گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سرعتم بد نیست.هر فصل رو با تستاش معمولا تو ۲،۳ جلسه تموم میکنم.
میانگین روزی ۸ ساعت دارم میخونم.بقیشم لاینکه خب هر تست بررسی هم احتیاج داره دیگه.
درکل نمیخوام کیفیت درس خوندن رو فدای زمان کنم.
ممنون بابت پاسخی که دادی دوست من

2 3 جلسه چند ساعتی؟
بیشترین میزان یادگیری شما در حین تست حل کردن و تحلیل کردن اونه
کتابایی هم که انتخاب کردی خیلی مهمه تعداد تستاش فرق میکنه مثلا ریاضی مهندسی مومن زاده تعداد تستاش حداکثرش 50 تاس فک کنم.ماله کریمی حداکثرش 179 تاس ماله انتگرال مختلط.خب معلومه اگه از رو مومن زاده بخونی زودتر تموم میشی

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
2 3 جلسه چند ساعتی؟
بیشترین میزان یادگیری شما در حین تست حل کردن و تحلیل کردن اونه
کتابایی هم که انتخاب کردی خیلی مهمه تعداد تستاش فرق میکنه مثلا ریاضی مهندسی مومن زاده تعداد تستاش حداکثرش 50 تاس فک کنم.ماله کریمی حداکثرش 179 تاس ماله انتگرال مختلط.خب معلومه اگه از رو مومن زاده بخونی زودتر تموم میشی
هر جلسه ۳ الی ۴ ساعت.
ببین منابع من ایناس:
مهندسی کریمی
معادلات گاج
مدار تقوی
سیگنال کهن
کنترل تقوی
الکترونیک اسلام پناه
مغناطیس رهیافت و جهش
البته واسه هر درس کتاب مرجع و یه کتاب کنکوری دیگه ( واسه بعضیا ۲ تا دیگه) دارم که مواقع لزوم بهشون نگاه میندازم.
اینم بگم که ترم بعد واحد ندارمو کلا میتونم بخونم.
پایه درسیم هم بجز مغناطیس تو بقیه درسا خوبه.
بنظرت جمع میشه تا آخر شهریور؟
اگه روزی ۳ تا درس بخونم تقریبا واسه هر درس ۱۲_۱۳ جلسه وقت دارم

llvll.asoud

کاربر ممتاز
هر جلسه ۳ الی ۴ ساعت.
ببین منابع من ایناس:
مهندسی کریمی
معادلات گاج
مدار تقوی
سیگنال کهن
کنترل تقوی
الکترونیک اسلام پناه
مغناطیس رهیافت و جهش
البته واسه هر درس کتاب مرجع و یه کتاب کنکوری دیگه ( واسه بعضیا ۲ تا دیگه) دارم که مواقع لزوم بهشون نگاه میندازم.

واقع بینانه بخوای نگا کنی نه تا آخر شهریور تموم نمیشه.احتمالا یه درست بمونه پاییز
من خودم تقریبا کتابام مثل ماله شماس.کتاب مرجع نمیخونم.
ریاضیو سیگنالو تموم کردم ولی تست اصلا نزدم.سیگنال از کهن خوندم و ریاضی از کریمی ولی فصل معادلات گرما و مشتقات جزییشو از کتاب مومن زاده
گذاشتم تا آخر مرداد تستای این دوتارو البته فرداشو بزنم با مدار یکو از تقوی تموم کنم.اونم فقط مرتبه دوشو خوندم.
بعد شهریور مغناطیسو معادلاتو مدار2 و الکترونیک بخونمکنترل رو هم از مهر شروع کنم.حالا شما پاییزم واحد نداری که عالیه.من 10 واحد دارم.سه درس یکم سنگین میشه به نظرم بهتره روزی دوتا درس بخونی.واسه سری دوم خوندن سه درس بخون روزی

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

هر جلسه ۳ الی ۴ ساعت.
ببین منابع من ایناس:
مهندسی کریمی
معادلات گاج
مدار تقوی
سیگنال کهن
کنترل تقوی
الکترونیک اسلام پناه
مغناطیس رهیافت و جهش
زیاد به تموم کردن فکر نکن به با کیفیت خوندن فکرکن شما ممکنه 60% خونده باشین 55%فول باشین اما کسی هست 100خونده 10%هم تسلط نداره
اگه منظورتون از تموم کردن مثالهای داخل متن بدون تست هست اگه فشرده بخونید بنظرم بشه تموم کرد اما خلاصه نویسی هم کنید

sorour85

عضو جدید
سلام
منم برام مهمه تا اول مهر یه دور درسا رو تموم کنم
مهندسی کریمی و مدار زرگر رو تموم کردم و الکترونیک (اشرفیان)و تجزیه (پوران و راهیان )رو میخونم که اواسطش هستم
نگرانیم مغناطیس (مدرسان) و کنترل (رضایی)که هر دفعه کتابها رو میبینم کلی روحیمو میبازم خودم هم مغناطیسم ضعیفه
لطفا برای مغناطیس و کنترل راهنمایی کنید؟؟:(

مرسی

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام
منم برام مهمه تا اول مهر یه دور درسا رو تموم کنم
مهندسی کریمی و مدار زرگر رو تموم کردم و الکترونیک (اشرفیان)و تجزیه (پوران و راهیان )رو میخونم که اواسطش هستم
نگرانیم مغناطیس (مدرسان) و کنترل (رضایی)که هر دفعه کتابها رو میبینم کلی روحیمو میبازم خودم هم مغناطیسم ضعیفه
لطفا برای مغناطیس و کنترل راهنمایی کنید؟؟:(

مرسی
دوست عزیز به نظر من مغناطیس فقط کتاب علی عبدالعالی انتشارات پارسه، من رو اون کتاب کار کردم و با اینکه رشتم قدرت بود و تو این درس بسیار زیاد ضعف داشتم اما الان میتونم حدود هفتاد درصد تستهای سالهای گذشته رو بزنم و مطمئنم که میتونم درصد خوبی تو مغناطیس کسب کنم ولی چون دو جلده و یه مقدار مفصله اگه میخوایید روش کار کنید باید بسرعت شروع کنی.
کتاب امین رضایی وهم چون پرحجمه یه مقدار زمان میبره. من از خرداد ماه کنترل خوندنو شروع کردم یک بار تا فصل 5 با دقت روش کار کردم مجددا برگشتم از اول تا فصل 5 رو مرور کردم بعد از فصل 5 تا فصل 9 ( دیاگرام بود و نایکوئیست) کار کردم وقتی تموم شد مجددا از فصل 5 تا فصل 9 خوندم الان هم از اول شروع کردم تا فصل 9 رو مرور میکنم وقتی تموم شد فصل 10( جبرانسازها) رو کار میکنم( دیگه فکر کنم محاله که چیزی ازش یادم بره).
امیدوارم که موفق باشی.

آخرین ویرایش:

deer

عضو جدید
دوستان به نظرتون کنکورهای سالهای پیش رو چطوری بزنیم که کار امد باشه
اول جلد سوم رو بزنیم یا از اول شروع کنیم؟

sorour85

عضو جدید
دوست عزیز به نظر من مغناطیس فقط کتاب علی عبدالعالی انتشارات پارسه، من رو اون کتاب کار کردم و با اینکه رشتم قدرت بود و تو این درس بسیار زیاد ضعف داشتم اما الان میتونم حدود هفتاد درصد تستهای سالهای گذشته رو بزنم و مطمئنم که میتونم درصد خوبی تو مغناطیس کسب کنم ولی چون دو جلده و یه مقدار مفصله اگه میخوایید روش کار کنید باید بسرعت شروع کنی.
کتاب امین رضایی وهم چون پرحجمه یه مقدار زمان میبره. من از خرداد ماه مغناطیس خوندنو شروع کردم یک بار تا فصل 5 با دقت روش کار کردم مجددا برگشتم از اول تا فصل 5 رو مرور کردم بعد از فصل 5 تا فصل 9 ( دیاگرام بود و نایکوئیست) کار کردم وقتی تموم شد مجددا از فصل 5 تا فصل 9 خوندم الان هم از اول شروع کردم تا فصل 9 رو مرور میکنم وقتی تموم شد فصل 10( جبرانسازها) رو کار میکنم( دیگه فکر کنم محاله که چیزی ازش یادم بره).
امیدوارم که موفق باشی.
یه بار مغناطیس پارسه رو شروع کردم تا فصل 5 هم خیلی با دقت خوندم اما از مثالهایی که تو متن بود اکثرا رو نمیتونستم حل کنم از طرفی فصل 5 که تموم شد و برگشتم از اول که ببینم چی یادم مونده با کمال تعجب هیچی یادم نبود !!!!:cry:
اینقدر ناراحت بودم که دو جلدشو دادم به کسی و مدرسان شروع کردم اما مدرسان هم برای سطح ضعیف مغناطیس من جواب نمیده
ولی اگه اینجوری که شما میگید باید چند بار بخونمش پس شروع میکنم;)
مرسی از راهنماییتون:D
موفق باشید

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

دوستان به نظرتون کنکورهای سالهای پیش رو چطوری بزنیم که کار امد باشه
اول جلد سوم رو بزنیم یا از اول شروع کنیم؟

یعنی شما تمام درسها رو تموم کردید وتستهای کتابهای کنکوری رو زدید. که میخواید الان سه جلد رو بزنید؟؟؟؟؟

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
واقع بینانه بخوای نگا کنی نه تا آخر شهریور تموم نمیشه.احتمالا یه درست بمونه پاییز
من خودم تقریبا کتابام مثل ماله شماس.کتاب مرجع نمیخونم.
ریاضیو سیگنالو تموم کردم ولی تست اصلا نزدم.سیگنال از کهن خوندم و ریاضی از کریمی ولی فصل معادلات گرما و مشتقات جزییشو از کتاب مومن زاده
گذاشتم تا آخر مرداد تستای این دوتارو البته فرداشو بزنم با مدار یکو از تقوی تموم کنم.اونم فقط مرتبه دوشو خوندم.
بعد شهریور مغناطیسو معادلاتو مدار2 و الکترونیک بخونمکنترل رو هم از مهر شروع کنم.حالا شما پاییزم واحد نداری که عالیه.من 10 واحد دارم.سه درس یکم سنگین میشه به نظرم بهتره روزی دوتا درس بخونی.واسه سری دوم خوندن سه درس بخون روزی
خداییش پاسخ کاملی بود،مرسی واقعا .
هدفم این بود آماده شدنم واسه آزمون های آزمایشی به عنوان مرور درسا باشه.من همه درسارو موازی هم پیش میبرم،زبان هر شب ۱۵ تا لغت از یه متن تخصصی و یکم هم عمومی،مغناطیس هم هر روز ۱.۵ ساعت اول صبح از رو دیانی میخونم که تموم شد برم سراغ تستی خوندن.تقریبا خیالم از الک راحته اما مغناطیس و کنترل رو میترسم

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
زیاد به تموم کردن فکر نکن به با کیفیت خوندن فکرکن شما ممکنه 60% خونده باشین 55%فول باشین اما کسی هست 100خونده 10%هم تسلط
اگه منظورتون از تموم کردن مثالهای داخل متن بدون تست هست اگه فشرده بخونید بنظرم بشه تموم کرد اما خلاصه نویسی هم کنید
راستش هر درسیو که میخونم هیچ تستی رو نمیزارم بمونه.هر فصل رو کامل قورت میدم.بخاطر همینه که سرعتم پایینه.خلاصه نویسی هم از اول کردم و یه چیز خوبی از آب در اومده

elaa

عضو جدید
سلام بچه ها
برای سیگنال میشه بگین بین استاد تقدسی و شیرین آبادی برای دوره پاییز کدام استاد را انتخاب کنم؟
پایه درسیم خوبه و الان با دکتر شیرین آبادی کنترل دارم.
اگه سبک درس دادن سیگنال استاد شیرین آبادی مثل کنترل ایشونه، یعنی سریع ، مبتکرانه و کامل خیلی خوبه میشه...
اپنهایم رو چند دور دوران دانشجویی خوندم :)
برا درصد بالا میخوام کلاس برم.

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
خداییش پاسخ کاملی بود،مرسی واقعا .
هدفم این بود آماده شدنم واسه آزمون های آزمایشی به عنوان مرور درسا باشه.من همه درسارو موازی هم پیش میبرم،زبان هر شب ۱۵ تا لغت از یه متن تخصصی و یکم هم عمومی،مغناطیس هم هر روز ۱.۵ ساعت اول صبح از رو دیانی میخونم که تموم شد برم سراغ تستی خوندن.تقریبا خیالم از الک راحته اما مغناطیس و کنترل رو میترسم

شما میتونی یه درسو نگر داری واسه مهر بقیه رو بخونی تا آخر شهریور.بعد مهر به بعد فقط اون درسو به برنامه آزمونا برسون چون بقیه رو تموم کردی.
یام میتونی تستارو زوج و فرد کنی فردارو الان بزنی زوجارو نگرداری واسه مهر به بعد کع واسه مرور و آماده شدن واسه آزمونا هم درسا دوره شن هم با سوالایی کخ قبلا حل نکردی آشنا شی

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
شما میتونی یه درسو نگر داری واسه مهر بقیه رو بخونی تا آخر شهریور.بعد مهر به بعد فقط اون درسو به برنامه آزمونا برسون چون بقیه رو تموم کردی.
یام میتونی تستارو زوج و فرد کنی فردارو الان بزنی زوجارو نگرداری واسه مهر به بعد کع واسه مرور و آماده شدن واسه آزمونا هم درسا دوره شن هم با سوالایی کخ قبلا حل نکردی آشنا شی
فکر کنم روش دوم بهتر باشه چون اگه تعداد تست ها نصف شه زمان بیشتری بدست میارم تا بخوام یه درس رو حذف کنم.از یه جهت دیگه هم اینکه از اون درس دور نمیشم.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
فکر کنم روش دوم بهتر باشه چون اگه تعداد تست ها نصف شه زمان بیشتری بدست میارم تا بخوام یه درس رو حذف کنم.از یه جهت دیگه هم اینکه از اون درس دور نمیشم.

بازم شما وضعت خوبه اگه تستارو نصف کنی میرسی همه درسارو تموم کنی.منیکه حالا تستای فردو میزنم.یه درسم حداقل میمونه مهر به بعد :دی
البته میتونی فصلایی که تستاش کمه مثل فصل سری فوریه پیوسته و گسسته سیگنال کهن یا فصل یک همین کتاب رو تمام تستارو بزنی

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بازم شما وضعت خوبه اگه تستارو نصف کنی میرسی همه درسارو تموم کنی.منیکه حالا تستای فردو میزنم.یه درسم حداقل میمونه مهر به بعد :دی
البته میتونی فصلایی که تستاش کمه مثل فصل سری فوریه پیوسته و گسسته سیگنال کهن یا فصل یک همین کتاب رو تمام تستارو بزنی
اینم فکر خوبیه.البته مرورم خیلی سریع تر میشه چون خلاصه های درسام خیلی باحال شده.اگه بتونم اسکن کنم حتما میذارم اینجا.
یه سررسید دارم که از اول دانشجوییم دارمش.هر نکته ی جالبی که بهش میرسیدمو توش مینوشتم.
بنظرم هر درسی که واست سخته رو روزی 1 ساعت مازاد بخون.کاریکه من واسه مغناطیس کردمو جواب داد.
یه چیز دیگه ای که بهش اهمیت میدم هم اینه که درس هارو به عنوان یه علم ببینیم نه صرفا واسه کنکور.
اینجوری هم علاقه به درسا بیشتر میشه هم دید آدم نسبت به درسا عوض میشه

mah t

عضو جدید
سلام بچه ها
برای سیگنال میشه بگین بین استاد تقدسی و شیرین آبادی برای دوره پاییز کدام استاد را انتخاب کنم؟
پایه درسیم خوبه و الان با دکتر شیرین آبادی کنترل دارم.
اگه سبک درس دادن سیگنال استاد شیرین آبادی مثل کنترل ایشونه، یعنی سریع ، مبتکرانه و کامل خیلی خوبه میشه...
اپنهایم رو چند دور دوران دانشجویی خوندم :)
برا درصد بالا میخوام کلاس برم.

سلام
تا اونجایی که من می دونم توی کلاسای کنکور معمولا استاد تقدسی سیگنال و مغناطیس درس می دن و استاد شیرین آبادی اکثرا کنترل.
شما که با استاد شیرین آبادی داشتید الان می تونید تستای کنکور سالای قبل رو به راحتی حل کنید؟
چون منم می خواستم باهاشون کلاس بگیرم ولی پایه کنترلم ضعیفه

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اینم فکر خوبیه.البته مرورم خیلی سریع تر میشه چون خلاصه های درسام خیلی باحال شده.اگه بتونم اسکن کنم حتما میذارم اینجا.
یه سررسید دارم که از اول دانشجوییم دارمش.هر نکته ی جالبی که بهش میرسیدمو توش مینوشتم.
بنظرم هر درسی که واست سخته رو روزی 1 ساعت مازاد بخون.کاریکه من واسه مغناطیس کردمو جواب داد.
یه چیز دیگه ای که بهش اهمیت میدم هم اینه که درس هارو به عنوان یه علم ببینیم نه صرفا واسه کنکور.
اینجوری هم علاقه به درسا بیشتر میشه هم دید آدم نسبت به درسا عوض میشه

ممنون میشم خلاصه هاتونو بذارید که بقیه هم بتونن استفاده کنن.
من برناممو چند پست قبلی گفتم به اون صورت وقت ندارم که بشینم یه ساعت هم واسه درسی کنار بذارم.فک نمیکنم درسی سخت باشه مهم اینه با دید مثبت به درسا نگاه بشه.
درمورد علاقه به درسها هم فک میکنم همینکه آدم یه مطلب رو میخونی و میتونه تستاشو حل کنه خودش یه محرک هستش و علاقه خودبخود ایجاد میشه.

ghalndar

عضو جدید
ممنون میشم خلاصه هاتونو بذارید که بقیه هم بتونن استفاده کنن.!!!!!
دوست عزیز این کار خوبی نیست چون خلاصه نویسی با جزوه درسی فرق داره و در خلاصه نویسی چیز های که برایمان سخت هستن را می نویسیم و یجورایی شخصی هستش و این صحیح نیست از خلاصه های دیگران ستفاده کرد چون هرکس شیوه یاداشت برداری و درس خوندنش فرق داره چون همه ما در یک سطح تحصیلی نیستیم

llvll.asoud

کاربر ممتاز
ممنون میشم خلاصه هاتونو بذارید که بقیه هم بتونن استفاده کنن.!!!!!
دوست عزیز این کار خوبی نیست چون خلاصه نویسی با جزوه درسی فرق داره و در خلاصه نویسی چیز های که برایمان سخت هستن را می نویسیم و یجورایی شخصی هستش و این صحیح نیست از خلاصه های دیگران ستفاده کرد چون هرکس شیوه یاداشت برداری و درس خوندنش فرق داره چون همه ما در یک سطح تحصیلی نیستیم

دقیقا چون هرکس یه چیزی رو مهم میدونه و شیوه یادداشت برداری و درس خوندن فرق میکنه مگفتم اگه خواستن بذارن وگرنه اگه همه یه چیزو مهم میدونستن یا شیوه درس خوندن افراد یکی بود اصلا خلاصه ها یکی میشد.اون موقع خلاصه من به درد شما نمیخورد و بالعکس.
اتفاقا شاید شما موضوعی رو مهم دونستین که من ساده از روش رد شدم و خیلی هم مهم بوده.این از اون اشتباهای رایجیه که باب شده میگن خلاصه من به درد تو نمیخوره یا برعکس..شاید من توی خلاصم یه موضوعی رو اشتباهی فهمیدم و نوشتم شاید خلاصه شمارو خوندم دیدم فرق داره بحث شه و مشکلم حل شه

omidd60

عضو جدید
بله حرف کاملا درستیه چون خلاصه نویسی هر کسی با توجه به داشته های ذهنی همون شخصه و حتی ممکن با دیدن یک جمله کل مبحث براش تداعی بشه .......اینم هست

llvll.asoud

کاربر ممتاز
بله حرف کاملا درستیه چون خلاصه نویسی هر کسی با توجه به داشته های ذهنی همون شخصه و حتی ممکن با دیدن یک جمله کل مبحث براش تداعی بشه .......اینم هست

هدف از دیدن خلاصه های دیگران این نیستش که کل مباحث واسش تداعی بشه دوسته من بلاخره هرکسی واسه خودش یه خلاصه ای نوشته که با اون کل مبحث واسش تداعی شه.هدف از دیدن خلاصه های هم اینه که نکنه یک مبحث مهم از دید شما ساده پنداشته شده و ساده از روش رد شده باشه. هدف اینه با دیدن خلاصه های دیگران به این فک کنی که مثلا این مبحثی که دوستمون توی خلاصش نوشته حتما مهم بوده که تو بهش دقت نکردی و ننوشتی
خلاصه نویسی میتونه شامل یه مثال مهم از یه کتاب خاص باشه که شاید شما اون کتابو نداشته باشی
شاید یک نکته ای که شما از یه کتاب میخونه و توی خلاصتون مینویسی من توی کتابم نوشته نشده باشه

m-royal

عضو جدید
سلام به همگی...
در مورد مطالعه درسا می خواستم بدونم مثلا درس مدار که من دارم از رو زرگر میخ ونم بنظرتون درسنامه و تستای داخل درسو بخونمو رد بشم واسه دور بعد تستای آخر فصلو بخونم یا تستای آخر فصلو هم دقیق حل کنمو برم فصل بعدی؟آخر تستای آخر فصلش زیاده و وقت گیر اگه بخوای دقیق بخونی؟!!!!:que:
از بچه های قدرتی هم می خواستم بپرسم کتابی رونتر و جم و جور تر و مهربونتر!!!!:cap::w02: از ماشین مدرسان سراغ ندارن.؟؟ یه چیزی که خیلی بازبون ساده وشیوا درسنامش باشه مثالای داخل درسشم زیاد باشه؟! مدرسان کتاب خوبیه ولی خیلی خسته کننده و گیج کننده میشه مخصوصا تو حل تستای داخل درسش

پیشاپیش ممنون:heart::gol:

f.babaei

عضو جدید
سلام.ریاضی مهندسی کریمی فصل مشتقات جزیی رو نفهمیدم دوستان پیشنهاد کردن این فصلو از مومن زاده بخون نظر شما چیه؟

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام به همگی...
در مورد مطالعه درسا می خواستم بدونم مثلا درس مدار که من دارم از رو زرگر میخ ونم بنظرتون درسنامه و تستای داخل درسو بخونمو رد بشم واسه دور بعد تستای آخر فصلو بخونم یا تستای آخر فصلو هم دقیق حل کنمو برم فصل بعدی؟آخر تستای آخر فصلش زیاده و وقت گیر اگه بخوای دقیق بخونی؟!!!!:que:
از بچه های قدرتی هم می خواستم بپرسم کتابی رونتر و جم و جور تر و مهربونتر!!!!:cap::w02: از ماشین مدرسان سراغ ندارن.؟؟ یه چیزی که خیلی بازبون ساده وشیوا درسنامش باشه مثالای داخل درسشم زیاد باشه؟! مدرسان کتاب خوبیه ولی خیلی خسته کننده و گیج کننده میشه مخصوصا تو حل تستای داخل درسش

سلام دوست عزیز، به نظر من ماشین1و2 و بررسی رو از کتابهای دکتر حلم زاده کار کن چون بسیار خوب و بامعنی و به دور از هیچ جمله سخت و غیر قابل فهمی گفته. کتاباش رو انتشارات پوران پژوهش منتشر کرده. موفق باشی.

deer

عضو جدید
یعنی شما تمام درسها رو تموم کردید وتستهای کتابهای کنکوری رو زدید. که میخواید الان سه جلد رو بزنید؟؟؟؟؟

یکی از دوستانم تموم کرده الان میخواد تست بزنه نمیدونست چطور این کتاب رو بزنه
البته من خودم شهریور تموم میکنم
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یکی از دوستانم تموم کرده الان میخواد تست بزنه نمیدونست چطور این کتاب رو بزنه
البته من خودم شهریور تموم میکنم
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
آقا خیلی امید داریم شما دیگه بدترش نکن،آخه چرا اینقد زود تموم کردییییییییییننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
آقا خیلی امید داریم شما دیگه بدترش نکن،آخه چرا اینقد زود تموم کردییییییییییننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek:

به تموم کردن نیستش که به خوب خوندنه.دوسته منم مدارو تموم کرده بود دور اول از مدرسان خونده بود دور دومشو از کارو زرگر میخوند یه سوال حداکثر توان پرسیدم ازش فهمیدم هیچی بارش نیس

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام.ریاضی مهندسی کریمی فصل مشتقات جزیی رو نفهمیدم دوستان پیشنهاد کردن این فصلو از مومن زاده بخون نظر شما چیه؟

منیکه تمام فصلارو از کریمی خونده بودم برای اون فصل و فصل معادلات گرما و لاپلاس مومن زاده رو خوندم که خیلی خوب بود و خیلی بهتر از کریمی نوشته

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام به همگی...

من قدرتی نیستم ولی در مورد سوال اولتون در مورد مدار بهتره حداقل نصف تستای آخر فصل سراسریاشو حل کنید.ادم تو مدار با تمرین زیاد به تسلط میرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا