بیاید در مورد مشکلاتمون حرف بزنیم...

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازدواج یکی از بهترین اتفاقاییه که اگه درست انتخاب کرده باشی میتونه برات بیفته،انسان نیاز داره به یه همدم
و چه بهتر این همدم همسرش باشه ،حداقل میدونی که واقعا خیرخواهته و دوست داره
به ازدواج فکر کن ،اگه درست باشه خیلی رو به جلو میبرتت
همیشه اینطورنیس
ماهاازدواج رویایی ساختیم توذهنمون همسر،همدم ،مونس اماتوواقعیت اینطوری نیس جونم ازدواج شایدبدترین انتخاب زندگی باشه نمیدونم شایدم خوبه

*sefid barfi

عضو جدید
اطرافیان منم همینطوری ان قبلاخیلی بهامیدادم به حرفاشون اماالان فقط درس میخونم بدون اینکه فک کنم آینده ای داره یانه توام درس بخون
آره اگه به حرفشون گوش میدادم که تا حالا باید خودکشی میکردم! اهوم...فعلا که دارم درس میخونم

*sefid barfi

عضو جدید
ازدواج یکی از بهترین اتفاقاییه که اگه درست انتخاب کرده باشی میتونه برات بیفته،انسان نیاز داره به یه همدم و چه بهتر این همدم همسرش باشه ،حداقل میدونی که واقعا خیرخواهته و دوست داره به ازدواج فکر کن ،اگه درست باشه خیلی رو به جلو میبرتت
درسته اما من اصلا بهش فکر نمیکنم به نظرم برام خیلی زوده...چون مسوولیتش زیاده....27 ...28 سالگی برام خوبه.نه 21 سالگی!

sahel70

عضو جدید
همیشه اینطورنیس
ماهاازدواج رویایی ساختیم توذهنمون همسر،همدم ،مونس اماتوواقعیت اینطوری نیس جونم ازدواج شایدبدترین انتخاب زندگی باشه نمیدونم شایدم خوبه
من گفتم اگه انتخابت درست باشه ،تاکیدم رو انتخاب درست کردم
من متاهلم ؛خیلی هم از زندگیم راضیم ،انسان تا یه مدتی می تونه تنها باشه
اگه طرفت همراهت باشه میتونه خیلی کمکت کنه

sahel70

عضو جدید
درسته اما من اصلا بهش فکر نمیکنم به نظرم برام خیلی زوده...چون مسوولیتش زیاده....27 ...28 سالگی برام خوبه.نه 21 سالگی!

خب اگه فکر می کنی برات زوده دنبال یه چیز متنوع بگرد ،چیزی که از این یکنواختی درت بیاره
به زندگیت جون بده
من 22 سالمه :Dفک کنم از نظر تو زود متاهل شدم:D

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه مشکل بزرگ دارم بچه ها کسی هست مشاوره بده بهم؟

*sefid barfi

عضو جدید
6ماه :Dهنوز زیر یه سقف نرفتیم
به نظر منم خیلی زوده الان،مهر باید برم ارشد اگه خدابخواد
2یا 3سال دیگه بعد ارشدم خوبه[/QUOTE]

اهوم خوشبخت بشی ایشالا

سلام
سلام هستیممممممم

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
6ماه :Dهنوز زیر یه سقف نرفتیم
به نظر منم خیلی زوده الان،مهر باید برم ارشد اگه خدابخواد
2یا 3سال دیگه بعد ارشدم خوبه

اهوم خوشبخت بشی ایشالا

سلام هستیممممممم[/QUOTE]

شب شما بخیر
من میخوام ازدواج کنم .خودم با یه خانم محترم آشنا شدم و قصد داریم با هم ازدواج کنیم ولی خانوادم مخالفن و میگن اونا به ما نمیخورن و در حد ما نیستن و این حرفا.موندم چیکار کنم؟

*sefid barfi

عضو جدید
شب شما بخیر
من میخوام ازدواج کنم .خودم با یه خانم محترم آشنا شدم و قصد داریم با هم ازدواج کنیم ولی خانوادم مخالفن و میگن اونا به ما نمیخورن و در حد ما نیستن و این حرفا.موندم چیکار کنم؟

اول باید ببینین واقعا فرقی وجود داره بینتون یا نه؟ در چه حده این فرق؟

*sefid barfi

عضو جدید
فرق ما فقط از نظر مالی هست.چون اونا وضعشون خوب نیست خانواده من مخالفن.
آخه مگه همه چی پول و وضع مالیه؟

درسته وضع مالی تنها ملاک نیست...باهم خوب هستین؟ اختلاف فرهنگی یا سلیقه ندارین؟
مطمعن هستین که خودتونو میخواد نه وضع مالیتونو؟

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمعن هستین که خودتونو میخواد نه وضع مالیتونو؟[/

تو عمرم دختر به پاکی و سادگی ایشون ندیدم.اصلا بخاطر همینم هست که میخوام باهاش ازدواج کنم ولی خانواده مخالفن میگن واسه ما افت داره بریم از فلان محله عروس بیاریم.

*sefid barfi

عضو جدید
تو عمرم دختر به پاکی و سادگی ایشون ندیدم.اصلا بخاطر همینم هست که میخوام باهاش ازدواج کنم ولی خانواده مخالفن میگن واسه ما افت داره بریم از فلان محله عروس بیاریم.

پس شکر....باید ویژگی های مثبت نامزدتونو به خانواده تون نشون بدین. سعی کنین نکات مثبتشونو توضیح بدین به خانوادتون...تا خانواده راضی بشن. راضی بودن خانواده مهمه چون شاید در آینده خدای نکرده مشکل ساز بشه

solo69

عضو جدید
مطمعن هستین که خودتونو میخواد نه وضع مالیتونو؟[/

سلام مهدی جان شبت بخیر
حرفاتو خوندم
نمیدونم چرا خانوادت اینجور ایرادی رو گرفتن
مگه تو میخوای با محلشون زندگی کنی؟
مهم خود دخترس که همه چیز تموم باشه که میگی هست
بهتره منطقی با خانوادت صحبت کنی انشاا... که موافقت میکنن باهات

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس شکر....باید ویژگی های مثبت نامزدتونو به خانواده تون نشون بدین. سعی کنین نکات مثبتشونو توضیح بدین به خانوادتون...تا خانواده راضی بشن. راضی بودن خانواده مهمه چون شاید در آینده خدای نکرده مشکل ساز بشه

موضوع همینه که من نمیخوام بی رضایت اونا ازدواج کنم.
خانواده میدونن همه ویژگیهای مثبت ایشونو ولی فقط میگن چون پولدار نیستن نمیشه.
واقعا نمیدونم چیکار کنم؟

*sefid barfi

عضو جدید
موضوع همینه که من نمیخوام بی رضایت اونا ازدواج کنم.
خانواده میدونن همه ویژگیهای مثبت ایشونو ولی فقط میگن چون پولدار نیستن نمیشه.
واقعا نمیدونم چیکار کنم؟

سعی کن باهاشون منطقی حرف بزنی نه از روی احساس...بهشون توضیح بده که مشکلی پیش نمیاد.ایشالا که موافقت میکنن

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهدی جان شبت بخیر
حرفاتو خوندم
نمیدونم چرا خانوادت اینجور ایرادی رو گرفتن
مگه تو میخوای با محلشون زندگی کنی؟
مهم خود دخترس که همه چیز تموم باشه که میگی هست
بهتره منطقی با خانوادت صحبت کنی انشاا... که موافقت میکنن باهات

سلام
ممنون که راهنمایی کردی
متاسفانه خانواده من مخصوصا بابام اعتقادش اینه که فقط باید با کسایی که از نظر مالی و اجتماعی هم سطح ما هستن ارتباط داشته باشیم چه برسه به ازدواج.الان نزدیک 6 ماه میشه من این مشکلو دارم و هرچقدم باهاش صحبت میکنم فایده نداره

solo69

عضو جدید
سلام
ممنون که راهنمایی کردی
متاسفانه خانواده من مخصوصا بابام اعتقادش اینه که فقط باید با کسایی که از نظر مالی و اجتماعی هم سطح ما هستن ارتباط داشته باشیم چه برسه به ازدواج.الان نزدیک 6 ماه میشه من این مشکلو دارم و هرچقدم باهاش صحبت میکنم فایده نداره
مرده شور این پول رو ببرن که اینجوری دردسر ساز میشه
توکلت به اون بالایی باشه انشاا... حل میشه

*sefid barfi

عضو جدید
سلام
ممنون که راهنمایی کردی

عجب!
براشون توضیح بده که شاید هم سطح بودن ، این موقعیت هارو دیگه نداشته باشه. پول ملاک خوشبختی نیست بلکه آرامشی که کنار هم دارین ملاکه و این مهمه

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرده شور این پول رو ببرن که اینجوری دردسر ساز میشه
توکلت به اون بالایی باشه انشاا... حل میشه

بچه ها دستتون درد نکنه.باور کن سولو تو این مدت انقد فکرم داغونه اصلا حتی نمیتونم درست حسابی کار کنم.
این وضع منه دیگه ساعت 3.30 شب نشستم دارم تو اینترنت واسه شماها درددل میکنم فردا صبم باید برم شرکت کلی هم پروزه دارم.
به هرحال ممنون.

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب!
براشون توضیح بده که شاید هم سطح بودن ، این موقعیت هارو دیگه نداشته باشه. پول ملاک خوشبختی نیست بلکه آرامشی که کنار هم دارین ملاکه و این مهمه

6ماه این حرفارو زدم براشون.واقعا نمیدونم چیکار کنم.
به هرحال ممنون.
شب همه خوش

solo69

عضو جدید
بچه ها دستتون درد نکنه.باور کن سولو تو این مدت انقد فکرم داغونه اصلا حتی نمیتونم درست حسابی کار کنم.
این وضع منه دیگه ساعت 3.30 شب نشستم دارم تو اینترنت واسه شماها درددل میکنم فردا صبم باید برم شرکت کلی هم پروزه دارم.
به هرحال ممنون.

خواهش کاری نکردیم
ای داداش این روزا اینقدر تنهاییم که باید حتی دردو دلامونو هم تو محیط مجازی بگیم
توکلت بخدا باشه انشاا... درست میشه
موفق باشی
در پناه حق

• Like
واکنش ها: etnn

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه فکر می کنی برات زوده دنبال یه چیز متنوع بگرد ،چیزی که از این یکنواختی درت بیاره
به زندگیت جون بده
من 22 سالمه :Dفک کنم از نظر تو زود متاهل شدم:D
نه بابازودکجابودالان سن ازدواج 13-14سالش 22که دیره:D
ولی درکل فک نمیکنم همیشه ازدواج آرامش بیاره

sahel70

عضو جدید
نه بابازودکجابودالان سن ازدواج 13-14سالش 22که دیره:D
ولی درکل فک نمیکنم همیشه ازدواج آرامش بیاره

درست می گی ،بعضی اوقات دردسراتو صد چندان می کنه ،خونواده شوهر ازت انتظار دارن ،باید بعضی از رفتاراتو کنار بزاری ،باید بزرگتر شی
رفتارات بیشتر زیر ذره بینه
نمیدونم ،ولی اکثر اوقات جنبه های مثبتش بیشتر از منفیشه
فقط باید سعی کنی انتخاب درست کنی

• Like
واکنش ها: etnn

sahel70

عضو جدید
سلام

سلام آقا مهدی،منم مشکل شما رو داشتم ،با یه پسری آشنا شدم که واقعا عالی بود ولی از لحاظ مالی تفاوت داشتیم،این اختلاف مالی باعث یه سری اختلافات فرهنگی هم میشد،به مرور اگه میومد تو فامیل ما به نظرم سر خورده هم میشد چون نمیتونست در ای حد باشه
من 2 سال با خونوادم به خاطرش در افتادم ،بدترین دوران زندگیم بود ،حرف زدم ،دعوا کردم ،قهر کردم ،دعوا شدم
خونوادم بام بد شدو هزار تا بدبختی دیگه
بعضی وقتا آدم تقدیرشو نمیدونه ،هر چی دست و پا میزنه بازم نمیشه
من ازتون میخوام که شناختتون از اون خانومو کامل کینن و سعی کنین دور از احساس تصمیم بگیرین فقط شما و خانومتون نیستین خانواده هاا هم باید بتونن با هم رفت و آمد کنن
باور کنین خونواده ها روی زندگیتون تاثیر120% دارن ،فک نکنین فقط خودتو و خانومتین
با آرامش و منطق با خونوادتون صحبت کنین و بزارین زمان همه چیزو حل کنه
اگه سرنوشتتون باشه بهش میرسید،ممکنه بعد از مدتی خودتون بگین بهتر که نشد
فقط تحت هیچ شرایطی با خونوادتون در نیوفتین،بی احترامی نکنین،تنها موجودایی که تو دنیا بی منت دوست دارن پدر و مادرتن
امیدوارم اگه صلاحتون تو این خانومه بهش برسین

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به نظر من ازدواج دختر فقیر و پسر پولدار مشکلاتش به مراتب کمتر از ازدواج برعکسشه
چون پسرا انسان هایی دور از هر گونه به رخ کشیدن داشته هاشون هستن و نیز نسبت به رفتار و کردار خانواده مقابل حساس ترن ! در حالی که دخترا برعکسن
بنابراین اول از همه سعی کن بون رودرویی با خونوادت ازدواج کنید
ولی اینو بگم هیچ دختری حتی اگه رویایی هم باشه انقدر ارزش نداره که به خای به خاطرش به خانوادت پشت کنی! بخصوص که تو شرایط شما چه بسا رودرویی با خانوادت منجر به از دست دادن حمایتشون بشه که دیگه چه بسا سطح مالیت از دختره هم اینجوری کمتر بشه که دیگه داستان میشه