.::کمک و راهنمایی به دانشجویان IT برای پیشرفت در این رشته::.

Mohandes*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
میخواستم بدونم که iT دانشگاه های آزاد و سراسری اونقدر کیفیت آموزشیشون با هم فرق میکنه که ارزش داشته باشه دوباره کنکور بدم؟
من الان تو دانشگاه آزاد دماوند درس میخونم و دو ترمو گذروندم(کارشناسی). شدیدا دلم میخواد دانشگاه های سراسری تهران درس بخونم و توانایی قبول شدنشو دارم. ولی پارسال که کنکور دادم یه سری مشکلات باعث شد نتونم کنکورو خوب بدم و تو داشگاه آزاد محل سکونت خودم به راحتی قبول شدم. ولی الان میخوام جبران کنم. لطفا نظرتونو بگید. ارزش داره یه سال وقت بذارم واسه کنکور بخونم دوباره یا همینو ادامه بدم؟ :( در ضمن من عاشق رشتم هستم.
سلام
به نظر من کارشناسیتو تو دانشگاه خودت ادامه بده و سعی کن ارشدتو دانشگاه دولتی بخونی.
این بهتره ...الان دیگه معدل مهمه.سعی کن معدلت بالا باشه
موفق باشی:)

yasi70

عضو جدید
سلام دوستان. من تو دانشگاه آزاد دماوند IT میخونم. الان دو ترمو گذروندم اما از دانشگاهو سطح علمیش راضی نیستم. و به یه سری دلایل دیگه هم شدیدا تو این فکرم که دوباره کنکور بدم و دانشگاه سراسری شرکت کنم.
مطمئنم که تواناییشو دارم که تو دانشگاه های سراسری تهران قبول بشم. ولی سوالم اینجاس که دانشگاه سراسری ارزششو داره که یه سال دوباره به شدت درس بخونم و دانشگاه آزادو نصفه ول کنم؟ البته قصد دارم اگه خواستم کنکورو دوباره بدم دانشگاه
آزاد رو هم تا زمانی که مطمئن نشدم قبول شدم یا نه ادامه بدم.
بعضی دوستان بهم گفتن بیخیال شو و همین جا بخون مدرکتو بگیر اما مدرک برای من اهمیت نداره.سطح علمی دانشگاه و شوق شور دانشجو ها و استاد برای یاد گرفتن و یاد دادن و چیزی که یاد میگیرم برام خیلی مهمه که توی دانشگاه الانم ارضام نمیکنه.:(

لطفا راهنماییم کنید تا بالاخره بتونم تصمیم قطعیمو بگیرم و از تو این دوراهی بیرون بیام

سلام
دوستان تو بقیه پستا خیلی جامع جواب دادن
ولی سطح علمی به دانشگاه آزاد یا سراسری ربطی نداره البته نظر شخصیه منه
با این حال اگه سطح علمی براتون مهمه بستگی داره کجا قبول بشین
موفق باشین

soft87

عضو جدید
مقالات علمی فناوری اطلاعات

مقالات علمی فناوری اطلاعات

سلام به همه دوستان،
من تازه تو این سایت عضو شدم و امیدوارم که بتونم چیزای جدیدی اینجا کنار شما یاد بگیرم .

من دنبال مقاله های فناوری اطلاعات هستم، دوست دارم هر روز راجع به مباحث اصلی رشته ام مطالعه داشته باشم. خب تو سایت های ایرانی خیلی دنبال مقالات مختلف گشتم ، تو هر کدومشون تک وتوک یه چیزایی پیدا کردم اما بیشترشون یا ناقص بودن یا نظر شخصیشون رو توش دخیل کرده بودن. یعنی خیلی علمی به نظر نمیومدن طوری که حتی واسه تحقیق دانشگاهی هم بشه بهشون اتکا کرد و جلوی استاد معتبر ارائشون داد.
سایت های خارجی کامل تر هستن اما چون زبان انگلیسیم زیاد خوب نیست خیلی نمیتونم مطالبی رو که دوست دارم دنبال کنم، ترجمشون هم خیلی وقت گیره طوری که دیگه علاقمو به مطالعه و دنبال کردن مطالب از دست میدم.

گفتم از شماها که حرفه ای تر هستید بپرسم شاید بتونید کمکم کنید یعنی امیدوارم که اینطور باشه.
منتظر معرفی سایت ها و مقالاتتون هستم.
پیشاپیش ممنون از همه:smile:

SArA NaZ

عضو جدید
سلام دوست عزیز، خوش اومدین.
من نمیدونم دقیقاً دنبال مقالات IT با چه موضوعی هستین.ولی اگه دنبال مقالاتی هستین که کاملاً علمی باشن و طبق گفته تون نظر شخصی شون را دخیل نکرده باشن، من لینک زیر رو بهتون معرفی میکنم . چون مقالات این سایت با منبع و مرجع علمی معتبر تو سایت قرار گرفته و نشون میده که نویسنده هاش با تحقیق و مطالعه مقالات رو تهیه کردن. درساشون هنوز کامل نیست ولی چندتایی هم که تو سایت هست خیلی دقیق نوشته شدن.
سایت کاوش آی تی

nikaaaaa

عضو جدید
منم به کاوش آی تی سر زدم
مقالات علمی و معتبری داره
ممنون از راهنماییت SArA NaZ

hasti.sunface

عضو جدید
سلام
دوستان تو بقیه پستا خیلی جامع جواب دادن
ولی سطح علمی به دانشگاه آزاد یا سراسری ربطی نداره البته نظر شخصیه منه
با این حال اگه سطح علمی براتون مهمه بستگی داره کجا قبول بشین
موفق باشین

واقعا ربطی نداره؟!!!!!!!!!!!! ممنون که نظرتو گفتی yasi عزیز :) شما هم موفق باشید

hasti.sunface

عضو جدید
سلام
به نظر من کارشناسیتو تو دانشگاه خودت ادامه بده و سعی کن ارشدتو دانشگاه دولتی بخونی.
این بهتره ...الان دیگه معدل مهمه.سعی کن معدلت بالا باشه
موفق باشی:)

ممنون که نظرتو گفتی mohandese عزیز. ارشد رو که حتما تمام سعیمو میکنم. راستش به نظر خودم نمره و معدل و کاری که تو دانشگاه آزاد انجام میشه
با سراسری خیلی فرق میکنه و البته کسی که معدلش بالاست حتما به ابن معنی نیست که سوادشم بالاست. من مشکلم با همین یه تیکه ی سواده. به نظر شما سطح سواد دانشگاه سراسری بالاتر از آزاده یا فرقی نمیکنه؟
باز هم ممنونم از اینکه جواب دادید:heart:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
ممنون که نظرتو گفتی mohandese عزیز. ارشد رو که حتما تمام سعیمو میکنم. راستش به نظر خودم نمره و معدل و کاری که تو دانشگاه آزاد انجام میشه
با سراسری خیلی فرق میکنه و البته کسی که معدلش بالاست حتما به ابن معنی نیست که سوادشم بالاست. من مشکلم با همین یه تیکه ی سواده. به نظر شما سطح سواد دانشگاه سراسری بالاتر از آزاده یا فرقی نمیکنه؟
باز هم ممنونم از اینکه جواب دادید:heart:
اگه بتونین دروس پاس شده عمومیتون را با دانشگاه دولتی تطبیق بدین که برین ولی در غیر این صورت وقت تلف شده زیادی دارین.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام
دوست عزیز شما معلومه که علاقه نداری به IT وگرنه اینطوری موضع نمی گیری!!!
IT یه رشته ی جدید و تاپ هست و درآمد و بازار کارش هم خوبه، فرض مثال همین شبکه که خیلی ها جذب بازار کارش می شن (طرف رشته ش عمرانه، دنباله گرفتن مدرک های مربوط به شبکه هست، آخه شبکه چه ربطی به عمران داره! این مثاله، این نمونه ها زیاده...) درس های اصلیش توو همین رشته تدریس میشه...
و شاخه ی جذاب "امنیت شبکه" رو باید از ارشد همین رشته دنبال کنی...
به هر حال شما نظرتون رو گفتی منم نظرم رو ...

یا علی.

تایید .

منظورم همون امنیت اطلاعاته، اگه شما اسمشو خوب یاد گرفتی من دارم عملی کار می کنم (امنیت شبکه واسه محاوره رایج تره...)
اسم رشته امنیت اطلاعات هست. ولی پست قبلیتون اشتباه نبود.
امنیت اطلاعات میتونه شامل امنیت شبکه. امنیت پایگاه داده. امنیت یک نرم افزار کوچک و امنیت هر چیزی در حوزه کامپیوتر و تبادل داده و اطلاعات بشه.

شما اگه نظر ندی سنگین تری...

با سنگین تر بودنش موافقم. :D

در مورد IT باید بگم که اگر واقعا علاقه به کارای کامپیوتری خفن دارید و علم و اطلاعات بالایی در موردش دارید ، بهترین رشته هست. چون تا جایی که در موردش مطالعه کردم جنبه مدیریتیش بیشتر از کامپیوتریش هست. اما اگر میخواید کامپیوتر رو اصولی یاد بگیرید ، نرم افزار و سخت افزار رو توصیه میکنم.

جنبه مدیریتی رشته ایتی بیشتر از جنبه نرم افزاریش نیست.

هسته اصلی این رشته همون مهندسی نرم افزاره.
تو ایتی فقط 15 واحد مدیریت داریم. با چند تا درس دیگه .

بقیه صحبت هات عالی بود. گل گفتی.

mazadkhani

عضو جدید
با سلام به همه دوستان دانشجو رشته مهندسی فناوری اطلاعات
من انشا الله دو یا شاید سه ترم دیگه فارغ التحصیل میشم
خواستم از فرصت استفاده کنم یه سری تجربیاتیی که در این راه کسب کردم در اختیار تون قراربدم
1- یادتون باشه درسی مانند سیستم عامل و معماری کامپیوتر و شبکه 1و2 . مهندسی فناوری اطلاعات 1و2 و.... البته بستگی به گرایشتون در ارشد داره ، اینارو خوب بخونین که نمره دراین درسها مهمه چون احتمال داره براتون جبرانی بخوره
2- درس گسسته رو خوب بفهمید ک منظورم بحث صفر و یک هاست ک این واسه درس مدارمنطقی خیلی مهمه . من خودم گسسته رو با یک استاد خوب اما سختگیر داشتم یه بار افتادم اما بار بعدی جبران کردم و یکی از اولین نمره های درس مدار رو اوردم 18 شدم
3- در باره رشته کامپیوتر شاید توضیح دادن زیاد سخت نباشه ، اما یادتون باشه رشته کامپیتر با تمام گرایش هاش زیر شاخه رشته فناوری اطلاعات است
4- فوق العاده درسهای کنترل پروژه و استراتژیک و تجارت و مدیریت رو جدی بگیرید ، شاید به طور قطع این رشته ها (البته اگه شانس داشته باشید استاد خوب و اینکاره داشته باشید) میتونه زیربنای شخصیت شما در این رشته رو موجب بشه ، پس یادتوم باشه حفظ نکنید حتما خوب بفهمید
5- فناوری اطلاعات یک انفجاری است در عرصه اطلاعات و ارتباطات ، و به کامپوتر خلاصه نمیشه ، مثلا یک مرغ داری میتونه توسط تفکرات IT توسط یک مهندس IT در روند تولید محصولاتش تغییرات شگفت اوری بوجود بیاره ، پس به کامپوتر معطوف نمیشه
در آخر هر هنگام که در دانشگاه و محیط زندگیتون و ... قدم میزنید خودتون رو یک مهندس IT بدونید چرا که این ذهنیت از شما یک کلاس شخصیتی مناسب این رشته میسازه و در راه رفتن و صحبت کردن و ... موثر است
به امبد موفقیت تمام دانشجویان به ویژه دانشجویان رشته خودمون _ مهندسی فناوری اطلاعات

E.M.F

عضو جدید
سلام..دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید که کدوم از این دورشته بهتر هستن من خودم برنامه نویسی تحت وب رو دوست دارم ولی میگن آینده شغلی برای پیشرفت نداره...از طرفی هم درباره امنیت اطلاعات زیاد اطلاعات کافی ندارم ولی چارت درسیش رو دیدم اگه میشه راهنمایی کنید که این رشته بیشتر عملی هست یا درسای حفظی زیاد داره....خواهش میکنم اگه کسی اطلاعی داره زودتر بگه چون زمان زیاد ندارم

datalife

عضو جدید
سوالاتتون پیش پا افتادس
خیلی سادس یه سرچ میکردی
رشته ای تی حفظیه اکثرش و در آینده مدیر خوبی باید بشی
ولی نرم افزار تو رو به عنوان یه برنامه نویس تحویل جامعه میده
البته بازم بستگی به خودت داره و خودت باید بری دنبال پیشرفت خودت اما با ای تی همه تو رو به عنوان یک مدیر میشناسن اما نرافزار از اسمش پیداست
برو نرم افزار حالشو ببر و یه دعایی برا ما بکن که مثل شمع سوختیم و به بقیه روشنایی دادیم

gharashmish

عضو جدید
مهندسی فناوری اطلاعات1
امنیت اطلاعات،مهندسی فناوری اطلاعات2
برنامه نویسی تحت وب، مهندسی فناوری اطلاعات3
تجارت الکترونیک، مهندسی فناوری اطلاعات4
خدمات رایانهای در شهرداری، مهندسی فناوری اطلاعات5
طراحی صفحات وب، مهندسی فناوری اطلاعات6
مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری7

کدوم یکی از رشته های بالا از لحاظ درامد و سهولت برای خانوما بهتره؟

mazadkhani

عضو جدید
با توجه به محیط بازار در ایران

با توجه به محیط بازار در ایران

سلام ...
با توجه به محیط بازار در ایران و البته نحوه تدریس در دانشگاه ها و صد البته جایگاه دختران دانشجو و ....
بین رشته های عنوان شده به نظر من این رشته ها میتونه ایده ال تر باشه
1- مهندسی فناوری اطلاعات
2- برنامه نویسی تحت وب
3- طراحی صفحات وب
4- مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری
اما
من به این نتیجه رسیدم که برای خانم ها هیچ محدودیت شغلی نه اینکه وجود نداره بلکه
متاسفانه خیلی هم در بیشتر شرایط میتونه کارساز هم باشه
راحته راحت در انتخاب رشته مئرد نظر تصمیم بگـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیرید .

91-diamond

عضو جدید
سلام به همه دوستان،
من تازه تو این سایت عضو شدم و امیدوارم که بتونم چیزای جدیدی اینجا کنار شما یاد بگیرم .

من دنبال مقاله های فناوری اطلاعات هستم، دوست دارم هر روز راجع به مباحث اصلی رشته ام مطالعه داشته باشم. خب تو سایت های ایرانی خیلی دنبال مقالات مختلف گشتم ، تو هر کدومشون تک وتوک یه چیزایی پیدا کردم اما بیشترشون یا ناقص بودن یا نظر شخصیشون رو توش دخیل کرده بودن. یعنی خیلی علمی به نظر نمیومدن طوری که حتی واسه تحقیق دانشگاهی هم بشه بهشون اتکا کرد و جلوی استاد معتبر ارائشون داد.
سایت های خارجی کامل تر هستن اما چون زبان انگلیسیم زیاد خوب نیست خیلی نمیتونم مطالبی رو که دوست دارم دنبال کنم، ترجمشون هم خیلی وقت گیره طوری که دیگه علاقمو به مطالعه و دنبال کردن مطالب از دست میدم.

گفتم از شماها که حرفه ای تر هستید بپرسم شاید بتونید کمکم کنید یعنی امیدوارم که اینطور باشه.
منتظر معرفی سایت ها و مقالاتتون هستم.
پیشاپیش ممنون از همه:smile:

با سلام
خود اساتید دانشگاه اینطور مواقع پیشنهاد میکنند بریم دنبال کتاب ... خب خوندن کتاب خیلی خوبه ولی هم وقت میخواد هم حوصله
تازه اگه توی کتابخونه ها گیر بیاد کتابش... این سایتی که دوستان معرفی کردن من سر زدم...ب نظر خوب میاد... امیدوارم بازم ازین سایتا پیدا کنید...
موفق باشید :)

IranSatellite

عضو جدید
سلام
خسته نباشید دوستان
دوستان چند ساعت دیگه انتخاب رشته دانشگاه آزاد تموم میشه و منم بدجوری بین دو راهی نرم افزار و IT موندم.
تا چند روز پیش خیلی قرص میخواستم نرم افزار برم اما تو این چند روز پس از جستجوی نت تو دو راهی عجیبی قرار گرفتم و علاقم به آی تی کمی بیشتر شده هست.
دلیل عوض شدن نظرم هم این بود که خیلی ها گفتند نرم افزار، ریاضی فوق العاده قوی میخواد که خب ریاضی من چندان قوی نیست. البته ضعیف هم نیست. متوسطه
دلیل دیگه هم این بود که چند نفر گفتند که آی تی به مراتب آسون تر از نرم افزار هست و راحت میشه قبول شد. منم از این شک دارم که برم دانشگاه و سختی نرم افزار باعث بشه که جاخالی کنم و نتونم ادامه بدم.
کلا بچه درس خونی هم نیستم و رتبم هم 46000 شد تو منطقه 1. به برنامه نویسی هم آشنایی ندارم اما به کامپیوتر شدیدا علاقه دارم و روزانه چندین ساعت پشت کامپیوترم.
آی تی، ریاضی خیلی قوی میخواد؟؟
از دوستان میخوام که منو راهنمایی کنند که کدوم رشته رو تو اولویت بزنم؟؟ آی تی یا نرم افزار؟؟

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید دوستان
دوستان چند ساعت دیگه انتخاب رشته دانشگاه آزاد تموم میشه و منم بدجوری بین دو راهی نرم افزار و IT موندم.
تا چند روز پیش خیلی قرص میخواستم نرم افزار برم اما تو این چند روز پس از جستجوی نت تو دو راهی عجیبی قرار گرفتم و علاقم به آی تی کمی بیشتر شده هست.
دلیل عوض شدن نظرم هم این بود که خیلی ها گفتند نرم افزار، ریاضی فوق العاده قوی میخواد که خب ریاضی من چندان قوی نیست. البته ضعیف هم نیست. متوسطه
دلیل دیگه هم این بود که چند نفر گفتند که آی تی به مراتب آسون تر از نرم افزار هست و راحت میشه قبول شد. منم از این شک دارم که برم دانشگاه و سختی نرم افزار باعث بشه که جاخالی کنم و نتونم ادامه بدم.
کلا بچه درس خونی هم نیستم و رتبم هم 46000 شد تو منطقه 1. به برنامه نویسی هم آشنایی ندارم اما به کامپیوتر شدیدا علاقه دارم و روزانه چندین ساعت پشت کامپیوترم.
آی تی، ریاضی خیلی قوی میخواد؟؟
از دوستان میخوام که منو راهنمایی کنند که کدوم رشته رو تو اولویت بزنم؟؟ آی تی یا نرم افزار؟؟

سلام به نظرم کارایی ای تی خیلی بیشترازنرم افزاره درضمن ای تی سخت تره ها!!!!

datalife

عضو جدید
ای تی اسونتره ولی اینده حرفه ای نداره فوقش شانس بیاری بری تو بانک به ارباب رجوع رسیدگی کنی
همین فردا من مدیریت و کنترل پروژه امتحان دارم حدود 450 صفحه هم هست ولی همشو یک هفته خوندم فردام میدونم از 18 کمتر نمیگیرم ولی اینده نداره

yasi70

عضو جدید
سلام
هر درسی سختی های خودشو داره
که اگه علاقه داشته باشی خیلی خوب میتونی بخونی
و برا آینده ای که میخوای تلاش کنی

ای تی اسونتره ولی اینده حرفه ای نداره فوقش شانس بیاری بری تو بانک به ارباب رجوع رسیدگی کنی
همین فردا من مدیریت و کنترل پروژه امتحان دارم حدود 450 صفحه هم هست ولی همشو یک هفته خوندم فردام میدونم از 18 کمتر نمیگیرم ولی اینده نداره

سختی و آسونی چندین ملاک داره که میشه گفت یا برا شما خیلی راحت گرفتنیا واقعا براتون آسونه
و آسونی دلیل نمیشه بگین به درد بخور نیست آینده نداره
شما اگه خودتون به درسی که میخونین ارزش بذارین مطمئن باشین برا درسی که اگه بدونین ارزشی داره یه هفته وقت نمیذارین یا شب امتحان نمیخونین
چرا که کسی که بخواد تلاش کنه واقعا همه تلاش خودشو میکنه چه استاد سخت گیر باشه چه استاد بی خودی نمره بده
ملاک نمره نیست
موفق باشید

IranSatellite

عضو جدید
سلام
هر درسی سختی های خودشو داره
که اگه علاقه داشته باشی خیلی خوب میتونی بخونی
و برا آینده ای که میخوای تلاش کنی

سختی و آسونی چندین ملاک داره که میشه گفت یا برا شما خیلی راحت گرفتنیا واقعا براتون آسونه
و آسونی دلیل نمیشه بگین به درد بخور نیست آینده نداره
شما اگه خودتون به درسی که میخونین ارزش بذارین مطمئن باشین برا درسی که اگه بدونین ارزشی داره یه هفته وقت نمیذارین یا شب امتحان نمیخونین
چرا که کسی که بخواد تلاش کنه واقعا همه تلاش خودشو میکنه چه استاد سخت گیر باشه چه استاد بی خودی نمره بده
ملاک نمره نیست
موفق باشید

شما فکر میکنید که از بین نرم افزار و آی تی، کدوم یک سخت تر هستند؟؟
خود شما از اول به این رشته علاقه داشتید یا بعدا علاقه مند شدید؟
تو این رشته به برنامه نویسی مسلط شدید؟
ممنون

yasi70

عضو جدید
سلام
من به رشته دیگه علاقه داشتم اما وقتی ای تی قبول شدم سعی کردم تو زمینه ای که دوست دارم کار کنم
شاید تعریفی که از ای تی میشه انواع مختلفی داشته باشه ولی به نظر من میشه با ای تی در هر زمینه ای موفق شد (کافیه تلاش کنین)
من از نرم افزاری که تو کلاسا پاس کردم خاطره های خوبی ندارم ولی خودش درس شیرینیه اما از رشته ی نرم افزار چندان اطلاعاتی ندارم
نه فقط رشته ای تی تو هر رشته باید خودتون تلاش کنین و متکی به درس و کلاس و استاد نباشین
چرا که تو یه کلاس هستن کسایی که نمیتونن دو خط کد بنویسن ولی تو همون کلاس بچه هایی هستن که عالی مسلط هستن
بازم سوالی بود در خدمتم
موفق باشی
شما فکر میکنید که از بین نرم افزار و آی تی، کدوم یک سخت تر هستند؟؟
خود شما از اول به این رشته علاقه داشتید یا بعدا علاقه مند شدید؟
تو این رشته به برنامه نویسی مسلط شدید؟
ممنون

datalife

عضو جدید
yasi چی میگی من خودم دانشگاه پیام نور میخونم .
سختگیر ترین دانشگاه با کتابای حجیم و امتاحانات کشوری
فک کردی مثل دانشگاه آزاده فقط شهریه 3 میلیون تومنی بدی مدرکو بهت تحویل بدن
فک کردی دانشگاه آزاده یه جزوه 20 صفحه ای بدن بخونید اونوقت تو امتحان زیر 10 بگیرید استاد بهتون بده 19
فک کردی دانشگاه آزاده تمام فکر و ذهنت تو دختر و پسر مردم باشه و یه ذره از درس نفهمی
اینم بگم بعضی از رشته های سخت مثل ریاضی فیزیک شیمی آینده بدرد بخوری برا همه نداره
اما رشته های سخت فنی مهندسی بهترین هستند
مهندسی برق
مهندسی الکترونیک
مهندسی مکانیک
حالا خودت ببین کدوم رشته رو انتخاب میکنی
رشته نرمافزار سختتر از ای تی هست و قطعا آینده دار تر
من راهنماییم رو کردم اینکه یه ذره به حرفای من اهمیت نمیدین مشکل من نیست

MINA 73

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام.من دانشجوی ترم سوم هستم و بجز ICDL چیز زیادی از کامپیوتر بلد نیستم...خیلی دوست دارم تو رشتم پیشرفت کنم اما دقیق نمیدونم چکار باید بکنم

اگه میشه راهنماییم کنید:smile:راستی میشه سایتهایی که بتشه منابع به روز و مناسب این رشته را معرفی کنید؟به زبان اصلی و یا ترجمه شده آنها.

ممنون :)

yasi70

عضو جدید
سلام
هر کی نظری داره
ولی به هر حال شاید برا شما نرم افزار سخت تر از ای تی باشه و به نظرتون آینده ی بهتری داشته باشه
اما آینده ی شغلی قبل هر چیزی به تلاش خود فردم بستگی داره نه تنها تلاش باید انگیزه لازمم داشته باشه
تو هیچ رشته ی همین طوری کار نریختن
موفق باشید
yasi چی میگی من خودم دانشگاه پیام نور میخونم .
سختگیر ترین دانشگاه با کتابای حجیم و امتاحانات کشوری
فک کردی مثل دانشگاه آزاده فقط شهریه 3 میلیون تومنی بدی مدرکو بهت تحویل بدن
فک کردی دانشگاه آزاده یه جزوه 20 صفحه ای بدن بخونید اونوقت تو امتحان زیر 10 بگیرید استاد بهتون بده 19
فک کردی دانشگاه آزاده تمام فکر و ذهنت تو دختر و پسر مردم باشه و یه ذره از درس نفهمی
اینم بگم بعضی از رشته های سخت مثل ریاضی فیزیک شیمی آینده بدرد بخوری برا همه نداره
اما رشته های سخت فنی مهندسی بهترین هستند
مهندسی برق
مهندسی الکترونیک
مهندسی مکانیک
حالا خودت ببین کدوم رشته رو انتخاب میکنی
رشته نرمافزار سختتر از ای تی هست و قطعا آینده دار تر
من راهنماییم رو کردم اینکه یه ذره به حرفای من اهمیت نمیدین مشکل من نیست

سلام دوستای گلم
من میخوام یه موضوع واسه پایان نامم انتخاب کنم ولی واقعا سر در گم شدم:confused:
از موضوع تشخیص چهره خوشم اومده ولی هیچ اطلاعی از کد نویسیش ندارم و با استادمونم که صحبت کردم میگه باید یه کار متفاوت باشه:surprised:
کسی میتونه به منت کمک کنه:que:

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم
من میخوام یه موضوع واسه پایان نامم انتخاب کنم ولی واقعا سر در گم شدم:confused:
از موضوع تشخیص چهره خوشم اومده ولی هیچ اطلاعی از کد نویسیش ندارم و با استادمونم که صحبت کردم میگه باید یه کار متفاوت باشه:surprised:
کسی میتونه به منت کمک کنه:que:

سلام
دوست عزيز راهي كه به نظرم ميرسه اينه كه تو ژورنال ها بگرديد ببينيد 2013 تو موضوع شما چه كارهاي جديدي صورت گرفته، شما هم همون كار را بكنيد و به استادتون بگيد.

مرسی از راهنماییت عزیزم:heart:
ولی مشکلم اینه که نمی دونم چه طوری میتونم به ژرنالا دسترسی پیدا کنم:crying2:
میتونی راهنماییم کنی:cry:

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از راهنماییت عزیزم:heart:
ولی مشکلم اینه که نمی دونم چه طوری میتونم به ژرنالا دسترسی پیدا کنم:crying2:
میتونی راهنماییم کنی:cry:

ساده است بايد بري تو scholar.google.com سرچ كني ببيني مقاله هاي جديد اين 2-3 ساله چياست. بعد لينكش رو بياري كمكت كنيم واسه دانلودشون. :)

بالا