استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

mordabpir

عضو جدید
واقعا خجالت بکش رامین
ازت انتظارای بیشتر از این بود
بچه ها رو اومدی راهنمایی کنی دستپاچه کردی
هوش هیجانیت خیلی ضعیفه

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا خجالت بکش رامین
ازت انتظارای بیشتر از این بود
بچه ها رو اومدی راهنمایی کنی دستپاچه کردی
هوش هیجانیت خیلی ضعیفه
ببخشیییین؟!!!!! :eek:
انتظار؟!!
دستپاچه؟!!
هوش هیجانی؟!!
شما اخوی حالت خوبه ؟ مشکلی چیزی نداری؟!! از چیزه دیگه ناراحتی فکر کنم :razz:

من رونده کاره دوستانم رو سریع کردم تا بدونن اول کجاها برن و چجوری اقدام کنن تا زودتر کارشون حل بشه و طی 2 روز برگردن و نشه 3 روز ! حالا شما از چی زورت گرفته خدا داند !!
من اگر اینارو نگفته بودم خیلی ها این اشتباهات زیر رو میکردن:

- جواب آزمایش رو 48 ساعت بعد زده و شما اگر اینو ندونین که 24 ساعت بعد هم میتونین با رایزنی کردن جواب رو بگیرین مجبور میشین 48 ساعت صبر کنین و یه روز هم بیشتر تهران بمونین که برای بعضی ها هزینه برداره و یا مرخصی کم دارن.

- رادیولوژی بتون میگه فردا ساعت 13 بیاین جواب رو بگیرین اما احتیاجی نیست صبر کنین ساعت 13 برین بگیرین ! خودشون صبح همون روز میفرستن به طب صنعتی.

- ازمایش اعتیاد پول نقد ببرن به مشکل بر میخورن و کارت لازمه حتما وگرنه ازتون نمیگیرن !

- بعضی ها نمیدونستن بیضه ها معاینه میشه اما حالا میدونن و حداقل یه شیو قبلش انجام میدن :D

- خیلی ها برنامه ریزی میکنن همون ساعت 7 صبح میرن دفتره گاز اما حالا میدونن اگه زودترم برن کارشون زودتر انجام میشه و خیلی جلو میوفتن.

- و خیلی چیزهای دیگه....
شما مرداب پیر باید از من ممنون هم باشی که با خستگی که امروز داشتم و از راه رسیده بودم اومدم کلی وقت گذاشتم براتون اینارو نوشتم. درواقع من از شما انتظار نداشتم که اینجور سطحی و کوته بین و تنگ نظر باشی !!!

vahidmanu

عضو جدید
سلام
من هم امروز کارای روز اول طب صنعتی رو انجام دادم. توضیحات رامین کافی و درست بود بجز اون قسمت تست اعتیاد، که رامین میگفت دستشویی دوربین نداره ولی داشت، بالا گوشه سمت چپ!
دیروز اصفهانیها بودند و امروز همه دعوت شده ها ترک بودند. روزهای اول هم احتمالا نوبت تهران و کرج بود. خلاصه در طول طب صنعتی تعداد زیادی از همشهری ها و هم استانی هاتون رو خواهید دید.

هادی..

عضو جدید
خب وحید هم قبل از من میتونست توضیح بده کامل چون همه چیزو تو جریان قرار گرفت اما حالا واسه اونا که نرفتن و نمیدونن میگم:

اولا ساعتی که گفتن رو یک ساعت زودتر برین اگر 7 نوشته 6 جلو دره دفتره گاز توی هویزه باشین. چون واسه من که 6:20 اومدن و کارم زودتر راه افتاد. امروز همه انگار اصفهانی بودیم ! حدود 12 نفر فکر کنم بودیم از اصفهان .
همه نامه هارو از دفتره گاز گرفتیم و زود آژانس گرفتیم توی خیابان سرهنگ سخایی طب صنعتی شرکت نفت مشخصه اونجا میرین نامه رو میدین دبیر خونه و صداتون میزنن تک تک و 5 تا عکس ازتون میگیرن و بتون فرم ها و پوشه میدن. روبروی همین طب صنعتی درمانگاه تخصصی شرکت نفت است که میرین تند و سریع تمام قسمت ها نوبت میگیرین و همه نوبت هارو جمع میکنین تا داشته باشین. یکی اپتیک یکی ادیومتری یکی رادیولوژی یکی هم آزمایش بعد تک تک اینارو هرکدوم زودتر نوبتش رسید میرین و پزشک براتون نتیجه رو تو یکی از فرم ها مینویسه و بتون میده . همه رو تا حدود 10 میتونین برین و تمام کنین.
رادیولوژِی از سینه بتون میگه که ساعت 13 بیاین و زودتر امکان نداره . اما چرت میگه :D من و یکی از دوستام 11 رفتیم گفتیم گناه داریم تا 13 صبر کنیم اونم ازمون همون موقع گرفت .
البته همون ساعت 10 که کاراتون رو کردین اول برین ساختمان طب صنعتی دوباره و اونجا تست اسپیرومتری و نوار قلب ازتون میگیرن طبقه دوم . که اینم نیم ساعت طول میکشه یا کمتر.
بعد اینو که تمام کردین زود وسیله جور کنین برین مکان عدم اعتیاد که بتون برگه اش رو دادن و جاش توش نوشته شده کجاست. اونجا ازتون 21 تومن پول میگیرن که (حتما) باید کارت داشته باشین و نقد نمیشه داد !! سره این من خیلی اذیت شدم ! کارت هم چندتا ببرین چون ظاهرا ملت یا ملی رو قبول نمیکنن یادم نیست کدوم !
قبل از رفتن هم اب بخورین حسابی تا کمبود ادرار نداشته باشین :biggrin:
کسی نگاه نمیکنه و دوربین هم انگار نداشت اصلا !
بعد جواب رو لازم نیست پیگیر بشین خودشون فردا صبح زود فرستادن طب صنعتی .
بعد از تست اعتیاد برگردین همون حدود 11 اینا برین رادیولوژِی و صحبت کنین شاید ازتون زود بگیره مثل من.
در نهایت تا اینجا کارتون تمام شد برین ناهار بخورین و استراحت کنین تا فردا صبح ساعت 8 برین درمانگاه اول جواب آزمایش خون رو بگیرین زود ببرین طب صنعتی تحویل بدین. جواب اعتیاد و رادیولوژی رو خودشون دارن از قبل.
بعد هم طبقه سوم میرین دکتر جواب ها رو کامل میبینه و نظرش رو میده و لخت هم میشین یه نظر نگاه میکنه و میگه پاشو بپوش .
زود تمام میشه فرمالیته است یجورایی !! بعد هم پرونده رو میرین همکف میدین پذیرش و با خانوم که اونجاست خداحافظی میکنین و ضمنا دعوا هم نمیکنین باش (مثل وحید) :D
فقط ازش بپرسین نتیجه و جواب و بقیه مراحل استخدام رو کی باید پیگیر بشه ! خودشون اطلاع میدن یا ما زنگ بزنیم مرتب!؟!! اینو من درست نپرسیدم شماها بپرسین حتما و اینجا اعلام کنید.
.
.
.
آهان ضمنا دوتا چیز دیگه یادم اومد: تعهد رو دارن گرون میکنن قبلا 20 تومن بوده یارو گفت فعلا صبر کردیم تا نرخ جدید اعلام بشه و بعد بگیم تعهد محضری بدین!
و یکی دیگه هم اینکه سمت هامون فعلا همه نوبتکاره ارشد بهره برداری خورده .
سلام رامین جان
سلامت باشی
ببخشید دیگه، نبودی، با بچه ها راجع به طب صنعتی طنز نویسی میکردیم...
وقت کردی یه نگاه بنداز...
خوشحال میشم اگه تشکر شما رو زیرش ببینم.
.
راستی یادم رفت... راجع به اونجایی که گفتی ((لخت هم میشین)) منظورت چی بود؟؟
یعنی تا چه حد لخت؟:w18:

vahidmanu

عضو جدید
انتظار؟!!
دستپاچه؟!!
هوش هیجانی؟!!

من رونده کاره دوستانم رو سریع کردم تا بدونن اول کجاها برن و چجوری اقدام کنن تا زودتر کارشون حل بشه و طی 2 روز برگردن و نشه 3 روز ! حالا شما از چی زورت گرفته خدا داند !!

- جواب آزمایش رو 48 ساعت بعد زده و شما اگر اینو ندونین که 24 ساعت بعد هم میتونین با رایزنی کردن جواب رو بگیرین مجبور میشین 48 ساعت صبر کنین و یه روز هم بیشتر تهران بمونین که برای بعضی ها هزینه برداره و یا مرخصی کم دارن.

- رادیولوژی بتون میگه فردا ساعت 13 بیاین جواب رو بگیرین اما احتیاجی نیست صبر کنین ساعت 13 برین بگیرین ! خودشون صبح همون روز میفرستن به طب صنعتی.

- ازمایش اعتیاد پول نقد ببرن به مشکل بر میخورن و کارت لازمه حتما وگرنه ازتون نمیگیرن !

- بعضی ها نمیدونستن بیضه ها معاینه میشه اما حالا میدونن و حداقل یه شیو قبلش انجام میدن :D

- خیلی ها برنامه ریزی میکنن همون ساعت 7 صبح میرن دفتره گاز اما حالا میدونن اگه زودترم برن کارشون زودتر انجام میشه و خیلی جلو میوفتن.

- و خیلی چیزهای دیگه....
شما مرداب پیر باید از من ممنون هم باشی که با خستگی که امروز داشتم و از راه رسیده بودم اومدم کلی وقت گذاشتم براتون اینارو نوشتم. درواقع من از شما انتظار نداشتم که اینجور سطحی و کوته بین و تنگ نظر باشی !!!

آقا رامین، خداییش تابلو هستش که طرف شوخی کرده و درواقع خواسته بگه دمت گرم ولی یه مقدار لحن تشکرش مردانه بود>:)
لازم نبود اینقدر از کوره در بری و متن به این بلندی تایپ کنی!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحید خان من اشاره ای از شوخی توش ندیدم راستش ! اگر میدیدم عمرا ناراحت میشدم ! اتفاقا خیلی با جنبم اما خودت حساب کن از راه بیای هنوز دوش نگرفته و خسته برا بقیه وقت بزاری که شاید یکی فردا میخواد بره کارش زودتر تو چرخه بیوفته . اونوقت متهم بشی به .... ! هیچی اصلا بیخیال . ما رفتیم بخوابیم شب همگی خوش.

هادی..

عضو جدید
انتظار؟!!
دستپاچه؟!!
هوش هیجانی؟!!

- و خیلی چیزهای دیگه....

دوستمون انتظار داشتن بجاش آزمایشم میدادی و احیانا عوضش تعهد محضری هم پر میکردی.....
البته اگر کارم میکردی و ماه به ماه حقوقشو میریختی به حسابش... بد نبود
.
راست میگه دیگه
حق با اونه
چرا وظیفتو انجام نمیدی؟:exclaim:

vahidmanu

عضو جدید
یه نکته مهم و جالب که گفته نشده:
انشاالله که رفتین هویزه تا معرفینامه بگیرین، رو معرفینامه سمت سازمانی افراد را هم مشخص کرده، مثلا واسه من نوشته بود کارشناس تعمیرات مکانیک. واسه یه بنده خدایی که فوق دیپلم مکانیک داشت نوشته بود "افسر آتشنشانی" بعد طرف کلی استرس گرفته بود.
دیروز واسه چند تا از مهندسان شیمی اصفهانی، محل خدمت را هم مشخص نوشته بود مثلا بهره بردار ارشد فاز 2
ولی واسه امروزی ها از این خبرا نبود

هادی..

عضو جدید
انشاالله که رفتین هویزه تا معرفینامه بگیرین، رو معرفینامه سمت سازمانی افراد را هم مشخص کرده، مثلا واسه من نوشته بود کارشناس تعمیرات مکانیک. واسه یه بنده خدایی که فوق دیپلم مکانیک داشت نوشته بود "افسر آتشنشانی" بعد طرف کلی استرس گرفته بود.
دیروز واسه چند تا از مهندسان شیمی اصفهانی، محل خدمت را هم مشخص نوشته بود مثلا بهره بردار ارشد فاز 2
واای نگووو
چه کیفی میکنه اون آتشنشانیه..
خدایی کار اونا فقط خوابیدن زیر کولر
بسکتبال بازی کردن
و دوش گرفتنه...
گه گاهم یه مانور اجرا میکنن که بهشون اضافه حقوق و فوقالعاده ماموریت بدن
ببخشید یادم رفت... کارشونم 12- 24 که باعث میشه حقوقش بالا بره.

mordabpir

عضو جدید
انتظار؟!!
دستپاچه؟!!
هوش هیجانی؟!!

- و خیلی چیزهای دیگه....

بخدا داشتم اول باهات شوخی میکردم و دوم با زبون بی زبونی ازت تشکرمیکردم داداش
یه وقت ناراحت نشی رفیق خوب
مواظب خودت باش
انشاله من و همه بچه ها خوبیات رو جبران کنیم

vahidmanu

عضو جدید
واای نگووو
بسکتبال بازی کردن
و دوش گرفتنه...

شما امروز طب نداشتین؟ قاعدتا باید امروز می بودین!

mansour.mm20

عضو جدید

خدا بهم رحم کنه منم کاردان مکانیکم.
حالا مارو بفرستن تو آتشنشانی؟
من که عمرا زیر بار این ذلت نمیرم:biggrin: ...
جدی انصراف میدم

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخدا داشتم اول باهات شوخی میکردم و دوم با زبون بی زبونی ازت تشکرمیکردم داداش
یه وقت ناراحت نشی رفیق خوب
مواظب خودت باش
انشاله من و همه بچه ها خوبیات رو جبران کنیم

خدا بگم چیکارت کنه :) اولش شک کردم بت اخه میدونستم از این اخلاقا نداری واسه همین خداییش شک کردم اول
;) چاکریم

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا بهم رحم کنه منم کاردان مکانیکم.
حالا مارو بفرستن تو آتشنشانی؟
من که عمرا زیر بار این ذلت نمیرم:biggrin: ...
جدی انصراف میدم

مهم:

سمت ها تغییر میکنه و اونی نیست که تو برگه نوشتن . این موضوع سکرته و فعلا پخشش نکنین لطفا.

mansour.mm20

عضو جدید
واای نگووو
بسکتبال بازی کردن
و دوش گرفتنه...

من یک سال دیگه لیسانس میگیرم
بعد تو آتشنشانی اصلا علاقه ندارم..
من یا بهره بردار یا تعمیرات...
وگرنه انصراف میدم

mansour.mm20

عضو جدید
مهم:

سمت ها تغییر میکنه و اونی نیست که تو برگه نوشتن . این موضوع سکرته و فعلا پخشش نکنین لطفا.

مطمنی تاغیر میکنه رامین جان؟
آخه مکانیک چه ربطی به آتشنشانی داره...
من به کار فنی علاقه دارم...
خدا کنه قسمت علایق تو آزمون روانشناختی کار خودشو بکنه...

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمنی تاغیر میکنه رامین جان؟
آخه مکانیک چه ربطی به آتشنشانی داره...
من به کار فنی علاقه دارم...
خدا کنه قسمت علایق تو آزمون روانشناختی کار خودشو بکنه...
تا حدی بله مطمئنم. فعلا اونا رو موقت زدن تا از وزارت بتونن جواز نیرو بگیرن و احتمال تغیرات بعد از استخدام هست

هادی..

عضو جدید
من یک سال دیگه لیسانس میگیرم
بعد تو آتشنشانی اصلا علاقه ندارم..
من یا بهره بردار یا تعمیرات...
وگرنه انصراف میدم
خب من که با این اخلاقت عشق میکنم....
حالا اگه از این عشق آتیش گرفتم، تو باید آتشنشان باشی تا خاموش کنی...(جملاتی که بیشتر برای خر کردن جنس مقابل بکار میره)

حالا گذشته از شوخی...
از این حرف ها نزن.
میری اونجا، حتی آتشنشانی... و بعد میبینی 1000 نفر هستن که اصرار میکنن تا درون سازمانی جابه جا بشین.

imdavood

عضو جدید
خب وحید هم قبل از من میتونست توضیح بده کامل چون همه چیزو تو جریان قرار گرفت اما حالا واسه اونا که نرفتن و نمیدونن میگم:

اولا ساعتی که گفتن رو یک ساعت زودتر برین اگر 7 نوشته 6 جلو دره دفتره گاز توی هویزه باشین. چون واسه من که 6:20 اومدن و کارم زودتر راه افتاد. امروز همه انگار اصفهانی بودیم ! حدود 12 نفر فکر کنم بودیم از اصفهان .
همه نامه هارو از دفتره گاز گرفتیم و زود آژانس گرفتیم توی خیابان سرهنگ سخایی طب صنعتی شرکت نفت مشخصه اونجا میرین نامه رو میدین دبیر خونه و صداتون میزنن تک تک و 5 تا عکس ازتون میگیرن و بتون فرم ها و پوشه میدن. روبروی همین طب صنعتی درمانگاه تخصصی شرکت نفت است که میرین تند و سریع تمام قسمت ها نوبت میگیرین و همه نوبت هارو جمع میکنین تا داشته باشین. یکی اپتیک یکی ادیومتری یکی رادیولوژی یکی هم آزمایش بعد تک تک اینارو هرکدوم زودتر نوبتش رسید میرین و پزشک براتون نتیجه رو تو یکی از فرم ها مینویسه و بتون میده . همه رو تا حدود 10 میتونین برین و تمام کنین.
رادیولوژِی از سینه بتون میگه که ساعت 13 بیاین و زودتر امکان نداره . اما چرت میگه :D من و یکی از دوستام 11 رفتیم گفتیم گناه داریم تا 13 صبر کنیم اونم ازمون همون موقع گرفت .
البته همون ساعت 10 که کاراتون رو کردین اول برین ساختمان طب صنعتی دوباره و اونجا تست اسپیرومتری و نوار قلب ازتون میگیرن طبقه دوم . که اینم نیم ساعت طول میکشه یا کمتر.
بعد اینو که تمام کردین زود وسیله جور کنین برین مکان عدم اعتیاد که بتون برگه اش رو دادن و جاش توش نوشته شده کجاست. اونجا ازتون 21 تومن پول میگیرن که (حتما) باید کارت داشته باشین و نقد نمیشه داد !! سره این من خیلی اذیت شدم ! کارت هم چندتا ببرین چون ظاهرا ملت یا ملی رو قبول نمیکنن یادم نیست کدوم !
قبل از رفتن هم اب بخورین حسابی تا کمبود ادرار نداشته باشین :biggrin:
کسی نگاه نمیکنه و دوربین هم انگار نداشت اصلا !
بعد جواب رو لازم نیست پیگیر بشین خودشون فردا صبح زود فرستادن طب صنعتی .
بعد از تست اعتیاد برگردین همون حدود 11 اینا برین رادیولوژِی و صحبت کنین شاید ازتون زود بگیره مثل من.
در نهایت تا اینجا کارتون تمام شد برین ناهار بخورین و استراحت کنین تا فردا صبح ساعت 8 برین درمانگاه اول جواب آزمایش خون رو بگیرین زود ببرین طب صنعتی تحویل بدین. جواب اعتیاد و رادیولوژی رو خودشون دارن از قبل.
بعد هم طبقه سوم میرین دکتر جواب ها رو کامل میبینه و نظرش رو میده و لخت هم میشین یه نظر نگاه میکنه و میگه پاشو بپوش .
زود تمام میشه فرمالیته است یجورایی !! بعد هم پرونده رو میرین همکف میدین پذیرش و با خانوم که اونجاست خداحافظی میکنین و ضمنا دعوا هم نمیکنین باش (مثل وحید) :D
فقط ازش بپرسین نتیجه و جواب و بقیه مراحل استخدام رو کی باید پیگیر بشه ! خودشون اطلاع میدن یا ما زنگ بزنیم مرتب!؟!! اینو من درست نپرسیدم شماها بپرسین حتما و اینجا اعلام کنید.
.
.
.
آهان ضمنا دوتا چیز دیگه یادم اومد: تعهد رو دارن گرون میکنن قبلا 20 تومن بوده یارو گفت فعلا صبر کردیم تا نرخ جدید اعلام بشه و بعد بگیم تعهد محضری بدین!
و یکی دیگه هم اینکه سمت هامون فعلا همه نوبتکاره ارشد بهره برداری خورده .
سلام آقا رامین خسته نباشید .
خیلی ممنون از اطلاع رسانیتون .
ان شاا... تو شادی هاتون جبران کنیم.;)

هادی..

عضو جدید
از این لحاظ می گم که امروز نوبت ترک ها بود. شما مگه اردبیلی نیستی؟
چرا عزیز
هستم
ولی پارس جنوبی نیستم.
منطقه ششم
که هنوز گزینشمون تموم نشده...
الان مثل کسی میمونم که با شکم گرسنه داره جلوی کبابی، کسایی که دارن کباب میخورنو تماشا میکنه...

وحیدوحید

عضو جدید

ضمنا دعوا هم نمیکنین باش (مثل وحید) :D
.
مرسی واسه توضیحات کاملت رفیق
بهت گفتم که چیزی نمیگم تا خودت بیای و همه چیزو درست حسابی بگی :)
بچه ها قسمت پذیرش یه خانومی هست که موهاشو رنگ کرده. این زنه خیلی خره! من فکر کنم دوباره 30ام که رفتم باهاش یه بار دیگه دعوام بشه :D

هادی..

عضو جدید
بچه ها قسمت پذیرش یه خانومی هست که موهاشو رنگ کرده. این زنه خیلی خره! من فکر کنم دوباره 30ام که رفتم باهاش یه بار دیگه دعوام بشه :D
حالا چی شده بود وسط دعوا رنگ موهاشو دید میزدی؟؟؟؟:smile:
میخواستی به برادران حراست بگی، آقا این حجاب نداره.... و اولین زیرآب کارمندیتو میزدی:biggrin:

هادی..

عضو جدید
راستی عزیز
30 ام برای چی میری؟

وحیدوحید

عضو جدید
حالا چی شده بود وسط دعوا رنگ موهاشو دید میزدی؟؟؟؟:smile:
میخواستی به برادران حراست بگی، آقا این حجاب نداره.... و اولین زیرآب کارمندیتو میزدی:biggrin:

تنها مشخصه ای که میشد فرقش رو با اون یکی بفهمید همین رنگ مو بود و گرنه حجابش از نظر من مشکلی نداشت ;)
رامین رفت مدارکش رو تحویل داد بعد پرسید که نتایج میاد در خونه یا اینکه باید خودمون پیگیری کنیم اما اون خانومی که مدارک رو گرفت جواب درست حسابی نداد. بعد دوباره من رفتم بپرسم تا یه نتیجه درست بگیریم؛ وقتی من رفتم اون خانوم داشت با تلفن صحبت میکرد و اون بداخلاقه هم اون ته نشسته بود، من صبر کردم صحبت اون خانوم تموم بشه و وقتی خدافظی کرد (هنوز گوشی دستش بود) سوالمو پرسیدم بعد اونی که اون ته بود خودشو نخود کرد و با یه لحن بدی گفت واستا تلفنش
تموم بشه بعد سوالتو بپرس که منم قاطی کردم و گفتم منم همین کارو کردم، بعدش هم یه کم جر و بحث شد و اون خانومی که جلو نشسته بود نذاشت دعوا کش پیدا کنه و تموم شد :)

بالا