گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

Chemical_Engineer

کاربر فعال
منطق زنانه

زوجي براي تعطيلات به يك منطقه ماهيگيري در پارك ملي رفته بودند. شوهر به ماهيگيري در صبح خيلي زود علاقه داشت و زن هم ترجيح ميداد مطالع كند

يك روز صبح شوهر بعد از ساعتها تلاش براي ماهيگيري بازگشت و تصميم گرفت چرت كوتاهي بزند. زن هم تصميم گرفت با قايق دوري بزند.او كه با درياچه آشنايي نداشت پارو زد و در جايي لنگر انداخت و شروع به مطالعه كتابش كرد
در همين ضمن يكي از نگهبانان پارك به قايق او نزديك شد و پهلوي قايق او توقف كرد و گفت :صبح بخير خانم . شما مشغول چه كاري هستيد؟
خانم در حاليكه با خود فكر ميكرد "مگه اين يارو كوره " جواب داد : كتابمو ميخونم

نگهبان به او گفت :شما در منطقه "ماهيگيري ممنوع" هستيد
زن گفت : اما جناب سركار، من ماهيگيري نميكنم . نميتونيد اين موضوع رو ببينيد
نگهبان گفت : اما شما تمام وسايل لازم رو با خود داريد خانم . من بايد شما رو جريمه كنم
زن خشمگين با عصبانيت گفت : اما اگر شما اين كار رو بكنيد من هم از شما بخاطر تجاوز شكايت ميكنم

نگهبان با اعتراض گفت : وووووولي من حتي به شما دست هم نزدم

زن گفت : بله درسته ....... ولي شما هم تمام وسايل لازم رو داريد

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
مرسی داش پوریا! این سایت تو رو نداشت چکار میکرد خداییش;)
کاربر جدید نام کاربریش چقدر شماره داره آدم سرگیجه میگیره:D شماره دانشجویی ها رقماش زیاد شده؟

سلام .. ما خیلی مخلصیمااا !!

شماره دانشجویی دانشگاه به دانشگاه فرق داره ... بعضی جاها هم 9 رقمیه دیگه ... کاریش نمی شه کرد!!

njch

عضو جدید
مرسی داش پوریا! این سایت تو رو نداشت چکار میکرد خداییش;)
کاربر جدید نام کاربریش چقدر شماره داره آدم سرگیجه میگیره:D شماره دانشجویی ها رقماش زیاد شده؟

سلام
شماره دانشجویی دانشگاه ما 10 شماره ایه. 2 رقم اول سال ورود، 2 رقم بعد عدد روزانه (=12) یا شبانه(=22) بودن، 3 رقم بعد کد رشته (صنایع گاز = 931) ، بالاخزه 3 زقم آخر شماره دانشجویی خود فرد بود.

بالا