کلوپ طرفداران پرسپولیس

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی خواستم دیگه بیام ولی واقعا" نشون دادی که شعورت در حد همون بچه ی 4-3 ساله هم نیست.
اخه جناب عقده ای؛ امتیاز در باشگاه مجازی به چه دردی می خوره؟ آیا بهم شمش طلا جایزه میدن؟
فقط خواستم بدونی که توی این 4 سال هنوز کسی تأییدت نکرده و به اندازه ی یه شخص تازه وارد هم
تأیید نشدی.
بازم که کم آوردی و مغلطه کردی !!!! من مربی ام و تا حالا در کنار افراد دانا بودم و اکنون متأسفانه
گیر یه آدم نادان و مغلطه باز افتادم که هرچی که لیاقت خودشه، نثار دیگران می کنه.
برو یه فکری به حال این بیماری خود شیفتگی و اختلال شخصیتت بکن. می تونی از تالار مشاوره هم
کمک بگیری چون کم مونده که آتش حسد کاملا" تو رو بسوزونه و خاکستر کنه.
تو برو مثل بقیه ی تماشاچی ها بازی رو ببین و در جمع بچه محل هاتون نظر بده و در باشگاه علمی
حرف تکراری و بی ارزش نزن.

تربیت نا اهل را چون گردکان بر گنبد است

خداحافظ آقای پروفسور بی سواد
:redcard:

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی بود از پرسپولیس انتقاد می کرد امروز اس دق لال رو دیدید صبا چکارش کرده بود پس چرا تماشاگران کیسه انتقاد نمی کنند.واسه همینه که نتیجه می گیرند

اصغر جان با افراد نادان و ساز مخالف بحث نکن. به کارهای زیبای خودت ادامه بده و سعی کن شعور پایین بعضی ها دلسردت نکنه

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم که شما حرف خودتم قبول نداری.سری آخر گفتی دیگه نمیام و کلی همه رو نصیحت کردی و خداحافظی کردیو به بچه ها سپردی که کسی با من حرف نزنه و...ولی الان میبینم که برای حرف خودت ارزش قائل نیستی .پس نباید توفعی داشت که برای حرفای بقیه ارزش و احترام قائل باشی!!!

یه بار امتیازاتت رو به رخ ما میکشی و الان میگی به این امتیازاتم میخوان شمش طلا بدن!!!

با احترام به همه دوستان بگم که من احتیاجی به تائید شدن کسی ندارم . و من مثل شما نیستم که با چاکرم نوکرم بازی آدم دوروبرم جمع کنم تا یه زمانی تائیدم کنند!!! پس سعی کن این رو به ذهنت بسپاری;)

با این شرایطی که از شما میبینم و این الفاظی که به کار میبرید کاملا به شخصیت درونیت میشه پی برد.جالب اینه که حرفای منو به خودم هم برمیگردونه.ولی در هر صورت من آرزوی بهبودی شما را دارم.که با این شرایط کمی سخته!!

من کلا حسادت خاصی به شما آدم فرهیخته و دانشمند و با فرهنگ و شخصیت دارم.و بابت همین دارم از حسادت خاکستر میشم!!:biggrin:

من در اینجا برای خودم متاسفم که ما تو این باشگاه متفکری مثل شما رو از دست میدیم!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

اصغر جان با افراد نادان و ساز مخالف بحث نکن. به کارهای زیبای خودت ادامه بده و سعی کن شعور پایین بعضی ها دلسردت نکنه

این مطلب رو من برای همه کسایی که اینجا میان مینویسم.

البته نمیخواستم اینکارو بکنم ولی اینکه کسی میاد به افراد دیگه میاد میگه با فلانی صحبت نکنید من رو وادار کرد تا اینو اینجا بنویسم!!!
به نظر من احتیاج به نصیحت کسی نیست .همه خودشون قدرت تفکر و تشخیص دارند. و هر طور بخوان میتونند تصمیم بگیرند.کلا خیلی برام جالبه که 2 نفر با هم مشکل دارند و یکی از اونا چون با طرف مشکل داره میاد بقیه رو تهیج میکنه میگه که کسی با اون صحبت نکنه چون ادم نادونیه!! واقعا این یه مورد رو من تو هیچ تاپیکی ندیده بودم که اینجا دیدم.:eek:ولی من همیشه میگم آدم با هر کسی دوست داشته باشه میتونه صحبت کنه.انسان ها برای شناخت افراد احتیاج به قیم ندارند.

فقط این رو بدون اغاجان فکر نکن مغز متفکری و همه احتیاج دارند که بهشون بگی کی خوبه و کی بد
.برو به مشکلات خودت برس

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بچه ها بد نیست چند صفحه قبل رو نگاه کنید ..
چند صفحه س که یه بحث دو نفره و نه چندان جالب رو ادامه میدید ..
شاید بقیه نخوان این بحثا اینجا باشه .. رعایت کنید دیگه ..
خواهشا کسی از پستم نقل قول نگیره ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خیلی خوب شد که بازی کرجه ..
مطمئنم برای ما خیلی بهتر شد که بازی افتاد کرج ...
اول اینکه چمن استادیوم انقلاب خیلی خوبه و به همون اندازه که رو چمن ازادی روون بازی میکنیم اونجا هم کیفیت ازادی و شاید بهتر رو داره ..
دوم اینکه مطمئنا کل استادیوم کاملا پر میشه و کیپ تا کیپ پرسپولیسیا میشینن و دیگه مثل آزادی نیست که سکوی خالی بمونه ..و اونوقت جو استادیوم خیلی بیشتر به نفع پرسپولیس میشه ..
انشالا که بتونیم ببریم با گلای زیاد

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوب شد که بازی کرجه ..
مطمئنم برای ما خیلی بهتر شد که بازی افتاد کرج ...
اول اینکه چمن استادیوم انقلاب خیلی خوبه و به همون اندازه که رو چمن ازادی روون بازی میکنیم اونجا هم کیفیت ازادی و شاید بهتر رو داره ..
دوم اینکه مطمئنا کل استادیوم کاملا پر میشه و کیپ تا کیپ پرسپولیسیا میشینن و دیگه مثل آزادی نیست که سکوی خالی بمونه ..و اونوقت جو استادیوم خیلی بیشتر به نفع پرسپولیس میشه ..
انشالا که بتونیم ببریم با گلای زیاد
انشالله که بازم میبریمممممممممممممممم

GAME_OVER

کاربر ممتاز
این باخت قابل پیش بینی بود
از بازی اول که نمایش خوبی داشتیم بازی به بازی کار تیم بی کیفیت تر شد .. و هر بازی نسبت به بازی قبل ضعیف تر بودیم .. تا این بازی که واقعا نشون داد تیم ما تو فاز هجومی مشکل اساسی داره .. هرچند بازیای قبلم این محسوس بود ..مطمئن بودم بزودی میبازیم این بازی رو نمی باختیم بازی بعدی رو میباختیم .. بازی کردن مقابل تیمی که 11 نفره داره دفاع میکنه واقعا سخته .. و اینمواقع باید اینقد نیروی هجومیمون رو زیاد کنیم و فشار بیاریم تا به گل برسیم .. اما امروز ما بعد از هر حمله نصفه و نیمه تیم دوباره عقب می کشید و عملا میل زیادی به حمله نداشتیم حتی بعد از عقب افتادن ..بازیکنای سایپا هم ماشالا بعد از هر شروع مجدد یا کاشته اینقد توپ رو نگه میداشتن که هم سرعت بازی رو گرفتن و هم وقت رو تلف کردن ..
1. ما هر بازی با دو تا هافبک دفاعی بازی می کنیم و هر دو رو نزدیک دفاع نگه میداریم و عملا هر دوشون 90 درصد کارشون دفاعی هست .. از طرفی پیستون های چپ و راست رو نمیزاریم زیاد نفوذ کنن و مخصوصا میثم حسینی رو بیشتر برای کارای دفاعی نگه میداریم..باعث میشه اولا فاصله بین دهنوی و حقیقی و خط حمله مون زیاد بشه و ما عملا بازیکنی نداریم که بخواد این دو خط رو بهم وصل کنه...ثانیا عملکرد تیم شدیدا دفاعی میشه و ثالثا بازیسازی تیم ناقص میشه و عملا توپی به مهاجمامون نمیرسه ..
واقعا نیازی نیست به اینقد ترسو بودن ... دایی تازه دقیقه 80 یه هافبک دفاعی رو میکشه بیرون در حالیکه همون اول میتونست عباس زاده رو جای حقیقی بیاره ..
درکل من آدمی رو رو نیمکت نمی بینم که اینقد قوی باشه و بازیخونی خوبی داشته باشه که بتونه به دایی کمک کنه .. و مطمئنم دایی دستیارای خوبی نداره
2. رو نیمکت بازیکنی نداریم که بشه تو همچین مواقعی روش حساب کرد .. مثلا ببینید تعویضای ما چی بوده ..علی عسکر و نوروزی .. که هر دوشون تو بازی آخرشون درسشونو پس دادن و نشون دادن که حداقل فعلا بهیچ دردی نمیخورن .. پس امتحان دوباره شون اونم زمانی که بازی گره خورده برای چیه ؟ این دو نفر وقتی نباخته بودیم افتضاح بودن چه برسه به زمانی که تیم عقبه ..
البته در کل بنظر من ما هیچ بازیکنی نداریم که بتونه این مواقع بکار بیاد و گره کور بازیها رو باز کنه .. شاید جذب خلعتبری الان از هر چیزی مهم تر باشه .. تیم ما ستاره نداره و همین باعث میشه شخصیت قهرمانی نداشته باشه ..
3. دهنوی بازیای قبل رو بردامون خیلی نقش داشت امروز اصلا خوب نبود دایی بهتره لجبازی رو کنار بزاره و دهنوی رو یه خط بیاره جلو ..دهنوی میتونه بازیساز خوبی باشه .. دفاع مثل همیشه خوب بود امروز اما این بازی ثابت کرد تیم زور حمله کردن و گل زدن نداره و اونم برمیگرده به ضعف همیشگی ما تو خط میانی .. بنگر و حسینی واقعا عالی هستن ..
پ.ن: معظلی بنام خیابانی :| .. همین که گفت پرسپولیس 3 بازیه گل نخورده گفتم بخدا امروز گل میخوریم .. چقد این ادم از مرحله پرته 90 دقیقه تعریف کرد از میزبانی سایپا .. یه سیستم جدید هم تعریف کرد .. 4-2-4

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سمیه جون خیلی خوشحالم که اینهمه با دقت و با استعداد در مورد بازی نظر میدی!
واقعا باید ببرنت برنامه نود:D

اون آخرخطتتم تو حلقم!!!!واقعا خیابانی منو پیر کرده!!!!

در مورد بازیم که متاسفم!!

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]نکته داوری: گل سایپا با اشتباه داور به دست آمد[/h][h=2][/h]صحنه آهسته حرکت ماهینی نشان می داد توپ به هبچ وجه به پای او نخورده و داور در این مورد اشتباه کرده است.

لحظه ای قبل از به ثمر رسیدن گل سایپا این تیم با حمله از جناح راست خود و نفوذ علی زینالی صاحب موقعیت شد اما دخالت حسین ماهینی اجازه سانتر به بازیکن نارنجی نداد.

با این حال سیدعلی داور جوان این مسابقه در نهایت بهت ماهینی نقطه کرنر را نشان داد.کرنری که با برگشت مدافعان پرسپولیس تبدیل به تک گل بازی شد .صحنه آهسته حرکت ماهینی نشان می داد توپ به هبچ وجه به پای او نخورده و داور در این مورد اشتباه کرده است .با این حساب پرسپولیسی ها می توانند از داوری شاکی باشند ضمن اینکه آنها معتقدند برخورد توپ به دست مدافع سایپا در نیمه دوم هم پنالتی بوده است.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نکته داوری: گل سایپا با اشتباه داور به دست آمد

صحنه آهسته حرکت ماهینی نشان می داد توپ به هبچ وجه به پای او نخورده و داور در این مورد اشتباه کرده است.

لحظه ای قبل از به ثمر رسیدن گل سایپا این تیم با حمله از جناح راست خود و نفوذ علی زینالی صاحب موقعیت شد اما دخالت حسین ماهینی اجازه سانتر به بازیکن نارنجی نداد.

با این حال سیدعلی داور جوان این مسابقه در نهایت بهت ماهینی نقطه کرنر را نشان داد.کرنری که با برگشت مدافعان پرسپولیس تبدیل به تک گل بازی شد .صحنه آهسته حرکت ماهینی نشان می داد توپ به هبچ وجه به پای او نخورده و داور در این مورد اشتباه کرده است .با این حساب پرسپولیسی ها می توانند از داوری شاکی باشند ضمن اینکه آنها معتقدند برخورد توپ به دست مدافع سایپا در نیمه دوم هم پنالتی بوده است.

درسته اشتباه داوری بود.

ولی دفع نوری هم دفع خوبی نبود توپو انداخت جلو بازیکن حریف(به خدا منظورم این نیست که نوری بد بود:D)

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بد نیست چند صفحه قبل رو نگاه کنید ..
چند صفحه س که یه بحث دو نفره و نه چندان جالب رو ادامه میدید ..
شاید بقیه نخوان این بحثا اینجا باشه .. رعایت کنید دیگه ..
خواهشا کسی از پستم نقل قول نگیره ...

بحث 2 نفره تو اینجا بنظرم چیز عجیبی نیست و به کرات تو اینجا اتفاق افتاده و چز جدیدی نیست.چیزی که جالب نیست بی احترامیه.که به اندازه کافی انجام میشه توسط بعضیا
در مورد نقل قول گرفتن از پست شما بگم که من به یکی از پستای شما جواب دادم.البته نه به صورت نقل وقول .ولی کسی که من باهاش بحث کردم گفت بحث رو من شروع کردم که مجبور شدم بگم که من جواب پست شما رو دادم نه پست اون آقارو.همین

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این بازی رو کامل نتونستم ببینم.ار دقیقه 84 بود که دیدم.ولی چیزی که مشخص هست این هست که پرسپولیس با این شرایط دچار مشکل میشه.تیم ما یک بازیساز کم داره.نوری واقعا بد بازی میکنه.کریمی هم که دادیم تراکتور.پس وضعیتمون نسبت به سال پیش در مورد بازیساز بدتر شده.دهنوی هم که تو پست هافبک دفاعی به بازی گرفته میشه!! با این شرایط بازی دادن به سید صالحی کار اشتباهیه.چون ما بازیساز نداریم که تغذیش کنه.فقط امیدوارم بتونیم خلعتبری رو جذب کنیم تا بشه به آینده امیدوار بود.وضعیت ما امسال خیلی شبیه استقلال تو فصل قبلی هستش.سال پیش سیستم دفاعی استقلال خوب بود چون تیمش 4 مدافع داشت و 2 تا هافبک دفاعی.ما هم سیستم دفاعیمون بدک نیست امسال ولی با این تفاوت که استقلال یه بازی سازی مثل جباری داشت که مجیدی رو به خوبی صاحب موقعیت میکرد. مشکل ما هم نبود یه بازیکن مثب جباری یا نوید کیاست که سید صالحی رو بتونند تغذیه کنند.مشکل با جذب خلعتبری حل میشه چون این روزا بسیار با انگیزست و در ضمن بازیکنی هست که منتظر این نمیشه که کسی صاحب موقعیتش کنه.خودش میاد عقب و با تکنیکی که داره هم میتونه خودشو صاحب موقعیت کنه و حتی برای بازیکنان دیگه موقعیت سازی کنه.کاری که به کرات تو سپاهان انجام داده بود.همینطور کسی بود که قفل بازی ایران و لبنان رو با یه حرکت خلاقانه شکست.ما واقعا بهش احتیاج داریم

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه کسایی که میگفتند کریمی فوتبالش تموم شده .دیدین که کریمی در حالی که هنوز کاملا آماده نیست و با تیم هماهنگ نیست. ولی تراکتور 6 امتیاز از 7 امتیازشو مدیون کریمی هستش.
البته من قصد این رو ندارم که هی بحث رفتن کریمی رو مطرح کنم .ولی چون میگفتند کریمی فوتبابش تموم شده و به درد نخوره.که این حرفشون واقعا غیر منطقی بود . واین حرفا باعث شد که من عکس العمل نشون بدم.
من ادعایی ندارم ولی برام سخته که به اسطوره تیم بگن بدرد نخور!!ولی همین بدرد نخوره 6 امتیاز گرفته!!!

karimi912

عضو جدید
[h=1]دايي: از عملکرد بازيکنانم راضي نيستم[/h]
[h=2]سرمربي پرسپوليس پس از شکست تيمش مقابل ساپيا گفت: به هيچ عنوان از عملکرد بازيکنانم راضي نيستم.[/h]
علي دايي بعد از شکست پرسپوليس مقابل سايپا در نشست خبري اظهار داشت: در ابتدا جا دارد پيروزي تيم ملي بسکتبال را تبريک بگويم ولي از عملکرد بازيکنانم اصلا راضي نيستم چون خيلي بد کار کرديم و متأسفانه نتوانستيم فوتبال خوبي بازي کنيم و بر روي يک ضربه ايستگاهي گل دريافت کرديم.

به گزارش فارس، وي افزود: در نيمه دوم تغييرات داديم و با 2 مهاجم به ميدان رفتيم و در اين نيمه بهتر کار کرديم اما از موقعيت‌هايمان بهره نبرديم و سايپا در نيمه دوم دل به ضد حملات بسته بود و خيلي تحت تأثير بازي ما قرار داشت. ما موقعيت خوبي را از دست داده و به هيچ عنوان از عملکرد بازيکنانم در نيمه اول راضي نيستم ولي فوتبال 90 دقيقه است و با 45 دقيقه خوب بودن نمي‌شود به پيروزي رسيد. اميدوارم در بازي‌هاي آينده جبران کنيم.

وي در خصوص عملکرد حامد عباس‌زاده گفت: اين بازيکن از بازيکنان آينده‌دار فوتبال ما است و توانايي‌هاي بالايي دارد. ما در نيمه دوم از او استفاده کرديم و او 45 دقيقه در زمين بود و نتوانست از موقعيت‌ها استفاده کند اما در آينده خود را نشان خواهد داد. شايد ايراد از من باشد که نتوانستم به او درست ياد بدهم که چگونه از فرصت‌ها استفاده کند ولي مطمئن باشيد او در آينده بهتر خواهد شد.

دايي تأکيد کرد: امروز مشکل خاصي در ورزشگاه وجود نداشت و همه چيز در خوبي و خوشي برگزار شد و از لحاظ ميزباني همه چيز در حد خوب بود.

دايي در مورد عملکرد داور گفت: متأسفانه اگر ما صحبت کنيم يا نکنيم نتيجه عوض نمي‌شود و پنالتي دوباره گرفته نمي‌شود. ما هم آخر سر در نياورديم که توپ به دست خورده يا دست به توپ. نمي‌توانم چيز خاصي بگويم و هر حرفي بزنم يک برداشت مي‌شود. اين مسائل را بايد کارشناسان داوري نظر بدهند.

سرمربي پرسپوليس در خصوص اعتراض باشگاه پرسپوليس به ميزباني کرج قبل از بازي گفت: من در خصوص مسائل فني مي‌توانم صحبت کنم و نظري در اين باره ندارم.

دايي در خصوص اينکه فيرات مدعي شده بود از سرمربي پرسپوليس شناخت دارد، گفت: من نمي‌توانم در خصوص نظر فيرات حرف بزنم ولي اين همه موقعيت در نيمه دوم داشتيم که اگر تبديل به گل مي‌شد همه تفکرات برعکس مي‌شد، ما در نيمه دوم خوب کار کرديم و کلاً در يک نيمه بازي مي‌کرديم. آنها ضد حملات خطرناکي زدند اما موقعيت‌هاي صد در صد گل را تبديل به گل نکرديم.

دايي در خصوص ميزباني کرجي‌ها گفت: هميشه گفته‌ام تيم‌هاي ميزبان بايد از شرايط ميزباني استفاده کنند و سايپايي‌ها خيلي به اين زمين آشنا بودند و اگر در آزادي بازي مي‌کرديم کار راحتي داشتيم.

وي تأکيد کرد: تمام تلاش ما اين است که براي ميزباني جام ملت‌هاي آسيا تلاش کنيم، تمام مسئولان ذيربط بايد کمک کنند که به اين مهم دست پيدا کنيم و اميدواريم که مسئولان وزارت امور خارجه کمک کنند تا خلعتبري نيز به پرسپوليس اضافه شود.

سرمربي تيم پرسپوليس در خصوص فشردگي بازي‌ها گفت: مطمئناً خيلي از مسائل مي‌تواند در نتيجه‌گيري تيم‌ها تأثير داشته باشد، ما يک بازي را باخته‌ايم اما قرار بود تيم ملي يک اردو داشته باشد که لغو شد و براي ما 4 روز يک بار بازي گذاشتند و تنها مي‌‌توانيم ريکاوري کنيم. متأسفانه ما هر ايرادي هم داشته باشيم مي‌توانستيم با کار کردن آن را حل کنيم و الان ديگر وقت ايراد گرفتن نيست.

دايي در خصوص توپ‌هاي ليگ برتر گفت: شما ببينيد توپ‌ها چقدر زير پاي بازيکنان گير مي‌کند. اين توپ‌ها کيفيت ندارد و ما با اين توپ‌ها به فوتبالمان خيانت مي‌کنيم.

وي در خصوص در اختيار گذاشتن اين توپ‌ها گفت: اين همه پول در فوتبال ما هزينه مي‌شود اما باشگاه‌هاي ما لنگ توپ‌هايي نيستند که 300 هزار تومان قيمت داشته باشد، اين هم از آن جواب‌ها است که مي‌گويند توپ‌هاي مفتي در اختيار ما گذاشته شده است. من يک چيزهايي را مي‌دانم که شما نمي‌دانيد. اصلا نمي‌توانم بگويم که چگونه اين توپ‌ها وارد مملکت ما شده است. هر حرفي بزنم ما را متهم مي‌کنند ولي اگر حرفي مي‌زنم به خاطر فوتبال است. فقط اين را بگويم که دوست دارم فوتبالمان پيشرفت کند. مگر مي‌شود به ما توپ مفتي بدهند اگر اجازه بدهند باشگاه ما خودش براي توپ‌ها هزينه مي‌کند. متأسفانه در فدراسيون و سازمان ليگ اين مسائل را به وجود مي‌آ‌ورند و هيچ کجاي دنيا اين مسائل را نديده‌ام.

دايي در پايان صحبت‌هايش گفت: اين توپ‌ها بعد از يک هفته ضربه زدن رنگ و رويش پريده است البته امروز مشکل از خودمان بود و ما بايد جنبه‌هايمان را بالا ببريم و با يکي دو برد همه چيز را به فراموشي نسپاريم. اين مسئله هم به بازيکنان ما ثابت شد که فوتبال 90 دقيقه است. خدا را شکر مي‌کنم که من کار خودم را انجام مي‌دهم برويد بپرسيد اين توپ‌ها چگونه به فوتبال ما آمده، چون اگر وارد جزئيات بشوم بد است. هم قلعه‌نويي و هم ديگران مي‌دانند که ضعف اين توپ‌ها چيست و ما بايد به جاي آنکه به کيفيت فوتبال برسيم به ضعف توپ‌هايمان رسيدگي مي‌کنيم که جاي تأسف دارد.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بحث 2 نفره تو اینجا بنظرم چیز عجیبی نیست و به کرات تو اینجا اتفاق افتاده و چز جدیدی نیست.چیزی که جالب نیست بی احترامیه.که به اندازه کافی انجام میشه توسط بعضیا
در مورد نقل قول گرفتن از پست شما بگم که من به یکی از پستای شما جواب دادم.البته نه به صورت نقل وقول .ولی کسی که من باهاش بحث کردم گفت بحث رو من شروع کردم که مجبور شدم بگم که من جواب پست شما رو دادم نه پست اون آقارو.همین
من نه طرفدار داییم نه کریمی .. هر دو هم قبلا ثابت کردن پرسپولیس براشون تو اولویت نیست و به وقتش پشت کردن به پرسپولیس ... کریمی این چند سال با همه مربیا درفتاده و تیمو بهم ریخته دایی هم که خودش علنا گفت قرمز و ابی برام فرق نداره .. من هیچ تعصبی رو هیچکدومشون ندارم اونا هم مثل بقیه بازیکنا و مربیا هستن

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خلعتبری: مشکلم در حال حل شدن است/راجع به مسایل مالی بین پرسپولیس و عجمان صحبت نمی کنم

خلعتبری: مشکلم در حال حل شدن است/راجع به مسایل مالی بین پرسپولیس و عجمان صحبت نمی کنم

ارتش سرخ دات كام :
مهاجم ملی پوش کشورمان گفت: مذاکرات پرسپولیس و عجمان امارات در حال انجام است، البته من در مورد مسایل مالی بین طرفین هیچ صحبتی ندارم.

محمدرضا خلعتبری در گفتگویی گفت: امیدوارم با حل شدن مشکل انتقالم از عجمان به پرسپولیس زودتر به لیگ ایران برگردم و مشکلاتم حل شود.

وی ادامه داد: امروز برای رفع مصدومیتم به کلينيک آمدم و امیدوارم هرچه سریعتر با حل مشکلم بتوانم در لیگ کشورم بازی کنم.

karimi912

عضو جدید
[h=1]آمادگي فردي ناشناس براي پرداخت پول خلعتبري[/h]
[h=2]يک فرد ناشناس پس از درخواست رويانيان، براي پرداخت پول خلعتبري به عجمان اعلام آمادگي کرد.[/h]
محمدرضا خلعتبري براي حضور در پرسپوليس يک ميليون دلار بايد به عجمان پرداخت کند از همين رو رويانيان از هواداران بابت اين موضوع کمک خواست.

به گزارش فارس، يکي از هواداران ناشناس نيز در ارتباط‌هايي که با رويانيان داشت اعلام آمادگي کرده تا پول حضور خلعتبري در پرسپوليس را به خاطر اين تيم آماده پرداخت است و مي‌تواند اين مشکل سرخپوشان را حل کند اين در شرايطي است که قرار است ظرف يکي دو روز آينده اگر اتفاق خاصي پيش نيايد، اين پول به عجماني‌ها پرداخت شود.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
فردوسی پور بعد اینکه رویانیان و دایی جوابشو دادن همه جوره میخواد تلافی کنه .. نیم ساعت درباره فیرپلی حرف زده کاری که هیچوقت قبلا نمیکرد .. :biggrin:
ولی به مصاحبه و صادقیان و حسینی کلی خندیدیم .. ریلکس ریلکس
توپای لیگ رو ما که از تلویزیون میبینیم میفهمیم مثل توپ والیبال میمونه بعد میگه به عشق وطن و به عشق فوتبال مجانی کار میکنم :|