استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

smurf_boy

عضو جدید
بجه ها چرا حقوقا رو نمی ریزن...:cry:
ببینم واسه شما ها ریختن....قراره کی حقوقمونو بدن؟؟؟:w00::w06::w05:

3132321

عضو جدید
دوست عزیز هنوز حقوقی واریز نشده.واسه ما هم به همین صورت هست .

smurf_boy

عضو جدید
بچه هایی که رفتین طب صنعتی
اونجا محل اسکان بهمون میدن یا باید خودمون یه خاکی تو سر خودمون بریزیم:w09::w20:

mordabpir

عضو جدید
یعنی میخوان همه ی 700 800 نفری که قبول شدن رو توی جم آموزش بدن؟!
معمولا بچه ها رو به چند گروه تقسیم میکنن که احتمالا یه گروه قراره بره جم ;)

من این رو در جریان نیستم که همه رو باهم میفرستن جم یا نه؟
بستگی به ظرفیت پذیرش اونجا داره
ولی احتمالش خیلی زیاده بخاطر شرایط کشور و پارس جنوبی و اومدن زنگنه هر چه زودتر بخوان همه نیروها رو بفرستن آموزشی

هادی..

عضو جدید
بچه هایی که رفتین طب صنعتی
اونجا محل اسکان بهمون میدن یا باید خودمون یه خاکی تو سر خودمون بریزیم:w09::w20:
سلام
اگه مجردی، بهتون محل اسکان 2 نفره تا چهار نفره میدن.
اگر متاهلی فعلا تا آماده شدن خانه های سازمانی وام ودیعه مسکن میدن.
البته نباید عجله کنی چون همین وام ودیعه مسکنم برای بعد از گذران دوره آزمایشیه

وحیدوحید

عضو جدید
من این رو در جریان نیستم که همه رو باهم میفرستن جم یا نه؟
بستگی به ظرفیت پذیرش اونجا داره
ولی احتمالش خیلی زیاده بخاطر شرایط کشور و پارس جنوبی و اومدن زنگنه هر چه زودتر بخوان همه نیروها رو بفرستن آموزشی

اینکه هر چه زودتر بخوان نیروها رو بفرستن واسه آموزشی رو باهات موافقم اما امیدوارم که آموزشیمون توی جم نباشه :(

3132321

عضو جدید
سلام
اگه مجردی، بهتون محل اسکان 2 نفره تا چهار نفره میدن.
اگر متاهلی فعلا تا آماده شدن خانه های سازمانی وام ودیعه مسکن میدن.
البته نباید عجله کنی چون همین وام ودیعه مسکنم برای بعد از گذران دوره آزمایشیه

منظور این آقا چیز دیگه ای بود آقای هادی. نه دوست عزیز محل اسکان نمیدن. تو نامه هم قید شده .

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان من امروز برا آگاهی وتشخیص هویت رفته بودم خو. تمام انگشتام جوهر مال کردند .و اثر انگشتامو گرفتند وگفتند دو سه هفته دیگه نتایج میفرستیم بیدبلند خو. راستی هزینش 5000 ومانه راستی من امروز همزمان طب صنعتی هم رفتم وگفتند نتایج تا یک ماه دیگه میره واسه شرکت.

هادی..

عضو جدید
آقاجان من امروز برا آگاهی وتشخیص هویت رفته بودم خو. تمام انگشتام جوهر مال کردند .و اثر انگشتامو گرفتند وگفتند دو سه هفته دیگه نتایج میفرستیم بیدبلند خو. راستی هزینش 5000 ومانهراستی من امروز همزمان طب صنعتی هم رفتم وگفتند نتایج تا یک ماه دیگه میره واسه شرکت.
این چه مملکتیه دیگه...
تشخیص هویتت میکنن، میتیغنت!!!!:w19:

signout

عضو جدید
آقاجان من امروز برا آگاهی وتشخیص هویت رفته بودم خو. تمام انگشتام جوهر مال کردند .و اثر انگشتامو گرفتند وگفتند دو سه هفته دیگه نتایج میفرستیم بیدبلند خو. راستی هزینش 5000 ومانهراستی من امروز همزمان طب صنعتی هم رفتم وگفتند نتایج تا یک ماه دیگه میره واسه شرکت.

5000 تومان رو هم قرض گرفتی؟:w25:

mordabpir

عضو جدید
5000 تومان رو هم قرض گرفتی؟:w25:

شما خجالت نمیکشین به علی کنکوری تهمت میزنید؟
علی کنکوری و قرض؟ شیب شیب دار؟
محاله
این چسب وصله ها به علی کنکوری نمی چسبه، غیر از اینکه شما با چسب 123 بچسبونید بهش

mohsenv21

عضو جدید
خب وحید هم قبل از من میتونست توضیح بده کامل چون همه چیزو تو جریان قرار گرفت اما حالا واسه اونا که نرفتن و نمیدونن میگم:

اولا ساعتی که گفتن رو یک ساعت زودتر برین اگر 7 نوشته 6 جلو دره دفتره گاز توی هویزه باشین. چون واسه من که 6:20 اومدن و کارم زودتر راه افتاد. امروز همه انگار اصفهانی بودیم ! حدود 12 نفر فکر کنم بودیم از اصفهان .
همه نامه هارو از دفتره گاز گرفتیم و زود آژانس گرفتیم توی خیابان سرهنگ سخایی طب صنعتی شرکت نفت مشخصه اونجا میرین نامه رو میدین دبیر خونه و صداتون میزنن تک تک و 5 تا عکس ازتون میگیرن و بتون فرم ها و پوشه میدن. روبروی همین طب صنعتی درمانگاه تخصصی شرکت نفت است که میرین تند و سریع تمام قسمت ها نوبت میگیرین و همه نوبت هارو جمع میکنین تا داشته باشین. یکی اپتیک یکی ادیومتری یکی رادیولوژی یکی هم آزمایش بعد تک تک اینارو هرکدوم زودتر نوبتش رسید میرین و پزشک براتون نتیجه رو تو یکی از فرم ها مینویسه و بتون میده . همه رو تا حدود 10 میتونین برین و تمام کنین.
رادیولوژِی از سینه بتون میگه که ساعت 13 بیاین و زودتر امکان نداره . اما چرت میگه :D من و یکی از دوستام 11 رفتیم گفتیم گناه داریم تا 13 صبر کنیم اونم ازمون همون موقع گرفت .
البته همون ساعت 10 که کاراتون رو کردین اول برین ساختمان طب صنعتی دوباره و اونجا تست اسپیرومتری و نوار قلب ازتون میگیرن طبقه دوم . که اینم نیم ساعت طول میکشه یا کمتر.
بعد اینو که تمام کردین زود وسیله جور کنین برین مکان عدم اعتیاد که بتون برگه اش رو دادن و جاش توش نوشته شده کجاست. اونجا ازتون 21 تومن پول میگیرن که (حتما) باید کارت داشته باشین و نقد نمیشه داد !! سره این من خیلی اذیت شدم ! کارت هم چندتا ببرین چون ظاهرا ملت یا ملی رو قبول نمیکنن یادم نیست کدوم !
قبل از رفتن هم اب بخورین حسابی تا کمبود ادرار نداشته باشین :biggrin:
کسی نگاه نمیکنه و دوربین هم انگار نداشت اصلا !
بعد جواب رو لازم نیست پیگیر بشین خودشون فردا صبح زود فرستادن طب صنعتی .
بعد از تست اعتیاد برگردین همون حدود 11 اینا برین رادیولوژِی و صحبت کنین شاید ازتون زود بگیره مثل من.
در نهایت تا اینجا کارتون تمام شد برین ناهار بخورین و استراحت کنین تا فردا صبح ساعت 8 برین درمانگاه اول جواب آزمایش خون رو بگیرین زود ببرین طب صنعتی تحویل بدین. جواب اعتیاد و رادیولوژی رو خودشون دارن از قبل.
بعد هم طبقه سوم میرین دکتر جواب ها رو کامل میبینه و نظرش رو میده و لخت هم میشین یه نظر نگاه میکنه و میگه پاشو بپوش .
زود تمام میشه فرمالیته است یجورایی !! بعد هم پرونده رو میرین همکف میدین پذیرش و با خانوم که اونجاست خداحافظی میکنین و ضمنا دعوا هم نمیکنین باش (مثل وحید) :D
فقط ازش بپرسین نتیجه و جواب و بقیه مراحل استخدام رو کی باید پیگیر بشه ! خودشون اطلاع میدن یا ما زنگ بزنیم مرتب!؟!! اینو من درست نپرسیدم شماها بپرسین حتما و اینجا اعلام کنید.
.
.
.
آهان ضمنا دوتا چیز دیگه یادم اومد: تعهد رو دارن گرون میکنن قبلا 20 تومن بوده یارو گفت فعلا صبر کردیم تا نرخ جدید اعلام بشه و بعد بگیم تعهد محضری بدین!
و یکی دیگه هم اینکه سمت هامون فعلا همه نوبتکاره ارشد بهره برداری خورده .

رامین جان بسیار ممنون، خیلی لطف کردی;)
یه سوال...
به نظرت روزانه چند نفر رو پذیرش می کردن؟
میخوام یه حساب سرانگشتی انجام بدم ببینم تا کی تموم میشه!

البته واسه ما جنوبیا که هنوز نامش نیومده
خدا کنه هرچه زودتر یا خودش بیاد یا نامش یا اس ام اسش!!!
:D

mohsenv21

عضو جدید
یه روزی از دوستان خواهش میکردیم با همدیگه دعوا و کَلکَل نکنن
الان یه خواهش مهمتر داریم: لطفاً وسط دعوا و کلکل به همدیگه و بقیه توهین نفرمایید!

ممنونم

وحیدوحید

عضو جدید
اینجا کسی نمیدونه اگه واریکوسل داشته باشیم تکلیفمون چی میشه؟! اینو میدونم که واسه استخدام شدنمون مشکلی پیش نمیاد اما میخوام بدونم که آیا در تکمیل پرونده طب صنعتی تاخیری ایجاد میشه یا نه؟

Yadavaran

عضو جدید

حالا دیگر فقط باید این نتایج به شرکت اعلام شه خو و منم نتیجه عدم اعتیادو ببرم بیدبلندخوو و اونا همراه باتعهد بزارنش تو پرونده بعدا نامه نگاری کنند با طهران تا شاره پرسنلی بیاد بعدم آمو زش خو.

وحیدوحید

عضو جدید
یه سوال...

روزی 25 نفر واسه طب صنعتی میرن

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
دیروز دوستم که پدرش کارمند spgc هست بهم تلفن کرد
گفت واسه دوره آموزشی جم انتخاب شده
باز هم ازش پرسیدم گفتم کی آموزشی شروع میشه؟؟
گفت گفتن شهریورماه

نه بابا شهریور که نمیشه !! یارو تو دفتره گاز تو هویزه که من رفتم گفت : زودترین گروهی که اعزام میشه برای اموزشی اواخره مهر است و گروه های بعدی به ترتیب تاریخ تکمیل پرونده تو آبان اعزام میشن...

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال...

داش محسن روزه ما حدوده 15 نفری بودیم
ضمنا تا اخره شهریور ادامه داره و اولین گروه طبق حرف یارو تو تهران بم گفت اواخره مهر اعزام میشن . هرکی زودتر پروندش تمکیل بشه و نامه تشخیص هویت رو پست کنه میره تو لیست اولین نفرات.
اگر اینطور باشه کاری به شهر و استان نداره و ممکنه من که کارم دیگه تمام شده تقریبا با فلانی از جنوب و فلانی از مشهد بیوفتیم اولین گروه تو مثلا شهره جم !

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحید دس رو دلمون نذار..
امیدوارم جایی که داریم میرم غذاش خوب باشه حسابی فربه بشیم:biggrin:

ای گفتی ...
اینجا پلی اکریل با این گندگیش غذاش کپی پیست غذای دانشگاست !!!!! :confused:
کاراموزی پالایشگاه اصفهان بودم غذاش دو مدل بود یکی رو انتخاب میکردی تازه دسر بستنی ماست یا .... به انتخاب برمیداشتی و نوشابه و ...
اونجا عسلویه امیدوارم کمتر از این نباشه ! کسی از وضع غذا اطلاع داره بگه خوشحال بشیم ;)

amin2x

عضو جدید
ای گفتی ...
اینجا پلی اکریل با این گندگیش غذاش کپی پیست غذای دانشگاست !!!!! :confused:
کاراموزی پالایشگاه اصفهان بودم غذاش دو مدل بود یکی رو انتخاب میکردی تازه دسر بستنی ماست یا .... به انتخاب برمیداشتی و نوشابه و ...
اونجا عسلویه امیدوارم کمتر از این نباشه ! کسی از وضع غذا اطلاع داره بگه خوشحال بشیم ;)
سلام رامین
من موقع مصاحبه علمی تو فاز 2و3 یه ناهار خوردم خوب بود همه چی هم بود کم و کسری نداشت خیالت راحت

بالا