هندبال

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رده‌بندي جهاني هندبال
هندبال ايران ،پنجاه و ششم جهان شد ... :gol::gol::smile:

جام جم آنلاين: تيم ملي هندبال ايران در آخرين رده بندي فدراسيون جهاني هندبال در مجموع هر دو بخش زنان و مردان در مکان پنجاه و ششم قرار گرفت.

به گزارش مهر، آخرين رده‌بندي فدراسيون جهاني هندبال با قرار گرفتن 70 کشور در رنکينگ اول تا 65 و محاسبه امتيازات بخش‌هاي مختلف رده‌هاي سني نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و هندبال ساحلي و در هر دو بخش زنان و مردان اعلام شد.
در اين رده‌بندي تيم‌هاي آلمان ، روسيه و دانمارک با کسب بيشترين امتياز در رده‌هاي اول تا سوم جهان ايستادند.
در اين رده‌بندي تيم هندبال ايران تنها با کسب مقام در رده سني جوانان (مردان) کسب امتياز کرده و با 20 امتياز در رده 56 جهان قرار گرفته است. کشورهاي تايلند، هنگ کنگ، عمان و دومينکن هم به همراه ايران در رده 56 رنکينگ فدراسيون جهاني هندبال قرار گرفته‌اند.
تيم مردان و زنان کره با کسب بيشترين امتياز در رده نهم جهان و بالاتر از تمامي تيم‌هاي آسيايي ايستاده است. ژاپن بيستم، چين بيست و دوم، کويت سي ونهم، قطر چهل و سوم، چين بيست و دوم و چين تايپه پنجاه و دوم هستند. امارات هم از بين تيم‌هاي آسيايي حاضر در اين رده‌بندي درمکان شصت و دوم جهان قرار دارد.

A.mohsenzadeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
هندبال

سلام به همه ی دوستای خوب ونازنینم که تو این مدت تنهام نزاشتن و از اول راه کلی بهم انرژی دادن
از همتون تشکر میکنم و برای همتون بهترین هارو آرزو میکنم...
به لطف خدا و همه ی دوستای گل که دعا کردن تونستم برای تیم ملی انتخاب بشم و الآنم بازیکن فیکسم و امیدوارم که این روند ادامه پیدا کنه
ما دو هفته ی دیگه برای بازی های انتخاب جهانی عازم بانکوکه تایلندیم
در ضمن روزهای 27 و 28 و 29 مرداد بازی های تدارکاتی با کشور آذربایجان داریم
دوستایی که علاقه دارن و تهران هستن میتونن بیلیت تهیه کنن و بیان
قدمتون رو چشممون...
خلاصه برامون دعا کنید...

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
خدا به همراهتون دوست من...
ایشالا همیشه موفق و سربلند باشید و تا بیست سال دیگه فیکس تیم ملی باشید...
راستی از نظر پوشش اسلامی برای بازیهای جهانی و المپیک تو رشته شما محدودیتی نبست؟

A.mohsenzadeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا به همراهتون دوست من...
ایشالا همیشه موفق و سربلند باشید و تا بیست سال دیگه فیکس تیم ملی باشید...
راستی از نظر پوشش اسلامی برای بازیهای جهانی و المپیک تو رشته شما محدودیتی نبست؟

دوست عزیز با همین پوششی که تو عکساست بازی میکنیم...

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
دوست عزیز با همین پوششی که تو عکساست بازی میکنیم...

متوجه م دوست من...
عرض بنده این بود که این پوشش رو برای بزرگسالان توی المپیک و بازیهای جهانی هم تعریف کردن؟ که مشکلی برای تیم های ما نباشه؟

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه همتون آرزوی موفقیت دارم اجی گلم به خصوص تو . انشاالله مسابقات اتی را با پیروزی و موفقیت پشت سر بذارید به جام جهانی راه پیدا کنید . در ضمن مربی شون همشهری خودمه . :D

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
واای عزیزم واست آرزو موفقیت دارم !........:biggrin:

آخرین ویرایش:

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلام.
ایشالا موفق باشید.
مثل والی و بسکت بترکونید دیگه;)

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
برات ارزوی موفقیت دارم....ایشالا که برین المپیک روی همه کم شه... :D

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگه اول شدین نقش من تو این موفقیت فراموش نکنی :D

memarane

کاربر فعال
ایشالا همین جا خبر قهرمانیتون رو بزاری ... مطمئن بودم موفق میشی و مطمئنم ادامه راهتو هم با قدرت میری

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم...برات آرزوی موفقیت میکنم.....و باعث افتخار ما هستی....:redface:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به خوشحال شدم که یکی از دوستام رفته تیم ملی :D
انشاالله که جواز ورود به مسابقات جهانی هم بگیرین ، فقط یه چیزی نمیذارن که آقایون مسابقه بانوان رو ببینن گناه داره :D
انشاالله که بدون مصدومیت تا آخر بازی ها تو ترکیب فیکس باشی

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام:gol:تبریک عرض میکنم... خیلی خوشحال شدم... بالاخره با همت و پشتکار مثال زدنی... به آن جایگاهی که لیاقتش را داشتی دست یافتی... برا همتون آرزوی موفقیت میکنم... دعاگوی خوبان هستم... انشااله که به جام جهانی هم راه خواهید یافت...;)

بالا