من زن می خواهم. کی زن من میشه؟

m.khos

عضو جدید
اولین کجای دنیا روباه به این خوبی دیدید.....دوما من پدر پسر شجاعم.....سوما آدم شناسی رو دیدید؟......چهارما.......بود.......شما عاشقی نمیبینین:biggrin:

تو نسل جدید روباه ها هستی برای همینه که خوبی:biggrin: دوما تو که دختری چه جوری بابا شدی شیطون:biggrin:سوم نبود نبود نبود

Z.ANSARI

کاربر فعال
تو نسل جدید روباه ها هستی برای همینه که خوبی:biggrin: دوما تو که دختری چه جوری بابا شدی شیطون:biggrin:سوم نبود نبود نبود

اولا ما نسل شیریم...نه روباه.....هیچ نسلی روباه نیست.......دوما همین طوری که میبینید...........سوما عاشقید ندیدید.....چهارما چرا فرار کردید و جواب حقیقت رو ندادید؟اینکه دیگه حقیقته.....پنجما بازم میگم عاشقید ندیدید:biggrin:

m.khos

عضو جدید
اولا ما نسل شیریم...نه روباه.....هیچ نسلی روباه نیست.......دوما همین طوری که میبینید...........سوما عاشقید ندیدید.....چهارما چرا فرار کردید و جواب حقیقت رو ندادید؟اینکه دیگه حقیقته.....پنجما بازم میگم عاشقید ندیدید:biggrin:
اویل شیر پاکتی:biggrin:.خ انصاری من عاشق، تو برو صفحه 46 نگاه کن اگه دو تا راه حل بود .حق با توه.هی اینترنتم قطع می شه به زور میام تو صفحه بعد که می خوام ج بدم قطع می شه:(.منو فرار.منو اینجوری شناختی واقعا؟:cry:

Z.ANSARI

کاربر فعال
اویل شیر پاکتی:biggrin:.خ انصاری من عاشق، تو برو صفحه 46 نگاه کن اگه دو تا راه حل بود .حق با توه.هی اینترنتم قطع می شه به زور میام تو صفحه بعد که می خوام ج بدم قطع می شه:(.منو فرار.منو اینجوری شناختی واقعا؟:cry:

هرکسی ممکنه به خاطر یه چیزایی فرار کنه....من همین الـآن دوتا راه حلم رو دیدم....حالا صفحه اش رو میبینم بهتون میگم.......نه من اصلا شما رو نشناختم......بعدشم ما شیر پاکتی.......شماکه عکس روی شیشه شیر های عصر جنگید.....:biggrin:
شوخی کردما......اهل در رفتن نیستید.....

Z.ANSARI

کاربر فعال

میگم عاشقید میگید نه......صفحه ی 47 من براتون نوشتم و صفحه ی 48 شما جواب منو دادید.......ععععععااااااااششششقققققیییییییییددددددددد در حد بوندسویگاها.......
:smile::D:biggrin:

m.khos

عضو جدید
هرکسی ممکنه به خاطر یه چیزایی فرار کنه....من همین الـآن دوتا راه حلم رو دیدم....حالا صفحه اش رو میبینم بهتون میگم.......نه من اصلا شما رو نشناختم......بعدشم ما شیر پاکتی.......شماکه عکس روی شیشه شیر های عصر جنگید.....:biggrin:
شوخی کردما......اهل در رفتن نیستید.....

حتما صفحه شو بگو بهم برای جالبه که ندیدم:eek: بالاخره یه حرف راست زدی

m.khos

عضو جدید
من همیشه راست میگم.....شما زیادی عاشقید به من چه؟؟؟:cry:

اقا یکی بره تو ص47 ببینه راه حل دوم چی بود که ز.انصاری میگه من که متوجه نشدم.
اونم که میگم راست می گی بخاطر این بود که گفتی اهل فرار نیستم

Z.ANSARI

کاربر فعال
نه دیگه دختر خوب پیدا نمی شه(البته دور از جون تمام دخترای باشگاه و خانواده های بچه های باشگاه)

نخیرم......اولا دخترا تحویلتون نمیگیرند........دوما دلتون یه جای دیگه گیره.....وگرنه راه حل دوم رو میدیدید.....

Z.ANSARI

کاربر فعال
اقا یکی بره تو ص47 ببینه راه حل دوم چی بود که ز.انصاری میگه من که متوجه نشدم.
اونم که میگم راست می گی بخاطر این بود که گفتی اهل فرار نیستم

بالاخره فهمیدید راه حل دوم چی بود؟؟؟؟بالاخره فهمیدید من راست گفتم؟؟؟؟بالاخره متوجه شدید؟؟؟؟حالا چرا اینقدر درمورد این موضوع کنجکاو شدید؟؟؟

m.khos

عضو جدید
موضوع درمورد دختر بودااا...پسر باایمان و خوبم همین استارتر خودمونه.....

ز.انصاری توووووووووووووووووووووووی که داری از من تعریف می کنی.باورم نمیشه؟بیا بزن تو گوشم ببینم خوابم یا بیدار:eek::biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
ز.انصاری توووووووووووووووووووووووی که داری از من تعریف می کنی.باورم نمیشه؟بیا بزن تو گوشم ببینم خوابم یا بیدار:eek::biggrin:

میخوام دستتون رو یه جا بند کنم.......بعدش مگه ایمان نیست بعدا میاد........شما چرا به خودتون میگیرید....
ااااااااا.....آخجون ......بزنم تو گوشتون.........من از همه تعریف میکنم.....شما هی با من کل کل میکنید....باور کنید.....آخی چون عاشقید باور نمیکنید؟

ال دی اچ

عضو جدید
با این روشی که شما پیش گرفتی فکر کنم تو 2 3 روز آینده یه زن خووب بگیری آخه خیلی فکرت منطقی و عالیه!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
من ضمانتشون رو میکنم....
اااا........راستی نه........دلشون یه جای دیگه گییره.....این دختر نمیخواد......

m.khos

عضو جدید
میخوام دستتون رو یه جا بند کنم.......بعدش مگه ایمان نیست بعدا میاد........شما چرا به خودتون میگیرید....
ااااااااا.....آخجون ......بزنم تو گوشتون.........من از همه تعریف میکنم.....شما هی با من کل کل میکنید....باور کنید.....آخی چون عاشقید باور نمیکنید؟
قربونت شما جیب ما رو نزن نمی خواد دست ما رو بند کنی.:biggrin: نه دیگه ایمان نیست نیم ساعت پیش زنگ زدن گفتن بیاد بهشت زهرا اخه بنده خدا نعش کشه:biggrin: اقا جنبه داشته باش من گفتم بیا بزن تو حیاتت کجا است؟نور گیره؟:biggrin: تو واقعا از همه تعریف می کنی معلومه.:eek::surprised:

m.khos

عضو جدید
با این روشی که شما پیش گرفتی فکر کنم تو 2 3 روز آینده یه زن خووب بگیری آخه خیلی فکرت منطقی و عالیه!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:
خواهش می کنم.کپی از این روش برای شما دختران عزیز جهت بالا بردن خواستگار و به امید به زندگی داشتان بلا مانع می باشد:biggrin: شوخی کردم نرنجی

Z.ANSARI

کاربر فعال
قربونت شما جیب ما رو نزن نمی خواد دست ما رو بند کنی.:biggrin: نه دیگه ایمان نیست نیم ساعت پیش زنگ زدن گفتن بیاد بهشت زهرا اخه بنده خدا نعش کشه:biggrin: اقا جنبه داشته باش من گفتم بیا بزن تو حیاتت کجا است؟نور گیره؟:biggrin: تو واقعا از همه تعریف می کنی معلومه.:eek::surprised:

حیام همین جا پیش خودمه.....سلام میرسونه.........بی ادب......نورگیر یعنی چه؟حیای خودتون کو؟ووووو.......پ نه پ......شما از همه تعریف میکنید.........لطفا شما حداقل یه جایی یه تعریفی بنویسید که من باورم بشه......مردام مردهای قدیم.........حداقل روی حرفشون میموندند......

m.khos

عضو جدید
کی میاد به این دختر بده :biggrin:

بنده خدا.همه التماس می کنن.سواد ندارم که دارم بچه پولدار لعنتی نیستم که هستم.هیکل توپی ندارم که دارم.سالم نیستم که هستم. خوشگل نیستم که هستم از همه مهم تر اعتماد به نفسم بالا نیست که هست:biggrin: