دانلود کتابهای معماری

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

raha pania

کاربر بیش فعال
ببخشید من میخوام دانلود کنم یه صفحه باز میشه که چند تا گزینه دانلود داره...کدومو بزنم؟

اون قسمتی که 4 تا مربع کنار همند
اگه فارسی برات اومد مستطیل کنار ه اشتراک گذاری با دوستان که نوشته دانلود
اونو میزنید به قسمت انتخاب نوع دانلود میرید و دانلود رایگان را انتخاب می کنید ازتون حساب برای ورود میخواد
کافیه ایمیل و پسوردتونو بزنید و عضو بشید ،رایگانه
امیدوارم کمکتون کرده باشم

arch1375

عضو جدید
نمونه کار های کامل زاها حدید توی سایت خودش موجوده

www.zaha-hadid.com

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش توسط مدیر:

parnian22

عضو جدید

سال 2011 | 688 صفحه | ISBN: 9780470540831 | 249 MB |

پسورد فایل: www.booktolearn.com

دانلود کتاب
دانلود کتاب (لینک کمکی)

معرفی: ویرایش سوم راهنمای پیشرو “اصول ساخت‌وساز مسکونی” در زمینه ساخت‌وساز حرفه‌ای خانه کاملا به‌روز و بازبینی شده است. این کتاب جدیدترین توضیحات کاربردی از سیستم‌های ساخت‌وساز مسکونی امروزه را پوشش می‌دهد که طیف وسیعی را از پی‌ریزی سقف و اتمام کارهای خارجی تا جزئیات داخلی را شامل می‌شود.
این ویرایش جدید به طور کامل آخرین تحولات موجود در مصالح و روش‌های ساخت‌وساز خانه که شامل بهره‌وری انرژی، چهارچوب‌بندی و ساخت سقف می‌باشد را پوشش می‌دهد.
این راهنما با بیش از ۱۲۵۰ طراحی و تصویر در سطح وسیعی به تصویر کشیده شده است.
کتاب “اصول ساخت‌وساز مسکونی” در سبکی منطقی و آسان تولید شده است. این کتاب یک منبع منحصر‌به‌فرد برای متخصصان ساختمان درجهت کسب یک دانش کاربردی از دستور‌العمل‌ها،‌ روند مدیریت، مصالح و تمام نگرانی‌های مربوط ساختمان‌های مسکونی به شمار‌می‌آید.

اتاق بدون کتاب،همچون بدن بدون روح است."سیسرو"

منبع : www.booktolearn.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

archisal

کاربر بیش فعال
باسلام
از منابعی که گذاشتین ممنون. راجع به شهرسازی معاصر هم منبع دارین؟

fateme25

عضو جدید

سال 2002 |736 صفحه | ISBN: 9780471395409 | 48 MB |

پسورد فایل: www.booktolearn.com
دانلود کتاب
دانلود کتاب (لینک کمکی)

معرفی: کتاب تصویری “تمرین حرفه‌ای طراحی‌های کار معماری” یک طیف کامل از مهارت‌ها، مفاهیم، اصول و کاربردهای مورد نیاز برای خلق مجموعه‌ای کامل از طراحی‌های کار معماری ارائه می‌دهد.
ویرایش سوم کتاب بر اهمیت برقراری ارتباط مفاهیم طراحی عمومی از طریق طراحی‌های کار خاص، تاکید می‌کند.
فصل‌های کتاب بطور منطقی براساس مراحل توسعه کار، ادامه می‌یابد که از محل و برنامه‌های بنیادی آغاز می‌شود و تا ارتفاعات، بخش‌های ساختمان و دیگر طراحی‌ها پیش می‌رود.

چشم‌داشتی که باید از یک کتاب داشت، این است که شفاف باشد و نور را بازتاباند. " کریستین بوبن "

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nazi6232

عضو جدید
سلام به همه............. اگه کسی کتاب how building work رو داره بزاره لطفا........من که هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم.....

alipiroozz

عضو جدید

Sorayaa

عضو جدید
دوستان کسی کتابی راجعبه مرکز نگهداری سالمندان و بیماران آلزایمری چیزی دارید؟؟
فوریه!!!!!!!!
یا یه چیزی مرتبط با این. لطفا راهنمایی کنید

jhangard

کاربر بیش فعال
من اینو میخوام هر کی پیداش کرد برا دانلود بذاره plz

The Shape of Green: Aesthetics, Ecology, and Design

Lance Hosey

توضیح:

The first book to outline principles for the aesthetics of sustainable design, The Shape of Green argues that beauty is inherent to sustainability, for how things look and feel is as important as how they’re made

mitra.f888

عضو جدید
سلام دوست من...من این کتاب رو خوندم به طراحی هی مون خیلی توپ کمک میکنه...البته به اونایی میگم که تازه شروع میکنن ها؟
1.مبادی سواد بصری...پ(یادم نمیاد نویسندش کی بود ...اما جلدش سیاهه)
2- 101 چیزی که در مدرسه معماری آموختم (ماتئو فریدریک ترجمه سیده صدیقه قویدل_کتاب نسبتا خوبیه

نویسندش دونیس ا داندیس.ترجمه مسعود سپهر.اتشارات صدا و سیما

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونستم درست اومدم یا نه ولی این دو تا کتاب رو میزارم شاید به دردتون بخوره:
لینک رایگان کتاب هفت پنجره به سوی معماری عرفانی : http://s3.picofile.com/file/76844378..._8_8_.pdf.html

آخرین ویرایش توسط مدیر:

یه مسلمون

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم
1- اینکه فرمودید: "اصولا اعتقاداتی که دارند صرفا بر اساس اوهام و خیالات باطل هستش و نه مطالعه و درک درست از دین ؟" بهتر بود واضح و شفاف می گفتید چه چیزهایی را اوهام میدانید؟ و چه چیزهایی را درک درست دین
فقط به دو آیه اشاره می کنم در باب طراحی مسجد و توصیه می کنم به تفسیر نمونه آیت الله مکارم شیرازی ذیل این آیه مراجعه کنید:
سوره توبه آیه 18 و17:
مشركان را نرسد كه مساجد خدا را آباد كنند در حالى كه به كفر خويش شهادت مى‏دهند آنانند كه اعمالشان به هدر رفته و خود در آتش جاودانند (17)
مساجد خدا را تنها كسانى آباد مى‏كنند كه به خدا و روز بازپسين ايمان آورده و نماز برپا داشته و زكات داده و جز از خدا نترسيده‏اند پس اميد است كه اينان از راه‏يافتگان باشند
(18)
بنابراین یکی از توصیه های قرآن در باب معماری مسجد، تقوا و طهارت روح معمار است.

2- فرموده اید: "چه شما مذهبی باشید و چه لامذهب بعنوان یک معمار باید بتونید با مطالعه مفاهیم مسجد و فضای مذهبی و همینطور شناخت کالبدی اون به درک درستی از طراحی برسید" سؤال بنده از جنابعالی این است که کسیکه لامذهباست و اصلا نمی داند ارتباط با عالم ملکوت یعنی چه؟ چگونه می تواند برای ارتباط با ملکوت و خدای واحد قهار فضاسازی نماید؟ آنچه او طراحی می کند اوهام و بزکی بیش نیست با باطنی سخیف و آلوده.
امیدوارم مقداری در قرآن و روایات و همچنین بیانات امام خمینی در باب مسجد تأمل کنید بعدا ...
موفق باشید در پناه خدا

archi&tini

عضو جدید
سلام...من به این کتاب احتیاج دارم ... لینکش مشکل داره...میشه دوباره آپلود کنید ؟

A.R.A.M.Del

عضو جدید
کاربر ممتاز
Pencil Sketching

Untitled.jpg

پیوست ها

• pencil sketching, 2nd edition.zip
    6.1 مگایابت · بازدیدها: 1