استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان خو مرحله آخرتشخیص هویت و انگشت نگاری هست درضمن دوتا فرم تعهد نامه محضری بمن دادند که باید ثبتشون کنم برایکیشون ضامن زیر 40 سال رسمی میخاد چه کنم ؟ خو. 20000000 تعهد بایدم برامسجدسلیمان.تاهفت سال

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقاجان خو مرحله آخرتشخیص هویت و انگشت نگاری هست درضمن دوتا فرم تعهد نامه محضری بمن دادند که باید ثبتشون کنم برایکیشون ضامن زیر 40 سال رسمی میخاد چه کنم ؟ خو. 20000000 تعهد بایدم برامسجدسلیمان.تاهفت سال

خب بده دیگه !! چه کنم نداره !! تازه برو خدارم شاکر باش 20 چوق ازت میگیرن نه مثل ما بیشتر !!

هادی..

عضو جدید
سلام به همگی
یک سری از دوستان این سوال براشون پیش اومده که چرا برای بعضی از کاردانی های مکانیک و برق، سمت آتشنشانی خورده؟
و بعضی هاشون مثل آقا مکانیک خودمون ناراحتن که چرا برای کار فنی سمت نزدن.
باید بگم ناراحت نباش عامووو
وقتی که اونجا رفتید و با سیستم عریض و طویل لوله کشی های بسیار و سنسور ها مکانیکی و الکترونیکی حساس آتشنشانی روبرو شدید...
آنقدر کار تعمیراتی ،فنی ازتون بکشند که خودتون بگید بسه.....
من هنوز تو کف یه نوع از شیرهای اونا موندم که کمی توضیح میدم تا بیشتر بدونید آتشنشانی یعنی چه:
در بعضی نقاط حساس، به دلیل محتمل بودن قطعی برق در آتش سوزی، از یکسری شیرها استفاده میشود که در اثر حرارت آتش، فلز زود گداز داخل آن ذوب میشود و شیر به طریق آن باز میشود...(یعنی خدای ابتکار فنی)
پس مکانیک جان اگه بیوفتی آتشنشانی، خدا برات خواسته...

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان من درمورد دوره آموزش پرسیدم گفتند هروقت مدارکتان کامل شد می فرستیم طهران شمارهتون میده اون موقع آماده دوره آموزشی باشید.

eng_mech

عضو جدید
سلام به برو بچه های قبول شده واسه پارس جنوبی
یه اطلاعاتی میدم شاید به دردتون بخوره
اولا رویه استخدام خیلی کند و بی برنامست و زیاد نگران تحقیقات محلی و این چیزا نباشین طب صنعتی گذرونده باشین حله دیگه،زیادم تو طب صنعتی گیر نمیدن اگه نرفتین تاحالا طب صنعتی نگران نباشید فقط اگه چشماتون خیلی ضعیفه و گیر دادن برین لیزر کنین تمومه.
درضمن طب صنعتی دوسه روزی طول میکشه اگه میخاین سریعتر انجام شه اول صبح اول برین آزمایش ادرار و خون ،واسه چیزای دیگه هم فقط وقت بگیرین و سریع برین تست اعتیاد، که اگه مثل قبل تهران بیمارستان نفت باشه مرکز تست اعتیاد پیاده یه ده دیقه راه بیشتر نیست،توراه تست اعتیاد حسابی آب بخورید که وقتی رسیدید آمادگی داشته باشید!
واسه تحقیقاتم میان محلتون از چنتایی میپرسن ولی اگه قانع نشدن خودتون رو حضوری میخان و یه سری سوالات میپرسن فقط جوگیر نشین بخاین همه چیزو راست بگین (یکی بچه ها معرفت گذاشته بود و راست گفته بود که سیگار میکشه اوناهم ردش کردن).طب صنعتی هم شامل نوارقلب-تست گوش-بیناییو اینجورچیزاس که بیشتر افراد رو هم میفرستن پیش متخصص که اونم گیر زیاد نمیدن(من خودم معافی پزشکی دارم).
ایشالا بعد این تشریفات حدود که معلوم نیست(کارشون سروته نداره)یه پیامک و بعدش نامه دعوت به کار واستون میاد.البته یه تعهد محضری هم هست که باید ارایه بدید فقط حواستون باشه که دفتر خونه پول زیاد ازتون نگیره با یه سی چهل تمن میشه کارو تموم کرد ولی بعضی جاها بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تمن هم پول گرفتن(یکیش خودم که ۲۴۰هزار تمن برام آب خورد) پس حواستون باشه اوا از سر دفتره بپرسین!
دوره اموزشیم یا محمود آباده یا اصفهان و سعی کنین تو این مدت حال روزگار رو ببرید که دیگه اومدین عسلو حسرت نخورید.از دوره زبان سعی کنین استفاده کنید ولی کلن نمرات میگن مهمه ولی الکیه(واسه ما که اینجور بود).
تو دوره آموزشیم چن ماه اول علی الحساب حدود یه تمن میدن بعدشم که اومدین عسلو حساب میکنن بک پی یهو بهتون میدن که حالشو ببرین.
ضریب حقوقم بی اضافه کار واسه اقماری شیفت دوهفته دوهفته ۴/۵ میباشد.
ایشالا که همیشه سالم باشین.
ممنون
معافیت پزشکیتون مربوط به چی بوده منم معافیت پزشکی دارم می شه بدونم؟ مرسی

wood64

عضو جدید
سلام وودی
بیداری
تشکر هارم پر میکنی
ولی صدات درنمیاد پسر؟
سلام هادی جان . مهم همون تشکره دیگه.وقتی شما و مکانیک و رامین و سایر دوستان هستین و به این زیبایی اطلاع رسانی میکنید دیگه من چرا بی جهت تاپیک رو شلوغش کنم؟

هادی..

عضو جدید
سلام هادی جان . مهم همون تشکره دیگه.وقتی شما و مکانیک و رامین و سایر دوستان هستین و به این زیبایی اطلاع رسانی میکنید دیگه من چرا بی جهت تاپیک رو شلوغش کنم؟
سلام
نفرما عزیز
بیشترش صحبت های دوستانست که با وجود دوستان لطفش دوچندان خواهد شد.

هادی..

عضو جدید
سلام دوباره
راستی وودی جان شما اهل خود بندر عباسی دیگه...
چرا نمیری کچلشون کنی؟؟
من اگر بخوام بیام و برگردم راحت یه تومن میوفتم... و الا مطمئن باش الان منطقه 6 تو آموزشی بود:biggrin:

wood64

عضو جدید
سلام دوباره
راستی وودی جان شما اهل خود بندر عباسی دیگه...
چرا نمیری کچلشون کنی؟؟
من اگر بخوام بیام و برگردم راحت یه تومن میوفتم... و الا مطمئن باش الان منطقه 6 تو آموزشی بود:biggrin:

سلام هادی جان.بله من ساکن خود بندرعباسم.
جدای اینکه هر بار که میرم منطقه و بر میگردم 20-30 تومنی باید پیاده شم
مسئولینشم چندان پاسخگو نیستن هر بار که پیگیری کردم صرفا میگن بهتون خبر میدیم بهتون خبر میدیم.تازه همینم به زور میگن:exclaim:.شما میگید چکارشون کنم؟:)w13:جواب میده؟):confused: .

mordabpir

عضو جدید
سلام دوستان
دیروز دوستم که پدرش کارمند spgc هست بهم تلفن کرد
گفت واسه دوره آموزشی جم انتخاب شده
باز هم ازش پرسیدم گفتم کی آموزشی شروع میشه؟؟
گفت گفتن شهریورماه

هادی..

عضو جدید
سلام هادی جان.بله من ساکن خود بندرعباسم.
جدای اینکه هر بار که میرم منطقه و بر میگردم 20-30 تومنی باید پیاده شم
مسئولینشم چندان پاسخگو نیستن هر بار که پیگیری کردم صرفا میگن بهتون خبر میدیم بهتون خبر میدیم.تازه همینم به زور میگن:exclaim:.شما میگید چکارشون کنم؟:)w13:جواب میده؟):confused: .
سلام عزیز
:w13: که جواب نمیده، منظورم :w23::twisted: بود....
من عقیدم بر اینه که همه پاسخ گو هستن...
ولی این گفتن پاسخشون راه داره....
چون با من که تا حالا درست صحبت کردن...
آخرین بار یکشنبه بعد از عید تماس گرفتم و بعد از کلی عید مبارکی و چاغ سلامتی... و گپ و گفت (طرف فکر کرده بود از فامیلاشون هستم) بهش گفتم راستی آقای.... پرونده استخدامی های جدیدتونو چه تاریخی فرستادین برای تهران؟؟ اونم گفت یه چهل روزی میشه.... بعدشم یکم از کابینه و رئیس جمهور حرف زدیم.... و خداحافظی. (طرف اصلا خجالت کشید که بپرسه شما؟؟؟..... چون فکر میکرد صدای رفیق فابریکشو نشناخته:w15:)
البته قبلش گزینش تهرانم زنگ زده بودم و اونم همین تاریخو گفته بود...(اونم طریقه خودشو داشت)

jam65

عضو جدید
سلام عزیز
:w13: که جواب نمیده، منظورم :w23::twisted: بود....
من عقیدم بر اینه که همه پاسخ گو هستن...
ولی این گفتن پاسخشون راه داره....
چون با من که تا حالا درست صحبت کردن...
آخرین بار یکشنبه بعد از عید تماس گرفتم و بعد از کلی عید مبارکی و چاغ سلامتی... و گپ و گفت (طرف فکر کرده بود از فامیلاشون هستم) بهش گفتم راستی آقای.... پرونده استخدامی های جدیدتونو چه تاریخی فرستادین برای تهران؟؟ اونم گفت یه چهل روزی میشه.... بعدشم یکم از کابینه و رئیس جمهور حرف زدیم.... و خداحافظی. (طرف اصلا خجالت کشید که بپرسه شما؟؟؟..... چون فکر میکرد صدای رفیق فابریکشو نشناخته:w15:)
البته قبلش گزینش تهرانم زنگ زده بودم و اونم همین تاریخو گفته بود...(اونم طریقه خودشو داشت)
پس دستت درد نکنه یه زنگ بزن بگو نامه طب صنعتی اقای .... ........ رو بدین زودتر ما رو از نگرانی در بیار:w15::w12:

jam65

عضو جدید
سلام دوستان
دیروز دوستم که پدرش کارمند spgc هست بهم تلفن کرد
گفت واسه دوره آموزشی جم انتخاب شده
باز هم ازش پرسیدم گفتم کی آموزشی شروع میشه؟؟
گفت گفتن شهریورماه
میشه بگی اسم دوست ابوی:w18: چی هست؟؟و همه واسه اموزش اونجا میریم یا یه گروه خاص؟؟

mansour.mm20

عضو جدید
آقایان من از چند جای دیگه هم شنیدم مکان آموزشی ره آوران ماهشهر هست.
یا حداقل یکی از مکانهای آموزشی..
و احتمال بسیار زیاد هم مهر ماه شروع بشه آموزشی

jam65

عضو جدید
آقایان من از چند جای دیگه هم شنیدم مکان آموزشی ره آوران ماهشهر هست.
یا حداقل یکی از مکانهای آموزشی..
و احتمال بسیار زیاد هم مهر ماه شروع بشه آموزشی
منصور فعلا ما بوشهریا انگار باید اخرین گروه بریم طب صنعتییییییییییی
دیگه واقعا این نامه ندادنشون رفته رو اعصابم حسابی:exclaim::w46:

mansour.mm20

عضو جدید
منصور فعلا ما بوشهریا انگار باید اخرین گروه بریم طب صنعتییییییییییی
دیگه واقعا این نامه ندادنشون رفته رو اعصابم حسابی:exclaim::w46:

توکلت بخدا باشا.
مو که 20هزار تمن نذر شازاده ابریم کردومه که آخرش خوب بشه و به شغلی که دوسداریم برسیم:biggrin:
بقیش مهم نیست حالا 2هفته دیگه هم صبر میکنیم

smurf_boy

عضو جدید
سلام دوستان و همکاران اینده
از همتون به خاطر مطالب مفیدتون و اطلاعاتتون ممنونم
ان شاالله بتونم تو شرکت جبران کنم
من از صفحه 200 تا الان با شما بودم و از پستاتون کلی استفاده کردم بازم تشکر:gol::gol::gol::gol::w36:

3132321

عضو جدید
سلام دوستان
هرکی خواست پیام خصوصی بده تا شماره برای پیگیری گزینش و نامه طب صنعتی رو بهش بدم .

آخرین ویرایش:
بالا