بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخ اخ چرا اینقدر این پستت بهم استرس داد
یعنی ممکنه فردا بیاد؟
یعنی از فردا باید بس بشینم سر سایت سنجش و هی دکمه F5 رو بزنم
وای وای نمی دونم چرا چشمامو می بندم فقط یه صحنه جلو چشمام میاد
یه صفحه از سایت سنجش که فقط یک کلمه اش معلومه
مردود

ی حسی بهم میده که انگار از همه دنیا مردود شدم....یاد جمله رفوزه با سر میره تو کوزه می افتم:crying2:
وای وای وای
من چرا اینقدر خوش بینانه انتخاب رشته کردم....یعنی با خودم چه فکری کرده بودم:cry:
وای آبجی خدا چی کارت نکنه استرس بدی به من یکی وارد شدی با کلمه مردود:cry: من رتبه ام دو برابر تو شده البته بدتر منم... نمیدونم خدایا آخه این چه وضعشه چرا این همه استرس به خدا موهام بدجور داره میریزه از این استرس لعنتی با این رتبه لعنتی با این تست های منفی لعنتی

• Like
واکنش ها: HOTT

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس مجبورم یه جستار هم به فرانسیس بیکن بزنم، عشقم میگه که: کسایی که تو غار فکری خودشونن نه نفوذی بهشون هست نه میشه باهاشون صحبت کرد:) چون تنها راه صحبت باهاشون اینکه بری تو غار:):biggrin:
(شوخیه .ا چون بحث شوخیه این جواب تندو دادم:smile: ولی خب شوخیه دیگه توام حق ناراحت شدن نداری)
برو بابا توهم گیر دادی به من این وسط از استرس مردیم:biggrin: نه من ناراحت نمیشم چون رفیقمی میشناسمت کل کل میکنیم باهم بالاخره دیگه. در ضمن من نفوذی توم هست اما شوخی میکردم وگرنه خودم فهمیدم از هیتلره اما خواستم یکم تحقیق وجستجو کنی:D عشقت؟ ایول لندنه اینجا:biggrin:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بابا توهم گیر دادی به من این وسط از استرس مردیم:biggrin: نه من ناراحت نمیشم چون رفیقمی میشناسمت کل کل میکنیم باهم بالاخره دیگه. در ضمن من نفوذی توم هست اما شوخی میکردم وگرنه خودم فهمیدم از هیتلره اما خواستم یکم تحقیق وجستجو کنی:D عشقت؟ ایول لندنه اینجا:biggrin:
من خیلی آدم پستی هستم:cry: این رفتار خوبت به من یاد داد که آدم خوبی باشم:( عشقم دیگه فرانسیس بیکن:)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای باباااااا همه بیکارن اینجا ااااااا میخواید بحث کنکورو کنید و به ما هم استرس بدید ؟؟؟ !! من استرسبیفته تو جونم شب خوابم نمیبره اااااااااا
اونوقت مجبور میشم استرسمو با شما هم به اشتراک بزارم :biggrin:
من برم یه دست pes 2013 بازی کنم رقیب نبود؟؟:biggrin: کوروش پاشو بیا یه دست بازی کنیم بعدشم بریم تو پارک ماری جوانا مصرف کنیم:biggrin:
ایول بریم یه دست بزنیم من آلمان رو بر میدارم بعدش بریم اخ اخ پارک ملت بشینیم رو پله هاش پایین رو ببینیم توهم بزنیم ایول دانشگاه تهران قبول شدیم ایل اینجا پر عیسی حجت شده تو شب چرا ماه رو ببین بچه ها دارند باهامون بای بای میکنند:biggrin:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر هام تموم شده بچه ها وگرنه تشکر بارونتون میکردم اما یه خبر خوب واسه آقایون که ارشد رو بیخیال شند دیگه:biggrin:
http://www.etemaad.ir/Released/92-05-31/93.htm#249070
طرح لغو سربازی اجباری توسط مرکز پزوهش های مجلس. بالاخره به یه دردی میخوره مجلس واسه ما آقایون گویا اگر تصویب شه:D

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای آبجی خدا چی کارت نکنه استرس بدی به من یکی وارد شدی با کلمه مردود:cry: من رتبه ام دو برابر تو شده البته بدتر منم... نمیدونم خدایا آخه این چه وضعشه چرا این همه استرس به خدا موهام بدجور داره میریزه از این استرس لعنتی با این رتبه لعنتی با این تست های منفی لعنتی
من که می بینی نا امیدم خودم می دونم سر جلسه با خودم چیکار کردم
اما شما به امید خدا قبولید
یعنی امیدم اینکه اینجا کسی رو ناراحت نبینم
.........
به رتبه ات هم فکر نکن
اینجا حتی خورشید هم یک امر مسلم و دائمی نیست...

mosafer.hesam

عضو جدید
شب بخیر به همگی ... هنوز واسه رفرش کردن سنجش زوده ... از من گفتن بود !
روز قبلش اعلام می کنند که فرداش قراره نتایج بیاد ! تازه از ساعت 12 نیمه شب شروع می کنی به رفرش ... صبح اعلام می کنند تا ساعت 12 ظهر نتایج میاد رو سایت ... بعد باااااااااز رفرش می کنی یهو اخبار می گه ساعت 14 میاد ... رفرش می کنی ... دستت تاول می زنه ... بعد اخبار ساعت 14 می گه 8 شب میاد .. اون وقت خسته و پشیمونی از این همه وقت که گذاشتی و سایت رو رفرش کردی ... می ری دراز می کشی تا ساعت 8 بشه ... هنوز چشمات گرم نشده اس ام اس همه دوستات می اد که سوال می پرسن رتبه ات چند شده و تازه می فهمی سنجش فقط منتظر بوده تو از پای سیستم بلند شی تا بشینه جات و نتایج رو اعلام کنه ... باز می ری سایت ... این دفعه به دلیل ترافیک سایت باید هی رفرش کنی ... می دونی کی موفق می شی نتایجت رو ببینی ؟؟؟ همون ساعت 8 شب که اعلام کرده بودن !!! می بینی چقدر برنامه ریزیشون دقیقه ؟؟؟

واى عالى گفتى
یاد کنکور لیسانسم افتادم صبح تا شب رفرش میکردم
اخرشم صفحه سیو شده بود هربار آفلاین نشون می داد بازم دیرتر از بقیه فهمیدم نتیجه اومده
نتیجمم دوستم دید...

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که می بینی نا امیدم خودم می دونم سر جلسه با خودم چیکار کردم
اما شما به امید خدا قبولید
یعنی امیدم اینکه اینجا کسی رو ناراحت نبینم
.........
به رتبه ات هم فکر نکن
اینجا حتی خورشید هم یک امر مسلم و دائمی نیست...
شکسته نفسی میکنیا بابا منم میدونم چه گندی سر اسکیس زدم یعنی همه ماها سوتی دادیم پس نگران نباش تو یکی قبولی این خط این نشون البته بقیه دوستان هم قبولند ایشالا ماهم یه گوشه ای قبول شیم

• Like
واکنش ها: HOTT

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر هام تموم شده بچه ها وگرنه تشکر بارونتون میکردم اما یه خبر خوب واسه آقایون که ارشد رو بیخیال شند دیگه:biggrin:
http://www.etemaad.ir/Released/92-05-31/93.htm#249070
طرح لغو سربازی اجباری توسط مرکز پزوهش های مجلس. بالاخره به یه دردی میخوره مجلس واسه ما آقایون گویا اگر تصویب شه:D
لینک که فیلتره اما یچیزی
سربازی رو هرسال 2ماه بهش اظافه میکنن کنار -سوریه و لبنان و عراقو افعانستان هر روز جنگه به کنار- سربازی رو بردارن پسرای ما کجا مرد شن؟؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من فقط به یک دلیل قبول نمی کردم ...الان رفتم دقیق نگاه کردم 3478 شدی خیلی امیدواری نمی دونم این امیدواری کاذبه یا واقعی
ولی شاید یک دفعه همه چیز رو از دست بدی
برو بهشون بگو یک هفته صبر کنن
بگو یک هفته می شه آزمایشی بیام....
سالار عزیز اگه میبینی به قول خودت با اون رتبه بد امیدوارم چون برای اسکیس زحمت کشیدم...خیلی از دوستان اینجا شاهدش بودن...چون دلم به اسکیس خوشه...
چون با کسی صحبت کردم ک پارسال با رتبه 4100 قبول شده...این یه امیده ک اون تونسته قبول شه...اگه اینجور بود و میخواستم میدانه رقابت رو ترک کنم اصلا برای اسکیس زحمت نمیکشیدم و اصلا مرحله 2 شرکت نمی کردم...و اینکه اگه امید دارم برا اینه ک میدونم برای مرحله اول اگه 10 سال هم پشت کنکور بمونم نمی تونم درسی بخونم ک بتونم باهاش رتبه دو رقمی یا 3 رقمی بیارم (به دلیل مسائل خانوادگی و درگیری ک تو خونه دارم ک اگه متاهل میبودم اینقدر درگیر نبودم...ک فقط میگم نصیب کسی نشه این همه گرفتاری...و ناشکری هم نمیکنم...بازم خداروشکر ک با وجود شرایط مجاز هم شدم ک هستن کسانی ک همه شرایط و جو رو دارند اما عرضشو ندارند و لیاقت ندارند....)
واسه اینهاست ک هنوز ناامید نشدم...همونطوز هم کاردانی و کارشناسی رو قبول شدم...واسه این هم ته دلم روشنه...امیدوارم خدا به تقدیری ک برام رقم زده خاموشش نکرده باشه....

همین...
نقطه سرخط

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سالار عزیز اگه میبینی به قول خودت با اون رتبه بد امیدوارم چون برای اسکیس زحمت کشیدم...خیلی از دوستان اینجا شاهدش بودن...چون دلم به اسکیس خوشه...
چون با کسی صحبت کردم ک پارسال با رتبه 4100 قبول شده...این یه امیده ک اون تونسته قبول شه...اگه اینجور بود و میخواستم میدانه رقابت رو ترک کنم اصلا برای اسکیس زحمت نمیکشیدم و اصلا مرحله 2 شرکت نمی کردم...و اینکه اگه امید دارم برا اینه ک میدونم برای مرحله اول اگه 10 سال هم پشت کنکور بمونم نمی تونم درسی بخونم ک بتونم باهاش رتبه دو رقمی یا 3 رقمی بیارم (به دلیل مسائل خانوادگی و درگیری ک تو خونه دارم ک اگه متاهل میبودم اینقدر درگیر نبودم...ک فقط میگم نصیب کسی نشه این همه گرفتاری...و ناشکری هم نمیکنم...بازم خداروشکر ک با وجود شرایط مجاز هم شدم ک هستن کسانی ک همه شرایط و جو رو دارند اما عرضشو ندارند و لیاقت ندارند....)
واسه اینهاست ک هنوز ناامید نشدم...همونطوز هم کاردانی و کارشناسی رو قبول شدم...واسه این هم ته دلم روشنه...امیدوارم خدا به تقدیری ک برام رقم زده خاموشش نکرده باشه....

همین...
نقطه سرخط
:cry: خدایا آخه چرا جوون های این مملکت باید واسه یه کنکور اینقدر زجر بکشند تمام مشکلات خودم فراموشم شد. آفرین به این همه ارده و همت خدا جواب ارده ات وامیدت به خودش رو میده

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
ببخشيد ايا اينجا تاپيك بررسی آزمون اسکیس 92 ( طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه
هست يا اشتباه اومدم؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
عارفه كي رو ميگي كه رتبش 4100 شده؟؟
نكنه mbarsen رو ميگي اره؟
اين كاربر توسط من به قتل رسيده دليلشم ميتوني از خودش بپرسي
نگو كه با اون مشورت كردي

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد ايا اينجا تاپيك بررسی آزمون اسکیس 92 ( طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه
هست يا اشتباه اومدم؟

نه اشتباه اومدی اینجا مشاور خانواده است خواستی وقت بگیر از منشی بیا تو چون توهم فراموشی پیدا کردی رفیق:biggrin:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
ميگم كه پس چرا من اصلا استرس ندارم؟؟؟؟
خوب چرا شماها با خودتون نميگين كه ما زحمت خودمونو كشيديم كمم نزاشتي بقيش با خداست؟؟؟
هان؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
نه اشتباه اومدی اینجا مشاور خانواده است خواستی وقت بگیر از منشی بیا تو چون توهم فراموشی پیدا کردی رفیق:biggrin:

ميگم رديف به رديف صندلي چيده شده تو لابي
اوه اوه
چقدم شلوغه
هممون به درد هم مبتلاييم؟؟؟
شما چن ساله اينجا رفت و امد داري؟؟
شما چطور؟
شما چي؟
عهههه
خوب پس خيلي نگران نباشم

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه كي رو ميگي كه رتبش 4100 شده؟؟
نكنه mbarsen رو ميگي اره؟
اين كاربر توسط من به قتل رسيده دليلشم ميتوني از خودش بپرسي
نگو كه با اون مشورت كردي
نه یه خانم بود به نام الهه...استاد اسکیسم تلفنشو داد تماس تلفنی باهاش داشتم
منبع معتبرهههههه

sallarmelli

عضو جدید
شب بخیر به همگی ... هنوز واسه رفرش کردن سنجش زوده ... از من گفتن بود !
روز قبلش اعلام می کنند که فرداش قراره نتایج بیاد ! تازه از ساعت 12 نیمه شب شروع می کنی به رفرش ... صبح اعلام می کنند تا ساعت 12 ظهر نتایج میاد رو سایت ... بعد باااااااااز رفرش می کنی یهو اخبار می گه ساعت 14 میاد ... رفرش می کنی ... دستت تاول می زنه ... بعد اخبار ساعت 14 می گه 8 شب میاد .. اون وقت خسته و پشیمونی از این همه وقت که گذاشتی و سایت رو رفرش کردی ... می ری دراز می کشی تا ساعت 8 بشه ... هنوز چشمات گرم نشده اس ام اس همه دوستات می اد که سوال می پرسن رتبه ات چند شده و تازه می فهمی سنجش فقط منتظر بوده تو از پای سیستم بلند شی تا بشینه جات و نتایج رو اعلام کنه ... باز می ری سایت ... این دفعه به دلیل ترافیک سایت باید هی رفرش کنی ... می دونی کی موفق می شی نتایجت رو ببینی ؟؟؟ همون ساعت 8 شب که اعلام کرده بودن !!! می بینی چقدر برنامه ریزیشون دقیقه ؟؟؟

نمی دونم چرا جرات رفتن به سایت سنجش رو از دست دادم

اخ اخ چرا اینقدر این پستت بهم استرس داد
یعنی ممکنه فردا بیاد؟
یعنی از فردا باید بس بشینم سر سایت سنجش و هی دکمه F5 رو بزنم
وای وای نمی دونم چرا چشمامو می بندم فقط یه صحنه جلو چشمام میاد
یه صفحه از سایت سنجش که فقط یک کلمه اش معلومه
مردود

ی حسی بهم میده که انگار از همه دنیا مردود شدم....یاد جمله رفوزه با سر میره تو کوزه می افتم:crying2:
وای وای وای
من چرا اینقدر خوش بینانه انتخاب رشته کردم....یعنی با خودم چه فکری کرده بودم:cry:

بالاخره من از این تایپیک یه چیزی یاد گرفتم اون دکمه f5 هست که برای رفرشه

اگر من مدیر بودم همه تون رو از سایت اخراج می کردم اسپم پشت اسپم تازه شم اول خودم رو اخراج می کردم:biggrin:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب خبطی من فیلتر شکن دارم:biggrin: بیا اینم از لینک بی فیلترش
http://www.irna.ir/html/1392/13920530/80782291.htm
خبر که خیلی طولانیه :biggrin: تازه من یادم رفته بود کهرت پایان خدمت دارم:w05:

هست يا اشتباه اومدم؟

اشتباه امدی اینجا ستاد انتخاباتیه محمد غرضیه
52321_907.jpg

من با پیرامیدز رفتیم ماری جوانا بزنیم تو پارک خواستی بیا اخر حاله داداش:w21:
تیک آف دختره .ا سیبیل داره اما دختره;)

نمی دونم چرا جرات رفتن به سایت سنجش رو از دست دادم

بالاخره من از این تایپیک یه چیزی یاد گرفتم اون دکمه f5 هست که برای رفرشه

اگر من مدیر بودم همه تون رو از سایت اخراج می کردم اسپم پشت اسپم تازه شم اول خودم رو اخراج می کردم:biggrin:
f1 هم هلپه اگه از بس f5رو زدی که جونت درامد میتونی ازش کمک بگیری :biggrin:
برای رفتن سنجش فقط آدم باید در اتاقشو ببنده بعد کل دیواراری خونه رو عایق صوتی کنه بعد بره سنجش منم مشکل تورو داشتم ولی این کارارو کردم و بعدش با خیال راحت میرم:) قبل از اینکه اینکارارو کنم یبار رفتم سنجش و بعدش یه فحش -25 دادم بابام 3روز تو حموم حبسم کرد:(

وظیفه ام خواااااااهر
ادم خواهرشو از اغفال نجات نده کیو نجات بده:redface:
رئیس جمهور کشورشو؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
یعنی الان معماری رو ترک کنیم بریم سراغش
اينم ميشه
كي بود تو يه پست گفته بود معماري فراتر از اين حرفاس ميتونيم در همه زمينه ها فعاليت كنيم
ترك اعتيادم ميشه
والا
فك كنم هرم ها بود اينو گفت
با هرم ها چپ افتادم؟؟
انگار چن روزه به پستاش گيره زدم!

من اعلام می کنم که هات و تیک آف خواهرای من هستن اگه کسی نگاه چپ یا راسته بهشون بکنه میام راست و چپشون می کنم مفهومه

متشكرم برادر
اقا ما اعلام خاهر برادري كرديم به ما راست راست بنگريد
سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
متشكرم خاهر (خواهر)
اينم ميشه
كي بود تو يه پست گفته بود معماري فراتر از اين حرفاس ميتونيم در همه زمينه ها فعاليت كنيم
ترك اعتيادم ميشه
والا
فك كنم هرم ها بود اينو گفت
با هرم ها چپ افتادم؟؟
انگار چن روزه به پستاش گيره زدم!
متشكرم برادر
اقا ما اعلام خاهر برادري كرديم به ما راست راست بنگريد
سپاس
:w34: هروقت این یارو اون پروانه رو گرفت جواب چپ افتادنتو میدم:biggrin:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر که خیلی طولانیه :biggrin: تازه من یادم رفته بود کهرت پایان خدمت دارم:w05:

اشتباه امدی اینجا ستاد انتخاباتیه محمد غرضیه
مشاهده پیوست 167115

تیک آف دختره .ا سیبیل داره اما دختره;)

f1 هم هلپه اگه از بس f5رو زدی که جونت درامد میتونی ازش کمک بگیری :biggrin:
برای رفتن سنجش فقط آدم باید در اتاقشو ببنده بعد کل دیواراری خونه رو عایق صوتی کنه بعد بره سنجش منم مشکل تورو داشتم ولی این کارارو کردم و بعدش با خیال راحت میرم:) قبل از اینکه اینکارارو کنم یبار رفتم سنجش و بعدش یه فحش -25 دادم بابام 3روز تو حموم حبسم کرد:(

رئیس جمهور کشورشو؟؟
پیرامیدزز برو بینم عصبیم نکن تو که خدمت رفتی میخوای من رو بسوزونی؟؟؟؟؟:mad:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا