مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من از شهریور میخوام شروع کنم به نظرتون دیر شده؟بهتره از چه درسهایی شروع کنم؟:w10:

هیچ وقت دیر نیستش. به نظرم همه درسا رو با هم بخون وگرنه مث من یک درسیو 80 میزینی یکی صفر! همه با هم هم تنوع داره و هم ریسکتو کم میکنه که اگه یه درسی سخت بودش با درسای دیگه جبران بشه. زبان که دیگه نگو:)

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من از شهریور میخوام شروع کنم به نظرتون دیر شده؟بهتره از چه درسهایی شروع کنم؟:w10:
زبان رو دیگه یه سره تا روز آزمون روزانه دوساعت وقت بزار.در کنارش فن رو شروع کن.درک رفتار سازه ها .سازه در معماری گزینه های خوبین واسه شروع

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

هیچ وقت دیر نیستش. به نظرم همه درسا رو با هم بخون وگرنه مث من یک درسیو 80 میزینی یکی صفر! همه با هم هم تنوع داره و هم ریسکتو کم میکنه که اگه یه درسی سخت بودش با درسای دیگه جبران بشه. زبان که دیگه نگو:)

زبان رو دیگه یه سره تا روز آزمون روزانه دوساعت وقت بزار.در کنارش فن رو شروع کن.درک رفتار سازه ها .سازه در معماری گزینه های خوبین واسه شروع
با تشکر از سارای عزیز
البته دوستان توجه کنن که هر کسی از جمله خود من بر اساس شرایط خودم میگم چی رو شروع کنین بهتره شاید واسه کس دیگه جواب نده
مثلا من خیلیا گفتن همزمان چند تا درسو بخون ولی واقعا نمیتونستم....الان روزانه زبان بعلاوه دو درس(که یکیشو درس اصلی محسوب میکنم و وقت بیشتری میزارم براش) یکیش تاریخ یکیش فنه بعلاوه آخر شب مرور زبان و دروسی که قبلا تموم کردم
بچه ها تموم کردن یه درسی دلیل بر این نیس که اگه سئوال بدن همه رو میزنین
حتما حتما حتما مرور یادتون نره...........

raha pania

کاربر بیش فعال
سلام
دوستان من درک رفتار سازه رو خوندم
اما کامل نفهمیدم،از طرفی نمیخوام چیزی رو ندونسته بذارم تا بعدا برام کوه بشه
این ترم ایستایی دارم (بار دوم:اون ترم حذف کردم واسه دو امتحانه بودن)
جزوه استادمم کامل نیست ،اصلا واسه خودش یه چیز دیگه گفته
حالا موندم چیکار کنم :'(

:cry:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چرا گریه میکنی پانیا خانم.اینو مطمن باش همه مثل خودتنو این مشکل رو دارن.منم خودم مبانی سازه میخونم اصلا متوجه نمیشم 50درصد مطالبو.ولی نگران نیستم شما وقتی یه کتاب رو تمام کنی 1 ماه بعد دوباره مرور کنی همرو بهتر میفهمی و بهتر تثبیت میشه تو ذهنت
مثل اینکه یه فیلم رو دوباره نگاه کنی جزییات بهتری تو ذانت ثبت میشه
باز مشکلی بود من درخدمت هستم
شما سعی کن بیشتر منابع رو تا آخر مهر یا ابان تمام کنی و باید دوباره همرو تا اخر دی مرور کنی و باز از دی تا روز امتحان یه بار دیگه.البته باید خلاصه برداری کنی ک حجمشون کم بشه
سوالات سال قبل رو نگاه کن و با نحوه ثوال دادن اشنا شو

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به کتاب طراحی مفهومی ساختمانهای بلند هم اومد.
دست گلاب درد نکنه. چقدر ایشون به فکر ما هستند که به وقت خدای نکرده بیسواد از این دنیا نریم...........:):book:

آخرین ویرایش:

raha pania

کاربر بیش فعال
آخه الان میگیم اشکالی نداره
کم کم اینا همه روهم تلمبار میشه،گیر میکنیم
چون یبار تجربش کردم میگم و نگرانم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا نگران نباش دوست خوبم
تنها تو نیستی
من خودم درک رفتار سازه هارو تو دور اول فقط سی درصد متوجه شدم
تو دور دوم بهتر شدم
و مطمئنم تو دور ای بعدی بهتر خواهم شد
یه چیزی که خیلی از بچه ها رو نگران میکنه اینه که هنگامی که یه کتابو برا بار اول میخونن وقتی به صفحات قبل نگاه میکنن و میبینن که مطلبی رو که خوندن فراموش کردن اعتماد به نفسشو میاد پایین
این یه چیز طبیعیه....بعدش برا فن همه مطالب زنجیروار به هم مرتبطه...یعنی هر کتابی که میخونین به درک مطلب قبلی کمک میکنه
من درک رفتار سازه ها رو بعد از اینکه سازه در معماری رو خوندم بهتر متوجه شدم

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

mahmoudz

کاربر فعال
آخرین ویرایش:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کتابای مهم استاد گلابچی! بترتیب کدوما هستند؟! ا
درک رفتار سازه ها
سازه در معماری
مبانی سازه برای معماران
فن آوریهای نوین
نانو
جزئیات ارتقا دهنده
ساختمانها چگونه عمل میکنند.البته بیشتر کتاباش مهم هستند ولی به نظر من اینا مهمترن

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها از کجا میشه فهمید طراح سوالات امسال کیا هستن؟ یا اصلا نمیشه فهمید....

گلابچی - قیابکلو -حجت حتمی طراحا"؟

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درک رفتار سازه ها
سازه در معماری
مبانی سازه برای معماران
فن آوریهای نوین
نانو
جزئیات ارتقا دهنده
ساختمانها چگونه عمل میکنند.البته بیشتر کتاباش مهم هستند ولی به نظر من اینا مهمترن

معماری دیجیتال چجوریه؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها از کجا میشه فهمید طراح سوالات امسال کیا هستن؟ یا اصلا نمیشه فهمید....

گلابچی - قیابکلو -حجت حتمی طراحا"؟

هرچقدر بیشتر به اینچور مسائل فکر کنیم جز استرس و تلقینه های بد چیزی به دست نمیارید ...

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتابای جدید مبانی طراحی ساختمان های بلند و طراحی مفهومی ساختمان های بلند یکی 45000 اونیکی 55000 تومان
انشالله روزی برسه که یاد بگیریم که کیفیت حرف اول را می زنه نه کمیت .. نمونه عینی این قضیه پروفسور دی کی چینگ و نویسنده بی نظیر کتاب مفاهیم پایه ... ولی این پروفسور مملکت متاسفانه کتاب های با اشکالات بسیار چاپ می کنه و هیچ اعتراض صورت نمی گیره ... من خودم کم دیدم کسی کتاب ایشون را جز برای کنکور بخونه ... الان هم قیمت کتاب های ایشون نجومی شده ... یک نکته مهم در سایت دانشگاه تهران جزئیات ارتقا دهنده 22 هزار تومنه ولی ما قبل کنکور 25 هزار تومان گرفتیم ... واقعا این 3 هزار تومان دلیلش چیه .. ولی از این قیمت ها بگذریم . این بزرگوار از حد عبور کردند . یک سوال بزرگ همیشه ذهن من را مشغول کرده چرا کتاب های ایشون ویرایش نمی شه .. چرا کتاب ها مطالبشون با هم در تناقض هستند ... همین مسئله تناقض بارها در کنکور اومده و نمونه عینیش 2 سوال فن کنکور 92 بود که در یک کتاب یکی از گزینه درست می شه و در کتاب دیگه گزینه دیگه درست می شه ... ;)

آخرین ویرایش:

pguzahra68

عضو جدید
یه سری از کتابای کلابچی خلاصه جزوه اونا تو اینترنت هست آیا میشه به اونا اکتفا کرد ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.