وزارت دفاع آری یا نه ؟؟؟؟

bndsms

عضو جدید
دست شما درد نكنه به خاطر راهنماييتون.بسيار متشكرم.
دعا مي كنم تو زندگي هميشه موفق باشي. خدا خيرت بده انشاالله.

دعا کن اگه جای خوبیه واسم (مطمئنن خیلی ها آرزوشونه بیان اینجا اما روحیه هر فرد فرق میکنه) استخدام شم اگرم نیست نشم :D
ایشالا شما هم به هر خواسته ای داری برسی ;)

ali-gold

کاربر فعال
سلام
والا پارسال و امسال اردیبهشت ماه ثبت نام واسه استخدام داشته اما نمیدونم سال دیگه هم داشته باشه یا نه .
من سربازی ندارم . برای کسایی که سربازی ندارن به صورت پیمانی باهاشون قرارداد میبندن و یه تعهد 5 یا 6 ساله ( که فکر کنم 6 سالس ) باهاشون میبندن که طبق تعهد به جای 2 سال سربازی باید 6 سال براشون کار کنند البته با حقوق و مزایا مثل کارمندای عادی . البته من شنیدم اگه پروژه های خاصی که وزارت دفاع مد نظرشه رو به عنوان پایان نامه یا پروژه های پژوهشی هم انجام بدی میشه کسری خدمت گرفت ازشون

این که خیلی خوبه داداش.من میخوام متاهل بشم،این راه برام عالیه،حقوق وقتی میدن خیلی خوبه،خدایا میشه من برم وزارت دفاع کار کنم.سربازی معمولی رو برم که حقوق نمیدن ولی اینطوری از زندگیم جلو میفتم.میتونم پس انداز کنم و یه زندگی داشته باشم.البته اگه خدا بخواد و استخدام بشم.فقط یه سوال ازت دارم من اطلاعات سیاسیم پایینه؟راستشو بخوای با سیاست کاری ندارم،تو لاک خودمم،باید اطلاعات سیاسیت در حد خوب باشه؟؟

ali-gold

کاربر فعال
شرمنده اقا درمورد فرآیند ثبت نام یه توضیح مختصر و مفید میدین؟؟دقیقا در چه تاریخی باید بریم دنبال ثبت نام وزارت دفاع؟

bndsms

عضو جدید
این که خیلی خوبه داداش.من میخوام متاهل بشم،این راه برام عالیه،حقوق وقتی میدن خیلی خوبه،خدایا میشه من برم وزارت دفاع کار کنم.سربازی معمولی رو برم که حقوق نمیدن ولی اینطوری از زندگیم جلو میفتم.میتونم پس انداز کنم و یه زندگی داشته باشم.البته اگه خدا بخواد و استخدام بشم.فقط یه سوال ازت دارم من اطلاعات سیاسم پایینه؟راستشو بخوای با سیاست کاری ندارم،تو لاک خودمم،باید اطلاعات سیاسیت خیلی بالا باشه؟؟

اطلاعات سیاسی پایین نقطه ضعف محسوب میشه همونطور که اطلاعات سیاسی بالا هم همین طور:D
حالا اگه برا مصاحبه دعوت شدی میتونی یکم از سایتا مطالعه کنی .معمولا یه سری سوالای سیاسیشون تکرارین مثل ولایت فقیه و احزاب و گزوه های سیاسی . یه سری هم با توجه به زماننن مثلا در حال حاضر وضعیت کشورهایی مثل مصر و سوریه و ... . میشه با مطالعه اطلاعات کافیو به دست آورد.

bndsms

عضو جدید
شرمنده اقا درمورد فرآیند ثبت نام یه توضیح مختصر و مفید میدین؟؟دقیقا در چه تاریخی باید بریم دنبال ثبت نام وزارت دفاع؟

معمولا تو سایت وزارت اطلاعیه استخدام میزنن . مثلا پارسال و امسال اواخر فروردین اطلاعیه زده بودن که تا آخر اردیبهشت مهلتش بود . هر از گاهی سری به سایتشون بزن تو بخش استخدامی ببین خبری نیست . یا تو سایتای کاریابی هم معمولا اطلاعیشو میزنن .

ali-gold

کاربر فعال
اطلاعات سیاسی پایین نقطه ضعف محسوب میشه همونطور که اطلاعات سیاسی بالا هم همین طور:D
حالا اگه برا مصاحبه دعوت شدی میتونی یکم از سایتا مطالعه کنی .معمولا یه سری سوالای سیاسیشون تکرارین مثل ولایت فقیه و احزاب و گزوه های سیاسی . یه سری هم با توجه به زماننن مثلا در حال حاضر وضعیت کشورهایی مثل مصر و سوریه و ... . میشه با مطالعه اطلاعات کافیو به دست آورد.

آره خب،میفهمم،اگه یکی دوتا سوال سیاسی رو جواب ندادی و بگم نمیدونم و خبر ندارم....در استخدامم مشکل درست میکنه؟

ali-gold

کاربر فعال
معمولا تو سایت وزارت اطلاعیه استخدام میزنن . مثلا پارسال و امسال اواخر فروردین اطلاعیه زده بودن که تا آخر اردیبهشت مهلتش بود . هر از گاهی سری به سایتشون بزن تو بخش استخدامی ببین خبری نیست . یا تو سایتای کاریابی هم معمولا اطلاعیشو میزنن .

آقا یک دنیا ممنون داداش

bndsms

عضو جدید
آره خب،میفهمم،اگه یکی دوتا سوال سیاسی رو جواب ندادی و بگم نمیدونم و خبر ندارم....در استخدامم مشکل درست میکنه؟

خو بستگی داره کدوم سوالو جواب ندی مثلا اگه سواله ولی فقیهو جواب ندی که ردی:D
ولی کلا هر مرحلش مثل عقیدتیو علمیو پزشکی و ... یه امتیازی داره از نظر اونا که باید در کل به امتیاز حدنصابشون برسی

ali-gold

کاربر فعال
خو بستگی داره کدوم سوالو جواب ندی مثلا اگه سواله ولی فقیهو جواب ندی که ردی:D
ولی کلا هر مرحلش مثل عقیدتیو علمیو پزشکی و ... یه امتیازی داره از نظر اونا که باید در کل به امتیاز حدنصابشون برسی

خو ولی فقیه رهبرمونه دیگه:Dچی ازش سوال میدن؟؟:D

من پیرو خط رهبرم خدایی:D

ali-gold

کاربر فعال
من خدا رو قبول دارم قرآن رو قبول دارم نماز رو قبول دارم پیغمبر رو قبول دارم دیگه چی ازین بهتر:D

bndsms

عضو جدید
خو ولی فقیه رهبرمونه دیگه:Dچی ازش سوال میدن؟؟:D

من پیرو خط رهبرم خدایی:D

نه باید کامل بدونی که اصلا چه لزومی به بودنش هست و خیلی سوالای دیگه
تو حالا ثبت نام کن بعد وقت مصاحبه شد بهت میگم چی کار کنی :D

ali-gold

کاربر فعال
نه باید کامل بدونی که اصلا چه لزومی به بودنش هست و خیلی سوالای دیگه
تو حالا ثبت نام کن بعد وقت مصاحبه شد بهت میگم چی کار کنی :D

لزومش برای این که مردم رو هدایت کنه دیگه:D در شرایطهای سخت مردمو رو به اتحاد دعوت کنه،آقای خامنه ای آدم خوبیه:D
دمت گرم دستمو بگیر من دارم عیال وار میشم:Dاگه استخدام شم عروسیم دعوتت میکنم خدایی:D

bndsms

عضو جدید
لزومش برای این که مردم رو هدایت کنه دیگه:D در شرایطهای سخت مردمو رو به اتحاد دعوت کنه،آقای خامنه ای آدم خوبیه:D
دمت گرم دستمو بگیر من دارم عیال وار میشم:Dاگه استخدام شم عروسیم دعوتت میکنم خدایی:D

تو فقط یه شام عروسی به ما بده خودم میبرمت سر کار :D

ali-gold

کاربر فعال
تو فقط یه شام عروسی به ما بده خودم میبرمت سر کار :D

رو چشم داداش،یه شام عروسی چیه دوتا بهت میدم اصلا سه تا اصلا هر چی تو گفتی:Dبیشتر دوست دارم سربازیم پر بشه،دوست دارم تو سربازیم حقوق داشته باشم و کار کنم،دختر خانم باهام کنار آمدن و مشکلی ندارن،و منتظرم میمونن ولی خوب من دوست دارم کار کنم و پول درآرم و زندگیمو زودتر سرو سامون بدم.

bndsms

عضو جدید
من فعلا برم
برام دعا کن
ایشالا یه کار خوب همراه با زندگی خوب داشته باشی;)

ali-gold

کاربر فعال
من فعلا برم
برام دعا کن
ایشالا یه کار خوب همراه با زندگی خوب داشته باشی;)

برو داداش،به سلامت ایشالله موفق باشی در پناه خدا.
ممنون،برات دعا میکنم اصلا برای همه جوونا دعا میکنم موفق باشن،یاعلی

امیرحسین.

اخراجی موقت
رو چشم داداش،یه شام عروسی چیه دوتا بهت میدم اصلا سه تا اصلا هر چی تو گفتی:Dبیشتر دوست دارم سربازیم پر بشه،دوست دارم تو سربازیم حقوق داشته باشم و کار کنم،دختر خانم باهام کنار آمدن و مشکلی ندارن،و منتظرم میمونن ولی خوب من دوست دارم کار کنم و پول درآرم و زندگیمو زودتر سرو سامون بدم.
دوتا شام عروسی:huh: مگه میخای دوتا زن بگیری:huh::)

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کار تو وزارت دفاع یه جور کار کارمندی هست با محدودیت‌های بیشتر از سایر سازمان‌ها. در بدو ورود حقوق 2میلیون و دویست تا چهارصد تومن برای فوق لیسانس. امکان استفاده از مراکز تفریحی و هتل‌های طرف قرارداد با وزارت دفاع در کشور، بیمه درمانی، خانه سازمانی، امکان استفاده از تالارها و سالن‌های متعلق به وزارت دفاع و سایر امکانات رفاهی که احتمالاً براتون توضیح دادن. از اون طرفش، حقوق شما محدود به میزان حقوق دریافتی از دولته، اجازه اشتغال در دو مرکز دولتی رو ندارید،اجازه سفر خارج از کشور رو ندارید، زندگی شما تا حدودی تحت مراقبته، اجازه رفتن به سفارت‌خانه‌ها رو ندارید، تا 5 سال حق ادامه تحصیل ندارید مگر با اجازه مقام مافوقتون، در بعضی مراکز جو اطلاعاتی و خفه‌ای حاکمه.

درکل، باید سبک، سنگین کنید. اشتغال تو وزارت دفاع با روحیه بعضی‌ها جور در نمیاد.
من که 4 ماه پیش رفتم واسه مصاحبه ،فوق لیسانسم هستم . بهم گفتند حقوقش حدوده 1200000 تومان هست.

سحرخیز

عضو جدید
من که 4 ماه پیش رفتم واسه مصاحبه ،فوق لیسانسم هستم . بهم گفتند حقوقش حدوده 1200000 تومان هست.

خدا پدرت بیمرزه کی گفته انقدر حقوق میدن
مهندس من خودم یکی رومیشناسم با فوق علم و صنعت با 12 سال سابقه داره انقدر میگیره همین 1200000

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خدا پدرت بیمرزه کی گفته انقدر حقوق میدن
مهندس من خودم یکی رومیشناسم با فوق علم و صنعت با 12 سال سابقه داره انقدر میگیره همین 1200000
نمیدونم به من که اینو گفتند. شاید بستگی به جایی داره که میری چون صنایع دفاع خیلی گستردس

bahram572003

عضو جدید
سلام به مهندسای عزیز.
من سر یه دوراهی گیر کردم انقدر عجله داشتم و دارم که نتونستم خوب بگردم ببینم جای این سوال اینجا هست یا نه.اگه تاپیک بهتری برای مطرح کردن سوالم و پیدا کردن جواب سوالم سراغ دارید ممنون میشم در این مورد هم راهنماییم کنید.حالا این دوراهی:
من با ده سال سابقه کار نیروگاهی در آستانه انتخاب دو تا شغلم:
1-شرکت نفت:که محل کارش اهواز با حقوق ماهی 3تومن.امنیت شغلی و آینده مطمئن تر داره هزینه زندگی کمتر و ......... .
2-نیروگاه اربیل عراق:محل کارش 22کیلومتری جنوب اربیل(کردستان عراق).حقوق ماهی 2700دلار اما قرارداد 5ساله باهام میبندن و بعد 5سال معلوم نیست چی بشه.شاید از نیروهای بومی استفاده کنن و عذر مارو بخان.در ضمن چیزی به اسم بیمه در کردستان عراق وجود نداره(چه بیمه ماشین بازنشستگی-عمر آتش سوزی-درمان ...)!یا باید تو کمپ زندگی کنی یا ماهی 500دلار میدن که بری تو شهر مستقل باشی.
حالا سوالم اینه:به نظر شما کدوم بهتره؟

hossein21

عضو جدید
سلام
من لیسانسم ماشین آلاته الانم مالک اشتر میخونم
طراحی کاربردی
به نظرتون امکانش هست ثبت نام کنم برا وزارت دفاع و قبولم نکنن به خاطر کارشناسیم

بالا