زن سالاری یعنی این...

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]
[/h]:w02:.................

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
اییییییییییییییی بینهایت از شیر میترسم
حتی از عکسش اوووووووووووووووووووففففففففففففف

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جنبه ندارن این خانوما بهشوم احترام بزارن که

زارتی میگن زن سالاریه :biggrin:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتی در حیوانات هم جیق و ویق کردن زنا مرسوم هست:biggrin: آییییییییی
:Dخدایی اینجونورا رو فقط یه شیر میتونه تحمل کنه! خعلی حال بهم زنن:biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی در حیوانات هم جیق و ویق کردن زنا مرسوم هست:biggrin: آییییییییی
:dخدایی اینجونورا رو فقط یه شیر میتونه تحمل کنه! خعلی حال بهم زنن:biggrin:
هر هر هر هر....
خندیدنه الکیه اصلا تابلوئه داری از حرص میخندی...
اقلا شیر میتونه ما رو تحمل کنه..هیچ موجودی تو دنیا نیست که بتونه شما رو تحمل کنه...
:w07:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
:d
اییییییییییییییی بینهایت از شیر میترسم
حتی از عکسش اوووووووووووووووووووففففففففففففف
جنبه ندارن این خانوما بهشوم احترام بزارن که

زارتی میگن زن سالاریه :biggrin:

ساکت...:D

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این فریاده ی عقبه منطقی حتما داره
احتمالا اقا شیره ی خرابکاری کرده
عقبه منطقی که داره، شیر نر کلا با گله شیر های ماده زندگی نمی کنه، بعد از بدنیا آمدن توله شیر ها، شیر نر دوباره سر و کله ش پیدا میشه، قصد جون بچه ها رو میکنه، البته این غریزه توی وجود خرس ها هم هست، بچه ها رو میکشه و می خواد دوباره جفت گیری کنه، اینه که کل ماده های گله میریزن سر شیر نر و از منطقه فراری میدند، احتمالا عکس رو ناقص گذاشته استارتر، دنیای حیوانات با دنیای آدم ها زمین تا آسمون فرق داره خودتون رو ناراحت نکنین و به فکر شباهت زن و مرد توی دنیای شیر ها نباشین:biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
عقبه منطقی که داره، شیر نر کلا با گله شیر های ماده زندگی نمی کنه، بعد از بدنیا آمدن توله شیر ها، شیر نر دوباره سر و کله ش پیدا میشه، قصد جون بچه ها رو میکنه، البته این غریزه توی وجود خرس ها هم هست، بچه ها رو میکشه و می خواد دوباره جفت گیری کنه، اینه که کل ماده های گله میریزن سر شیر نر و از منطقه فراری میدند، احتمالا عکس رو ناقص گذاشته استارتر، دنیای حیوانات با دنیای آدم ها زمین تا آسمون فرق داره خودتون رو ناراحت نکنین و به فکر شباهت زن و مرد توی دنیای شیر ها نباشین:biggrin:

نخیرم عکس کامله کامله...:D

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نخیرم عکس کامله کامله...:D
یک جوری میگه نخیرم کامله انگار عکاس خودش بوده، الان هم در سر می پرورانی بگی آره خودم گرفتم شاید هم بعد از خوندن این آخری برای مخالفت بگی نخیرم خودم نگرفتم، کلا وقتی پست میذاری یاد آقای سفارتی می افتم:biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک جوری میگه نخیرم کامله انگار عکاس خودش بوده، الان هم در سر می پرورانی بگی آره خودم گرفتم شاید هم بعد از خوندن این آخری برای مخالفت بگی نخیرم خودم نگرفتم، کلا وقتی پست میذاری یاد آقای سفارتی می افتم:biggrin:

نخیرم هیچ کدوم از اینا رو نگفتم..
آقای سفارتی کیه!!
نمیشناسمش...
:smile:

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعععععععععععععععع
قضیه اونی نیست که استارتر تعریف کرده
اینه
: شیر ماده امروز رفته ارایشگاه - الان اومده از اقا شیره می خواد که نگاش کنه - اونم چون .... حرکات یه مورچه رو زیر نظر گرفته:book: