نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين دو پست متناقض است
پس يعني من ميتوانم هر كاري را انجام دهم.
چينيا يه ضرب المثل دارن ميگن: اگه كسي تونست كاري رو انجام بده تو هم ميتوني و اگر در دنيا هيچكسي نتونست كاري رو انجام بده شك نكن تو تنها ترين كسي هستي كه ميتوني اونو انجام بدي
در جانبداري از من نسبت به ارك داك گرامي هم همينو گفتي!
پست اول شامل تو میشد و پست دوم بهارستان یچیز گفت که داغونم کرد:biggrin:
سروش هم تو جواب محمود دولت آبادی هم همین شعر رو گفته بود، معنیش هم خیلی صریحه.;)
بیا یه شعر بزارم برات از ابوسعید ابوالخیر:
تو فضول از میانه بیرون بر
گوش خر در خور است با سرِ خر​

هست شایسته گرچت آمد خشم
طاق ابرو برای جفتی چشم​

هرچه او کرده عیب او مکنید
با بد و نیک جز نکو مکنید​

دست عقل از سخت بنیرو شد
چشم خورشیدبین ز ابرو شد​

زشت و نیکو به نزد اهل خرد
سخت نیک است از او نیاید بد​

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که با گلابچی نسبتی ندارم ...:redface: ولی قضیه‌رو پیش خودم اینجوری حل کردم که کتاب هایی که تو همه جای دنیا داره تو دانشگاه‌ها تدریس می‌شه بالاخره باید یه نفر که معماریو خوب می‌شناسه ترجمشون کنه که یه وقت برداشت اشتباه مترجم مشکل آفرین نشه .... خوب گلابچی هم تو ایران داره این کار رو می‌کنه .... به نظر من حیفه ما بیایم این آدمهارو به تمسخر بگیریم....
شما یه نکته رو فراموش کردید;) درسته که ایشون داند زحمت میکشند ولی وقتی 2هفته قبل کنکور تئوری 2تا کتاب میدن(آرکی تایپی-جزئیات ارتقا دهنده معماری) نشون میده که ایشون بیشتر از معماری به فکرمنافع مادی خودشونند. و این روند که ظاهراً مدتهاست ادام داره نیت ایشون رو از جمع آوری اثار و ترجمه اونها روشن کرده.
شاپور طاحونی هم برای عمرانی ها کتابهای زیادی گر آوری و تالیف کرده ولی هرگز دست به اینکارها نزده.

zaha hadid26

کاربر فعال
سلام من دانشگاه رازی درس خوندم/بچه هامون با رتبه 78-50-283-201-500-900و...قبول نشدن.فقط به خاطر اینکه ما هیچ استادی نداشتیم که اسکیس بهمون درس بده:confused:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که با گلابچی نسبتی ندارم ...:redface: ولی قضیه‌رو پیش خودم اینجوری حل کردم که کتاب هایی که تو همه جای دنیا داره تو دانشگاه‌ها تدریس می‌شه بالاخره باید یه نفر که معماریو خوب می‌شناسه ترجمشون کنه که یه وقت برداشت اشتباه مترجم مشکل آفرین نشه .... خوب گلابچی هم تو ایران داره این کار رو می‌کنه .... به نظر من حیفه ما بیایم این آدمهارو به تمسخر بگیریم....
چند نکته رو فراموش کردین اولا چرا فقط حق تالیف وترجمه این کتب رو داره و تنها ایشون میتونه واسه درس ایستایی تالیف کنه؟ امسال اصلا سوالی از سروش نیا اومد؟ نه فقط جناب گلابچی بودن وبس. بعدشم ایشون ماشالا ازبس سیستم دستمال بازی دارند که اعتراض ماهم نتیجه ای در روند کاری ایشان نخواهد داشت. به ارتقا سطح علمی بیسار خوبه کمک کنند اما استادی مثل ایشان نباید حتی یک کتاب از خودشون داشته باشه؟

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تو سایت زده اگه دانشگاهتون تو سایتش اعلام روز ثبت نام نکرده باید شنبه 1 و3 ش برید یونی برا ثبت نام ... یعنی به نظرتون فردا باید اول صبح بریم یونی؟؟ تازه کجاش بریم؟؟

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند نکته رو فراموش کردین اولا چرا فقط حق تالیف وترجمه این کتب رو داره و تنها ایشون میتونه واسه درس ایستایی تالیف کنه؟ امسال اصلا سوالی از سروش نیا اومد؟ نه فقط جناب گلابچی بودن وبس. بعدشم ایشون ماشالا ازبس سیستم دستمال بازی دارند که اعتراض ماهم نتیجه ای در روند کاری ایشان نخواهد داشت. به ارتقا سطح علمی بیسار خوبه کمک کنند اما استادی مثل ایشان نباید حتی یک کتاب از خودشون داشته باشه؟

خب سروش نیا هم که از رو کتابای گلابچی درس میده دیگه ...یعنی چی که از سروش نیا سوال نیومد؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب سروش نیا هم که از رو کتابای گلابچی درس میده دیگه ...یعنی چی که از سروش نیا سوال نیومد؟
این حرف رو جایی نگو. منابع یکی هستند وگرنه مگه گلابچی نویسنده کتاب بوده که از کتاب گلابچی درس داده؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
No Comment Made این یعنی چی یکی از دوستان هی واسه پست های من میزنند؟

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال از من گفتن ... من به این نتیجه رسیدم به آدم هایی که دارن زحمت میکشن احترام بذارم چون دیدم چقدر باید سختی کشید تا بتونی‌ تو این مملکت به یه جایی برسی‌ .... حتی اگه به فرض هم صحبت شما درست باشه ( چون خودم کنکور دادم امسال و هیچ سوالی از این دو تا کتاب ندیدم یا اصلا اگه بود جواب ندادم و لطمهٔ از جواب ندادنشن ندیدم)تو دنیای مدرن هم اگه آدم زیادی معنوی باشه نمیتونه به کارش ادامه بده ...
به نظر منم درسته که کار پروفسور که کتاب نزدیک کنکور چاپ میکنه و ... درست نیس ولی به جز در نظرگرفتن کنکور ،کتابای خوبی رو به معمارا معرفی کرده ... اگه ایشون نبود الان اطلاعات سازه ای ما خیلی کم بود ..نبود؟؟!

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا فقط ایشون ?خوب حتما یه چیزی داره که بهش اعتماد شده:D

من که اصلا سروش نیارو نخوندم ولی‌ جزوشو این اواخر گرفتم و دیدم که جزوات خیلی‌ خوبی‌ هستن و سؤال ازشون زیاد اومده و اگه یه نفر ازم بپرسه بخونم حتما بهش میگم رسیدی دوره تو با اون انجام بده.

اینکه یه نفر دوست داره یه کتاب از خودش بده یا نده به من که ربطی‌ نداره حالا شما به این نکته توجه کردید ...نمیدونم!:D

مثلا شما مییاین یه کاری انجام میدید من برگردم بگم مثلا چرا فلان کارو نمی‌کنه حتما عیبی داره.... خوب ننوشته ... حتما وقت نداشته ،،، حتما در خودش این توانایو ندیده حتما ترجمرو ترجیح میده،... مهم اینکه همین کاری هم که داره می‌کنه و ما داریم استفاده می‌کنیم قابل احترامه..
شما ظاهر رو میبینید من باطن رو. سوابق غیر درسی ایشون ودکتر وفامهر گویا همه چیز هستند. موفق باشیند

معمارباشی

عضو جدید
منم هنوز فکر میکنم تو پسری و ریشت تا زانوت رسیده:biggrin: و همیشه فکر میکرد از این پسرایی که عشق ماشینن :biggrin:
من روی اس جمعش حساس نیستم یه عده حسودن میخوان منو تک ببینن ولی ما خیلییم:) یه چندتایی هم اون پائین پائیناست;)
میدونستی هرم های جیزه تنها ساخته دست بشره که از که ماه معلومه؟؟
میدونستی پیرامیدون تک سنگی مرمری یکپارچه به ارتفاع 15 متر بر نوک هرم خئوپس بوده؟؟
و در آخر
میدونی وقتی عمر مصر رو فتح کرد کل سربازاش رو مامور کرده بود که اهرام رو خراب کنند و نتونستند؟؟ پس شک نکن که توهم نمیتونی به من صدمه ای وارد کنی:biggrin:

داداش تنها دست ساخت بشر دیوار چینه ها !!!

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه دوستانی که دانشگاه تهران_ هنرهای زیبا قبول شدن این زیر رو تشکر بزنن یه امار بگیرم؟! البته فقط هنرهای زیبا نه پردیس تهران تو کرج و قم و کیش و....
ممنونم

mahan98

عضو جدید
بچه ها میشه دوستانی که دانشگاه تهران_ هنرهای زیبا قبول شدن این زیر رو تشکر بزنن یه امار بگیرم؟! البته فقط هنرهای زیبا نه پردیس تهران تو کرج و قم و کیش و....
ممنونم
گفتم آمارت درست دربیاد مهندس !

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من مجددا این مطلب رو با آخرین نظرات اضافه شده می ذارم.8 ساعته نظری نوشته نشده،اگر موافق باشین تا یکی دو ساعت دیگه یه جمع بندی اولیه از مطالب انجام بدیم و بعد بریم برای نظرسنجی و تعیین اولویت های متن مورد نظرمون :)

aminvood
پاسخگویی سازمان سنجش در خصوص معیار ها و شیوه ارزیابی آزمون عملی اسکیس معماری
behzad
پاسخگویی سازمان در مورد پروسه طراحی سوال اسکیس ها؛ معیارهای لحاظ شده؛ انتظارات هیات طراحی از داوطلبین؛ چگونگی انتخاب گروه طراحی سوالها؛ کیفیات ارتباط گروه طراحی با گروه مصححین
Unudulmaz

چرا از اساتید مجربتر برا ارزیابی کارا استفاده نمیکنن؟و چجوری کارارو بررسی میکن معیار چیه؟طرح؟زیبایی؟و مهمتر از همه اوصولی که قبل امتحان اعلام میکنن برا اسکیس چرا موقع ارزیابی رعایت نمیشه مثل مقیاس.

shina88
پاسخگویی در مورد روند طراحی سوال اسکیس و نحوه ارزیابی پاسخ ها ومعیارهای انتخاب داوران
اگرچه واقعا با این زمان طولانی بین آزمون و اعلام نتایج هم مشکل دارم.

hott
یه نفر پیدا شه یه متن بنویسه

توش همه مواردو ذکر کنه

باید اساتیدی چون گلابچی و حجت برا مجلس اقدام کنن
شاید برا اونا ناهم بنویسیم بیشتر ثمر داشته باشه...
nimaart
معیارهای داوریه که به نظر من چون براش یه نوع بارم بندی یا یا آیتم امتیازدهی تعریف نشده، نمره ها هر سال کیلویی میشه.
پس از اینکه تو این تاپیک به نتیجه رسیدیم، یک وبلاگ مثل این (
http://dararezoyeshahadat.blogfa.com/post/1
) بسازیم و یه متن تهیه کنیم و زیرش لیستی از اسامی دانشجویان معترض به فرآیند داوری اسکیس به همراه دانشگاه محل تحصیل و ... باشه. اینطوری کسانی که تو این باشگاه عضو نیستند هم میتونند مطلع بشند و بیان اسم خودشون رو اضافه کنند. نهایتا هم سه چهار نفر از دوستان به نمایندگی از بقیه یه روز میرن سازمان سنجش و یک قرار ملاقات با دکتر توکلی یا هر کسی دیگه ای که مسئوله میگذارند و قضیه رو در میان میگذارند.
pyramids
مثل اینکه نتایج 8ماه طول نکشه
و اینکه حداقل کلید نهایی رو در اختیار دانشجوها قرار بده
و شاید اینکه برگه های اسکیسمون رو بهمون پس بدند که بدونیم کی چرا نمره گرفته
یا اینکه چرا رتبه 2000عمران روزانه قبول میشه ولی رتبه 32معماری هیچجا قبول نمیشه
Unudulmaz

میگم تا فردا یا یکی دو روز آینده در مورد نامه فکر کنیم نظراتمونو بگیم بعد یه نامه ی واحد تنظیم کنیم که زیاد طول نکشه

کوروش 68
نامه ما نباید سراسر خواهش والتماس باشه باید خیلی جدی درد وجودمون رو بازگو کنیم حتی اگر جواب هم نده نامه حداقل میدونیم نوشتیم حداقل شاید درصد کمی تاثیر داشته باشه واسه بقیه یا حداقل مقطع دکترای خودمون.

Morteza 2010
نظر و خواسته ی من : پاسخگویی سازمان سنجش در خصوص معیار ها و شیوه برگذاری ازمون معماری (ارشد)
کلی تر بهتره به نظرم به حداقل ها قانع نباشید که به هیچ برسید
به حداکثر ها و ایده ال ها بیاندیشم که به همین حداقل ها برسیم
اگه میخواهیم نتیجه بگیرم دور بر فیس بوک اینا واسه فراخوان نریم که به مزاح بعضی ها خوش نمیاد
کل عملکرد باید مورد سوال و چالش قرار بگیریه وقت نحوه عمکلرد سنجش زیر سوال بره خود بخود این وموارد دلایل ان میشوند که یه تغییر کلی باید صورت بگیره
باید با ایشان ) بچه های معماری فردوسی(ارتباط برقرار کنیم و تجربه ها رو ازشون استفاده کنیم
هرکدومان اگه متن های مختلف از نظر محتوی بنویسم بهتره
بعدا میتونیم بعد رسانه ای شدن اعلام کنیم که ما همه کاستی ها رو در نظر گرفتیم و به خواسته واحد رسیدم که نظر مثلا چندین هزار (که انشالله حمایت بشه )معمار دم بخت ارشده
متنی را اماده و با سند و مدرک مثلا استاندارد نبودن سوالات و یا مشکلات اسکیس و .... پیوست کنیم و در مرحله اول میتونیم در همایش ها مثلا همایش های مراکز و موسسات اموزشی حرف های خودمونو بزنیم و مسلما هم عقیده و همفکر هایی داریم و افراد هم عقیده همراه نقطه قوت بزرگیه و یه نکته هم اینکه که باید یه سخنگوی مسلط انتخاب کنیم که در مقابل یه مسئول که میخواد خود و دیگران را تبرئه کنه کم نیاره
مدارک و مستندها را باید بعد به خبرگذاری ها ارسال کنیم و خواستار پیگیری بشیم
همراهی
:روشن شدن معیار داوری و دلیل هم عقیده نبودن طراحان با مصطحان
hagir
باید به زمان بندی کنکور نوع سوالات تئوری و طرق برگزاری ازمون عملی اعتراض کنیم چرا رتبه 32 و 34 معماری جایی نمیتونن برن ؟ تو هر رشته ای این رتبه بودی بهترینا برات بود مدیریت بودی جات تو علامه بود یا تهران مهندسی بودی جات تو شریف بود امیرکبیر

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این مسئله‌‌رو پیش خودم اینجوری حل کردم :Dکه وقتی‌ یه کتابه جدید میاد که میخوان تو آزمونهای بعدی ازش سوال بدن اونو تو یه آزمون مطرح می‌کنن و چون اکثریت اونو نمی‌زنن هیچ مشکلی‌ پیش نمیاد و اینجوری منابع جدید رو معرفی‌ می‌کنن... چون منابع کنکور که گفته نمی‌شه با همین سوالای جدید معرفی‌ می‌شه..
میدونی‌ مشکل من با این کتابهایی گلابچی چیه الان؟:cool: من رفتم اینارو خریدم ... ماشالا قیمتشنم بالا.. مثلا همون کتاب نانو فناوری که یه سؤال خیلی‌ ساده هم ازش اومد بعد الان این کتاب‌ها نو نو تو کتابخونم مونده و نمیدونم چی‌ کارشون کنم ....
مشکل شما وتیماج عزیز اینه اگر خدایی نکرده تهران قبول نمیشدید هرگز این بحث های گلابچی که استادتون خواهد بود در میان نبود:D ببخشیدا اما این تفکر شما وتیماج یکم زیادی سطحی بود ایشالا با گلابچی خوش بگذره سلام بنده هم برسونید بگید دستمل جادوییشون رو هم به ما قرض بدند:biggrin:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل شما وتیماج عزیز اینه اگر خدایی نکرده تهران قبول نمیشدید هرگز این بحث های گلابچی که استادتون خواهد بود در میان نبود:D ببخشیدا اما این تفکر شما وتیماج یکم زیادی سطحی بود ایشالا با گلابچی خوش بگذره سلام بنده هم برسونید بگید دستمل جادوییشون رو هم به ما قرض بدند:biggrin:

دوست عزیز خوشبختانه من دانشجوی ایشون نخواهم بود چون انرژی هستم... من هم خدمت شما عرض کردم که با مشکلاتی که بچه ها سر کنکور با کتابای گلابچی دارن موافقم اما کلا فارغ از بحث کنکوراگه کتابای ایشون نبود خداییش معمارا تو بحث سازه خیلی ضعیف تر از اینی که هستن میشدن... حداقل به واسطه کتب ایشون اطلاعات سازه ای بالاتر رفته....همین و بس...

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز خوشبختانه من دانشجوی پروفسور نخواهم بود چون انرژی هستم... من هم خدمت شما عرض کردم که با مشکلاتی که بچه ها سر کنکور با کتابای گلابچی دارن موافقم اما کلا فارغ از بحث کنکوراگه کتابای ایشون نبود خداییش معمارا تو بحث سازه خیلی ضعیف تر از اینی که هستن میشدن... حداقل به واسطه کتب ایشون اطلاعات سازه ای بالاتر رفته....همین و بس...
با ترجمه دیگران وبه اسم ایشان:D چرا راحت لقب پروفسور گرفتن ایشون از دستان تیماج:biggrin:

MHMAX

عضو جدید
سلام مهندس ...
مرسی‌ از انرژی مثبتی که دادی.

خواهش میکنم
من 2 سال خودمو از سراسری محروم کردم!!!!!!
دانشگاه گیلان قبول شدم
فکرشو نمیکردم با رتبه 1361 روزانه قبول شم وگرنه روزانه شهرستان انتخاب نمیکردم
کارنامه بیاد ببینم چند درصد اسکیس زدم

TUliP

عضو جدید
واقعا؟؟؟؟؟ باباا ترکوندی پس اسکیسو .... من که اگه جای تو بودم میرفتم
البته من از استادای علوم تحقیقات بی‌نهایت راضی‌ بودم ... واسه منظر هم همون طرح ۱ رو اجرا کردم

شما رتبه اولیتون چند بود؟

sallarmelli

عضو جدید

چقدر گلاب چی معماره و چقدر هم ترجمه هاش عالین دوتا کتاب اصلیش کلی اشکال ترجمه دارن بقیه که توسط دانشجویان ترجمه می شه بماند نمونه اش همین سوالات امسال!!!!

MHMAX

عضو جدید
واقعا؟؟؟؟؟ باباا ترکوندی پس اسکیسو .... من که اگه جای تو بودم میرفتم
البته من از استادای علوم تحقیقات بی‌نهایت راضی‌ بودم ... واسه منظر هم همون طرح ۱ رو اجرا کردم

همه زندگیم تهرانه
از کارو زندگی میافتم اگه برم گیلان

یه نصیحت به تمام کنکوریها بدم تا پستم مفید باشه!!!!

ای کسانی که کنکور میدهید زبان را به نیکی یاد کنید (بخوانید) :smile::smile::smile:
تارتبه تون خوب بشه و مثل من نشید

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
پست اول شامل تو میشد و پست دوم بهارستان یچیز گفت که داغونم کرد:biggrin:
سروش هم تو جواب محمود دولت آبادی هم همین شعر رو گفته بود، معنیش هم خیلی صریحه.;)
بیا یه شعر بزارم برات از ابوسعید ابوالخیر:
تو فضول از میانه بیرون بر
گوش خر در خور است با سرِ خر​

هست شایسته گرچت آمد خشم
طاق ابرو برای جفتی چشم​

هرچه او کرده عیب او مکنید
با بد و نیک جز نکو مکنید​

دست عقل از سخت بنیرو شد
چشم خورشیدبین ز ابرو شد​

زشت و نیکو به نزد اهل خرد
سخت نیک است از او نیاید بد​

عهد كردم كه دگر مي نخورم
به جز از امشب و فردا شب و شب هاي دگر
بچه ها تو سایت زده اگه دانشگاهتون تو سایتش اعلام روز ثبت نام نکرده باید شنبه 1 و3 ش برید یونی برا ثبت نام ... یعنی به نظرتون فردا باید اول صبح بریم یونی؟؟ تازه کجاش بریم؟؟
نه همچين چيزيم نيست گويا اول بايد مداركو اپلود كرد بعد حضورا رفت
با بخش اموزش تماس بگيريد

No Comment Made این یعنی چی یکی از دوستان هی واسه پست های من میزنند؟
بجاي دكمه ي تشكر از اون ستاره زير پستت استفاده ميكنه و ميتونه برات كامنت بزاره يا نزاره
چرا فقط ایشون ?خوب حتما یه چیزی داره که بهش اعتماد شده:D
من که اصلا سروش نیارو نخوندم ولی‌ جزوشو این اواخر گرفتم و دیدم که جزوات خیلی‌ خوبی‌ هستن و سؤال ازشون زیاد اومده و اگه یه نفر ازم بپرسه بخونم حتما بهش میگم رسیدی دوره تو با اون انجام بده.
..
قبوله اون برتر اون بهتر اما چرا كتاباش اينقد گرونه؟چرا تعداد صفحات زياد و فونت درشت كه صفحه زياد بشه و پول بيشتر بگيرن؟
مگه نميدونن ما تحريميم كاغذ گرونه؟
چرا روي كتاب فناوري نوين اينقد حرف و حديثه ؟چرا همه ميگن در حد بروشوره و ارزش انچنان علمي نداره؟كلش تو 3 صفحه خلاصه ميشه
چرا ميزاره دقه نود دوتا كتاب ميده بيرون كه همه بخرن
چرا از جلد كتابا سوا ل ميدن؟
چرا با وجود حجم زياد كتاب و اي همه توضيحات داره بازم اساتيده به نام دارن مختصرش ميكنن؟چرا با وجود دفعات چاپ بالا اينهمه غلط و اشكال داره؟

mahan98

عضو جدید
یه گوشه ای از متن اعتراض رو نوشتم نظر بدین :

معیارهای لحاظ شده به طور مشخص بیان شود.

-برای هر یک از موارد خواسته شده در متن سوال درصد مشخصی گذاشته شود و در کارنامه نهایی نیز این درصد ها به اطلاع داوطلب برسد تا بتواند نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسد و به رعایت عدالت در داوری اطمینان پیدا کند :
به طور مثال برای اسکیس معماری امسال :

پلان با مقیاس 50/1 25%
برنامه فیزیکی 5%
مقطع با مقیاس 50/1 20%
نما با مقیاس 50/1 20%
پرسپکتیو داخلی20%

حتی بهتر است ریز درصد های هر مورد برای داوطلب مشخص شود و از داوران نیز خواسته شود با توجه به ریز درصد ها اقدام به داوری کنند ( فرم هایی جهت داوری ارائه شود که داوران ملزم به پر کردن آن برای داوری شوند)تا راه برای اعمال سلیقه بسته شود.

-مواردی که موجب کسر نمره و یا ابطال پروژه می شود صریحا بیان شود تا راه برای اعمال سلیقه شخصی داوطلب و داور باقی نگذارد :

به طور مثال برای اسکیس معماری امسال :

در هریک از موارد چنان چه مقیاس مورد نظر رعایت نگردد پروژه غیر قابل داوری بوده و بررسی نخواهد شد!( امسال با توجه به قبولی ها این امر محرز است که افرادی که به سلیقه خود با مقیاس های 100/1 و بعضا 200/1 !!! پروژه را ارایه داده اند جایگاه بهتری در قبولی ها داشته اند ، این مشکل می تواند به این دلیل باشد که تیم طراحی سوال و تیم داوری دارای معیارهای متفاوت هستند و در اینجا این داوطلب است که نتایج زحمت های خود را به خاطر سلایق متفاوت اساتید بر باد رفته می بیند و به سیستم برگزاری آزمون معترض میشود، هر چند سلیقه داوران محترم می تواند برخی از افراد را هم از فرش به عرش برساند! چون مطابق سلیقه داوران رفتار کرده اند؛ اما چرا باید افرادی که به متن سوال وفادار مانده اند متضرر گردند ، جای سوال است)

nilan

عضو جدید
تكميل ظرفيت ارشد سراسري چطوريه؟كسايي هم كه قبول شدن ميتوننوجابجا بشن؟:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا