کلوپ آبیدلان.

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول امیرخان خوب جواب تهمت ها رو دادی.....

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
من یه چند روزی نبودیم ، دعوا درگیری ، قهر آشتی ، عروسی نامزدی تولدی چیزی نداشتیم ؟؟
این بوریرام یه وقت شاخ نشه برامون؟؟ تیم مرموزیه ، ایشالله ببریم ، خیالمون برای دور برگشت راحت شه ، چرا دفاعمون سر و سامان نمیگیره؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
من یه چند روزی نبودیم ، دعوا درگیری ، قهر آشتی ، عروسی نامزدی تولدی چیزی نداشتیم ؟؟
این بوریرام یه وقت شاخ نشه برامون؟؟ تیم مرموزیه ، ایشالله ببریم ، خیالمون برای دور برگشت راحت شه ، چرا دفاعمون سر و سامان نمیگیره؟؟

سلام
حالا ما ی بار ی دلخوری پیش اومد برامون سوژه دادیم دست ملت
خدایا منو از این قوم ستمکار نگیر

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
حالا ما ی بار ی دلخوری پیش اومد برامون سوژه دادیم دست ملت
خدایا منو از این قوم ستمکار نگیر

تو قرار بود اگه برنگردی یه کتک مفصل بخوری، یادت میاد؟؟ ترسیدی و برگشتی ، وگرنه مورد تو آشتی نبود، خودتو به اون آشتی کننده ها نچسبون:D
جدیدا هم که جای پیش بینی ، پس بینی میکنی بعد از بازی پیدات میشه نتیجه رو میگی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

بازی اول تو تهرانه...کسی بازیاشو ندیده؟؟ خودت ندیدی؟(خودتون..با توجه به اختلاف سنی که داریم:))

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو قرار بود اگه برنگردی یه کتک مفصل بخوری، یادت میاد؟؟ ترسیدی و برگشتی ، وگرنه مورد تو آشتی نبود، خودتو به اون آشتی کننده ها نچسبون:D
کی حالا میخواست منو کتک مفصل بزنه؟؟؟ اقا غریبه؟؟؟...روزگار...ببین سعید شیرکش کجا رسیده کارش

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی اول تو تهرانه...کسی بازیاشو ندیده؟؟ خودت ندیدی؟(خودتون..با توجه به اختلاف سنی که داریم:))

نه ندیدم ، بیا این 3 دقیقه رو ببین اما
http://farsnews.com/newstext.php?nn=13920527000908

کی حالا میخواست منو کتک مفصل بزنه؟؟؟ اقا غریبه؟؟؟...روزگار...ببین سعید شیرکش کجا رسیده کارش

من که زورم به کسی نمیرسه اما 10-12 نفری اعلام آمادگی کرده بودن که با هم بیایم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه ندیدم ، بیا این 3 دقیقه رو ببین اما
http://farsnews.com/newstext.php?nn=13920527000908

من که زورم به کسی نمیرسه اما 10-12 نفری اعلام آمادگی کرده بودن که با هم بیایم

انگار ی چند تا از بازیکناشونم ندارن
وااااااای..یعنی میشه دوباره بریم نیمه نهایی؟؟ ...چه هیجانی
میگم اون بازی با الاتحاد بود که تو تهران زدیمیشون فک کنم(نیکبخت هم گل زد اونجور که یادمه)..اون بازی جریانش چی بود؟ چه مرحله ای بود؟؟..من کوچیک بودم اون موقع.یادم نیست سال چند بود.شاید راهنمایی بودم.اقا همین استقلال زد منم جوگیر شدم پریدم تو حیاتمون با خودم فوتبال بازی کردن...روانی بودیم اون موقع ها:)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگار ی چند تا از بازیکناشونم ندارن
وااااااای..یعنی میشه دوباره بریم نیمه نهایی؟؟ ...چه هیجانی
میگم اون بازی با الاتحاد بود که تو تهران زدیمیشون فک کنم(نیکبخت هم گل زد اونجور که یادمه)..اون بازی جریانش چی بود؟ چه مرحله ای بود؟؟..من کوچیک بودم اون موقع.یادم نیست سال چند بود.شاید راهنمایی بودم.اقا همین استقلال زد منم جوگیر شدم پریدم تو حیاتمون با خودم فوتبال بازی کردن...روانی بودیم اون موقع ها:)

جا در جام آسیا فکر کنم سال 80 بود بازی دور رفت تو عربستان رو 3-2 باخته بودیم ، دور برگشت 1-0 هم عقب افتادیم ، یه ربع آخر 2 تا زدیم و صعود کردیم گل نیکبخت 87-88 بود فکر کنم ، علیرضا اکبرپور هم رو هر دو گلمون نقش داشت، من هنوزم روانی ام سر فوتبال:D

سلام نه چيزه خو....يني بازيكنانشون همين ها هستندhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif

نمیدونم والله ، اما باید ببریم ، حالا دیگه بقیش مهم نیست:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
جا در جام آسیا فکر کنم سال 80 بود بازی دور رفت تو عربستان رو 3-2 باخته بودیم ، دور برگشت 1-0 هم عقب افتادیم ، یه ربع آخر 2 تا زدیم و صعود کردیم گل نیکبخت 87-88 بود فکر کنم ، علیرضا اکبرپور هم رو هر دو گلمون نقش داشت، من هنوزم روانی ام سر فوتبال:D

مصدوم...محروم...غايب چي داريم؟:D

محسن نمیدونم چرا دیدمت یاد یه غذای محلی افتادم...مزش اومد تو دهنم.اسمش یادم نیست...سبزی توشه

سعيد:ا

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ماشالا اقا غریبه سنتم بالاست ها...رو غزل خداحافظی کار کن:)

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به یاد اون بازی تاریخی و برای اینکه بکس ابی حالشو ببرن
http://abidelan.ir/?p=919

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی هیجان انگیز بود.دیدمش......چه خوشحالی میکنن تماشاگرا...واقعا عجیب بود...فک کنم اینجور خوشحالی کردنا دیگه کم شده باشه.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی هیجان انگیز بود.دیدمش......چه خوشحالی میکنن تماشاگرا...واقعا عجیب بود...فک کنم اینجور خوشحالی کردنا دیگه کم شده باشه.
چه زود دانلود کردی تو
من 20درصد دیگه میخوام.معلوم شد سرعت دانلود تو 100گیگا بایته ...خخخخخ

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
فروش بلیت استقلال-بوریرام به صورت سنتی

بلیت دیدار استقلال ایران و بوریرام تایلند به صورت سنتی به فروش می‌رسد.

به گزارش شفقنا ورزشی، علی امیری، معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت باشگاه اظهار کرد: هواداران استقلال می‌توانند بلیت دیدار تیم‌های استقلال و بوریرام تایلند را در ورزشگاه تهیه کنند و برای این بازی بلیت‌فروشی الکترونیکی نخواهیم داشت.

براساس گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های استقلال ایران و بوریرام تایلند روز چهارشنبه از ساعت 20:15 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

www.sport.shafaqna.com

BeasT93

عضو جدید
ای بابا چرا کسی اینجا نیست
حوصلمون سر رفت آبی دلا کجایین
من دیر به دیر میا وقتی ام میام
کسی نیست 2کلموم حرف حساب بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(:cry: