مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sahar.Pirozmanes

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه طراحی لرزه ای رو که اون گذاشت پیدا نکردم اگه میشه کسی لینکشو بزاره اینجا....خودتم بخون سحر جان.دانشگاه تهران بدون تو لذتی نداره(اعتماد به سقف به این میگن)

اگه این پایان نامه و این همه بلا ملا که سرم اومده بزاره بدم نمیادش حداقل باسواد بشم
اما اگه این پایان نامه رو زود ندم سهمیه شاگرد اولیم می پره
چرا که نه؟
ایشالله شما روزانه تهران ما شبانه:D

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
بچه ها من واسه طراحی لرزه ای درسنامه باشگاه رو میخونم............ولی برای نانو نمیدونم کتابشو بخونم یا درسنامشو؟
کتابش چند صفحه س؟
سلام داداش.............واسه نانو كتابش 17 فصل 520 صفحه است......به نظرم كتابشو بخوني حالا كه وقت داري بد نيست.......طراحي لر زه اي جزوه كافيه......

آخرین ویرایش:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. آزمون مرکز ثبت نام کردین؟ الان سایتش رو میدیدم گفتم واسه شمام بذارم. اگه همه ثبت نام کنیم خیلی خوب میشه.;)
بچه ها خیلیا نمیتونن آزمون شرکت کنن امیدوارم مثل پارسال آزمونا رو همراه با درسنامه ها اونایی که شرکت کردن بعد از هر آزمون بزارن
اجرکم عندالاه:hypocrite:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بنده در تایپیک آموزش کلمات زبان از فردا به جز کلماتی که دوستان لطف میکردند و می کنند و میزارند قراره که یک سری از جزوات سنجش ودانش از کلاس هاشون رو از گرامر گرفته تا تست های تالیفی از کلمات 504 را بگذارم و پاسخ نامه اون هم در کنارش در اختیار دوستان قرار بدم اگر مایلید و به دردتون میخوره در خدمتیم. موفق باشید و از همه مهم تر برای من جای تشکر یه دعا برای منه که 2 هفته دیگه که نتایج ارشد سراسری میاد قبول بشم. مرسی;)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها خیلیا نمیتونن آزمون شرکت کنن امیدوارم مثل پارسال آزمونا رو همراه با درسنامه ها اونایی که شرکت کردن بعد از هر آزمون بزارن
اجرکم عندالاه:hypocrite:

درتایید حرف های سجی عزیز بگم که تو استان ما فقط آزمون های پارسه هست .و توی مرکز استان هستش و ما برای شرکت در آزمونها باید از شهرمون بریم اونجا که سخته البته زیاد هم به درد نمیخوره دوستانی که آزمون های مرکز معماری شرکت میکنند خواهشا ما رو هم بی نصیب نزارند وبه فکر ماها هم باشند و سوالات و پاسخ نامه ها و درسنامه هاشو در اختیار ما قرار بدن.ما هم چون کاری از دستمون بر نمیاد براتون دعا میکنیم..........

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
درتایید حرف های سجی عزیز بگم که تو استان ما فقط آزمون های پارسه هست .و توی مرکز استان هستش و ما برای شرکت در آزمونها باید از شهرمون بریم اونجا که سخته البته زیاد هم به درد نمیخوره دوستانی که آزمون های مرکز معماری شرکت میکنند خواهشا ما رو هم بی نصیب نزارند وبه فکر ماها هم باشند و سوالات و پاسخ نامه ها و درسنامه هاشو در اختیار ما قرار بدن.ما هم چون کاری از دستمون بر نمیاد براتون دعا میکنیم..........

من فکر میکنم اگه بخواید میتونید آزمونهای هر موسسه ای را بصورت اینترنتی بدید.
اگه واقعا دوست دارید شرکت کنید یه زنگ به موسسات بزنید و بپرسید.

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها کسی کتاب هنر در گذر زمان. هلن گاردنر را خونده؟ خوندنش واجبه؟آخه نزدیک 800 صفحس....ااااا.jpg

atrali

کاربر ممتاز
بچه ها کسی کتاب هنر در گذر زمان. هلن گاردنررا خونده؟ خوندنش واجبه؟آخه نزدیک 800 صفحس....مشاهده پیوست 165343

نه دوست عزيز خوندن اين كتاب توصيه نميشه.همون كتاب زارعي شامل قسمت هاي معماري اين كتاب ميشه..............بقيش اضافيه.........

آخرین ویرایش:

mahfo

کاربر بیش فعال
نه دوست عزيز خوندن اين كتاب توصيه نميشه.همون كتاب زارعي شامل قسمت هاي معماري اين كتاب ميشه..............بقيش اضافيه.........

ممنون.جزوه ی مبانی نظری حامد کامل نیا چطور؟ اینکه امسال میگفتن منابع تاریخ عوض شده شامل کدوم منابع میشه؟

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون.جزوه ی مبانی نظری حامد کامل نیا چطور؟ اینکه امسال میگفتن منابع تاریخ عوض شده شامل کدوم منابع میشه؟

جزوه معاصرش خوبه اما پارسال سوال ازش نیومد و اینکه تکرار مکررات . شامل منابع جدید نمیشه . جزوه ای که طیبه گذاشت خوب بود که اونم فکر کنم از کتاب مزینی بود .

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی کتاب هنر در گذر زمان. هلن گاردنررا خونده؟ خوندنش واجبه؟آخه نزدیک 800 صفحس....مشاهده پیوست 165343

نکنی این اشتباهو. درسته خیلی کتاب کامل و جالبیه اما برا کنکور نه. مختو می ترکونه منبع اصلیم نیس

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
جزوه معاصرش خوبه اما پارسال سوال ازش نیومد و اینکه تکرار مکررات . شامل منابع جدید نمیشه . جزوه ای که طیبه گذاشت خوب بود که اونم فکر کنم از کتاب مزینی بود .

منم کاملا با نازنین بانوی نانازی موافقم. دکتر کامل نیا مدیر گروه دانشگاه فردوسی مشهدن. تا دو سال قبل دانشگاه تهران درس میدادن پس احتمال داشت طراح باشن ولی الان دیگه نه

Anita.Mosavi

عضو جدید
من که هرچی دستم رسید از طریق دوستام رو چشمم میزارم براتون

واقعا لطف میکنید من چه اشتباهی کرده ام الان یک کلاس ایستایی می روم که خیلی ناراضیم. استادش اصلا بلد نیست سوال جواب دهد. چقدر به من گفتند نرو اما گرفتار تبلیغات موسسه شدم

atrali

کاربر ممتاز
بله جزوه مباني نظري جناب آقاي كامل نيا ازش سوال مياد و جزو منابع است..............حتما اگه داشتيد بخونيد......همون جور كه سارا عزيز هم گفت ايشون الان فردوسي مشهد تدريس ميكنن

atrali

کاربر ممتاز
دوستان اينا از كتاب استاد خودمه كه ايشون شاگرد آقاي معماريان بودن كتابشونم با استفاده از كتاب دكتر پير نيا و پروفسور هيلن براند(كتاب معماري اسلامي -فرم عملكرد-معني) و سبك شناسي هنر معماري از جان هواگ و هنري مارتن و..... جمع كردن(البته كم 130 صفحه) سعي ميكنم بناهاشو اينجا بزارم.... اگه اجازه داشتم اسكن ميكردمش.............به نظرم بد نيست........اگه حس ميكنيد ميتونه كمك كنه من ميتونم بطور خصوصي بفرستم براتون
20130522271.jpg

آخرین ویرایش:

morteza2010

عضو جدید
منم کاملا با نازنین بانوی نانازی موافقم. دکتر کامل نیا مدیر گروه دانشگاه فردوسی مشهدن. تا دو سال قبل دانشگاه تهران درس میدادن پس احتمال داشت طراح باشن ولی الان دیگه نه
سلام به غیر این جناب کامل نیا دوستان اگه استادی طراح است و تو فردوسی تدریس داره اطلاع بدید جزوه ها بگیریم قرار بدیم

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااای خدا کتاب مبانی سازه خیلی سخته ... متوجه میشما ولی چندبار باید یه پاراگراف رو بخونم ... آیا اینقدر ریز بشم لازمه ؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که میگند چرا پس جزوات زبانی که گفتی نمیزاری دارم میزارم دیگه نه اینجا تو تایپیک آموزش کلمات زبان که البته فقط کلمات نیست گرامر وریدینگ ونرم افزار آموزشی هم هست

flower m

عضو جدید
کتاب تست کنکور ارشد معماری

کتاب تست کنکور ارشد معماری

این تاپیک و ایجاد کردم چون همه جا در مورد منابع ارشد صحبت میشه اما در مورد کتاب تست اصلا صحبت نشده من خودم نمیدونم برای تست زدن چه کتاب های تهیه کنم . در مورد کتاب های راهیان ارشد میگن خوبه میخواستم ببینم نظر شما چی؟ :(

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این تاپیک و ایجاد کردم چون همه جا در مورد منابع ارشد صحبت میشه اما در مورد کتاب تست اصلا صحبت نشده من خودم نمیدونم برای تست زدن چه کتاب های تهیه کنم . در مورد کتاب های راهیان ارشد میگن خوبه میخواستم ببینم نظر شما چی؟ :(
شما اگه تست های کلی ارشد ، و نه تک درس ، رو منظورتونه بله. کتاب راهیان ارشد خوبه.
اما اگه مثلاً درس زبان رو از روی کتاب رستمی میخونین تستاشم میتونین بزنین. هم گرامر هم لغت. یا کتاب های تک درسی که به صورت جامع، همه ی اون درس روگفته ، فصل به فصل تست داره. مثلا کتاب درک منظر راهیان. یا درک معماریش. کلا کتاب هایی که برای ارشد تدارک دیده شده معمولاً آخر هر فصل تست داره. مثل کتابای عصر کنکاش، سپاهان،یا همون راهیان...
غیر از اون هم برای سنجش خودتون میتونین آزمون های موسسات رو شرکت کنین. مثلاً آزمون مرکز اگه ثبت نام میکنین ، آزمون ایوانخانه رو هم تستاشو بگیرین بزنین. خیلی کمک کنندس. یا اگه ثبت نام نمیکنین تو همین سایت میتونین بیاین دانلود کنین هردورو.:smile: برنامه ی یه موسسه رو بگیرین (مثلاً مرکز معماری) معیار سنجشتون بشه اون. موفق باشین.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من آزمونهای باشگاه رو دانلود کنین خیلی خوبه.بخصوص مرکز معماری و ایوان خانه
من سئوالای کنکور پارسال رو بررسی کردم خیلی از سئوالا دقیقا همون چیزیه که تو تستهای مرکز معماری اومده.جوری که خودم تعجب کردم نکنه با طراحهای سئوال در ارتباط باشن
راهیان ارشد همه کتاباش خوب نیست دو سه تا ازشون به درد میخوره........به جاش عصرکنکاشو پیشنهاد میکنم

amineh_taheri

عضو جدید
سلام به همه بچه های درس خوون.
خسته نباشین....
من خیلی امسال گرفتارم،دو سال از اتمام کارشناسیم میگذره.... میخوام از الان شروع کنم...بنظرتون چیکار کنم؟
تصمیم دارم آزمونهای مرکز معماری را شرکت کنم... درحال حاضر دارم جزوه هام را میخونم... اما حداکثر روزی 2تا3 ساعت میتونم درس بخونم...
بنظرتون چه برنامه ای داشته باشم؟؟؟؟
لطفاً کمکم کنید.....
پیشاپیش ممنون.....

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه های درس خوون.
خسته نباشین....
من خیلی امسال گرفتارم،دو سال از اتمام کارشناسیم میگذره.... میخوام از الان شروع کنم...بنظرتون چیکار کنم؟
تصمیم دارم آزمونهای مرکز معماری را شرکت کنم... درحال حاضر دارم جزوه هام را میخونم... اما حداکثر روزی 2تا3 ساعت میتونم درس بخونم...
بنظرتون چه برنامه ای داشته باشم؟؟؟؟
لطفاً کمکم کنید.....
پیشاپیش ممنون.....
جزوه هایی که الان دارین میخونین چه جزوه هایین؟؟

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. آزمون مرکز ثبت نام کردین؟ الان سایتش رو میدیدم گفتم واسه شمام بذارم. اگه همه ثبت نام کنیم خیلی خوب میشه.;)مشاهده پیوست 165151

کسی میدونه هزینه ازمونهای غیر حضوری مرکز معماری چقدره؟؟؟
گذاشتم قبلاً عزیزم. 335 تومن. بقیه اطلاعات تو عکس ضمیمه همین پست هست.
اینم آدرس سایت مرکز معماری:
http://www.iacenter.ir/

raha pania

کاربر بیش فعال
سلام
دوستان من درک رفتار سازه رو خوندم
اما کامل نفهمیدم،از طرفی نمیخوام چیزی رو ندونسته بذارم تا بعدا برام کوه بشه
این ترم ایستایی دارم (بار دوم:اون ترم حذف کردم واسه دو امتحانه بودن)
جزوه استادمم کامل نیست ،اصلا واسه خودش یه چیز دیگه گفته
حالا موندم چیکار کنم :'(

amineh_taheri

عضو جدید
جزوه هایی که الان دارین میخونین چه جزوه هایین؟؟
دارم جزوه های استادهام را میخونم تا در کل یک چیزی دستم بیاد... یکجورایی همه چی را فراموش کردم. مثلا الان ایستایی میخونم و همزمان یکسری جزوه که از همینجا دانلود کردم را هم میخونم. مشکل اساسی من زبان است. نمیدونم چطوری بخونم که ماندگار باشه...

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دارم جزوه های استادهام را میخونم تا در کل یک چیزی دستم بیاد... یکجورایی همه چی را فراموش کردم. مثلا الان ایستایی میخونم و همزمان یکسری جزوه که از همینجا دانلود کردم را هم میخونم. مشکل اساسی من زبان است. نمیدونم چطوری بخونم که ماندگار باشه...
من کسی نیستم که بخوام توصیه ای کنم. منم مث شما از بچه های همین سایت کمک گرفتم و میگیرم. امسالم سال اولیه که دارم میخونم واسه کنکور. اما به نظرم خوندن جزوات دانشگاه یه کم اتلاف وقته. واسه زبان کتاب زبان ارشد بابک رستمی قراگزلو رو بگیر. هم کلمات سال های قبل رو داره. هم گرامر. هم کلمات 504.
هر جزوه یی رو هم نباید بخونی. مخصوصاً شما که وقتت کمه اول از جزوات مهم شروع کن.

Bod3

عضو جدید
سلام بچه ها من از شهریور میخوام شروع کنم به نظرتون دیر شده؟بهتره از چه درسهایی شروع کنم؟:w10:

وضعیت
موضوع بسته شده است.