جمله ای از شهدا...

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی حسین در صحنه است،

اگر در صحنه نیستی هر جایی خواهی باش!

چه ایستاده به نماز ،چه نشسته بر سفره شراب.

شهید گلستانی
.
.
.

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
« هیچ کس سنگ دوستی مرا به سینه نزند جزء در لباس جهاد و تقوا »
شهید مهدی خوش سیرت

• Like
واکنش ها: s_aa

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
وصیت نامه شهید فیروزی
نماز را سبک نشمارید,قرآن بخوانید تا قلبهایتان روشن و منور شود...از شما می خواهم یک کمی هم شده برای اسلام فکر کنید فکر رفاه و آسایش نباشید.
.
.
.

• Like

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگر شهر سقوط کرد،نگران نباشید دوباره فتح می کنیم.مراقب باشید ایمانتان سقوط نکند.
شهید جهان آرا
.
.
.

آخرین ویرایش:
  • Like

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
يك جمله از جملات گهربار سرورمان امام حسين(ع) را ميتوان تكرار كرد كه «ان الحيات عقيدة وجهاد» كه مكتب با عقيده ماست وجهاد ما در ر اه اين عقيده كه بايد جنگيد و مبارزه كرد ،يا پيروز شد و يا شهيد شد كه در هر دو صورت پيروزى است .اين بود پيامم به تمام مسلمانان ايران‌ و جهان .

فرازی از وصیت‌نامه شهید رضا طالبی

• Like

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهید الیاس حامدی استخر سر​

اين را بدان كه هرگز خون شهيدان هدر نمى‌رود. خون شهيد هر قطره‌اش به دريائى تبديل مى‌شود وبه قول استاد شهيد مطهري در پيكر اجتماع تزريق مى‌شود.
.
.
.

• Like

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرمانخواهی انسان مستلزم صبر بر رنج هاست. پس برادر خوبم! برای جانبازی در راه آرمان ها یاد بگیر که در این سیاره رنج ، صبورترین انسان ها باشی!
ستاره وجودم سیدمرتضی آوینی
.
.
.

آخرین ویرایش:
  • Like

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
الماس اگرچه از همه جوهر ها شفاف تر است،سخت تر نیز هست. ماندن در صف اصحاب عاشورایی امام عشق تنها با یقین مطلق ممکن است ...و ای دل! تورا از این سنت لا یتغیر خلقت گریزی نیست.نپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اند ولا غیر...صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.شهید آوینی
.
.
.

• Like

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرازی از وصیت نامه شهید محمد حسین فاضلی
مواظب باشید که در صحنه ی امتحان الهی مردود نشوید وشرمسار در قیامت نباشید که پاسخ ندهید چرا مقدمه ی ظهور ولی وحجت خدا را فراهم نکردید؟
تاریخ تولد:5/1/1339 (بیرجند) تاریخ شهادت :3/4/71
سلامتی وتعجیل درفرج امام زمان(عج) وشادی روح شهدا صلوات

• Like

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرازی از وصیت نامه شهیدعبدالله پیرانی درباره زمینه سازی برای ظهور
همان طور که تابه حال جبهه ها را پر کرده اید ونگذاشته اید که سلاح شهیدان به زمین بیفتد،تا انقلاب حضرت ولی عصر امام زمان(عج) ادامه دهید و دست از رهبری امام برندارید. او زمینه ساز انقلاب صاحب الزمان(عج) است.إن شاءالله زمینه را برای ظهور آن حضرت، آماده ورضایت حق تعالی را جلب کنیم.
تاریخ تولد20/12/38 (نیشابور) تاریخ شهادت :14/11/65

http://montazerclip.mihanblog.com/post/41

smart student

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا!
مرا ببخش، تو را می پرستم،
ولی هنوز از بت پرستی دست بر نداشتم
هنوز نتوانسته ام خود را به تو قانع کنم
هر لحظه بتی می سازم و تصورات خویش را می پرستم...
"گزیده ای از نیایش های شهید چمران"

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
ياد خدا را فراموش نکنيد و مرتب بسم الله بگوييد و با ياد خدا ،ذکر خدا خيلي از مطالب حل مي شود

شهید همت

از طرف من به جوانان بگوييد چشم شهيدان و تبلور خونشان به شما دو خته است بپا خيزيد و اسلام خود را دريابيد.

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز

شهید باکری

شهید مهدی باکری:
خدایا چقدر دوست داشتنی و پرستیدنی هستی…
هیهات! که نفهمیدم چقدر لذت بخش است انسان آماده دیدار ربّش باشد…

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.
تنها کسی می تواند از سیم خاردار دشمن عبور کند،
که در سیم خاردار نفس خود گیر نکرده باشد.
سردار شهید علی چیت سازیان

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
سید شهیدان اهل قلم می گوید:
این نام ها که بر زبان ما می گذرند تنها کلماتی نگاشته بر شناسنامه هایی که بر آن مهر باطل شد خورده است نیستند ماجز باصورتی موهوم از عوالم رازآمیز مجردات سر وکار نداریم وازدرون همین اوهام سراب مانند نیز تلاش می کنیم تا روزنی به غیب جهان بگشاییم وتوفیق این تلاش جزاندکی نیست !​
شهدا مرا به اين وادي كشانده اند ...
$$$

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز

عالم محضر شهید است،اما کو حرمی که این حضور را دریابد و در برابر خلاء ظاهری خود را نبازد؟ زمان می گذرد و مکانها فر می نشینند،اما حقایق باقی هستند.
شهیدان زنده هستند و من و تو مرده ایم.شهدا صدق و استقامت خویش را در آن عهد ازلی که با خدا بسته بوده اند اثبات کردند.
کاش ما در خیل منتظران شهادت باشیم.

(شهید سید مرتضی آوینی)

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز

زمان بر امتحان من و تو می گردد تا ببیند که چون صدای هل من ناصر امام عشق بر میخیزد چه می کنیم؟
"شهیدآوینی"

به فکرخودباشیم،خودرااصلاح کنیم،اگربه خودنرسیدیم وخودرااصلاح نکردیم،نمیتوانیم دیگران رااصلاح کنیم.
درمحضربهجت

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
خدایا، هنگامی که شیپور جنگ طنین انداز می شود، قلب من شکفته شده به هیجان در می آید زیرا جنگ مرد را از نامرد مشخص می کند.

شهید چمران

.
.
.
.
.

متن کامل تر این جملات زیبا از شهید چمران:

خدایا هنگامی که شیپور جنگ طنین انداز می شود، قلب من شکفته شده به هیجان در می آید زیرا جنگ مرد را از نامرد مشخص می کند، جنگ بهترین محک امتحان برای فدائیان از جان گذشته است، در جنگ همه شعارهای میان تهی، همه ادعاهای پوچ، همه خودنمایی ها و غرورها و خودخواهیها فرو می ریزد . در جنگ مرد حق فرصت دارد که با حربه شهادت بر شیاطین کفر و ظلم بتازد، در جنگ حیات با شرف مبادله می شود، در جنگ مرد خدا می تواند با قربان کردن جان خود، ایمان خویش را به خدا و به هدف اثبات کند.
شهید چمران