گواهینامه رانندگی تونو چطور گرفتید ؟!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بار سوم،اونم ب زوووووووووور!

برام جالب بود با ماشین بابا خوب میرفتم ولی با ماشین اون....بد!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شما که نوشتی بودی بار هفتم :d

منم ۳بار امتحان دادم ، هر ۳بارم با افسر دعوام شد

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایین نامه رو یه بار رد شدم { پاسخ نامه رو بر عکس پر کردم:)} {استرس}
ولی تو شهری بار اول - یادمه 27 اسفند ماه بود

m.m2

کاربر فعال
هردوشو دفعه اول قبول شدم تنها دلیلشم این بود که استرس نداشتم

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اتول رو بار اول آیین ! بار دوم شهری
موتو رو بار اول آیین - بار 8 شهری :دی

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایه 2
ایین نامه دفعه اول
شهر با سرهنگ خانوم دفعه ااول
:Dاموزشگاه رانندگی سراج بالاتر از میدان تختی خ صابونچی نبش خ 8 به سمت قنبر زاده....
پایه یک ایین نامه دفعه اول
ازمون تپه با 1921 تک باری دفعه 5
شهری با اتوبوس 302 دفعه دوم
فنی را هم با اینکه کلی خونده بودم...امتحانش از مورخ 24 تیر امسال کنسل شد و هفته بعدش من امتحان داشتم پرید:smile:..
اینم عکس پشت گواهینامه تازشم نوشته من میتونم باری با بار بیش از 40 تن هم برونم یعنی بوژی کش(کامیون های مخصوص برای کشیدت بارهای غیر متعارف مثلا تجهیزات نیروگاهی با بارهای 100 تنی )البته من نه کامیون دارم نه میخوام راننده بشم....از روی علاقه رفتم پایه 1 گرفتم..

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایه 2
ایین نامه دفعه اول
شهر با سرهنگ خانوم دفعه ااول
:Dاموزشگاه رانندگی سراج بالاتر از میدان تختی خ صابونچی نبش خ 8 به سمت قنبر زاده....
پایه یک ایین نامه دفعه اول
ازمون تپه با 1921 تک باری دفعه 5
شهری با اتوبوس 302 دفعه دوم
فنی را هم با اینکه کلی خونده بودم...امتحانش از مورخ 24 تیر امسال کنسل شد و هفته بعدش من امتحان داشتم پرید:smile:..
اینم عکس پشت گواهینامه تازشم نوشته من میتونم باری با بار بیش از 40 تن هم برونم یعنی بوژی کش(کامیون های مخصوص برای کشیدت بارهای غیر متعارف مثلا تجهیزات نیروگاهی با بارهای 100 تنی )البته من نه کامیون دارم نه میخوام راننده بشم....از روی علاقه رفتم پایه 1 گرفتم..

شوما پایه یک دارین!:D

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دنده یک !حرکت! دنده دو
پارک دوبل
برو قبولی
زمان : 30 ثانیه
نمیگم دفعه چندم ( باشه دفعه دوم... دفعه اول الکی با سوتی رد شدم)
:دی

آخرین ویرایش:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راستش باره اولی که آئین نامه داشتم....خبر نداشتم که اول آئین نامه اس و بعد شهریه....

بدون خوندن رفتم و با یه غلط زیاد،رد شدم.....بعد کلی خوندم و با یه غلط کمتر از حد نصاب...قبول شدم....

باره اوله شهری هم انقدر حول شدم که نگید...خلاصه با افتضاح ترین حالت ممکن رد شدم....

باره دومش هم تو 10 دقیقه بهترین عملکرد رو داشتم و چشم دخترایی که منتظر بودن رو درآوردم...وقتی پیاده شدم گفتم،پارک دوبل رو اینجوری میزنن....:cool:

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیین نامه که همون دفعه اول
شهری متاسفانه دفعه دوم.
البته افسره خیلی گیر بود مسخره.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
من که آیین نامه رو بار اول قبول شدم
فنی هم از 20 نمره 20 شدم ! یارو بهم گفت ترمز ABS چیه اینقد توضیح دادم و وارد مباحث فنی شدم یارو گفت باشه بیخیال ! برو بشین :biggrin:
تو شهری هم دوبار رد شدم !
بار اول افسره کره خر بهم گفت دور بزن و بعدش بزن بغل تا مهر قبولیتو بزنم :D
هیچی منم مثل این اسکلا دور زدم و رفتم بغل پارک کردم ! افسره هم گفت آناناس :D خط ممتد بود برو پایین :D
بار دومم با افسره دعوام شد کلا نذاشت امتحان بدم ! :D
سوار شدم گفت برو پایین ردی :D
بار سومم که قبول شدم ! افسره کلی باهام حال کرد . گفت کدوم افسری تورو رد کرده !؟

لازم به ذکره که بنده اولین باری که پشت فرمون نشستم 8 سالم بود :)

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیین نامه دفعه اول و شهر دفعه دوم.
میخواستم دور سه فرمون بزنم داشتم دنده عقب میرفتم یهو سرهنگه اومد جلو با اون چشای قلمبه گفت تو همیشه انقدر بداخلاقی؟نفهمیدم پام از رو پدال کی برداشتم رفتم تو جوب. گفت به به خوش گذشت:cool:

narges.1368

عضو جدید
آیین نامه دفعه اول
شهریم دفعه اول
سرهنگه خیلییییییییییی باحال بود ی پارکه دوبل گرفت گفت بسلامت:d

solo69

عضو جدید
راستش باره اولی که آئین نامه داشتم....خبر نداشتم که اول آئین نامه اس و بعد شهریه....

بدون خوندن رفتم و با یه غلط زیاد،رد شدم.....بعد کلی خوندم و با یه غلط کمتر از حد نصاب...قبول شدم....

باره اوله شهری هم انقدر حول شدم که نگید...خلاصه با افتضاح ترین حالت ممکن رد شدم....

باره دومش هم تو 10 دقیقه بهترین عملکرد رو داشتم و چشم دخترایی که منتظر بودن رو درآوردم...وقتی پیاده شدم گفتم،پارک دوبل رو اینجوری میزنن....:cool:

بابا شوماخر

solo69

عضو جدید
من سال88جفتشو دفعه اول قبول شدم
تو1گروه30نفری فقط3نفر قبول شدیم
منو2تا دیگه خانوم

• Like
واکنش ها: m.m2

THE CORRE

عضو جدید
اصولا کسایی که گرفتن میگن دفعه اول قبول شدن(کمتر راستشو میگن)

من خودم میتونستم سال 87 برم بگیرم ولی گذاشتم امسال که قانون سنگین گذاشتن رفتم.شانس دیگه:cry:

آزمون مقدماتی ایین نامه رو دفعه دوم قبول شدم ولی ازمون اصلی ایین نامه رو دفعه اول با یه غلط

تیر ماه ازمون شهر داشتم که چون کلاچ ماشین نرم و خیلی بالا بود 2 بار خاموش کردم و گفت ردی.افسره عین عزرائیل بود بی وجدان:razz:

رفتم به اموزشگاه گفتم چرا کلاچش اینجوری و گازش تیزه,برگشت گفت قانون که ماشین آزمون اینجوری باشه

کلا منم جز آموزشی پشت ماشین دیگه ای نشسته نبودم

نرفتم امتحان بدم تا همین هفته قبل که رفتم آزمون دادم که افسره بدون تیک زدن اشتباهی گفت قبولی..............;)

K.T

عضو جدید
ای یادش به خیر سال 83 بود من یه بار اون ازمون کتبیشو رد شدم و یه بارم ازمون عملیش ولی خدایش اون موقه خیلی سخت بود الان یه سال دگه از اعتبارش مونده

نفس شیمی

عضو جدید
سلام منم 89 گواهیناممو گرفتم. آئیین نامه اصلیش سخت بود بار سوم قبول شدم

افسرمونم خ خ بداخلاق بود من از قیافش میترسیدمااااا
گفت دنده عقب بگیر من ازبس حول بودم دستمو گذااشتم پشت سره افسره.نمیتونستمم بخندم خ بداخلاق بود
درنهایت به علت عدم کنترل اعصاب رد شدم

تا2هفته نرفتم تا افسر عوض شد.بعدشم یادم رفت دستی بکشم بازم نامردااااا ردم کردن
خداراشکر بار3 قبول شدم.از30 نفر فقط4 نفر قبول شدنا

m.sabri

عضو جدید
هنو نگرفتم خب...
میگن که آدما ۲ دسته اند:
یا تو زندگیشون واسه خودشون کسی میشن
یا طرفدار پرسپولیس میشن !

بالا