استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای هادی رو اون عکسا چیزی استناد نمیشه کرد !موضعی و موقعیتی گرفته شده ! تو پارس جنوبی ام ساختمان کانکس مخزن وسل تانک لوله و.... خراب پیدا میشه . پس تصویرسازی کلی نمیتونه باشه.
به هر حال توکل به خدا ماکه داریم به لطفش هفت خان رو میریم جلو . اینم آخرین مرحلش مونده فقط.
فقط خیلی از وضعیت بد اب و هوای اونجا شنیدم و آلودگی زیادش :( امیدوارم فقط این مشکل ساز نشه بطور جدی. بقیه موارد و کمبودها رو میشه ساخت تا حدی.

jam65

عضو جدید
اقا رامینraminet شما 27ام طب دارید؟میشه یه لطفی بکنید به همه بپرسید شروع اموزشی کی هست و چندنفر چندنفر دعوت به طب میشن و همچنین ترتیب فرستادن اموزشی چطوره و درکل هرجور اطلاعاتی که میدونید ما رو از نگرانی در میاره
مرسی دوست عزیز

هادی..

عضو جدید
اقای هادی رو اون عکسا چیزی استناد نمیشه کرد !موضعی و موقعیتی گرفته شده ! تو پارس جنوبی ام ساختمان کانکس مخزن وسل تانک لوله و.... خراب پیدا میشه . پس تصویرسازی کلی نمیتونه باشه.
به هر حال توکل به خدا ماکه داریم به لطفش هفت خان رو میریم جلو . اینم آخرین مرحلش مونده فقط.
فقط خیلی از وضعیت بد اب و هوای اونجا شنیدم و آلودگی زیادش :( امیدوارم فقط این مشکل ساز نشه بطور جدی. بقیه موارد و کمبودها رو میشه ساخت تا حدی.
صحیح است...
ولی همه نفتی ها و گازی ها اذعان دارند که حاضر نیستند، حتی با حقوق دوبرابر به بخش حفاری بروند.
شما در عسلویه همواره پرواز مجانی به تهران یا کلان شهرها دارید.:w21:
و آینده ای خوب(با مسکن های در حال ساخت) و ...:w31:
اما حفاری....:w28::w29:
فقط کسانی در حفاری دوام می آورند که دل از خانه و خانواده بریده باشند...:cool:
البته اینم اضافه کنم که اگر دقت کنین عکس های عسلویه هم کانکساش بود:w20: (دقت کن)
حالا ببین میخوان خونه هارو چطور بسازن؟:w17:

آخرین ویرایش:

mahdismh69

عضو جدید
سلام همشهری
پس خیلی بهم نزدیکیم
تاریخ نامه بیستم بوده
دیروز بیست و چهارم بدستم رسید

میشه بگی چجوری نامه رو آوردن؟
پست یا از خود شرکت گاز؟
واسه طب باید بری تهران یا .. ؟
امیدوارم بعد از دعوت به طب دیگه آموزشی این همه معطلی نداشته باشه

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا رامینraminet شما 27ام طب دارید؟میشه یه لطفی بکنید به همه بپرسید شروع اموزشی کی هست و چندنفر چندنفر دعوت به طب میشن و همچنین ترتیب فرستادن اموزشی چطوره و درکل هرجور اطلاعاتی که میدونید ما رو از نگرانی در میاره
مرسی دوست عزیز

باشه میپرسم براتون

reza salimi2

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
کسی میدونه باید چجوری پیگیری نامه مربوط به طب صنعتی رو بکنیم؟ من پارس جنوبی قبول شدم .... یه شماره تلفن کافیه...;)

almatra2

عضو جدید
سلام آقا هادی خیر مقدم عرض میکنم به یمن حضور تان
سرافراز فرمودید:w17:

مهندس جان اطلاعی در مورد کار و عنوان شغلی و ... یک مهندس مکانیک با مدرک لیسانس تو ایستگاه تقویت فشار گاز ندارید؟
با تشکر

hanif68

عضو جدید
میشه بگی چجوری نامه رو آوردن؟
پست یا از خود شرکت گاز؟
واسه طب باید بری تهران یا .. ؟
امیدوارم بعد از دعوت به طب دیگه آموزشی این همه معطلی نداشته باشه

نامه رو با پست میارن
باید برم تهران
انشاالله همین طوره

mansour.mm20

عضو جدید
مکانیک جان بعضی ها چطور عکس های گنده میفرستن؟

1.عکس رو آپلود میکنی
2. اشاره گر موس رو میبری بالای عکس کلیک چپ رو میگیری اشاره گر رو میکشی تا پایین کلیک چپ رو ول میکنی (به این کار میگن سلکت کردن یا همون انتخاب)عکس یکم آبی میشه
3.بعدش روی عکس کمی آبی شده کلیک راست میکنی و Copy image رو میزنی
4. بعد میای همینجایی که داری نظرتو مینویسی paste میزنی

به همین راحتی

مثال:

اوووووف
خشه گلپشه بگزی
:w16: ( حال میده لپشو بوس کنی)

آخرین ویرایش:

wood64

عضو جدید
سلام
شما نمیگین سرتونو که اینطور میکوبین تو دیوار سرتون آسیب میبینه؟؟ و شاید خدایی ناکرده:hypocrite: بشی... و :w37:
شما انشاالله کارای مربوط به سیستم کنترلی امنیتی رو برای ولو ها و کمپرسورها و ..به عهده خواهید داشت.
چون اونجا هیچ چیز دستی نیست.
ببین فقط به خاطر شما عضو شدماااا
چرا نیومدی تو سایت استخدام؟:w24:

راستی یادم رفت...:w36: سلام به دوستان

سلام هادی جان.
بله شما راست میگین اونجا هیچ چیز (همه چیز)دستی نیست.البته تا جایی که همه چیزهایی که قراره خودکار باشن خودکار هم کار کنن.
مثلا من خودم که یه مدت به عنوان بهره بردار کار میکردم همیشه موقع ایگنیشن با ولوهای اوکراینی مشکل داشتیم.چون گیر میکردن!!!
باید با دو تا آچار یو مشکل رو رفع میکردم.البته اگه بهره بردار باشی خیلی کارای دیگه ای هم هست که از اساس دستی انجام میشن.
ضمنا در تکمیل و تائید حرف شما-مهندس کنترل کارایی مثل تست و کالیبره کردن انبوه سنسور ها و آشکارسازهای و ترنسمیتر های موجود در سایت رو هم انجام میده.در مجموع مهندس جماعت اونم تو مناطق میشینن تو دفترشون زیر باد کولر.بهره بردار تو سایت میچرخه-هر زمان که ایمرجنسی شات داون خوردین و بچه های تاسیسات هم با سرعت دونده های 100متر اومدن تو سایت و مشکل رو حل کردن تازه مهندس مسئول امر دمپایی هاشو میندازه سر پاشو میاد یه اظهار نظر مهندسی میکنه و دوباره میره زیر باد کولر:D

هادی..

عضو جدید
سلام هادی جان.
بله شما راست میگین اونجا هیچ چیز (همه چیز)دستی نیست.البته تا جایی که همه چیزهایی که قراره خودکار باشن خودکار هم کار کنن.
مثلا من خودم که یه مدت به عنوان بهره بردار کار میکردم همیشه موقع ایگنیشن با ولوهای اوکراینی مشکل داشتیم.چون گیر میکردن!!!
باید با دو تا آچار یو مشکل رو رفع میکردم.البته اگه بهره بردار باشی خیلی کارای دیگه ای هم هست که از اساس دستی انجام میشن.
ضمنا در تکمیل و تائید حرف شما-مهندس کنترل کارایی مثل تست و کالیبره کردن انبوه سنسور ها و آشکارسازهای و ترنسمیتر های موجود در سایت رو هم انجام میده.در مجموع مهندس جماعت اونم تو مناطق میشینن تو دفترشون زیر باد کولر.بهره بردار تو سایت میچرخه-هر زمان که ایمرجنسی شات داون خوردین و بچه های تاسیسات هم با سرعت دونده های 100متر اومدن تو سایت و مشکل رو حل کردن تازه مهندس مسئول امر دمپایی هاشو میندازه سر پاشو میاد یه اظهار نظر مهندسی میکنه و دوباره میره زیر باد کولر:D
سلام وودی جون
راستش میدونین...
ما مکانیک ها زیاد از کار از کار شما برقیا سر در نمیاریم...:w20:
فقط اینو میدونیم که مثلا سر همون ولو هایی که فرمودین(البته مال ما خراب نمیشد) کنترلش با سیستمی بود که شماها باهاش کا میکردن... :w20:
و یه اتاق هم بود که بعد چایی خوردن زیر کولر میرفتین اونجا که بالاش نوشته بود اتاق کنترل، و توش پره دکمه ها و چراغهای سبز و قرمز بود:eek::w20:
حالا نمیدونم اونجا هم کاری میکردین یا نه:w20: ولی خیلی اتاق نازی بود:d

wood64

عضو جدید
صحیح است...
ولی همه نفتی ها و گازی ها اذعان دارند که حاضر نیستند، حتی با حقوق دوبرابر به بخش حفاری بروند.
شما در عسلویه همواره پرواز مجانی به تهران یا کلان شهرها دارید.:w21:
و آینده ای خوب(با مسکن های در حال ساخت) و ...:w31:
اما حفاری....:w28::w29:
فقط کسانی در حفاری دوام می آورند که دل از خانه و خانواده بریده باشند...:cool:
البته اینم اضافه کنم که اگر دقت کنین عکس های عسلویه هم کانکساش بود:w20: (دقت کن)
حالا ببین میخوان خونه هارو چطور بسازن؟:w17:

هادی جان این #آینده ای خوب(با مسکن های در حال ساخت) و ...:w31:# شامل حال مناطق هم وشد؟

هادی..

عضو جدید
1.عکس رو آپلود میکنی
2. اشاره گر موس رو میبری بالای عکس کلیک چپ رو میگیری اشاره گر رو میکشی تا پایین کلیک چپ رو ول میکنی (به این کار میگن سلکت کردن یا همون انتخاب)عکس یکم آبی میشه
3.بعدش روی عکس کمی آبی شده کلیک راست میکنی و Copy image رو میزنی
4. بعد میای همینجایی که داری نظرتو مینویسی paste میزنی

به همین راحتی

مثال:

اوووووف
خشه گلپشه بگزی
:w16: ( حال میده لپشو بوس کنی)

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=165935&stc=1

خیییلیییییییییی حال داد...
وای این عکسو آپ کردم؟؟؟:cry:
عکس کشتار مسلمانان میانماره به دست بودایی هایی که ادعا داشتند به حیوونها هم نباید بدی کرد؟؟؟
بدون شرح؟؟؟

پیوست ها

• Myanmar-Ayatoallah-Khamenehee.jpg
    Myanmar-Ayatoallah-Khamenehee.jpg
    73.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

wood64

عضو جدید
سلام وودی جون
راستش میدونین...
ما مکانیک ها زیاد از کار از کار شما برقیا سر در نمیاریم...:w20:
فقط اینو میدونیم که مثلا سر همون ولو هایی که فرمودین(البته مال ما خراب نمیشد) کنترلش با سیستمی بود که شماها باهاش کا میکردن... :w20:
و یه اتاق هم بود که بعد چایی خوردن زیر کولر میرفتین اونجا که بالاش نوشته بود اتاق کنترل، و توش پره دکمه ها و چراغهای سبز و قرمز بود:eek::w20:
حالا نمیدونم اونجا هم کاری میکردین یا نه:w20: ولی خیلی اتاق نازی بود:d

سلام علیکم هادی جان.
بله من هم دقیقا تو همون اتاق کنترل کار میکردم همه چیز هم از همون جا کنترل میشه ولی تا جایی که همه چیز مرتب باشه.ولی مرتبا باید میرفتم سایتو چک میکردم.تازه وقتی واحدا تو سرویس باشن که این حضور تو سایت تقریبا دائمیه.ضمن اینکه ایگنیشن یه سری مقدماتی داره که حتما دستیه و البته لزوما ارتباطی به رشته (برق) نداره .احتمالا ولوهای شما ایتالیایی بیدن!!!(که گیر نمیکردن)

آخرین ویرایش:

هادی..

عضو جدید
سلام علیکم هادی جان.
بله من هم دقیقا تو همون اتاق کنترل کار میکردم همه چیز هم از همون جا کنترل میشه ولی تا جایی که همه چیز مرتب باشه.ولی مرتبا باید میرفتم سایتو چک میکردم.تازه وقتی واحدا تو سرویس باشن که این حضور تو سایت تقریبا دائمیه.ضمن اینکه ایگنیشن یه سری مقدماتی داره که حتما دستیه و البته لزوما ارتباطی به رشته (برق) نداره .احتمالا ولوهای شما ایتالیایی بیدن!!!(که گیر نمیکردن)
سلام
بله...اردبیله دیگه... دارندگیو برازندگی:biggrin:
مال زیمنس بود

imdavood

عضو جدید
سلام خدمت همه ی بچه های باشگاه. یه سوالی داشتم اگه کسی می تونه راهنماییم کنه ممنون میشم.
من با مدرک کاردانی مکانیک تو پارس جنوبی قبول شدم الان کارشناسیمو هم گرفتم ، می خواستم بدونم میتونم مدرک جدیدمو ارائه بدم یانه؟ باید صبرکنم تو آزمون بعدی شرکت گاز تعدیل مدرک انجام بدم؟

mansour.mm20

عضو جدید
سلام خدمت همه ی بچه های باشگاه. یه سوالی داشتم اگه کسی می تونه راهنماییم کنه ممنون میشم.
من با مدرک کاردانی مکانیک تو پارس جنوبی قبول شدم الان کارشناسیمو هم گرفتم ، می خواستم بدونم میتونم مدرک جدیدمو ارائه بدم یانه؟ باید صبرکنم تو آزمون بعدی شرکت گاز تعدیل مدرک انجام بدم؟

بله باید صبر کنی آزمون بعدی امتحان بدی و حد نصاب آزمون رو هم کسب کنی:)

mansour.mm20

عضو جدید
به تصویر زیر دقت کنید.
در ابتدا به نظر می رسد که خطوط بسته اشکالی کج و معوج هستند در حالیکه این خطای دید شماست و اشکال، دایره کامل می باشند!

اگه مستطیل های کوچک سفید هم سیاه کنید این شکلی میشه

حالا دیدید دایره بودن

آخرین ویرایش:

mansour.mm20

عضو جدید
به نقل از saeed سایت استختام

من حدود ۱۰ تا از دوستام ازمون سال ۹۰قبول شدن پارس جنوبی.ازشون راجب دوره اموزشی پرسیدم.شرکت گاز دوره اموزشی حداکثر۹ماه بوده که گروه اول رو فرستاده بوده محمود اباد.گروه دوم دانشگاه صنعتی اصفهان.گروه سوم مرکز اموزش شرکت نفت توی اصفهان.تکمیل ظرفیتیا رو هم برده بودن شیراز.البته دوره اموزشی استخدامیای سال ۸۶ رو برده بودن مرکز اموزش شهرستان جم داخل استان بوشهر.که از چند تا از کارمندا پرسیدم گفتن شمارو هم احتمالا بخاطر کاهش هزینه ها ببرن همون جم.استخدامی های سال ۹۰ شرکت نفت (شرکت نفت و گاز پارس) رو ۲ ماه برده بودن شرکت ره اوران فنون پتروشیمی ماهشهر.حقوق دوره اموزشی حدود ۱٫۲۰۰ که حدود ۷۰۰ تومنشو میدن بقیشو بعد از دوره میریزن بحساب.اینا حرفای دوستام بود که الان توی فاز های ۴ &5 و ۱ و ۶&7&8 پارس جنوبی کار میکنن بود.خودمم ۲ سال امریه شرکت نفت گاز پارس توی عسلویه بودم .سوالی داشتین در خدمتم.

mordabpir

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید
واسه منم اس اومد کد رهگیریمو فرستام جواب ندادن
کسی هست جواب اس براش اومده باشه؟

mansour.mm20

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید
واسه منم اس اومد کد رهگیریمو فرستام جواب ندادن
کسی هست جواب اس براش اومده باشه؟

نه برا منم جوابی نیومد:biggrin:

احتمالا کامپیوتر های پارس جنوبی بطور خودجوش این پیاما رو فرستادن