چرا آقایون از رانندگی خانوما ایراد میگیرن؟؟؟؟؟؟؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به چند دلیل :
زن باید فقط خونه داری و بشور و بساب کنه
زن باید بچه داری کنه
زن رو چه به این کارا ...
ايشون زن خودشون رو ميگن که اينطوري بايد باشه... ملاک هاي همسرشون اينه
دوستان

paeeizan

اخراجی موقت
واقعاتواین دوره زمونه همچین مردای بااین کوته فکری کمیابن
زن ومردمساوی ان توهرزمینه ای چه رانندگی وچه کارای دیگه
مردامیترسن اگه به زنابهاومیدون داده بشه خیلی بهتروبالاترازخودشون قراربگیره واسه همین این حرفارومیزنن آخه حسودن
شما آمار تلفات رو بالا نبرید .... بالاتر از ما اقایون قرار گرفتن تقدیم به شما... :)

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردافکرمیکنن ابرقدرت دنیان وهرکاری دلشون بخادمیتونن انجام بدن وزناسست ترازاونی ان که بتونن کاریوانجام بدن
مردایه روزم بدون زنانمیتونن زنده بمونن همونایی که فکرمیکنن زنافقط آفریده شدن واسه فراهم کردن خوشی اونهاواینکه کرکربخونن واسشون

paeeizan

اخراجی موقت
مردافکرمیکنن ابرقدرت دنیان وهرکاری دلشون بخادمیتونن انجام بدن وزناسست ترازاونی ان که بتونن کاریوانجام بدن
مردایه روزم بدون زنانمیتونن زنده بمونن همونایی که فکرمیکنن زنافقط آفریده شدن واسه فراهم کردن خوشی اونهاواینکه کرکربخونن واسشون

زنها مقدس اند ...

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما آمار تلفات رو بالا نبرید .... بالاتر از ما اقایون قرار گرفتن تقدیم به شما... :)
تلفات بیشتر مربوط به تصادفای اقایون
که با خود خواهی هاشون جون خودشون و عزیزاشون و انسانهای دیگر رو به بازی میگیرن.

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنها مقدس اند ...
زن ها فرشته اند
البته این مشکل بر میگرده به اینکه مردا تو توهم مردسالاری گذشته مونده غافل از اینکه همین مردایی که در این زمینه متوهمن هودشون از جمله زن ذلیل ترین مردانند

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخاطر اینکه خودشون رانندگی بلد نیستن دیگه الکی از خانوما ایراد میگیرن.

paeeizan

اخراجی موقت
زن ها فرشته اند
البته این مشکل بر میگرده به اینکه مردا تو توهم مردسالاری گذشته مونده غافل از اینکه همین مردایی که در این زمینه متوهمن هودشون از جمله زن ذلیل ترین مردانند
بشدت تکذیب میکنم ...
زن باید از ابهت مرد بترسه ... :cool:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اشتباهات رانندگی واسه همه پیش میادحالااین همه راننده ی مردانقدسبقتای ناجور،رعایت نکردن حق تقدم و..هیچ یکی ازماهایبار یه چیزکوچولوانجام بدیم میگن نیگارانندهه زنه ولش کن نمیفهمه
اتفاقامردابی کله رانندگی میکنن فک میکنن همه چی بلدن توخیابون که میرن زیگزاگی میرن عین خیالشون نیس
منم دیدم توخیابون یه طرفه مرتیکه برعکس رانندگی میکرداون چی؟حتماتعادل روحی نداشته درموردخودشون میگن اشتباهه پیش میادامادرموردمامیگن زن جماعت رانندگی بلدنیس
دخترمحلمون راننده ی کامیونه چیه ؟افت داره واستون یابازم میگین خانماراننده نیستن؟

اره قبول دارم...............ولی من منظورم این بود که یه جورایی با ترس رانندگی می کنند.........................یا بیش از حد احتیاط می کنن.............;)

بعضی وقتا هم اینقد تو مسئله گاز وکلاجو ترمز می مونن که دیگه حواسی واسه دیدن جلوشون نمی مونه:smile:

narges.1368

عضو جدید
اره قبول دارم...............ولی من منظورم این بود که یه جورایی با ترس رانندگی می کنند.........................یا بیش از حد احتیاط می کنن.............;)

بعضی وقتا هم اینقد تو مسئله گاز وکلاجو ترمز می مونن که دیگه حواسی واسه دیدن جلوشون نمی مونه:smile:

احتیاط قبول دارم ولی شرط اول خوب رانندگی کردن احتیاط کردنه
رانندگی کردن بعضی از آقایون 10 برابر خانوما ایراد داره
خانوم و آقا نداره بستگی ب طرف داره ک چطوری باشه همه مثل هم نیستن