دردونه را با دعاهای خیرتان بدرقه کنید......

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
ســلام...

امیدورام خوب باشید....

هیچ وقت تصورشم نمیکردم همچین تاپیکی بزنم...:cry: اما شاید در جریان باشید که مشکلی داشتم که باعث شد، حدودا یک ماه باشگاه

نیام..در این مدت شما دوستان عزیز واقعا معرفت و دوستیو در حقم به اتمام رسوندید.. منم واقعا ممنونم..:gol:

اما الان که برگشتم هم دیگه نمیرسم..یه کار دیگه واسم پیش اومده و میدونم که بازم نمیرسم جواب مهربونی هاتونو بدم و از طرفی هم

نمخوام فکر کنید من (دون دون) بیمعرفتم..واسه همین تصمیم گرفتم از همتون حلالیت بطلبم...

خیلی روزگار خوشی داشتم با شما هم باشگاهی هام..بچه های کشاورزی...تاپیک اسلام و قران(بخصوص نهج البلاغه، قرائت قران، حدیث کساء و ...) تالار عمومی.زنگ تفریح، صندلی داغ، مناسبت ها....هم شهری های عزیزم تو پاتوق بچه های گرگان.دوستان زبانکده...
از دوستانی که فقط تو پیجم باهاشون دورانیو سر کردم..از همه ممنونم...
هیچ اسمی نمیبرم...چون شاید بیشتر از صد نفر بشه...

اما خالصانه میخوام که منو با دعای خیرتون بدرقه کنید..هر کسی هم که دلخوری از من داره همینجا مطرح کنه.احتمالا تا دوهفته دیگه پیجم باز باشه.... اما بعدش.....
خواهش میکنم هر انتقادی که از من دارید بگید، تا خودمو اصلاح کنم..از من هر زشتی و کاستی دیدید بگید.... دوستم باشید و اشتباهات رفتاریمو تذکر بدید.
همه عفوم کنید...

آخرین ویرایش:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ســلام...

امیدورام خوب باشید....

هیچ وقت تصورشم نمیکردم همچین تاپیکی بزنم...:cry: اما شاید در جریان باشید که مشکلی داشتم که باعث شد، حدودا یک ماه باشگاه

نیام..در این مدت شما دوستان عزیز واقعا معرفت و دوستیو در حقم به اتمام رسوندید.. منم واقعا ممنونم..:gol:

اما الان که برگشتم هم دیگه نمیرسم..یه کار دیگه واسم پیش اومده و میدونم که بازم نمیرسم جواب مهربونی هاتونو بدم و از طرفی هم

نمخوام فکر کنید من (دون دون) بیمعرفتم..واسه همین تصمیم گرفتم از همتون حلالیت بطلبم...

خیلی روزگار خوشی داشتم با شما هم باشگاهی هام..بچه های کشاورزی...تاپیک اسلام و قران(بخصوص نهج البلاغه، قرائت قران، حدیث کساء و ...) تالار عمومی.زنگ تفریح، صندلی داغ، مناسبت ها....هم شهری های عزیزم تو پاتوق بچه های گرگان.دوستان زبانکده...

اما خالصانه میخوام که منو با دعای خیرتون بدرقه کنید..هر کسی هم که دلخوری از من داره همینجا مطرح کنه.احتمالا تا دوهفته دیگه پیجم باز باشه.... اما بعدش.....
همه عفوم کنید...
عزیز دلمی دوردونه جونم...... تو این چندسال که بهترین بودی و هستی...با اسم خودت همیشه برات پیام مینوشتم... چون عزیز دلم بودی و هستی.....
ایشالله هرجا هستی و میری و ... موفق و پیروز باشی......
یه خواهش دارم وفقط اینکه مواظب خودت باش.
تو هم اگه من نبودم.. حلال کن و عفو کن...
دوست دارم عزیزم.:w30:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ولی چ سلام تلخی!
نمیدونم چی بگم! گفتم چرا گفتی نمیتونم بمونم گفتم چرا گفتی وقت ندارم گفتم بمون گفتی....
تلخه ولی همیشه خوبی و خوشیتو میخواستیم همه ما پس اگه این رفتن ب موفقیت تو کمک میکنه حرفی نداریم و سکوت میکنیم....هرکجا هستی خدا یارت باد :( :gol:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من عذرم موجهه دردونه خانم ...
به دلیل*************** دو ماه مسافرت خارجه بودم :)
ایشالا که تصمیمتو بشکنی و برگردی ....

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
ایشالا که خیره...به امید برگشت دوباره ت عزیزم...

منتظرتیم

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
ســلام...

امیدورام خوب باشید....

خواهش میکنم هر انتقادی که از من دارید بگید، تا خودمو اصلاح کنم..از من هر زشتی و کاستی دیدید بگید.... دوستم باشید و اشتباهات رفتاریمو تذکر بدید.
همه عفوم کنید...

خداوندا!

تو می دانی که من...

دلواپس فردای خود هستم...

مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...

مبادا گم کنم اهداف زیبا را...

مبادا جا بمانم از قطار موهبت هایت...

دلم بین امید و نا امیدی میزند پر...

می کند فریاد:

خداوندا مرا مگذار تنها،

لحظه ای حتی....

خوب من

آرزویم

بودنت

درپناه همه خوبیهاست ................

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=152464&d=1369549611

اینا رو چیکار می کنی دلبندم ...

دردونه جونم من که خداحافظی نمی کنم .. فقط می گم هر جا باشی
شاد و خوشحال وسالم به زندگیت ادامه بدی ..
هیچ زمانی فراموشت نمی کنم دوست عزیزم ..

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

حالا نمیشه نرید ؟!!!!!!

اوکی....خداحافظ.. ایشالله زود برگردید.... زوده زودا....... منتظریم....

امیدوارم هرجا که هستی خوش و سلامت و موفق باشی:gol:

.............................................

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دردونه!!!!!!!!!!!
چی کار میکنی؟
زود باش زود باش حرفتو پس بگیر
بچه ها دروغ میگه نمیره
یادته من میخواستم برم تو نذاشتی؟منم به خاطر شما دوستام نرفتم
جون فاطمه واسه همیشه نرو گفتم جون فاطمه ...بگو که دوباره برمیگردی.وقتی مشکلت حل بشه دوباره میای دیگه ! مگه نه؟

اره نمیذاریم بره......نمیذاریم:gol:

pesare Ab

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
افتخار دوستي باهاتون نداشتم ولي به هرحال هر از چند روز يك بار ميشه سري زد و هم خودتون هم دوستاتون غصه دار نباشن.

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان سر میزنی؟ نمیزنی ؟ :|
من دوزت دارم دون دون
هیچ بدی ای هم ازت ندیدم :redface:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
از من رخصت نگرفتی!
فعلا تا اطلاع ثانوی ممنوع الخروجی...! فقط میتونی مرخصی ساعتی بگیری!

fati.sh8775

کاربر بیش فعال
یه دوست

یه دوست

سلام دوردونه جان :smile:،من عضو جدید باشگاهم،چقدم اسمی که دارین بهتون میاد ،احساس میکنم اینجا خیلی محبوبیت،منم دوس دارم شما رو دوس داشته باشم،در هر شرایطی که هستید
براتون آرزوی پیروزی و آرامش دارم:gol:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ...قیافه من بعد دیدن این تاپیک

دوردونه عزیزمون محبوب دلها بوده و میمونه حالا ممکنه یه مدت نتونه بیاد اما برمیگرده و گه گاه بهمون سر میزنه در غیر این صورت

ما دلمون برات تنگ میشه

اما خواست همه ما برات
موفقیت بی پایان تو زندگی

لبخند همیشگی بر لبت

ودلی بسیار شاد برای تمام لحظاتت

از خدای مهربونه

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
هرجا که هستی و باشی تا زمانی که ایمان داری سایه ی خدا بالا سرته در امانی
موفق و پاینده باش و بهترینها مال تو
دلمون واست تنگ میشه .....

مواظب خوبیهات باش

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
دردوووووووووووونه جونم اگه بری جات خالیه!!!!!!!!! مخصوصا تو تایپیک نهج البلاغه که خیلی وقته سوت و کور شده!
امیدوارم به کارات سر و سامون بدیو زودتر برگردی پیشمون.......... یا حق
:gol::gol::gol: