع پایان نامه من موزه ادبیاته. تا الان سایتم رو مشخص کردم نمونه های خارجی هم پیدا کردم
یه کمی هم استانداردارو در آوردم.......ولی یه مشکلی دارم ...........
می خوام موزه ای طراحی کنم که حجمش استعاره ای از صنایع ادبی باشه ، ولی نمی دونم چطوری اینو تو
پروپوزالم مطرح کنم ..
آخه استاد راهنمام خیلی آدم مفهوم گراییه خواهش می کنم کمکم کنید.

raymoon

عضو جدید
سلام برای موضوع اسپا نمونه داخلی میخوام پیدا نمیکنم .لطفا کمکم کنید.

aziarchitect

عضو جدید
کمک!!

کمک!!

موضوع اولیه پایان نامه من پارک زلزله بود.تاحالا کسی کار نکرده.موضوع فوق العاده خوبیه.یه مکان امن برای زلزله زدگان بعد از زلزله.که شامل انبار ها،فضاهای تفریحی،پارک،سوِیت،اورژانس و حتی مکان هایی واسه آموزش به مردم واسه مدیریت بحران.موزه زلزله و .....

باریک اله به شما..موضوع جالبیه.من میتونم مطالعه کنم اطلاعات ورساله ی کارتونوو؟ یا اصلا هر مطلبی که خودتون دوس دارین در اختیارم بذارین..موضوع پایان نامه ی من دهکده سلامته.زمینم خیلی بزرگه.شاید بدنباشه ی چند هکتار از زمینو به این موضوع اختصاص بدم.استادمون آدمیه که خیلی براش ایده های جدید مهمه!!وای خدا چقدمنو خوشحال میکنی اگه کمکم کنی !!

بالا