گام به گام تا کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
برنامه من تا تاریخ 1/6/92

برنامه من تا تاریخ 1/6/92

یکشنبه اقتصادخرد و کلان
دوشنبه تئوری مدیریت
سه شنبه اقتصاد خرد و کلان
چهارشبه تئوری مدیریت
پنج شنبه مدیریت مالی
جمعه زبان تخصصی
شنبه ریاضی
یکشنبه مدیریت مالی
دوشنبه تحقیق در عملیات
سه شنبه بازاریابی
چهارشنبه آمار
پنج شنبه بازاریابی
جمعه زبان عمومی

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خوبه رشته هممون مدیریته نمیتونیم چند نفر دور هم جمع شیم یه برنامه درست درمون بریزیم درس بخونیم!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا دست بجمبونین دیگه
نمیشه یه برنامه برای همه ریخت هر کس با توجه به شرایط خودش برنامه ریزی کنه و اینجا میزان پیشرفتش اعلام کنه بنده به شخصه تا الان درگیر کلاس و اشپزی و .... بودم تازه باید برم نماز بعد شام بعد تازه بشینم سرکتاب وقت پرتیم نداشتم
شما برنامه خودت بزار بعدشم پیشرفتت اینجوری اه یکی خیلی احساس کنه عقبه از بقیه سعی میکنه تلاشش بیشتر کنه
موفق و پیروز باشید

ana_1989

عضو جدید
سلام دوستان کنکوریمن کل این تاپیک رو خوندم به نظرم برنامه هایی که غزل جون میریزه عالیه و واسه همه هم قابل استفاده هست تا حدودی اصلا اصل برنامه ریزی یعنی این .باید هفته ای یه برنامه کلی بریزین وبعد توی طول هفته سعی کنین اجراش کنین وهر روز هم که هر چی خوندین اخر شب یاداشت کنین که هر درسی رو چند ساعت خوندین و...

tichismor

عضو جدید
سلام دوستان
من تازه این تاپیک رو دیدم

من سال 91 ، به هدف مدیریت فناوری اطلاعات شرکت کردم و این کتاب ها رو خوندم

زبان : زبان عمومی و تخصصی آرمان اشراقی، 504، مقدماتی و پیشرفته ونوس
ریاضی: محمودیان
آمار: آمار 1 عادل آذر و منصور مومنی، آمار و احتمال رنجبران
اقتصاد خرد و کلان : محسن نظری( تست و درس)، 2000 تست محسن نظری
تئوری: مبانی سازمان رضاییان، مدیریت عمومی الوانی ، رفتار سازمانی رضاییان ، منابع انسانی سعادت، تئوری مدیریت پرگان و حسان، تئوری مدیریت ونوس و پرچ
پژوهش عملیاتی: مهرگان، فدوی(خلاصه و تست) ( من جفتشو خوندم ولی یکیش کافیه :دی )
مدیریت تولید : جعفرنژاد، هایده متقی(درس)، هایده متقی (تست)
مدیریت بازاریابی : 3 استاد (ونوس ، روستا، ابراهیمی)، مناجاتی

و قبول شدم :دی
ایشالا شما هم بخونید قبول شید همگی :دی

از شرایط درس خوندم بگم که ازکار انصراف دادم و روزی اوایل هفت هشت ساعت و از آذر به بعد که فقط تست و نکته و اینا بود ده دوازده ساعت خوندم :دی

آخرین ویرایش:

alireza 68

عضو جدید
نمیشه یه برنامه برای همه ریخت هر کس با توجه به شرایط خودش برنامه ریزی کنه و اینجا میزان پیشرفتش اعلام کنه بنده به شخصه تا الان درگیر کلاس و اشپزی و .... بودم تازه باید برم نماز بعد شام بعد تازه بشینم سرکتاب وقت پرتیم نداشتم
شما برنامه خودت بزار بعدشم پیشرفتت اینجوری اه یکی خیلی احساس کنه عقبه از بقیه سعی میکنه تلاشش بیشتر کنه
موفق و پیروز باشید

ماشاا.. خیلی سرت شلوغه ها:surprised:
شبیه این قدیمی ها حرف میزنی که میگن:
والا ما جوونیمون با یه بچه و کار و فلان لیسانس هم گرفتیم :D

alireza 68

عضو جدید
سلام دوستان
من تازه این تاپیک رو دیدم

من سال 91 ، به هدف مدیریت فناوری اطلاعات شرکت کردم و این کتاب ها رو خوندم

زبان : زبان عمومی و تخصصی آرمان اشراقی، 504، مقدماتی و پیشرفته ونوس
ریاضی: محمودیان
آمار: آمار 1 عادل آذر و منصور مومنی، آمار و احتمال رنجبران
اقتصاد خرد و کلان : محسن نظری( تست و درس)، 2000 تست محسن نظری
تئوری: مبانی سازمان رضاییان، مدیریت عمومی الوانی ، رفتار سازمانی رضاییان ، منابع انسانی سعادت، تئوری مدیریت پرگان و حسان، تئوری مدیریت ونوس و پرچ
پژوهش عملیاتی: مهرگان، فدوی(خلاصه و تست) ( من جفتشو خوندم ولی یکیش کافیه :دی )
مدیریت تولید : جعفرنژاد، هایده متقی(درس)، هایده متقی (تست)
مدیریت بازاریابی : 3 استاد (ونوس ، روستا، ابراهیمی)، مناجاتی

و قبول شدم :دی
ایشالا شما هم بخونید قبول شید همگی :دی

از شرایط درس خوندم بگم که ازکار انصراف دادم و روزی اوایل هفت هشت ساعت و از آذر به بعد که فقط تست و نکته و اینا بود ده دوازده ساعت خوندم :دی
دوست عزیز کدوم دانشگاه قبول شدی؟

tichismor

عضو جدید
اورین اورین
انگیزه منو بیشتر کردی و بهم امید دادی
اگه واست زحمت نیست درصد هاتم بگی ممنون میشم ;)

والا درصدهام کامل یادم نیست ولی
تئوری :44 ، پژوهش : 67 این دو تا رو یادمه چون دروس اصلی هستند تقریبا :دی بقیه هم بالا بودن در همین حدود فقط یه اشتباهی که کردم هیچ آزمونی ندادم و فقط خودم خوندم و سر جلسه وقت کم آوردم ( دلم میخواست یه درس رو 100بزنم نشستم بازاریابی رو زیر و زبرش و درآوردم و کنکور 3 سال آخر رو 100 زدم ولی سر جلسه به خاطر عدم زمان بندی به بازاریابی و تولید نرسیدم و وقت تموم شد به مراقبه گفتم بزار یه نگاه بندازم و سوالایی رو که با یک نگاه میشد جواب داد رو جواب دادم که جفشم 18 درصد شد « این دوتا درس ضریب 1 داره تو IT زیاد مهم نیستند :دی » )

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
دوستان ماه رمضون هم تموم شد
نمیخواین شروع کنین و بگین چی میخونین تا با هم پیش بریم؟

من لیسانسم بازرگانیه
واسه ارشدم اگه خدا بخواد بازرگانی شرکت میکنم
تا ساعت 5 که سرکارم، بعد از اون دو سه ساعت میتونم بخونم
برنامه هاتونو بزارین تا بقیه هم بگن میخوان چیکار کنن
من روزی 1 ساعت مدیریت، 1 ساعت زبان میخونم
تو ایت هفته هم میخوام خرد نظری و پنج فصل اول پژوهش مدرسان رو بخونم

خوبه رشته هممون مدیریته نمیتونیم چند نفر دور هم جمع شیم یه برنامه درست درمون بریزیم درس بخونیم!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا دست بجمبونین دیگه

نظرتون رو دیدم اما ندیدم مشخص کرده باشین کی، چی، تا کجا میخواین بخونین.......

سلام. اگه منظورتون اینه که یه برنامه کلی بزاریم برای همه، فک نمیکنم شدنی باشه. چون شرایطمون متفاوته.مثلا این برنامه رو من برای هفته دوم و سوم تیر ماه ریخته بودم ولی فک نمیکنم به جز خودم کسی اجراش کرده باشه!
الان خودتون روزی 2-3 ساعت میتونید بخونید،که 1ساعت زبان، 1ساعت تئوری هست.
حالا من نمیدونم اگه دوستان مایل به این نوع برنامه ریزی هستن، اینکار رو میکنیم. فقط با توجه به اینکه الان نزدیک شهریور هستیم برنامه باید فشرده تر بشه!

هر روز 5لغت از کتاب تافل
پ.ن: فکر میکنم منابعی که هر کس برای زبان عمومی و تخصصی میخونه، خیلی متفاوته، و نمیشه با هم پیش رفت، چیکار کنیم؟!

تئوری ها:
کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضاییان :فصول 1-2-3: عنوان فصل ها:1-مدیریت و کارآفرینی 2-نظریه های سازمان و مدیریت 3- خلاقیت و نوآوری

تحقیق در عملیات:
کتاب فدوی: فصول 1-2-3: عنوان فصل ها: 1-کلیات تحقیق در عملیات 2- مدل برنامه ریزی خطی 3-روش ترسیمی

ریاضی:
مبحث مجموعه و تابع

اقتصاد خرد:
کتاب نظری: فصل 1: عنوان فصل: تقاضا، عرضه، تعادل

مدیریت مالی:
کتاب تهرانی:فصول 1 و 2: عنوان فصل ها:1- کلیات 2-تجزیه و تحلیل صورت های مالی

بازاریابی:
کتاب سه استاد: فصول 1و2: عنوان فصل ها: 1-معرفی بازاریابی 2-برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی

تولید:
کتاب متقی: فصول 1و2و3: عنوان فصل ها: 1-پیش بینی تقاضا 2-مکان یابی 3- تجزیه و تحلیل نقطه سربه سر

suC

عضو جدید
برنامت خیلی خوبه غزال جون
الانم همینو ادامه میدی؟
به کجا رسیدی؟
برنامتو بزار ما هم سعی میکنیم بهت برسیم
البته اگه بقیه هم موافقن

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
برنامت خیلی خوبه غزال جون
الانم همینو ادامه میدی؟
به کجا رسیدی؟
برنامتو بزار ما هم سعی میکنیم بهت برسیم
البته اگه بقیه هم موافقن

نه، الان خیلی کمتر شده. چون هنوز معلوم نیست امسال بتونم کنکور بدم یا نه.(شاید کارم جور شد رفتم سرکار).
خب شما تا دو هفته آینده، همین رو اجرا کنید. ببینید تا چه حد می تونید پیش برید. بعدش با شرایط خودتون تغییرش می دین.
_______
پ.ن: بچه ها هر کس موقع خوندن اشکالی براش تو هر درسی پیش اومد تو تاپیک های رفع اشکال بپرسه. بقیه اگه بلدن لطفا جواب بدن. :gol:

ستایش1991

عضو جدید
سلام به بچه ها چه خبرا ؟
من که احتمالا با مشکلی که دارم حالا حالاها نتونم درس بخونم امیدوارم شما موفق باشید.

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام به تمامی دوستای عزیزم من حسام جباریان هستم رتبه49 کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی 92 ام که دانشگاه گیلان شهر رشت رو که زادگاهمه و به محل کارم نزدیک رو واسه ادامه تحصیل انتخاب کردم. خوشحالم که میبینم خیلیاتون عزمتونو جزم کردین که امسال تلاشتونو بنیدو موفق شین. پارسال دقیقآ تو حال و هوای شما بودم دقیقآ یادمه که تو همین موقع در به در داشتم میگشتم دنبال منابع مفید اما هیچکی آخرسر نتونست که راهنماییم کنه چون شهرستانی بودم به نفرات برتر کنکور هم دسترسی نداشتم و البته اون چندتایی که تو سایتا هم مصاحبه هاشونو میخوندم حرفاشون اینقدر با هم تفاوت داشت تو منابع که بیشتر گیجم میکرد به جرات میتونم بگم تو آشنایی با منابع هیچکیو نمیتونید پیدا کنید که به اندازه ی من به سمت هر کتابی رفته باشه! از کتاب های قطور و پهن الوانی و رابینز و رضاییان گرفته تا کتاب 200-300 صفحه ای مالی دکتر تهرانی موسسه پارسه! هم با کتابای ماهان آشنایی کامل دارم هم پارسه هم مدرسان هم منابع! بخدا قسم همیشه آرزوم بود که بهترینو از دهن یکی بشنوم اما نشد که نشد!!! تا اینکه به خاطز وسواس ذاتی خودم سراغ هر کتابی که فکرشو بکنید رو رفتم و امروز که اینجا هستم دارای اطلاعات جامعی راجع بهترین منابعم! بعضی کتابا واقعآ بیخود وقت و سرمایه و انرژیمو گرفتن مثل تجزیه و تحلیل رضاییان و بعضی واقعآ بیشترین کمکو بهم کردن. با اینحال که زیاد آدم مذهبی ای نیستم اما به این امر از صمیم قلبم معتقدم که زکات علم به آموختن و در اختیار دیگران قرار دادنه! اگه قرار بود منم مثل شما از الان شروع کنم با تجربیاتی که الان دارم میتونستم با خوندن و دوره و تکرار فقط 2 الی 3 کتاب عالی در هر درس بجای رتبه 49 رتبه زیر 5 رو کیسب کنم از اینرو از تمااااااااامی دوستان عزیزم چه بعضی ار خواهرا که اسمشونو الان چندبار دیدم مثل سونیا خانوم غزل خانوم و... و داداشای گلم مثل علیرضا داود و همه و همه میخوام که هر سوالی راجع به منابع نوع درس خوندن موسسات آموزشی آزمونهای آزمایشی برنامه ریزی و هرچیز دیگه دارن بپرسن تا این حقیر با کمال میل تجربیاتمو در اختیارتون بزارم و یه کمک کوچولویی تو هموار کردن راه موفقیتتون داشته باشم:gol:

alireza 68

عضو جدید
سلام به تمامی دوستای عزیزم من حسام جباریان هستم رتبه49 کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی 92 ام که دانشگاه گیلان شهر رشت رو که زادگاهمه و به محل کارم نزدیک رو واسه ادامه تحصیل انتخاب کردم. خوشحالم که میبینم خیلیاتون عزمتونو جزم کردین که امسال تلاشتونو بنیدو موفق شین. پارسال دقیقآ تو حال و هوای شما بودم دقیقآ یادمه که تو همین موقع در به در داشتم میگشتم دنبال منابع مفید اما هیچکی آخرسر نتونست که راهنماییم کنه چون شهرستانی بودم به نفرات برتر کنکور هم دسترسی نداشتم و البته اون چندتایی که تو سایتا هم مصاحبه هاشونو میخوندم حرفاشون اینقدر با هم تفاوت داشت تو منابع که بیشتر گیجم میکرد به جرات میتونم بگم تو آشنایی با منابع هیچکیو نمیتونید پیدا کنید که به اندازه ی من به سمت هر کتابی رفته باشه! از کتاب های قطور و پهن الوانی و رابینز و رضاییان گرفته تا کتاب 200-300 صفحه ای مالی دکتر تهرانی موسسه پارسه! هم با کتابای ماهان آشنایی کامل دارم هم پارسه هم مدرسان هم منابع! بخدا قسم همیشه آرزوم بود که بهترینو از دهن یکی بشنوم اما نشد که نشد!!! تا اینکه به خاطز وسواس ذاتی خودم سراغ هر کتابی که فکرشو بکنید رو رفتم و امروز که اینجا هستم دارای اطلاعات جامعی راجع بهترین منابعم! بعضی کتابا واقعآ بیخود وقت و سرمایه و انرژیمو گرفتن مثل تجزیه و تحلیل رضاییان و بعضی واقعآ بیشترین کمکو بهم کردن. با اینحال که زیاد آدم مذهبی ای نیستم اما به این امر از صمیم قلبم معتقدم که زکات علم به آموختن و در اختیار دیگران قرار دادنه! اگه قرار بود منم مثل شما از الان شروع کنم با تجربیاتی که الان دارم میتونستم با خوندن و دوره و تکرار فقط 2 الی 3 کتاب عالی در هر درس بجای رتبه 49 رتبه زیر 5 رو کیسب کنم از اینرو از تمااااااااامی دوستان عزیزم چه بعضی ار خواهرا که اسمشونو الان چندبار دیدم مثل سونیا خانوم غزل خانوم و... و داداشای گلم مثل علیرضا داود و همه و همه میخوام که هر سوالی راجع به منابع نوع درس خوندن موسسات آموزشی آزمونهای آزمایشی برنامه ریزی و هرچیز دیگه دارن بپرسن تا این حقیر با کمال میل تجربیاتمو در اختیارتون بزارم و یه کمک کوچولویی تو هموار کردن راه موفقیتتون داشته باشم:gol:

اقا دم شما گرم شرمنده میکنی خیلی خوب گفتی کلی به ما نرژی دادی
راستش من سراغ اموزشگاه نرفتم و سراغ بسته اموزشی هم نرفتم فقط کتاب خریدم دارم میخونم
به قول شما هر درس یه کتاب البته جز تئوری عمومی
به نظرت دیگه چکار کنم این ازمون هارو ثبت نام کنم؟ کدومش بهتره
البته همه جا میگن ماهان
دم شما هم خیلی گرم داش حسام:gol:

hesam_jabbariyan

عضو جدید
اقا دم شما گرم شرمنده میکنی خیلی خوب گفتی کلی به ما نرژی دادی
راستش من سراغ اموزشگاه نرفتم و سراغ بسته اموزشی هم نرفتم فقط کتاب خریدم دارم میخونم
به قول شما هر درس یه کتاب البته جز تئوری عمومی
به نظرت دیگه چکار کنم این ازمون هارو ثبت نام کنم؟ کدومش بهتره
البته همه جا میگن ماهان
دم شما هم خیلی گرم داش حسام:gol:
سلام علیرضا جان خیلی خوشحال میشم بتونم به داداش گلم کمک کنم چون واقعآ خودمم پارسال به همچین کسی احتیاج داشتم من اطمینان دارم با روزی 3 ال 5 ساعت مطالعه منابع درست! راحت میتونید رتبه عالی رو کسب کنید. من بین ماهان و پارسه و مدرسان واسه آزمون مدرسان رو پیشنهاد میکنم جامعه آماریش روی کاغذ میگن تو سال گذشته از ماهان بیشتر بوده البته من فکر میکنم که به هم نزدیک باشن البنه اما پیشنهاد من واسه مدرسان به خاطر کارنامه و تجزیه و تحلیل فوق العاده ایه که انتهای هر آزمون تو 8 صفحه ارایه میده (البته واسه املای ارایه ببخش راستش نمیدونم اون لغت جایگزین کجای این کیبورده!!) خلاصه بگم از هر لحاظ تو این 8 صفحه از طریق آمار و ارقام و مقایسه و نمودارو ... محکت میزنه از لحاظ استاندارد بودنشون هم نمیشه به طور قطع گفت کدوم بهتره خیلی رقابتی عمل میکنن! پیشنهاد میکنم واسه آزمون اصلا سراغ موسسه ای مثل پارسه که کارنامه آزمونو فقط اینترنتی و نسبتآ مختصر ارایه میکنه نری داداش من

alireza 68

عضو جدید
سلام علیرضا جان خیلی خوشحال میشم بتونم به داداش گلم کمک کنم چون واقعآ خودمم پارسال به همچین کسی احتیاج داشتم من اطمینان دارم با روزی 3 ال 5 ساعت مطالعه منابع درست! راحت میتونید رتبه عالی رو کسب کنید. من بین ماهان و پارسه و مدرسان واسه آزمون مدرسان رو پیشنهاد میکنم جامعه آماریش روی کاغذ میگن تو سال گذشته از ماهان بیشتر بوده البته من فکر میکنم که به هم نزدیک باشن البنه اما پیشنهاد من واسه مدرسان به خاطر کارنامه و تجزیه و تحلیل فوق العاده ایه که انتهای هر آزمون تو 8 صفحه ارایه میده (البته واسه املای ارایه ببخش راستش نمیدونم اون لغت جایگزین کجای این کیبورده!!) خلاصه بگم از هر لحاظ تو این 8 صفحه از طریق آمار و ارقام و مقایسه و نمودارو ... محکت میزنه از لحاظ استاندارد بودنشون هم نمیشه به طور قطع گفت کدوم بهتره خیلی رقابتی عمل میکنن! پیشنهاد میکنم واسه آزمون اصلا سراغ موسسه ای مثل پارسه که کارنامه آزمونو فقط اینترنتی و نسبتآ مختصر ارایه میکنه نری داداش من

دست شما درد نکنه خیلی ممنون
منظورت از منابع درست رو میتونی معرفی کنی چه کتابایی هست؟
ازمون ها هم از کی شروع میشه؟
ممنون

hesam_jabbariyan

عضو جدید
دست شما درد نکنه خیلی ممنون
منظورت از منابع درست رو میتونی معرفی کنی چه کتابایی هست؟
ازمون ها هم از کی شروع میشه؟
ممنون
به روی چشام علیرضا جان فردا تو یه تاپیک جدید که غزال خانم میخواد لطف کنه بزنه همه اینا رو میگم فعلآ شبتون بخیر

setayesh noori

عضو جدید

مرسی از این همه لطفتون که به فکر ما هستین:w10:

suC

عضو جدید
دوستان تا کجا پیش رفتین؟
چی خوندین؟
من 8 درس از 504 خوندم
5 فصل پژوهش مدرسان
2 فصل خرد نظری
60 نکته زبان عمومی اشراقی
1 فصل مالی تهرانی
2 فصل مدیریت مدرسان
ریاضی هم مجموعه ها و یکم حد از کتاب محمودیان
بازاریابی هم نخوندم

tichismor

عضو جدید
یک راه برای آموزش زبان جعبه لایتنر هست

یه نقل از سایت irlanguage

نرم افزار جعبه لایتنر حرفه ای
JMemorize
Professtional Leitner Box

یکی از روش های موثر یادگیری (به ویژه زبان) روش لایتنر است که امروزه بسیاری از افراد به دنبال آن هستند در این پست یکی از بهترین نرم افزار های جعبه لایتنر بر روی سایت قرار گرفته است، به همراه این نرم افزار فیش های آماده زبان انگلیسی مثل لفات کتاب معروف 504، 1700 لغت زبان عمومی، لغات کامل دوره دبیرستان، 3500 لغت GRE و ... برای دانلود قرار گرفته است.
مزایای این نرم افزار عبارت است از :
1- قابلیت گزارش گیری به صورت، PDF و PNG
2- نمودار گرافیکی
3- قابلیت دسته بندی لغات با موضوعات مختلف در یک فایل
4- قابلیت فرمول نویسی در آن
5- دارا بودن زبان های مختلف از جمله زبان فارسی
6- دارا بودن مدیریت زمان ( 5 مرحله ای روز به روز، 5 مرحله ای نمایی و ... )

یک نکته مهم

با توجه به اینکه این نرم افزار با جاوا نوشته شده است برای اجرای نسخه کامپیوتر آن حتما باید java runtime را بر روی سیستم خود نصب کنید که این نرم افزار نیز برای دانلود بر روی سایت قرار گرفته است.

دانلود نرم افزار جعبه لایتنر حرفه ای به همراه فیش لغات
jMemorize Professional Leitner Box
با لینک مستقیم و حجم کل 75 مگابایت

دانلود نرم افزار جعبه لایتنر J Memorize
(حجم 3.84 مگابایت)

دانلود نرم افزار Java Runtime برای اجرای برنامه
(حجم 13.7 مگابایت)

دانلود مجموعه لغات برنامه
(حجم 57.9 مگابایت)

دانلود فایل PDF راهنمای استفاده از برنامه

رمز عبور تمامی فایل ها: www.irlanguage.com

وضعیت