کارشناسی ارشد معماری دانشگاه پیام نور

کارشناسی ارشد معماری دانشگاه پیام نور

• پیام نور

رای: 36 36.4%
  • آزاد

رای: 63 63.6%

• مجموع رای دهندگان
    99

sahraaa

عضو جدید
من ارشد پیام نور تهران میخونم با توجه به اینکه من کارشناسی رو دانشگاه آزاد خوندم به نظر من سطح علمی دانشگاه آزاد بالاتره ترم پیش که 8 واحد گرفتم حدود 1.600 شد البته 500 تومن هم برای ترم 1 گرفتن با اینکه من ترم 1 رو خودم خونده بودم واز طریق فراگیر اومده بودم این ترم هم با 10 واحد 1.600 شد

faeal

عضو جدید
من ارشد پیام نور تهران میخونم با توجه به اینکه من کارشناسی رو دانشگاه آزاد خوندم به نظر من سطح علمی دانشگاه آزاد بالاتره ترم پیش که 8 واحد گرفتم حدود 1.600 شد البته 500 تومن هم برای ترم 1 گرفتن با اینکه من ترم 1 رو خودم خونده بودم واز طریق فراگیر اومده بودم این ترم هم با 10 واحد 1.600 شد
یعنی شما از طریق موسسات فراگیر ترم یک رو خونده بودید؟و دوباره بعد از قبولی از شما 500 تومان بابته ترم 1گرفتن؟

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی شما از طریق موسسات فراگیر ترم یک رو خونده بودید؟و دوباره بعد از قبولی از شما 500 تومان بابته ترم 1گرفتن؟

خب مشخصه میگیرن ... موسساتی که فراگیر ثبت نام میکنن فقط واسه آمادگی کنکوره ... دانشگاه واسه اینکه درسات جزو ترمت حساب بشه پولشو میگیره

elaheh20

عضو جدید
salam bacheha
jozveye nazariye va raveshhaye tarahi heydar jahanbakhsh ro darid?
bara payamnoore
age darid niaze fori daram bekhodaaaaaaaaaaaaaaaa:cry:

sahel_00743

عضو جدید
سلام دوستان
کسی هست که سوالای کنکور ارشد سال های قبل پیام نور رو داشته باشه...همراه با پاسخ نامه...ممنون میشم اگر بزارید...

z.a.gh

عضو جدید
salam doostan,man ham ketab ha ro daram,ham jozavat,ham nemune soal,ham test ,ham azmoon haye azmayeshi.ki mikhat?

ammooo

عضو جدید
فراگیر

فراگیر

سلام دوستان،
منم شرکت کردم تازه میخوام برم دنبال کتابهائو جزواتش،انقلاب پیدا میشه؟

z.a.gh

عضو جدید
جزوات کارشناسی ارشد معماری فراگیر

جزوات کارشناسی ارشد معماری فراگیر

salam bacheha
jozveye nazariye va raveshhaye tarahi heydar jahanbakhsh ro darid?
bara payamnoore
age darid niaze fori daram bekhodaaaaaaaaaaaaaaaa:cry:

سلام دوستان من تمامی جزوات و تست ها نمونه سوال ها و آزمون های آزمایشی رو دارم.جزواتم دست نویس هست. به آدرس : ms.alighanbari@gmail.com ایمیل بدین

Hamidreza arch

عضو جدید
دوستان کسی اینجا هست که دانشگاه پیام نور واحد قشم باشه؟؟؟
ی سری اطلاعات میخوام ازش

aziarchitect

عضو جدید
بچه ها پیشنهادم اینه که حتما وحتما از روش تحقیق و روند طراحی نکته برداری کنید چون همش مجبورید به عقب برگردید....موضوع تحقیق ها رو هم بخونین مثلا موضوع فلان طراح که مثلا روش تحقیقش کیفی بوده درموردچیه...مفهومی میدن این دور رو..یعنی باید مثلا عینی...ذهنی...کیفی ...کمی همه رو ملکه ی ذهن کنین..جدول بندی کنین...جستارسخته اونو خوندنی هر درسو فرداش مرور کنین بهتره چون یکم طوری نوشتن که با جا انداختن ی کلمه مفهوم جمله عوض شده...عکسای سیر اندیشه مهمه.از20تا8تا عکس میدن ص 31 معبد اسمان چین مهمه..عکس کلیساهاروببینین...
چتل هویک مهمه
درمرد تمدنها هم سوال میادد..سندو پنجاب...ایندروس...اناتولی
موهنجودارو مهمه
استوپا مهمه عکس میدن وکاربریشو میپرسن
ص27 مهمه عیسی خان و.....
پاگودا مهمه عکساشم..زاپن روهم عکساشو ببین خوب
ابزارها ومصالح یادتون باشه...ص 87 سطر اول سوال بود
ازص 158 به بعد بیشتر عکسا وپلانها و ویزگی دوره ها مهمه

arash_ro

عضو جدید
دوست عزیز اینکه تصاویر مهم هستند بحثی نیست ولی میشه بگی از کجا میدونی که از 20تا سئوال 8تاش عکسه؟!
درس سیر اندیشه فقط یه دوره سئوال بوده و امسال دوره دومشه!

golix3

عضو جدید
سلام
با تشکر از دوستانی که راهنماییای مفیدی کردن و نمونه سوال گذاشتن
میخواستم ببینم از دوستان کسی از شیراز هستش که توی این کنکور بخواد شرکت کنه یا دوستانی که سالهای قبل شرکت کردن از شیراز؟
یه سوال دارمممم خیلی فوری

sahraaa

عضو جدید
من پیام نور تهران میخونم و شیراز زندگی میکنم اگه بتونم کمکت میکنم

golix3

عضو جدید
ممنون صحرا جان
میخواستم ببینم من چجوری میتونم رفرنسای کنکور رو توی شیراز پیدا کنم؟کتابفروشیای پیام نور رو رفتم نداشتن,کتابخونه های پیام نور و دانشگاه شیراز و هنر و معماری هم نداشتنشون:( شما چجوری کتابارو گیر آوردید؟به نظر شما با وقت باقیمونده امیدی هست که برسم بخونمشون؟
در ضمن احتیاجی هست که در طول تحصیل تهران برید؟

z.a.gh

عضو جدید
man hame manabe ro daram.
jozavat va test ha va azmoone azmayeshi.
sakene shiraz hastam.
b ehem email bedin.
ye web log ham daram.tarhepardis.mihanblog.com

saze

عضو جدید
ممنون صحرا جان
میخواستم ببینم من چجوری میتونم رفرنسای کنکور رو توی شیراز پیدا کنم؟کتابفروشیای پیام نور رو رفتم نداشتن,کتابخونه های پیام نور و دانشگاه شیراز و هنر و معماری هم نداشتنشون:( شما چجوری کتابارو گیر آوردید؟به نظر شما با وقت باقیمونده امیدی هست که برسم بخونمشون؟
در ضمن احتیاجی هست که در طول تحصیل تهران برید؟
کتابفروشی هانیوان-بیست متری سینما سعدی.

Rebika

عضو جدید
http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=6&id=791

سازمان سنجش آموزش كشور بدين ‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون فراگير مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته و كارشناسي ارشد سال 1391 دانشگاه پيام نور مي رساند فهرست اسامي پذيرفته شدگان رشته هاي تحصيلي كارشناسي پيوسته ، كارداني به كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي ارشد در روز يكشنبه مورخ 8/11/91 از طريق سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org اعلام خواهد شد.روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

• Like
واکنش ها: saze

sheno

عضو جدید
سلام با ارزوی موفقیت برا همه من رتبه م 5 شده

آخرین ویرایش:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشجویان معماری قبول شده کنکور فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور

دانشجویان معماری قبول شده کنکور فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور

سلام. این تایپیک رو زدم که دوستانی که قبول شدند بیان و اطلاعات خودشون رو در اختیار دوستان قرار بدن... لطفا بگید کجا قبول شدین؟ رتبه که داشتین چند بود؟ درسا رو چه نمره ای گرفتین؟ یه سری اطلاعات از کنکورش هم بدین و سوالاش... مرسی

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من ميدونم كه هر سال حدود 5تا كتاب رو مشخص ميكنه و كتابا بيشتر حالت فلسفه اي دارن
از همينام ازمون مياد
مطمئنم يه ازمونش تو مهرماه هست ولي اينطور كه شنيدم سالي دو بار ازمون ميگيره
ديگه بستگي به دانشگاهشم داره كه ظرفيت داشته باشه يا نه
ميگن قبوليش و دردسرش از امتحان سراسري و از اونجا قبولي توي پيام نور كمتره
هزينشم با غير انتفاعي مشابه هست حدود يه تومني هزينه ثبت نام ميشه هر ترم
بد ميدونم كه بندرعباس دانشجو ميپذيره و تهران
ولي توصيه ميكنم به هر كدوم كه نزديكتريد بريد
ادم هست واسه هفته اي يكي دو بار يا دو هفته اي يك بار از ساري مياد بندر عباس ديگه تصور كنين

ديگه همينا

بالا