استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

هادی..

عضو جدید
سلام دوستان
هر کس خواست پیام خصوصی بده تا شماره برای پیگیری گزینش و نامه طب صنعتی رو بهش بدم .
ببخشید
شما تو سازمان سیا کا میکنید؟؟؟؟؟؟؟
البته شاید هم موصاد... یا کا گ پ...
هرکسی شماره بخواد میره تو سایت شرکت گاز برمیداره دیگه
مثلا شماره گزینش: 84877135-021
نیروی انسانی: 88344695-021 88328364-021

3132321

عضو جدید
نخیر . مهندس اشتباه گرفتی.
نکنه دوس داری اونجا باشی ؟؟؟:D
موضوع حل شد .البته یکمی :w18:

هادی..

عضو جدید
سلام دوستان و همکاران اینده
از همتون به خاطر مطالب مفیدتون و اطلاعاتتون ممنونم
ان شاالله بتونم تو شرکت جبران کنم
من از صفحه 200 تا الان با شما بودم و از پستاتون کلی استفاده کردم بازم تشکر:gol::gol::gol::gol::w36:
حالا یه نفس خوندی یا وسطش تنفس هم داشتی؟:biggrin:

هادی..

عضو جدید
نخیر . مهندس اشتباه گرفتی.
نکنه دوس داری اونجا باشی ؟؟؟:D
موضوع حل شد .البته یکمی :w18:
خیلی.....
میمیرم واسه کارای جنایی و جیمز باندی:w08:
خصوصا کارای تحقیقاتی مطالعاتی:w10:
آخرشم مثل ((اسنو دن)) بزاری تو پاچشون:w15:
بدبختا فکر میکردن خیلی شاخ شدن...
یه جوجه مهندس رسوای عالمشون کرد...

mansour.mm20

عضو جدید
زنگنه پس از 8 سال به عسلویه می‌رود

بیژن زنگنه پنج شنبه هفته‌جاری به همراه تعدادی معاونان و مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران برای بررسی آخرین وضعیت پیشرفت اجرایی فازهای در دست اجرای پارس جنوبی به پایتخت گازی ایران سفر می‌کند.

به گزارش پانا نیوز، بیژن زنگنه پنج شنبه هفته‌جاری به همراه تعدادی معاونان و مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران برای بررسی آخرین وضعیت پیشرفت اجرایی فازهای در دست اجرای پارس جنوبی به پایتخت گازی ایران سفر می‌کند.

وزیر نفت در این سفر یک روزه ابتدا با حضور در فاز دوم منطقه ویژه پارس آخرین وضعیت توسعه فاز 12 به عنوان بزرگترین فاز پارس جنوبی را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

بر اساس آخرین گزارش رسمی هم اکنون پیشرفت این مگا پروژه به بیش از 90 درصد افزایش یافته است و حتی مشعل گاز در اولین سکوی بزرگترین فاز پارس جنوبی روشن شده و پیش بینی می‌شود تا پیش از زمستان 1000 میلیون فوت مکعب گاز تولیدی اولین سکوی فاز 12 پارس جنوبی آماده تزریق به شبکه سراسری شود.

همچنین در ادامه این سفر، وزیر نفت از وضعیت پیشرفت اجرایی تعدادی از فازهای 35 ماهه پارس جنوبی همچون طرح توسعه فاز 19، 20 و 21، 22 تا 24 پارس جنوبی بازدید خواهد کرد.

در فاز اول منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس هم برنامه‌های بازدید وزیر نفت به طرح توسعه فاز 15 تا 18 پارس جنوبی متمرکز خواهد شد ضمن آنکه پیش بینی می‌شود در حاشیه این سفر یک روزه بازدیدی از طرح توسعه پتروشیمی‌های کاویان و دماوند هم در دستور کار قرار بگیرد.

وزیر جدید نفت یکی از برنامه‌های اولویت دار خود برای اداره صنعت نفت را توسعه فازهای پارس جنوبی عنوان کرده و یادآور شده است: برای توسعه این میدان مشترک گازی با قطر بهره‌برداری از پنج فاز قدیمی 12، 15 تا 18 در اولویت قرار دارد.

به گزارش مهر، مرداد ماه سالجاری اولین واحد شیرین سازی گاز در فاز 15 و 16 پارس جنوبی راه‌اندازی شد با این وجود هم اکنون ساخت و نصب سکوهای دریایی این مگا پروژه به طور کامل انجام نشده است.

مهمترین مشکل فازهای 15 تا 18 پارس جنوبی تاخیر در حفاری چاه‌های دریایی بوده به طوری‌که دست کم تا چند ماه آینده امکان آماده سازی چاه‌های دریایی این دو مگا پروژه گازی وجود ندارد.

وحیدوحید

عضو جدید
سلام دوستان
دیروز دوستم که پدرش کارمند spgc هست بهم تلفن کرد
گفت واسه دوره آموزشی جم انتخاب شده
باز هم ازش پرسیدم گفتم کی آموزشی شروع میشه؟؟
گفت گفتن شهریورماه

یعنی میخوان همه ی 700 800 نفری که قبول شدن رو توی جم آموزش بدن؟!
معمولا بچه ها رو به چند گروه تقسیم میکنن که احتمالا یه گروه قراره بره جم ;)

3132321

عضو جدید
:surprised: داغونیا.کتاب کجا بود!!
تو طب صنعتی حواست به مصاحبه روانشناسی باشه.اونجا اینطوری حرف نزنی

وحیدوحید

عضو جدید

شما نگران من نباش؛ هر وقت رفتم آموزشی بهت پیغام خصوصی میدم تا خیالت راحت بشه
حالا نمیدونم شما هم طب صنعتی داری یا نه اما اگه داری وقتی رفتی اونجا حواست باشه که جواب تست های روانشناسی رو باید توی پاسخنامه بنویسی و خودت تحویل مسئول مربوطه بدی یه وقت پاسخنامه رو توی صندوق پست نندازی! چون نتایج به صورت پیغام خصوصی فرستاده نمیشه ;)

هادی..

عضو جدید
شما به فکر خودت باش...
آقا وحید سالار سایته
در ضمن یه سر به صفحه آقا بزنین تا بفهمین چیکارست...
هنوز سرشو بالا نیاورده تا بغیر از مابین زانو تا ناف جای دیگه ای رو ببینه....
احتمالا محدودیت سایتو تازه ازش برداشتن...

3132321

عضو جدید
اولا اینجا جای لات بازی نیست
دوما تو خیلی کوچولویی که بخوای نظر بدی
اون موقع که تو به سیب زمینی میگفتی دیبدمینی ما از این کارا میکردیم
سالار کجا بود ! اینجا سالار بازی نیستا.اینجا جای این حرفا و نوچه بازی نیست.تو برو به سالارت بچسب
:w16:

صلوات بلند بفرست

mamad53

عضو جدید
سلام خدمت همه ی بچه های باشگاه. یه سوالی داشتم اگه کسی می تونه راهنماییم کنه ممنون میشم.
من با مدرک کاردانی مکانیک تو پارس جنوبی قبول شدم الان کارشناسیمو هم گرفتم ، می خواستم بدونم میتونم مدرک جدیدمو ارائه بدم یانه؟ باید صبرکنم تو آزمون بعدی شرکت گاز تعدیل مدرک انجام بدم؟

اگه مدرکت از دانشگاههای بدون کنکور باشه باید تو آزمون شرکت کنی والا نه درضمن تاریخ اخذ مدرک کارشناسیتم نباید قبل از روز آزمونی که اخیرا دادی باشه میگن گیر میدن البته اوایل دوره آموزشی مسعول آموزش کامل میاد واسطون توضیحات مبسوت میده

آخرین ویرایش:

jam65

عضو جدید
اقایوووووووووووووووون زشته نا سلامتی ما قشر تحصیل کرده هستیما تموممش کنی
بلند صلوت بفرست

هادی..

عضو جدید
اولا اینجا جای لات بازی نیست
دوما تو خیلی کوچولویی که بخوای نظر بدی
اون موقع که تو به سیب زمینی میگفتی دیبدمینی ما از این کارا میکردیم
سالار کجا بود ! اینجا سالار بازی نیستا.اینجا جای این حرفا و نوچه بازی نیست.تو برو به سالارت بچسب
:w16:

صلوات بلند بفرست

ماشاالله پسر گلم
برو ناهارتو هام کن...
آفرین پسر
قند عسل

jam65

عضو جدید
دوستان عزیز
اقا هادی وحید جان باران عزیز اقای تازه وارد تجدید نظر کنید انشا.. درست میشه

mamad53

عضو جدید
احتمالش هست به خاطر یه سری صرفه جویی ها که اخیرا وزارت نفت باید انجام بده،دوره تو شیراز که عمرا برگزار بشه بخاطر هزینه های سرسام آور دوره گذشته.

وحیدوحید

عضو جدید
شما به فکر خودت باش...
آقا وحید سالار سایته
در ضمن یه سر به صفحه آقا بزنین تا بفهمین چیکارست...
هنوز سرشو بالا نیاورده تا بغیر از مابین زانو تا ناف جای دیگه ای رو ببینه....
احتمالا محدودیت سایتو تازه ازش برداشتن...

ما کوچیک شماییم!
بحث رو ادامه ندیم بهتره؛ یعنی این آقا ارزش بحث نداره

بالا