کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو این نظرسنجی کوجا بود تا ما رای بدیم اطلاع رسانی کن خو مجیدجان دلبندم..:d
مریم جان گلوی من پاره شد بس که هر روز گفتم بیاید رای بدید.............الان 26 ساعته نظر سنجی انجام شده حالا ایراد نداره.........دفه های بعد...........
دفه دیگهه میام تو پروف خودت شخصا میگم که حرف حدیث نباشه خوبه؟؟؟؟؟؟؟
البته من که نه.......دیگه اینجا مسئول داره...........

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
مریم جان گلوی من پاره شد بس که هر روز گفتم بیاید رای بدید.............الان 26 ساعته نظر سنجی انجام شده حالا ایراد نداره.........دفه های بعد...........
دفه دیگهه میام تو پروف خودت شخصا میگم که حرف حدیث نباشه خوبه؟؟؟؟؟؟؟
البته من که نه.......دیگه اینجا مسئول داره...........

مجید چرا داد میزنی..

خب شاید آدم متوجه اون پستا نشه باید یکی واس بقیه لینک بذاره خو حرف وحدیث واس چی من دوستانه گفتم حالا رای دادن من یه آدم زیاد فرقی نداشت معذرت میخوام که ناراحتت کردم..:w05:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجید چرا داد میزنی..

خب شاید آدم متوجه اون پستا نشه باید یکی واس بقیه لینک بذاره خو حرف وحدیث واس چی من دوستانه گفتم حالا رای دادن من یه آدم زیاد فرقی نداشت معذرت میخوام که ناراحتت کردم..:w05:

نه راحت نشدم من..........خب آبیس اوشن گفت واسه همه لینک گذاشته ببخش من حال و حوصله این کارا رو ندارم.........آخه سرعت نتم پایینه هنگ میکنه........
ایشالا قرار برم یه جا سرعتش یه گیگ هست اونجا که برم تند و تند میام برات لینک میزارم خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اختیار داری.......رای کی از تو مهتر؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا همین الان رایت رو بگو از بند پ استفاده میکنم میارم جز آرا خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخ

• Like
واکنش ها: mpb

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه راحت نشدم من..........خب آبیس اوشن گفت واسه همه لینک گذاشته ببخش من حال و حوصله این کارا رو ندارم.........آخه سرعت نتم پایینه هنگ میکنه........
ایشالا قرار برم یه جا سرعتش یه گیگ هست اونجا که برم تند و تند میام برات لینک میزارم خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اختیار داری.......رای کی از تو مهتر؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا همین الان رایت رو بگو از بند پ استفاده میکنم میارم جز آرا خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخ

مجيد اعصاب نداري ها!!

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به بسلامتی .... اسم دو تا خانم درومد خیلی هم خوب
اگرم قرار بود یه آقا کمکی باشه خود جهان پهلوانه که باعث و بانی این امر خیر بودن ، با تشکر

اقاي كارشناس بيا راجع تيم بگو بچه ها استفاده كنن ازت شما!

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

به خدا رای دادن واسم مهم نیس مجید جان همه باهم دوستیمو این حرفا مطرح نیست وهمه آبیدلان افرادی لایقن...
بازم عذر میخوام اگه باعث سو تفاهم شدم دوست خوبم..:gol:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یکیبه فکرمن باشه

یه کمکی بهم کنین
ماشینمونو دزدیدن
از ما کمک می خوای برو به پلیس بگو.........
اگه بچه تهرانی..........هفته دیگه ساعت 11 می تونی دور و ور میدون شوش ماشینت رو بدن باند و ضبط و بقیه مخلفات پیدا کنی......
اینم کمک من به عنوان یه زخم خورده...........خخخخخخخخخ

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یا خدا
ماشینو دزدیدن بعد اینجایی
ما چ کمکی کنیم اخه

دیگه راهی بلد نیستم که نرفته باشم

ماشین بنز اکتروس با مدارک تو ماشین 1میلیون پولم توش بوده

راننده میره تو مغازه لاستیک بیاره یه تریلی میزنه جلو مغازه که ماشین پیدا نباشه

یکی میزنه به ماشین میره
حالا شوهر عمه خودم میبینش ولی نمیدونسته که دزدیده
بهش گفتیم ماشینو دزدیدن گفت داماد داییت بود

آخه باهاش سر ماشین مشکل داشتیم

بهش زنگ زدیم میگه میخوام یه بار ببرم ماشین خودمه

هم اعلام سرقت کردیم هم حکم جلبشو فردا میدن

تمام کارخانه ها معدنا گاراژهارو گشتیم
خبری نیست که نیست
گوشیشم دردسترس نیست

حالا چکار کنیم
اینجوریه

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون نظرات تخصصی برای پارسال بود پولمو ندادی بالاخره ما هم زن و بچه داریم

خو به نظرت بچه ها بياين يه مسابقه نظر سنجي واسه هر بازي بذاريم ك بچه ها نتيجه بازي رو حدس بزن و اخر نيم فصل كسي ك بيشتر از همه درست حدس زده بود( با مديريت صوبت ميكنم بهش امتياز بدن مثل 50 تا) خوبه؟

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو به نظرت بچه ها بياين يه مسابقه نظر سنجي واسه هر بازي بذاريم ك بچه ها نتيجه بازي رو حدس بزن و اخر نيم فصل كسي ك بيشتر از همه درست حدس زده بود( با مديريت صوبت ميكنم بهش امتياز بدن مثل 50 تا) خوبه؟
گذاشتیم که ولی برنده شارژ میبره
امتیازیم باشه که خیلی خوبه
من قبول دارم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

کجای کاری دادا 2 هفته مسابقه داره برگزار میشه
الان دوستان با 3 امتیاز در صدر هستن و ما در تعقیب

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اگه بچه ها استقبال کنن براش یه تاپیک جدا میزنم ، اما جز پیش بینی نتیجه هیچی نباید توش بیاد، آخه این هفته دوم کلی صفحات رو گشتم تا نتایج رو پیدا کنم ، آخرشم eliii براش سو تفاهم شد
آره موافقم

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام قندم:D

من اره موافقم

باريك:دي

البته اگه بچه ها استقبال کنن براش یه تاپیک جدا میزنم ، اما جز پیش بینی نتیجه هیچی نباید توش بیاد، آخه این هفته دوم کلی صفحات رو گشتم تا نتایج رو پیدا کنم ، آخرشم eliii براش سو تفاهم شد
آره موافقم

اره ديگ خرده كارياش باشه با اين خانومه مجهول خخخ