کلوپ آبیدلان.

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اتومبیل فوق لوكس مهدی رحمتی

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
صحبت های جدید قلعه نویی درباره جدایی جباری

تعجب می‌کنم بازیکنی که ۸ سال با هر شرایطی در استقلال مانده بود در این فصل از جمع ما جدا شد.

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار با داماش گیلان در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر گفت: داماش چند شاخصه خوب دارد که شاخصه اصلی آن امیر عابدینی است که از مدیران خوب مملکت ما است. عابدینی وقتی رئیس فدراسیون فوتبال بود من بازی می‌کردم. دومین شاخصه این تیم حضور افشین ناظمی است که از جمله مربیان خوب و باکلاس ایران است.
وی ادامه داد: وقتی بازی‌های داماش را آنالیز می‌کردیم متوجه شدیم داماش با ناظمی بازی خوبی به نمایش می‌گذارد. بازی سختی داریم. داماش تیم با برنامه‌ای است و چند بازیکن جوان دارد ولی می‌ترسیم اسم ببریم. بازیکن هدفشان حسن‌زاده است که بازیکن فیزیکی و خوبی است. قلعه‌نویی تصریح کرد: یکی دیگر از شاخصه‌های داماش حضور محمدرضا مهدوی است و ما باید پل ارتباطی او با آبشک را در میانه‌های میدان قطع کنیم. داماش یکسری نقاط ضعف نیز دارد که اجازه دهید درباره آن صحبت نکنیم.
قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که چرا استقلال با وجود موقعیت‌های زیادی که در بازی ایجاد می‌کند تمام کننده خوبی ندارد، گفت: از شما ممنونم که این سوال را کردید. این معضل در بازی مقابل فجر برطرف شد اما در بازی با صبا خوب نبودیم. در دیدار مقابل صبا لیاقت پیروزی نداشتیم اما خدا را شکر 3 امتیاز را کسب کردیم. امیدوارم فردا با بازی خوب مقابل داماش خودمان را برای بازی هفته آینده در لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم. وی در خصوص مصدومان استقلال و اینکه نبودن بازیکنی چون آندرانیک تیموریان به این معنی است که 3 امتیاز بازی با داماش را فدای لیگ قهرمانان آسیا کرده‌اید، گفت: بازیکنی که مصدوم می‌شود در اختیار تیم پزشکی است تا هر وقت که آماده شد بازی کند. سرمربی استقلال اضافه کرد: 4 بازیکن مصدوم داریم که هیچ‌کدام از آنها را با خود به رشت نیاوردیم. همانطور که بازی در لیگ قهرمانان آسیا برای ما اهمیت دارد بازی با داماش نیز مهم است. باز هم تاکید می‌کنم تیم پزشکی ما اجازه بازی به این 4 بازیکن را نداد. قلعه‌نویی در مورد خلأ حضور مجتبی جباری در استقلال گفت: پس از اینکه جباری از استقلال رفت احمد جمشیدیان و گوران لاوره را جذب کردیم. بازیکنان خوبی را هم می‌خواستیم که نتوانستیم آنها را جذب کنیم. اکنون با بازیکنانی داریم که باید خلأ جباری را پر کنیم. وی با اشاره به جدایی جباری عنوان کرد: تعجب می‌کنم بازیکنی که 8 سال با هر شرایطی در استقلال مانده بود در این فصل از جمع ما جدا شد. در حالی که او فصل گذشته فصل آرامی را سپری کرد. در هر صورت بازیکنان بزرگی داریم که بتوانند جای جباری را پر کنند. ما باید از همه نفرات خوبمان استفاده کنیم. این درست که حضور یک بازیکن تاثیرگذار مهم است ولی اگر مربی همه اهدافش را معطوف به یک بازیکن کند و خدای ناکرده آن بازیکن مصدوم شود همه اهدافش به هم می‌ریزد. سرمربی استقلال با اشاره به بازی‌های ابتدای فصل اظهار داشت: در بازی نخست با سیستم 2-4-4 بازی کردیم و سپس مجبور شدیم تغییر سیستم بدهیم. خبرنگاری از قلعه‌نویی پرسید که شما سال گذشته در همین جا پس از پایان بازی اعلام کردید هیچ کجا اندازه رشت فحاشی نمی‌شد و این در حالی است در همه ورزشگاه‌ها فحاشی می‌شود. سرمربی استقلال در پاسخ به این خبرنگار گفت: باید واقعیت‌گرا بود و اگر بگوییم هیچ اتفاقی نیفتاده کم‌لطفی کرده‌ایم. شما با این مسئله احساسی برخورد می‌کنید. مادر من اهل رشت است و فرهنگ رشت را بهتر می‌شناسم. رشت الگو است. قلعه‌نویی در خصوص اینکه آیا دوست دارد در زادگاه مادری‌اش مربیگری کند تصریح کرد: من با هر تیمی به رشت آمده‌ام استقلالی زیاد دیدم. هر مربی بزرگی دوست دارد به رشت بیاید تا در این شهر بامعرفت کار کند. ضمن اینکه داماش مدیر خوبی چون عابدینی دارد. سرمربی استقلال در مورد درگذشت یکی از هواداران این تیم در بازی فصل گذشته با داماش گفت: در این باره بیانیه دادیم و خود من نیز در مصاحبه‌ام به خانواده این عزیز تسلیت گفتم. کاری با باشگاه ندارم ولی هر کاری از دستم برآید انجام می‌دهم.

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

هــمــديــگــر را فــرامــوش نـکنـيـم

شــايد ســالـهـا بـعـد در گــذر جــاده هــا

بـي تفـــاوت از کـنــار هــم بگــذريــم

و بــگويـيـم آن غــربـيـه چـقـدر شــبيـه خـاطـراتـم بود

إإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإ

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

با آبجیت؟؟
کدوم آبجی؟؟؟
ناراحت نباش از این دعواهای خواهر برادری زیاده.

چرا؟؟؟؟؟؟؟
پسر این خوبی...
مگه چی ت از بقیه کمتره؟؟؟

:cry:
به من میگن چرا ماشینه 2 در نداری..منم رفتم خریدم...میگن وانت بی کلاسه:cry:
سلام به آبیدلای گل .... منم اومدم ..
سلام..خوش اومدی...