دخترها از پسرها باهوش‌ترند.

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز

eelhamm

عضو جدید
البته که دخترها باهوش ترن :D این دیگه نیازی به این همه سند و مدرک نداره :biggrin:

ولی خب نمیشه وجود بعضی آقایون باهوش رو هم منکر شد... :surprised:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در اینکه دخترها باهوش ترن شکی نیست
نمونه ش همینجا دیگه.
اصلا" یه مقایسه بکنید حله حله. پی میبرید.

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا آنجایی که من از منابع آگاه شنیدم و اطلاع دارم پسرها خیلی از دخترها باهوش تر هستن... و یکی از همین پسران باهوش از همین منبع موثق پرسید دخترها چه میشون... خبرگذاری هم در ج پسر کنجکاو عرض کرد... باید اول بدانید دختر چیست؟ بعد اظهار نظر خواهیم کرد...:D:biggrin:;)
دختر چیست؟
دختر:موجودی است که:
وقتی تعجب میکند میگوید واااااااااا!
وقتی خوشحال است میگوید بمیری الهییییییی!وقتی غمگین است آه میکشدوقتی میترسد جیییییییغ بنفش میکشدوقتی بدش می آید میگوید ایشششش .وقتی خوشش می آید میگوید ووییییی.همه عناصر ذکور گیتی در عشق او واله و سرگردانند .از سوسک اصولا نمیترسد بلکه چندشش میشود!واقعا موجودی ناشناختست...:gol::D

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا آنجایی که من از منابع آگاه شنیدم و اطلاع دارم پسرها خیلی از دخترها باهوش تر هستن... و یکی از همین پسران باهوش از همین منبع موثق پرسید دخترها چه میشون... خبرگذاری هم در ج پسر کنجکاو عرض کرد... باید اول بدانید دختر چیست؟ بعد اظهار نظر خواهیم کرد...:D:biggrin:;)
دختر چیست؟
دختر:موجودی است که:
وقتی تعجب میکند میگوید واااااااااا!
وقتی خوشحال است میگوید بمیری الهییییییی!وقتی غمگین است آه میکشدوقتی میترسد جیییییییغ بنفش میکشدوقتی بدش می آید میگوید ایشششش .وقتی خوشش می آید میگوید ووییییی.همه عناصر ذکور گیتی در عشق او واله و سرگردانند .از سوسک اصولا نمیترسد بلکه چندشش میشود!واقعا موجودی ناشناختست...:gol::D
ودرنهایت
دختراباهوش ترازپسران

محمدرضا گلـزار

اخراجی موقت
کاش اینجورکه شمامیگفتی بودولی حیف که نیس

:surprised: زهی خیال باطل..... :biggrin:

از آخر میشه این:
دنرتشوهاب اهرسپ زا اهرتخد

پسرا هم باهوشن هم اعتماد به نفس بیشتری دارند .... دلیل موفقیت بیشترشون نسبت به دخترا هم همین دو گذینه س..

دخترا فقط بلدن گریه کنن :))

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود
دخترا همه جا برنده ن نمیدونم چرا انقد ما خوبیم:biggrin:

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانمهای بزرگوار... دخترهای الکی باهوش... فعلا از خودتون تعریف کنید و خوش باشید... وقتی برگردم بیشتر از این هوش کاذبتان حرف خواهم زد... فقط این تاپیک جنبه مزاح و شوخی داره... یه وقتی کسی از عرایض بنده دلخور نشه که حال و حوصله ناز کشیدن ندارم... تا دیداری دیگر بدرود...:D:biggrin:;):gol:

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانمهای بزرگوار... دخترهای الکی باهوش... فعلا از خودتون تعریف کنید و خوش باشید... وقتی برگردم بیشتر از این هوش کاذبتان حرف خواهم زد... فقط این تاپیک جنبه مزاح و شوخی داره... یه وقتی کسی از عرایض بنده دلخور نشه که حال و حوصله ناز کشیدن ندارم... تا دیداری دیگر بدرود...:D:biggrin:;):gol:
حالا نیومدی هم نیومدی!!!!!حضورت اونقدا هم که فکر می کنی واجب نیست