در خصوص دکتری شیمی تجزیه

خواهشمندم که برای من نمونه سوالات دکتری شیمی تجزیه و همچنین جزوات که مربوط به دکری شیمی تجزیه می باشد در صورت امکان به ایمیل من بفرستید

hanasomi

عضو جدید
سلام. اگر شما به جزوات جداسازی دکتر یمینی و الکتروشیمی دکتر شاهرخیان دسترسی دارید ممکن هست برای من هم بفرستید کلیه مبالغ کپی و پست رو هم تقدیم میکنم. با تشکر

akova

عضو جدید
لطفا هر اطلاعاتی که در این زمینه دارید بزارید اینجا تا همه استفاده کنندممنون میشم

ارشم

عضو جدید
سلام منم جزوات ازمون دکتری رو می خوام در صورت امکان برای من هم ایمیل کنیدchemistman66@yahoo.com

mohsen pouyan

عضو جدید
سلام.ممنون میشم که اگه جزوه مناسبی برا دکتری دارید برا منم بفرستید.m_pouyan@yahoo.com

aramesh_20

عضو جدید
سلام. واسه منم اگه میشه جزوات دکتری، مخصوصا الکتروشیمی تجزیه ای و اسپکتروسکپی اتمی رو بفرستین............واقعا ممنونتون میشم.moheb313yas@yahoo.com

solyram

عضو جدید
دوستان کتاب زیر برای امادگی دکتری شیمی تجزیه خیلی مفید هست
حجمش زیاده ولی من خوندم و البته گذری ولی چیزی که دستگیرم شد این بود که خیلی خوب مطالب مهم رو جمع کرده یه جا
Modern Analytical Chemistry
(David Harvey)

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من همون موقع که تاپیک زدن ازشون خواستم ولی...
چه بداخلاقین:(:w05:
نههههههههههههههههههههههه بداخلاق نیستم ،خب آره یکم تند گفتم، ببخشید:redface:...اما خب می دیدم هی یکی میاد امید میبنده به این تاپیک،گفتم اینجوری بگم کسی نیاد دیگه.بازم معذرت:smile:
اصلا بذا خودم ببینم اگه تونستم چیزی گیر بیارم همینجا میذارم.خوبه؟

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
نههههههههههههههههههههههه بداخلاق نیستم ،خب آره یکم تند گفتم، ببخشید:redface:...اما خب می دیدم هی یکی میاد امید میبنده به این تاپیک،گفتم اینجوری بگم کسی نیاد دیگه.بازم معذرت:smile:
اصلا بذا خودم ببینم اگه تونستم چیزی گیر بیارم همینجا میذارم.خوبه؟
نهههههههههههههههههه
منم شوخی کردم

آره گفت و رفت
ممنونم;)