راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاقا ما ی سوال واسمون پیش اومده...؟؟؟؟ :d میخاستم بدونم وقتی کسی یکیو از لیست دوستان حذفت میکنه...چطور میشه فهمید طرف کی بوده؟ :d

از تو کنترل پنل برو تو لیست دوستان ...

اسم و عکسش هست ولی کنار کلمه Friend تیک نداره ...

اونایی که جز لیست دوستانتون هستن حتما اون تیک رو دارن ...

kag.kingboy

عضو جدید
مهم

مهم

لطفاً تاپیک حذف اکانت رو بزنید آخه ما باید به کی بگیم اکانتمون رو حذف کنه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
لطفاً تاپیک حذف اکانت رو بزنید آخه ما باید به کی بگیم اکانتمون رو حذف کنه
سلام
فیضبوک که نیست برادر من:cool: امکان حذف اکانت تو فروم وجود نداره
شما میتونین پروفایلتون رو ببندین

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من تو این تاپیک تصاویری از دنیای آدم کوچولو ها

یه پست زدم ونظر دادم که:جالب بوده!!!

بعد بهم اخطار دادن که پست نامربوط زدین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محتوای پست من که تشکر نبوده که ذکر شده از دکمه تشکر استفاده کنین، من نظر دادم واسه تاپیک! ..که از این موردهااااااااااا فراووون توی تالارهای مختلف و تاپیکای مختلف داده میشه!!به هیشکی اخطار نمی دادن!!!حالا بمن برداشتن چنین اخطاری دادن؟

اصلا جای اخطااااااااار داشت؟؟؟:surprised:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام ........

می خوام جدولی که در پستهام ایجاد می کنم ..................بتونم داخل فیلدها شو تغییر رنگ بدم................. چطور باید این کار رو بکنم .............. ممنون

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
درود افشین جان
یه سوال فنی؟؟؟؟!!!!
چجوریه که شما میتونی 6 تا فایل ضمیمه کنی اما من که فایلای ضمیمم از 2 برسه به 3 دیگه آپلود نمیشه؟!:razz:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز

امیدوارم خوب توضیح داده باشم..
برای تغیر رنگ هم وقتی درون فیلد های جدول تون چیزی نوشتید برید از قسمتی که رنگ نوشته
رو همیشه تغییر میدید رنگ اون رو تعویض کنید ....
همون آیکونه که شکل A بزرگ انگلیسیه ..

Rah Pardaz

کاربر ممتاز

امیدوارم خوب توضیح داده باشم..
برای تغیر رنگ هم وقتی درون فیلد های جدول تون چیزی نوشتید برید از قسمتی که رنگ نوشته
رو همیشه تغییر میدید رنگ اون رو تعویض کنید ....
همون آیکونه که شکل A بزرگ انگلیسیه ..

تشکر دوست من ...........بابت توضیحاتتون.

اما من نوشته رو نمی خوام تغییر رنگ بدم ...............میخوام رنگ فیلد جدول رو تغییر رنگ بدم ..........مثلا یک ستون رو قرمز کنم .....................

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
درود افشین جان
یه سوال فنی؟؟؟؟!!!!
چجوریه که شما میتونی 6 تا فایل ضمیمه کنی اما من که فایلای ضمیمم از 2 برسه به 3 دیگه آپلود نمیشه؟!:razz:

سلام
منم الان 4تا عکس با هم آپ کردم! شاید مشکل از مرورگرتون باشه

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
تشکر دوست من ...........بابت توضیحاتتون.

اما من نوشته رو نمی خوام تغییر رنگ بدم ...............میخوام رنگ فیلد جدول رو تغییر رنگ بدم ..........مثلا یک ستون رو قرمز کنم .....................

فکر کنم همچین امکانی در این سایت نیستش ...
چون الان توی ورد هم نوشتم و اینجا پیست کردم ولی متاسفانه نشد ...

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
فکر کنم همچین امکانی در این سایت نیستش ...
چون الان توی ورد هم نوشتم و اینجا پیست کردم ولی متاسفانه نشد ...

با سلام ..و ممنون.............. اگه همچین امکاناتی نداره ................پس چطور این دوستمون تونسته این کار رو انجام بده ............................... به این لینک برید.............ببینید...................لینک مطلب

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با سلام ..و ممنون.............. اگه همچین امکاناتی نداره ................پس چطور این دوستمون تونسته این کار رو انجام بده ............................... به این لینک برید.............ببینید..................
سلام دوست من ...

من یک راه به شما توصیه می کنم که یکم سخته ولی جواب میده :

1- جدول مورد نظرتون رو در بسازید .

12
34

2- دکمه switch editor to source mode رو از بالای صفحه انتخاب کنید .

3- در این حالت تغییرات زیر رو انجام دهید :

حالت اولیه جدول من :
PHP:
[TABLE="class: grid, width: 500"][TR]
[TD]1[/TD]
[TD]2[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]3[/TD]
[TD]4[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

حالت نهایی آن:
PHP:
[TABLE="class: grid, width: 500"][TR]
[TD="class: xl63, bgcolor: #F3C304"]1[/TD]
[TD="class: xl63, bgcolor: #F3C304"]2[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl63, bgcolor: #66CCFF"]3[/TD]
[TD="class: xl63, bgcolor: #66CCFF"]4[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

که بصورت زیر درمیاد :
12
34

توجه کنید که تنها قسمت , bgcolor: #F3C304" را به کدها به صورت بالا اضافه کنید و چیزی را پاک نکنید و یا تغییر ندهید ...

حالا بسته به رنگی که انتخاب می کنید عدد آن تغییر می کند که کد رنگ های مختلف به صورت زیر می باشد :
http://barname-r.blogfa.com/post-14.aspx

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید ....
در قسمت کنترل پنل اعضاء ، قسمت امتیاز فقط تا 15 امتیاز داده شده جدید رو می شه دید و قبل اون رو نه ... راهی هست بشه امتیازات قبل رو هم دید ؟

توضیح :
وقتی وارد باشگاه میشم در قسمت پیام ها یه پیام به نام
[h=2] Reputation برام درج شده و احتمالا چون امتیازات زیاد بوده ، پیام اون امتیاز رو نمی تونم ببینم
[/h] [h=2][/h]

P O U R I A

مدیر تالار
با سلام و خسته نباشید ....
در قسمت کنترل پنل اعضاء ، قسمت امتیاز فقط تا 15 امتیاز داده شده جدید رو می شه دید و قبل اون رو نه ... راهی هست بشه امتیازات قبل رو هم دید ؟

توضیح :
وقتی وارد باشگاه میشم در قسمت پیام ها یه پیام به نام
Reputation برام درج شده و احتمالا چون امتیازات زیاد بوده ، پیام اون امتیاز رو نمی تونم ببینم

تا اینجا که بنده اطلاع دارم ..نه راهی نیست که بشه تشکر های قبلی را مشاهده کرد... ولی شما اگر یکبار بر روی پیام Reputation کلیک کنید تا صفحه کنترل پنل دوباره لود شود باید مشکل شما حل بشه ...

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا اینجا که بنده اطلاع دارم ..نه راهی نیست که بشه تشکر های قبلی را مشاهده کرد... ولی شما اگر یکبار بر روی پیام Reputation کلیک کنید تا صفحه کنترل پنل دوباره لود شود باید مشکل شما حل بشه ...

تشکر از شما ....
اما انجام دادم کنترل پنل باز میشه و نمیشه دید ...

P O U R I A

مدیر تالار
اصلا مشکل از مرورگر من
مال جناب پیرجو هم مشکل داره!!!!!
واسه بعضیای دیگه چی!!؟؟

بله .. برای بنده هم پیام میده شما تنها توانایی ضمیمه کردن 2 فایل را دارید ... این پیامی هست که سرور میده و فکر نکنم مشکل از مرور گر باشه !!
من گمان می کردیم که در سال های قبل می شده که تا 5 فایل را ضمیمه کرد و الان این محدودیت را 2 فایل کرده اند اما اینکه این دوستمون میگوید که می تواند 5 فایل ضمیمه کند دیگه نظری ندارم !!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آهــــــــان فهمیدم چی شد:D
درسته
من آلبوم زدم اون موقع .. افشین هم احتمالا آلبوم زده بوده:confused:
الان من از این دوتا نتونستم بیشتر آپ کنم:D

precious_quotes_c22.jpgprecious_quotes_children.jpg

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
آقا چند ساله اینجا عضوم بالاخره یا پائین خره نتوانسته ام این موضوع را با خودم حل کنم
من نمیخوام پستهای تالارهای اسپم مانند تالار عکس و یا تفریح و غیر مهندسی مثل تالار قران و اسلام که دانشی روی دانش من اضافه نمیکنند و غیره را بخوانم
و فقط میخوام پستهای جدید تالارهای مهندسی را بخوانم
میدانم که یکی از راهها اشتراک فید هست ولی اشتراک فید فقط تاپیکهای جدید را نمایش میدهد نه پستهای جدید یک تاپیک قدیمی را!

راهی هست که پستهای جدید تمام تاپیکهای جدید و قدیمی فنی و مهندسی را بتوانم هر روز با یک کلیک مشاهده کنم؟
یا باید به یک یک تالارها و زیر تالارهای انها سرک بکشم و یک یک بخوانم؟

مچکلم :confused:

P O U R I A

مدیر تالار
سلام
آقا چند ساله اینجا عضوم بالاخره یا پائین خره نتوانسته ام این موضوع را با خودم حل کنم
من نمیخوام پستهای تالارهای اسپم مانند تالار عکس و یا تفریح و غیر مهندسی مثل تالار قران و اسلام که دانشی روی دانش من اضافه نمیکنند و غیره را بخوانم
میدانم که یکی از راهها اشتراک فید هست ولی اشتراک فید فقط تاپیکهای جدید را نمایش میدهد نه پستهای جدید یک تاپیک قدیمی را!

راهی هست که پستهای جدید تمام تاپیکهای جدید و قدیمی فنی و مهندسی را بتوانم هر روز با یک کلیک مشاهده کنم؟

سلام دوست من ..

باید به عرض شما برسانم که اگر می خواهید به تمام تاپیک های جدید تالار دسترسی داشته باشید ..خیر چنین امکانی وجود ندارد و تنها راه این است که یک به یک به تالار ها رفته و چک کنید (البته در قسمت کنترل پنل اگر در تالاری اشتراک داشته باشید و ان تالار پیام جدیدی داشته باشد عکس ان پررنگ خواهد بود و در صورت نبودن پست جدیدی عکس ان به صورت کمرنگ خواهد بود)..

البته یک راه دیگری هم هست بدین صورت که یک بار کل تالار را دور بزنید و در تمام تاپیک هایی که برای شما مهم هستند مشترک شوید که این کار کمی زمان می برد اما با این کار دیگر اگر در تاپیک های مشترک شده پیامی جدید داده شود ان پیام در کنترل پنل شما نشان داده خواهد شد.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

سلام

اگه هر روز چندبار به سایت سر میزنید ، میتونید بزنید روی وقایع اتفاقیه و تیک تالارهای مشترک شده رو بزنید
قبلش هم که باید توی تالارهای مورد نظرتون مشترک شده باشید

• فقط تالارهای مشترک شده ی من را نشان بده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

یه کمی گشتم اینو درست کردم به نظرتان وقتی کد تالار اصلی را میزنم پستهای جدید زیر تالارها را هم نشان میدهد؟

www.www.www.iran-eng.ir/search.php?...62,344,345,346,337,577,312,72,661,440,439,310

P O U R I A

مدیر تالار
یه کمی گشتم اینو درست کردم به نظرتان وقتی کد تالار اصلی را میزنم پستهای جدید زیر تالارها را هم نشان میدهد؟

www.www.www.iran-eng.ir/search.php?do=getnew&include=6,7,8,9,10,11,12,13,17,47,664,34,36,90,91,107,232,245,125,362,344,345,346,337,577,312,72,661,440,439,310

بله دقیقا همین طور که دوستمان گفتند می توانید در تالار های مهندسی مورد نظرتان مشترک شوید و در قسمت وقایع اتفاقیه سایت تیک تالار های مشترک را بزنید و در این صورت تمام ارسال های جدبد بلافاصله به شما نشان داده می شوند ....

86440195001

عضو جدید
سلام من میخوام بدونم نام کاربری رو چطوری عوض کنم اول ثبت نام یه چی الکی زدم آلان هرکار میکنم عوض نمیشه حفظ این همه عدد هم واقعا ستمه.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

capra1

عضو جدید
مششششکل عجیب

مششششکل عجیب

سلام و خسته نباشید
چرا من هرچی تو سایت می نویسم فرداش میام میبینم نیست؟؟؟مثلا تو قسمت مشکلات نقشه کشی تو قسمت مکانیک یا تو بخش مهندسی کامپیوتر. والله دیگه نمیدونم کجا چی نوشتم؟

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام و خسته نباشید
چرا من هرچی تو سایت می نویسم فرداش میام میبینم نیست؟؟؟مثلا تو قسمت مشکلات نقشه کشی تو قسمت مکانیک یا تو بخش مهندسی کامپیوتر. والله دیگه نمیدونم کجا چی نوشتم؟

سلام
سلامت باشید
در تالارهایی که گفتید اول باید تاپیک و مطلب شما توسط مدیر تایید بشه بعد نمایش داده میشه
در صورتی که نتیجه مشخص نشده با مدیران همون تالار درمیون بذارید.
پیروز باشید.

ثریا قدوسی

عضو جدید
سلام
ببخشید من هنوزم نسبت به کارایی های سایت تازه واردم . می خوام بدونم Upload center کجاست؟
سپاسگزارم

بالا