استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

sandis

عضو جدید
یه بار رفتم آزمایش اعتباد بدم :w18: رفتم توالت خلاصه هرچی اینبر اونبر نگاه کردن دیدم توالت عمومی نیست :weirdsmiley: نگاه بالا سرم کردم دیدم بههههه مدار بسه بالا سرمه گفتم به مثل اینکه تو دوربین مخفیم:Ph34r: خلاصه تموم کردیم گفتم حالا چجوری آب بریزم دیدم نمیشه :wallbash: یه چند دقیقه شلنگ بازی داشتم می کردم که یاروصداش اومد گفت چیکاری داری می کنی بیا بیرون بابا :confused:

sandis

عضو جدید
امروز زنگ زدیم پارس جنوبی طرف گفت اسمت چیه اسمو دادیم و خلاصه گفت نامت دو سه روز دیگه میاد هر کی می خواد بدونه نامش کی میاد می تونه تماس بگیره به همون شماره که تو پیام دومی فرستادن در مورد طب صنعتی هم گفت مثل اینکه اینایی که جنوب هستن احتمال زیاد داره بفرستن شیراز

mansour.mm20

عضو جدید
یه بار رفتم آزمایش اعتباد بدم :w18: رفتم توالت خلاصه هرچی اینبر اونبر نگاه کردن دیدم توالت عمومی نیست :weirdsmiley: نگاه بالا سرم کردم دیدم بههههه مدار بسه بالا سرمه گفتم به مثل اینکه تو دوربین مخفیم:Ph34r: خلاصه تموم کردیم گفتم حالا چجوری آب بریزم دیدم نمیشه :wallbash: یه چند دقیقه شلنگ بازی داشتم می کردم که یاروصداش اومد گفت چیکاری داری می کنی بیا بیرون بابا :confused:

چکار به شیلنک داشتی خب؟

:biggrin:

vahidmanu

عضو جدید

وحید جان جدی میگی؟

مشکل اصلی من مصرف مواد نیست (اون فرعیه :biggrin:) مشکل اصلی من اینه که با سرپا.... اصلن ولش کن. میگم نون درآوردن هم چه کار سختیه! چه خفت هایی که نباید کشید واسه یه لقمه نون :mad:

(حالا جدای از شوخی، خیلیا از جمله من و شاید شما، اصولا نمیتونن سرپا کارشونو بکنن چون لباسشون نجس میشه. باید مفصل آب بریزیم همونجا. حالا ممکنه طرف گیر بده آب نریز بیا بیرون! یا اینکه اگه نشسته بخواییم نمونه بدیم طرف همه ی اونجاهایی رو که نباید ببینه رو هم میبینه!)

vahidmanu

عضو جدید
4f1ab9b1ba.jpg

یکی از رفقا رفته بود معاینات استخدام جهاد کشاورزی، دوربین اونجا از روبرو بود.

وحیدوحید

عضو جدید
مشکل اصلی من مصرف مواد نیست (اون فرعیه :biggrin:) مشکل اصلی من اینه که با سرپا.... اصلن ولش کن. میگم نون درآوردن هم چه کار سختیه! چه خفت هایی که نباید کشید واسه یه لقمه نون :mad:

(حالا جدای از شوخی، خیلیا از جمله من و شاید شما، اصولا نمیتونن سرپا کارشونو بکنن چون لباسشون نجس میشه. باید مفصل آب بریزیم همونجا. حالا ممکنه طرف گیر بده آب نریز بیا بیرون! یا اینکه اگه نشسته بخواییم نمونه بدیم طرف همه ی اونجاهایی رو که نباید ببینه رو هم میبینه!)

آقا منم سرپایی بلد نیستم! :(

wood64

عضو جدید
در مورد این مطلب هم من فکر می کردم طرف رفته طب صنعتی برای همین آزمون گاز وگر نه اگه می دونستم از خودش داره در میاره یا پارسال رفته که اصلن نمی گذاشتمش دوست من رفته بود طب صنعتی سال 90 نگاه به دندوناش نکردن حالا شاید همه مثل هم نباشن ولی بعید می دونم دیگه گیر دندونم بدن مشاهده پیوست 165526
اصلا شک نکنید تو طب صنعتی خبری از معاینه دندون نیست.قطعا همه دوستان این pdf رو دیدن اگر نه حتما دانلود کنید.همون فایل مربوط به معاینات بدو استخدام هست:16 مین مورد رو دانلود بفرمائید.
http://www.piho.ir/Global/Fa/StaticPages/Page.aspx?tid=432

Engineer.che

عضو جدید

آقا من 1 سری رفتم برا آزمایش اعتیاد
1 دونه ازین دستشویی سرپاییا بود بعد بالاشم آیینه بود که قشنگ توش همه چی معلوم بود 1 نفرم پشت سرم واستاده بود از تو آیینه نگاه میکرد!!!!
آدم از خجالت اصلا دستشوییش نمیاد!!!

mansour.mm20

عضو جدید
اینجا از صبح
اینترنت adsl
شبکه ایرانسل
شبکه همراه اول
همشون قطع هستن.
الان ایرانسل وصل شد
کسی نمیدونه علت چی بوده؟

mansour.mm20

عضو جدید
اصلا شک نکنید تو طب صنعتی خبری از معاینه دندون نیست.قطعا همه دوستان این pdf رو دیدن اگر نه حتما دانلود کنید.همون فایل مربوط به معاینات بدو استخدام هست:16 مین مورد رو دانلود بفرمائید.
http://www.piho.ir/Global/Fa/StaticPages/Page.aspx?tid=432

سایت استخدامو به آشوب کشیدی بس نبود:biggrin:
میگم به هادی هم بگو بیاد اینجا

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان اینجا فقط پارس جنوبی ها نامه گرفتند پس ماچی خو ازبچه های پالایشگاه کسی نامه گرفته خو

hanif68

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال داشتم اگه کسی براش نامه طب صنعتی بیاد یعنی دیگه تو تحقیقات و گزینش مشکلی نداشته؟ برای من نامه اومده 17 شهریور برم تهران . در ضمن اون قضییه که جنوبی ها برن شیراز واسه طب ، انگار منتفی شد خیلی ضد حاله. راستی من پارس جنوبیم

jam65

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال داشتم اگه کسی براش نامه طب صنعتی بیاد یعنی دیگه تو تحقیقات و گزینش مشکلی نداشته؟ برای من نامه اومده 17 شهریور برم تهران . در ضمن اون قضییه که جنوبی ها برن شیراز واسه طب ، انگار منتفی شد خیلی ضد حاله. راستی من پارس جنوبیم
از کجا هستی؟کی بهت گفت منتفی شده؟
رشتت چی هس؟

Yadavaran

عضو جدید
آقا پس نامه ما کی میاد خو ما هم طب صنعتی میخاییم خو بیدبلند خووووووووووو:evil::crying::twisted::wallbash::mad::(:w00::w00::w10::w06::w05::w13::w18::w22:

Yadavaran

عضو جدید

از سوي دكتر سلحشور؛
ضوابط استخدام نيروي انساني در صنعت نفت اعلام شد

معاون توسعه منابع انساني وزارت نفت مطالبات مرتبط با شيوه‌هاي استخدام در صنعت نفت را يكي از درخواست‌هاي اصلي كاركنان صنعت نفت در جريان بازديد از مناطق عملياتي و ستادي دانست و گفت: به اين منظور ضوابط و دستورالعمل استخدام نيروي انساني در صنعت نفت تهيه و مورد موافقت وزير نفت قرار گرفته است.

به گزارش سايت معاونت توسعه منابع انساني، دكتر سلحشور با اشاره به امتيازهاي در نظر گرفته شده در آزمون‌هاي استخدامي و مشمولان واجد شرايط تصريح كرد: واجدين شرايط در صورت شركت در آزمون‌هاي استخدامي و كسب حد نصاب قبولي آزمون كتبي، از اين امتيازات صرفا براي يك بار در مرحله آزمون كتبي يا مصاحبه (هركدام به نفع داوطلب باشد) برخوردار مي‌شوند.

وي با اشاره به تخصصي بودن، پيچيدگي فعاليت‌ها و صعوبت كار در صنعت نفت از اختصاص امتيازاتي براي فارغ‌التحصيلان دانشگاه صنعت نفت، فرزندان كاركنان (شاغل، بازنشسته، از كار افتاده كلي دائم يا فوت شده) به ويژه در مناطق عملياتي و اقماري، افراد بومي، شاغلين شركت‌هاي پيمانكار طرف قرارداد در فعاليت‌هاي مستمر و غير پروژه‌اي و نيروهاي قراردادي شامل مدت معين و مدت وقت خبر داد.

ضوابط و دستورالعمل كلي جذب و استخدام نيروي انساني در صنعت نفت

دكتر سلحشور در ادامه با تاكيد بر اهميت انتخاب نيروي انساني مستعد و كارآمد و برقراي شرايط و فرصت‌هاي برابر استخدام از طريق فراخواني همه متقاضيان واجد شرايط براي شركت در آزمون‌ها و تحقق شايسته‌گزيني در صنعت نفت به تشريح برخي كليات ضوابط و دستورالعمل جذب و استخدام نيروي انساني شايسته و اصلح در صنعت نفت پرداخت:

شرايط سني

به طور كلي حداكثر سن براي ورود به آزمون براي مقطع كارداني 26، كارشناسي 30 و كارشناسي ارشد و بالاتر 34 است. در اين زمينه درخصوص مدت زمان خدمت سربازي، مدت سابقه كار تمام وقت كاركنان قراردادي، سابقه كار مفيد و مرتبط با شغل خارج از صنعت نفت كاركنان، داوطلبان بومي و ايثارگران تسهيلاتي در نظر گرفته شده كه البته با در نظر گرفتن آنها نيز نبايد در نهايت سن داوطلب براي مقطع كارداني از 32 و كارشناسي و بالاتر از 40 سال بيشتر شود.

شرط معدل

حداقل معدل همه داوطلبان استخدام براي مقاطع تحصيلي كارداني و كارشناسي 13 و مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري 15 است. در اين رابطه براي داوطلبان مقاطع كارداني و بالاتر كه تجربه كاري در واحدهاي تابعه صنعت نفت دارند، داوطلبان بومي، فرزندان ايثارگران و دانش آموختگان رشته‌هاي فني برخي دانشگاه‌هاي برگزيده كشور تسهيلاتي در نظر گرفته شده كه با وجود احتساب آن نبايد در مجموع معدل داوطلب براي مقاطع كارداني و كارشناسي از 12 كمتر و براي مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري از 14 كمتر باشد.

شرايط مدرك تحصيلي

مدارك دانشگاهي براي شركت در آزمون‌هاي استخدامي قابل قبول است كه از طريق آزمون‌هاي سراسري دانشگاه‌هاي دولتي يا آزاد اسلامي، كسب شده باشد و يا از لحاظ علمي مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري/ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي/ سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي باشد.

جذب و به كارگيري دانش آموختگان ممتاز دانشگاه ها

دانش آموختگان مقطع تحصيلي كارشناسي ارشد دوره روزانه و شبانه دانشگاه هاي دولتي (به غير از دانشگاه هاي پيام نور، غير انتفاعي و جامع علمي – كاربردي) با معدل كل حداقل 17 براي رشته هاي فني و 18 براي ساير رشته ها و براي دانش آموختگان مقطع تحصيلي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي با معدل كل حداقل 17.5 براي رشته‌هاي فني و 18.5 براي ساير رشته ها، چنانچه در تاريخ ثبت نام براي استخدام، از تاريخ فارغ التحصيلي آنها بيش از سه سال نگذشته باشد، مي توانند به عنوان ممتاز براي گذراندن مراحل استخدام اقدام كنند.

مراحل، محتواي آزمون ها و ارزيابي

به طور كلي مراحل استخدام در صنعت نفت شامل برگزاري آزمون كتبي، آزمون‌هاي استعداد و ارزيابي روانشناختي، مصاحبه و انتخاب قبول شدگان است. در اين زمينه گذراندن مراحل گزينش و طب صنعتي نيز ضروري بوده و البته مرحله رسيدگي به شكايات نيز در نظر گرفته شده است.

vahidmanu

عضو جدید
تو سایت استختام، نامه یه بنده خدایی که متقاضی پارس جنوبی بودش، تازه بدستش رسیده. ارسال نامه 19 مرداد و زمان معایناتش 18 شهریوره!

loooooop

عضو جدید
سلام دوستان کار توی ستاد مناطق انتقال گاز برای من که رشتم مهندسی برق گرایش کنترل هستم چی هست؟ یعنی کارمون میتونه چی باشه؟ممنون میشم دوستان جواب بدن

wood64

عضو جدید
سایت استخدامو به آشوب کشیدی بس نبود:biggrin: میگم به هادی هم بگو بیاد اینجا
الان این دقیقا یعنی چی؟ یعنی خوش آمدم یا بد آمدم؟بازم بیام یا دیگه نیام؟یعنی ورود تازه واردا ممنوع یا مبارک؟ الان دقیقا موضعتو مشخص کن!!!!!!:confused: ولی معلومه شما هم مشتری دائم اون یکی سایتی ها!!!!

آخرین ویرایش:

jam65

عضو جدید
اقا این بیژژژژژن چطو ادمی هس کی امارش و داره تو وزارتخانه قبلی چکارا کرده؟چقد طرف داره کارکنان هس؟

بالا