ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahde1818

عضو جدید
سلام..ممنون از شما دوست عزیز،آقای ایمان معصومی قبلا میگفتن آموزش تکمیلی هیچ امتیازی برای ارتش نداره خیلی تعجب کرده بودم(خواهشا آقای معصومی اطلاعات غلط ندین)
این نکته آخری رو خیلی مهمه من اصلا نشنیده بودم دمت گرم،ممنون آقا مهدی،یعنی من که اصلا خدمت نرفتم و تازه دارم میرم ارشد،برای دوره تکمیلی تو آخرین تابستون برای ارشدم باید اقدام کنم دیگه؟
زمان دوره های تکمیلی کی هست؟شنیدم دوبار درسال هست،در چه تاریخی؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
حالا وقتش رو دقیقا نمی دونم کی برگزار میشه ولی زمانی اقدام کنید که از مدت رفتن به دوره تکمیلی و فرستادن دفترچه بیش از یک سال نگذره

mahde1818

عضو جدید
سلام آقا مهدی ،ممنون از تجاربی که دارین و به ما انتقال میدین،واقعا ممنون.من یه سوال دارم اصلا بسیج عضو نیستم و اصلا نمیدونم سربازی چی هست!!!
یه سوال این که میگین سپاه کد بخورید یعنی سربازیم تو سپاه بیفته یا اموزشیم تو سپاه میفته؟؟یه درخواست دارم میخواستم اگه مشکلی نیست آی دی مسنجر یا نیم باز یا پیج فیس بوک اگه دارین بهم بدین و باهاتون بیشتر در ارتباط باشیم،و دوستان همه ازتون بیشتر استفاده ببرن،ممنون
شما وقتی دفترچه خودتون رو پست می کنید بعد یه مدت یه نامه میاد در خونتون که توی یه قسمتش یگان خدمتی شما مشخصه قبلا فقط کد می زدند و شما باید کد ها رو سرچ می زدی ببینی کجا افتادی اما الان دیگه این طور نیست محل خدمت رو نوشته مثلا نیروی انتظامی اراک یا شهید خاتمی یزد ..... در مورد سوالتون شما هر ارگانی که آموزشی اونجا باشید ادامه خدمتتون هم همون جا هستید مثلا من که آموزشیم سپاه هست ادامه خدمتم هم توی سپاه هست .
fb:mehdi bahri
yahoo:mahde1818

mahde1818

عضو جدید
واقعا ما پسرها چقدر زندگی سختی داریم ... :cry: تا 22 لیسانس، تا 24 ارشد، تا 26 سربازی، تا یه کار هم ( بدون سابقه کار!!!!! ) پیدا کنی و یه مقدار پول جمع کنی 28 تا بخوای هم زن بگیری بهت میگن هیچی نداری و یا مهریه های میلیاردی میخوان از آدم جدیدا هم که جهیزیه رو میندازن رو دوش ما!!! ( همه چیز رو در ایده آل ترین حالت ممکن گفتم!! ) کسی که پارتی نداره لابی کنه مثل من تنها راهش اینه که با خدا لابی کنه ... کاش قبول بشم:crying2:
در زمان ارشد میشه مدت سربازی رو با انجام پروژه واسه نیروی های مسلح یا بنیاد ملی نخبگان کاهش داد یا کلا حذف کرد:).برای اطلاعات بیشتر یه سری به سایت applyabroad.com قسمت سربازی بزنید . اگر بازم مشکلی داشتید از خودم بپرسید;)

Asghar_

عضو جدید
سلام ممنون از اطلاعات در پست های قبلیتون،

ولی من یه سوال دارم الان من رفتم دفاتر بنیاد رو تو سایت دیدم مثلا واسه مازندران تو ساری هستش.ولی هر شهری بنیاد نخبگان داره؟تو سایتش نبود.فقط مراکز استان رو زده بودن اینطوری اگه باشه که خیلی سخته و ادم باید کلی راه رو بره تا باهاشون صحبت کنه!!!ممنون میشم یکی توضیح بده
یاحق

سلام دوستان و آقا مهدی.

آقا اگه درمورد سوال بالای ما اطلاعی داری بگو:)

yohanblack43

عضو جدید
سلام بچه ها من یه سوال دارم.2واحد سمینار که جز واحد های درسی ارشد هست رو چجوری باید پاس کنی؟باید سمینار بدی؟همه دانشجوها میان یا فقط چند تا استاد هستن؟؟در مورد دفاع از پروژه چی؟؟باید چجوری دفاع کنی؟؟فقط چندتا استاد هستن که ازت در مورد پروژه سوال میپرسن ؟؟؟خواهش میکنم جواب بدین.ممنون

mahde1818

عضو جدید
سلام ممنون از اطلاعات در پست های قبلیتون،

ولی من یه سوال دارم الان من رفتم دفاتر بنیاد رو تو سایت دیدم مثلا واسه مازندران تو ساری هستش.ولی هر شهری بنیاد نخبگان داره؟تو سایتش نبود.فقط مراکز استان رو زده بودن اینطوری اگه باشه که خیلی سخته و ادم باید کلی راه رو بره تا باهاشون صحبت کنه!!!ممنون میشم یکی توضیح بده
یاحق
شما شرایط بنیاد ملی نخبگان رو دارید؟
1) معدل لیسانس بالای 17 + یک مقاله معتبر نمایه شده (ISI)
2) معدل لیسانس بالای 16 + فوق لیسانس بالای 17 + یک مقاله معتبر نمایه شده (ISI) مستخرج از پایان نامه + نامه معرفی استاد
(البته اگر معدل کمتر از این مقادیر نیز باشد، با شرط تحصیل در برخی از رشته ها و دانشگاه ها ضریبی از 1.01 تا 1.06 تعلق می گیرد تا معدل موثر حساب گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر از ضریب موثر دانشگاه های مختلف به بنیاد ملی نخبگان واقع در شهر خود مراجعه نمایید. حتی اگر معدل شما با ضریب هم به مقدار لازم نمی رسد، اما در سایر موارد شرایط خوبی دارید، توصیه می شود با مراجعه حضوری به بنیاد در مورد شرایط خود مذاکره نمایید)
3) شاگرد اول ارشد حداقل بین 15 نفر بدون توجه به معدل کارشناسی+یک مقاله معتبر نمایه شده (ISI)مستخرج از پایان نامه + نامه معرفی استاد
4) ثبت اختراع + معدل کل ارشد بالای 15 (یا معدل کنونی ارشد بالای 17)
5) اطلاعات سایر شرایط مثل انجام طرحها و پروژه های تاثیر گذار و . . . را می توانید از سایت بنیاد ملی نخبگان کسب کنید

yohanblack43

عضو جدید
سلام بچه ها من یه سوال دارم.2واحد سوینار که جز واحد های درسی ارشد هست رو چجوری باید پاس کنی؟باید سمینار بدی؟همه دانشجوها میان یا فقط چند تا استاد هستن؟؟در مورد دفاع از پروژه چی؟؟باید چجوری دفاع کنی؟؟فقط چندتا استاد هستن که ازت در مورد پروژه سوال میپرسن ؟؟؟خواهش میکنم جواب بدین.ممنون

mahde1818

عضو جدید
سلام بچه ها من یه سوال دارم.2واحد سوینار که جز واحد های درسی ارشد هست رو چجوری باید پاس کنی؟باید سمینار بدی؟همه دانشجوها میان یا فقط چند تا استاد هستن؟؟در مورد دفاع از پروژه چی؟؟باید چجوری دفاع کنی؟؟فقط چندتا استاد هستن که ازت در مورد پروژه سوال میپرسن ؟؟؟خواهش میکنم جواب بدین.ممنون
دانشجوها هستن .چند تا استاد هم میان - سوال هم می پرسند

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام.حرف شما درسته ولی:
خواستم بگم که شما مگه گرفتن امریه نفت براتون راحته که به این راحتی چندین بار دیدم که میگین امریه نفت بگیرین؟اگه واقعا راحته راهشو به ما هم یاد بدین،باید از کی دنبالش بریم چکارا براش انجام باید بدیم،ممنون میشم:gol::gol::gol::gol::gol: یاحق
به سایت زیر مراجعه کنید اگه شرایطشو داشته باشید و در ضمن پیگیری مداوم داشته باشید گرفتن دور از دسترس نیست
http://eservice.mop.ir/mios/
سلام..ممنون از شما دوست عزیز،آقای ایمان معصومی قبلا میگفتن آموزش تکمیلی هیچ امتیازی برای ارتش نداره خیلی تعجب کرده بودم(خواهشا آقای معصومی اطلاعات غلط ندین)
تکمیلی فقط به درد سپاه می خوره برا ارتش فایده نداره
والا بنده خودم از یکی از اعضای شورای حوزه بسیج محلمون پرسیدم قاعدتا عضو شواری حوزه بسیج باید آدم موثقی باشه نه؟!!!

آخرین ویرایش:

fayyazjahani

عضو جدید
آقا من الان مشکلتون رو حل میکنم :

کسی که بسیج فعال داره اگه آموزش گردان امام حسین رو رفته باشه و اگه محل خدمتش تو سپاه بیوفته دیگه نیاز نیست آموزشی بره و همون آموزش گردان امام حسین همون آموزشی براش حساب میشه و بقیه خدمت سربازیشم خب به میزانی که تو بسیج بودی برات از زمان خدمت کم میشه . یعنی 2 ماه آموزشی + 4 ماه که حداکثرشه . به این ترتیب حد اکثر شما میتونی 6 ماه کسری خدمت بگیرین .

حالا اگه یه نفر تو ارتش نیروی انتظامی بیوفته چی . این افراد علارغم اینکه آموزش گردان امام حسین رو رفتن ولی باز هم باید برن آموزشی و دوره آموزشی رو بگذرونن ولی اینجا فرقش اینه که آموزشی که برای گردان امام حسین دیدن از 2 ماه داخل یگان کم میکنه . تو سپاه 2 ماه آموزشی کم میشد ولی تو بقیه بخش های نظامی باید آموزشی رو بری ولی خب تو یگان کم میشه یعنی عملا فرقی با هم ندارن . و اینجا هم میتونی حداکثر 6 ماه کسری بگیری . در کل خوبی سپاه نرفتن دوره آموزشیه
=======================================================================================================ولی
آقای معصومی هم که پرسیده بودن طرف شاید منظورشو بد رسونده البته اون بخشش که برای ارتش فایده نداره منظورش همون آموزشی بود که باید برن ولی در کل اون 2 ماه کسری محسوب میشه
====================================================================

در ضمن بسیج فعال ربطی به ویزای کانادا نداره آخه چه ربطی دارن به هم . کانادا قوانین خودشو داره در ضمن کانادا که به آرشیو سپاه دسترسی نداره ببینه کی بسیج داره کی نداره اون آقا فکر کنم یه ایراد دیگه داشته خالی بسته :D
تازه سفارت کانادا هم که اصلا به اونا ربطی تداره که سربازه کجا خدمت کرده چون اونجا از مهاجرین کارت پایان خدمت که نمیخوان . تازه عقلشونم میرسه که تو خدمت یگان محل خدمت رو که خودت انتخاب نمبکنب اونجا زورکه هرجا رفتی بایدبری خدمت کنی . اونام استعلام نمیگرم . شکر خدا کانادا سفارتشم تعطیل کرده :D یه کنسول گری بیشتر نیست اونم اینقدر سرش شلوغه که دیگه وقت نمیکنه بیبینه شما کارت بسیج داری این چیزا چیه بخدا ...
===================================================================

دوره تکمیلی گردان امام حسین اصلا تاریخ انقضا نداره خداوکیلی این اطلاعت غلط رو مجبور نیستین به دیگران بدین . بازم میگم گردان امام حسین دوره تکمیلی که برگزار میکنه تاریخ انقضا نداره

اینی که میگم ماله لیسانس هاست :
در ضمن منو که میبینین از سال 81 تو بسیج بودم و از 86 فعال بودم ولی با این حال دوره سربازیمو با مدرک لیسانس و علارغم داشتن همه دوره های بسیج بازهم منو فرستادم نیروی انتظامی . علتش هم اینه که نیروی انتظامی جدیدا اکثر سرباز های لیسانس رو برای تکمیل کادر خودش میگیره و یعنی یه سرباز عملا کار یه کادری رو انجام میده ولی خب حقوقیم پرداخت نمیکنن نامردا . ولی خب اون 6 ماه بسیج سر جاش هست . یه چیز دیگه جدیدا رفتن به سپاه خیلی سخت شده من خودم چندتا پارتی خوب هم داشتم و خواستم نیروی دریایی سپاه شمال بیوفتم ولی با این حال باز هم نشد که نشد .
یه چیز دیگه هم اینه که مسئول پخش کردن سرباز در همه ارگان ها نیروی انتظامیه و معمولا افراد بدرد بخور رو تو کادر خودشون میارن (جدیدا اینطوره ) و هرچی منگله و داغونه میفرستن سپاه و ارتش یعنی اگه رفتین سپاه ارتش جز منگلا حسابتون کردن :D البته این شوخی بود .در کل با مدرک لیسانس سربازی رفتن خیلی چیز بدیه آدم با دیپلم بره ولی با لیسانس نره که مثل من سرباز مرزبانی بشه

آخرین ویرایش:

mori1365

عضو جدید
اینجا رسما شده پایگاه عضو گیری و تبلیغ بسیج دیگه :d:d بچه های تهران و که بکشیم حاضر نیستن به خاطر کسری یا هرچیزی برن عضو بسیج بشن .

mahde1818

عضو جدید
والا بنده خودم از یکی از اعضای شورای حوزه بسیج محلمون پرسیدم قاعدتا عضو شواری حوزه بسیج باید آدم موثقی باشه نه؟!!![/QUOTE]
من از استاد آیین نامه در پادگان پرسیدم که سرهنگ تمام بود گفت تکمیلی بسیج دو ماه از خدمت در ارتش کم می کنه یکی از دوستام هم که الان ارتش داره خدمت می کنه همین اتفاق براش افتاده لطفا روی یه حرف غلط اینقدر اسرار نکن

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه هاااااااااااا سربازی رو فعلا دعوا نکنید سرش من بعنوان یک دختر دارم می گم برای پدرها مهمه که دومادشون سربازی رفته باشه سر شوهر خودم که با افتخار و نیش باز گفت معافی گرفته پدرم کلی سرکوفتش زد!(البته پدر خودم بازنشسته ارتشن شاید واسه همین واخوردن!):biggrin:
حالا جدا از شوخی بیاین گیر بدیم سنجش اعلام کنه روز دقیق نتایجو من دارم خفه میشم دیگه! بیاین پیغام بدین مثل کاری که من کردم شاید نتیجه ای گرفتیم!

mahde1818

عضو جدید
بچه هاااااااااااا سربازی رو فعلا دعوا نکنید سرش من بعنوان یک دختر دارم می گم برای پدرها مهمه که دومادشون سربازی رفته باشه سر شوهر خودم که با افتخار و نیش باز گفت معافی گرفته پدرم کلی سرکوفتش زد!(البته پدر خودم بازنشسته ارتشن شاید واسه همین واخوردن!):biggrin:
حالا جدا از شوخی بیاین گیر بدیم سنجش اعلام کنه روز دقیق نتایجو من دارم خفه میشم دیگه! بیاین پیغام بدین مثل کاری که من کردم شاید نتیجه ای گرفتیم!
عجیبه یه دختر هم پیدا شد مکانیک خونده باشه :lol: رای با اکثریت هست اکثریت هم پسر هستن و مهمترین بحث واسه ما تموم کردن سربازی است:w41:

mori1365

عضو جدید
پدر بزرگوار شما ازون دسته کسایی هستن که مرگ و خوب میدونن ولی برای همسایه اگر برادرتون میخواست بره خدمت باباتون هرکاری میکرد تا معاف شه یا حتی شده یک ماه کسری براش جور کنه من جای دومادتون بودم بی خیال این ازدواج میشدم:biggrin: خدمت چیزی جز تلف کردن وقت و عمر و اننگیزه و انرژی ادم نیست من که ندیدم کسی بعد از خدمت دیگه اون انرژی و شادابی قبل خدمت و داشته باشه نگران نتایجم نباش ارشدتم میگیری بازم میبینی باید ادامه بدی یه دوسال بعد همین جا باز منتظر نتایج دکتری هستی اون وقت چشم بهم میزنی میبینی 30 سالته کل زندگیت فقط شده بود ه انتظار برای نتایج کنکورهات

hssnjfry

عضو جدید
با سلام به دوستان به خبری که هم اکنون به دستم رسید توجه نمایید بدبخت شدیم رفت از سازمان سنجش سوال کردم در مورد معدل و تاثیر اون سوال وپاسخ را براتون قرار میدم

سوال:
باسلام ايا تاثير ۲۰در صد معدل در نتايج اوليه اعلام شده، اعمال شده است يعني رتبه اعلام شده با توجه به تاثیر ۲۰ در صد بوده ویا اینکه تاثیر آن در نتایج نهایی اعمال میشود

پاسخ:
با سلام در نتایج نهایی تاثیر خواهد داشت با تشکر

mori1365

عضو جدید
عنوان درخواست تاثير دادن معدل | ايا معدل در نمره کل و رتبه داده شده در نتايج اوليه تاثير داده شده است
تاريخ ارسال جواب 1392/05/25-13:16
پاسخ با سلام معدل هر داوطلب بیست درصد و به صورت تراز شده بر اساس معدل فارغ التحصیلی، دانشگاه محل تحصیلی، و نمرات اکتسابی در آزمون تاثیر گذار است ولی تفاوتی نمی کند که با ان مدرک بخواهید در چه رشته ای شرکت کنید. معدل با تاثیر مثبت در تولید نمره کل اعمال میشود در صورتی که پس از محاسبه معدل موثر معدل داوطلب از معدل اصلی وی کمتر شود همان معدل اصلی وی ملاک عمل خواهد یود. شایان ذکر است برای گزینش نتایج اولیه معدل تاثیری نداشته اما در تولید نمره کل و رتبه کل معدل موثر اعمال شده است که ملاک گزینش نهایی در انتخاب رشته میباشد. با تشکر

mahde1818

عضو جدید
با سلام به دوستان به خبری که هم اکنون به دستم رسید توجه نمایید بدبخت شدیم رفت از سازمان سنجش سوال کردم در مورد معدل و تاثیر اون سوال وپاسخ را براتون قرار میدم

سوال:
باسلام ايا تاثير ۲۰در صد معدل در نتايج اوليه اعلام شده، اعمال شده است يعني رتبه اعلام شده با توجه به تاثیر ۲۰ در صد بوده ویا اینکه تاثیر آن در نتایج نهایی اعمال میشود

پاسخ:
با سلام در نتایج نهایی تاثیر خواهد داشت با تشکر
فکر کنم اشتباه جواب داده چون درصد های من از دوستم بالاتر بود ولی رتبه اون 200 تا بهتر از من شد معدل اون 19 بود مال من 16

mahde1818

عضو جدید
عنوان درخواست تاثير دادن معدل | ايا معدل در نمره کل و رتبه داده شده در نتايج اوليه تاثير داده شده است
پاسخ با سلام معدل هر داوطلب بیست درصد و به صورت تراز شده بر اساس معدل فارغ التحصیلی، دانشگاه محل تحصیلی، و نمرات اکتسابی در آزمون تاثیر گذار است ولی تفاوتی نمی کند که با ان مدرک بخواهید در چه رشته ای شرکت کنید. معدل با تاثیر مثبت در تولید نمره کل اعمال میشود در صورتی که پس از محاسبه معدل موثر معدل داوطلب از معدل اصلی وی کمتر شود همان معدل اصلی وی ملاک عمل خواهد یود. شایان ذکر است برای گزینش نتایج اولیه معدل تاثیری نداشته اما در تولید نمره کل و رتبه کل معدل موثر اعمال شده است که ملاک گزینش نهایی در انتخاب رشته میباشد. با تشکر
:eek: یعنی تاثیر نداده بودن! حالا معدل 16 رتبه منو بالا میبره یا پایین! :confused:

leila1362

عضو جدید

اگه توی کارنامه های خودتون رو نگاه کنین ستون دوم نمره کل و ستون سوم رتیه کل در سهمیه و ستون سوم رتیه کل بدون سهمیه است. بنابراین معدل در نمره کل و تیه کل در سهمیه که ملاک گزینش نهایی می باشد اینگونه اعمال می شود. منطور از گزینش اولیه رتبه کل بدون سهمیه است. این خیلی واضحه چرا این قدر پیچیده می کنینش؟ اگه نخواد اینطوری باشه پس چرا رتبه دو نفر که در صد های یکی پایین تره بیشتر از اون یکی هست؟ به خاطر اینکه تاثیر معدل توی نمره کل در سهمیه به عنوان یک درس 2 واحدی اعمال شده است. وگرنه خیلی بی معنیه که رتبه یکی با درصد پایین تر از یکی با در صد بیشتر کمتر شده باشه.

Benyamin_NV

اخراجی موقت

کسی که بسیج فعال داره اگه آموزش گردان امام حسین رو رفته باشه و اگه محل خدمتش تو سپاه بیوفته دیگه نیاز نیست آموزشی بره و همون آموزش گردان امام حسین همون آموزشی براش حساب میشه و بقیه خدمت سربازیشم خب به میزانی که تو بسیج بودی برات از زمان خدمت کم میشه . یعنی 2 ماه آموزشی + 4 ماه که حداکثرشه . به این ترتیب حد اکثر شما میتونی 6 ماه کسری خدمت بگیرین .

حالا اگه یه نفر تو ارتش نیروی انتظامی بیوفته چی . این افراد علارغم اینکه آموزش گردان امام حسین رو رفتن ولی باز هم باید برن آموزشی و دوره آموزشی رو بگذرونن ولی اینجا فرقش اینه که آموزشی که برای گردان امام حسین دیدن از 2 ماه داخل یگان کم میکنه . تو سپاه 2 ماه آموزشی کم میشد ولی تو بقیه بخش های نظامی باید آموزشی رو بری ولی خب تو یگان کم میشه یعنی عملا فرقی با هم ندارن . و اینجا هم میتونی حداکثر 6 ماه کسری بگیری . در کل خوبی سپاه نرفتن دوره آموزشیه
=======================================================================================================ولی
آقای معصومی هم که پرسیده بودن طرف شاید منظورشو بد رسونده البته اون بخشش که برای ارتش فایده نداره منظورش همون آموزشی بود که باید برن ولی در کل اون 2 ماه کسری محسوب میشه

در ضمن بسیج فعال ربطی به ویزای کانادا نداره آخه چه ربطی دارن به هم . کانادا قوانین خودشو داره در ضمن کانادا که به آرشیو سپاه دسترسی نداره ببینه کی بسیج داره کی نداره اون آقا فکر کنم یه ایراد دیگه داشته خالی بسته :D
تازه سفارت کانادا هم که اصلا به اونا ربطی تداره که سربازه کجا خدمت کرده چون اونجا از مهاجرین کارت پایان خدمت که نمیخوان . تازه عقلشونم میرسه که تو خدمت یگان محل خدمت رو که خودت انتخاب نمبکنب اونجا زورکه هرجا رفتی بایدبری خدمت کنی . اونام استعلام نمیگرم . شکر خدا کانادا سفارتشم تعطیل کرده :D یه کنسول گری بیشتر نیست اونم اینقدر سرش شلوغه که دیگه وقت نمیکنه بیبینه شما کارت بسیج داری این چیزا چیه بخدا ...

دوره تکمیلی گردان امام حسین اصلا تاریخ انقضا نداره خداوکیلی این اطلاعت غلط رو مجبور نیستین به دیگران بدین . بازم میگم گردان امام حسین دوره تکمیلی که برگزار میکنه تاریخ انقضا نداره

در ضمن منو که میبینین از سال 81 تو بسیج بودم و از 86 فعال بودم ولی با این حال دوره سربازیمو با مدرک لیسانس و علارغم داشتن همه دوره های بسیج بازهم منو فرستادم نیروی انتظامی . علتش هم اینه که نیروی انتظامی جدیدا اکثر سرباز های لیسانس رو برای تکمیل کادر خودش میگیره و یعنی یه سرباز عملا کار یه کادری رو انجام میده ولی خب حقوقیم پرداخت نمیکنن نامردا . ولی خب اون 6 ماه بسیج سر جاش هست . یه چیز دیگه جدیدا رفتن به سپاه خیلی سخت شده من خودم چندتا پارتی خوب هم داشتم و خواستم نیروی دریایی سپاه شمال بیوفتم ولی با این حال باز هم نشد که نشد .
یه چیز دیگه هم اینه که مسئول پخش کردن سرباز در همه ارگان ها نیروی انتظامیه و معمولا افراد بدرد بخور رو تو کادر خودشون میارن (جدیدا اینطوره ) و هرچی منگله و داغونه میفرستن سپاه و ارتش یعنی اگه رفتین سپاه ارتش جز منگلا حسابتون کردن :D البته این شوخی بود .در کل با مدرک لیسانس سربازی رفتن خیلی چیز بدیه آدم با دیپلم بره ولی با لیسانس نره که مثل من سرباز مرزبانی بشه

یعنی دوره تکمیلی انقضا نداره؟؟؟ای بابا اینجا همه دارین یه چیز میگن،تو پست های قبل آقا مهدی گفت تا یک سال اعتبار داره!!!آخر چی شد؟دوره تکمیلی انقضاغ داره یا نه؟خواهشن مطمئن حرف بزنین!

mahde1818

عضو جدید
یعنی دوره تکمیلی انقضا نداره؟؟؟ای بابا اینجا همه دارین یه چیز میگن،تو پست های قبل آقا مهدی گفت تا یک سال اعتبار داره!!!آخر چی شد؟دوره تکمیلی انقضاغ داره یا نه؟خواهشن مطمئن حرف بزنین!
انقضا داره البته فکر می کنم دوسال هست نه یه سال دو تا دوستام بودن که قبلا تکمیلی رو رفته بودن تمام آداب نظامی رو بلد بودن بیچاره ها از دوباره مجبور شده بودن دوباره بیان

nimasareban

عضو جدید

داداش اطلاعاتت در مورد مهاجرت خیلی کمه میتونید این تو گوگل سرچ کنید یا این همه وکیل مهاجرت تو تهران هست ببینید تو سپاه خدمت کردن و عضو بسیج بودن چه ربطی داره حداقل یک سال سرت تحقیق میکنن و کوچکترین شکی هم بکنن رد میشه دوستان بدونن کلا دیدگاهی که کشور های دیگه به سپاه دارن دقیقا مثل دیدگاه ما به طالبان و جندالله القاعده و... هست، من نمیگم سپاه یعنی طالبان و القاعده ولی متاسفانه تحریم هایی که سپاه شده نشون میده دیده اونا همینه؛ مثل کسی میمونه که از افغانستان بخواد بیاد ایران کار کنه بفهمن سربازه طالبان و... بوده! قطعا روش تحقیقات میشه! یعنی چی که
استعلام نمیگرم!!!
! شما وقتی برای تحصیل دو ساله میخواید برید دانشگاه مالک اشتر تمام هستو نیستتو میپرسند چطور ممکنه این چیزها واسه اقامت دائم و امنیت ملی یک کشور مهم نباشه! بعدم چیزه دیگه ای که گفتید پایان خدمته! اونا سربازی رو جز سابقه ی کار شما میدونن و حتی امتیاز هم داره! کی همچین حرفی زده اونا با سربازی کار ندارن!!! من نظر شخصیمو گفتم بلاخره هر کسی نظر خاصی داره شما میتونید عضو بسیج بشید 3 ماه عادی بعدش یک سال فعال هر هفته 2 ساعت در پایگاه یا حوزه فعالیت کنید و طبق قانون جدید مجبورید 1 بار در هفته حلقه صالحین برید و 45 روز تعلیمات نظامی در گردان امام حسین رو ببینید تا که شاید 2 ماه اموزشی نرید!!!

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش اطلاعاتت در مورد مهاجرت خیلی کمه میتونید این تو گوگل سرچ کنید یا این همه وکیل مهاجرت تو تهران هست ببینید تو سپاه خدمت کردن و عضو بسیج بودن چه ربطی داره حداقل یک سال سرت تحقیق میکنن و کوچکترین شکی هم بکنن رد میشه دوستان بدونن کلا دیدگاهی که کشور های دیگه به سپاه دارن دقیقا مثل دیدگاه ما به طالبان و جندالله القاعده و... هست، من نمیگم سپاه یعنی طالبان و القاعده ولی متاسفانه تحریم هایی که سپاه شده نشون میده دیده اونا همینه؛ مثل کسی میمونه که از افغانستان بخواد بیاد ایران کار کنه بفهمن سربازه طالبان و... بوده! قطعا روش تحقیقات میشه! یعنی چی که
استعلام نمیگرم!!!
! شما وقتی برای تحصیل دو ساله میخواید برید دانشگاه مالک اشتر تمام هستو نیستتو میپرسند چطور ممکنه این چیزها واسه اقامت دائم و امنیت ملی یک کشور مهم نباشه! بعدم چیزه دیگه ای که گفتید پایان خدمته! اونا سربازی رو جز سابقه ی کار شما میدونن و حتی امتیاز هم داره! کی همچین حرفی زده اونا با سربازی کار ندارن!!! من نظر شخصیمو گفتم بلاخره هر کسی نظر خاصی داره شما میتونید عضو بسیج بشید 3 ماه عادی بعدش یک سال فعال هر هفته 2 ساعت در پایگاه یا حوزه فعالیت کنید و طبق قانون جدید مجبورید 1 بار در هفته حلقه صالحین برید و 45 روز تعلیمات نظامی در گردان امام حسین رو ببینید تا که شاید 2 ماه اموزشی نرید!!!

لطفا دوستان مستند یه موضوع رو مطرح کنن نه بر اساس حدس و گمان. گذروندن سربازی توی سپاه تا الان برای هیچ کدوم از بچه هایی که اپلای کردن و من میشناسمشون مشکلی بوجود نیاورده. در مورد تکمیلی بسیج اطلاعی ندارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا